Tatra 57 A - rozvodové kolo

Čo jednému chýba, iný môže mať...
Richard
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 08 Mar 2007, 18:43
Tatry, ktoré vlastním: T 57A 1938
Bydlisko: Jablonec n.N.
Kontaktovať užívateľa:

Tatra 57 A - rozvodové kolo

Príspevok od užívateľa Richard » 13 Apr 2007, 13:01

Koupím na Tatra 57 (A,B) rozvodové kolo na vačkový hřídel (plastové), jen nepoškozené.

E mail: rhujer@post.cz

Užívateľov profilový obrázok
Karel
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 28 Feb 2006, 22:16

Príspevok od užívateľa Karel » 16 Apr 2007, 20:20

Asi před rokem volal kolega na tento inzerát. Údajně tam vyrábějí repliky . Zkus tam zavolat.
Prílohy
inzerát 3.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Julo600
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 19 Okt 2006, 04:31
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Kosice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Julo600 » 16 Apr 2007, 21:10

uuuu, to je uzitocne :) Aj ja dakujem

Richard
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 08 Mar 2007, 18:43
Tatry, ktoré vlastním: T 57A 1938
Bydlisko: Jablonec n.N.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Richard » 17 Apr 2007, 11:52

Díky, od tohoto pána jsem už něco na Tatru kupoval, rozvodová kola má taky, ale cena je 1500,-. Vzhledem k tomu, že jsou nově vyráběná to není až tak moc, když neseženu levnější, tak mi stejně nezbude nic jiného než to za tuto cenu koupit.

Kromě toho co je v inzerátu nabízí ještě výfukové potrubí (kolena) a tlumič, vodítka ventilů, opěrné desky zadního pera a možná i něco jiného, většinou nově vyráběné věci.

Užívateľov profilový obrázok
Karel
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 28 Feb 2006, 22:16

Príspevok od užívateľa Karel » 17 Apr 2007, 14:41

Pochybuji že seženete původní rozvodová kola v lepším stavu. Většinou jsou již za ta léta vyběhaná, případně chybí nějaký ten kousek zubu. Zvažuji koupi nových brzdových bubnů, neboť ty původní jsou již dost sjeté. Viděl jsem replikové brzdové bubny (možná z tohoto inzerátu) které mají oproti originálu žebrování, které bubny zpevní a brzdy tak rychle nevadnou jako u originálů.

Richard
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 08 Mar 2007, 18:43
Tatry, ktoré vlastním: T 57A 1938
Bydlisko: Jablonec n.N.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Richard » 17 Apr 2007, 18:41

S těmi rozvodovými koly to bude zřejmě pravda, všechna použitá - z rozebraného motoru budou asi špatná, mám taky jedno takové, je sice lepší, ale 2 zuby jsou ze sran odštíplé. To původní sice točí, ale polovička zubů je "zhoblovaná" asi o 1/3, sám se divím, že to v takovém stavu mohlo fungovat...
Brzdové bubny, které tam mám se zdají dobré, asi to bude tím, že všechny 4 byly plné oleje, i obložení je díky tomu jako nové, doufám, že to vzadu bylo následkem přebytečného mazadla z brzdových klíčů a ne přehozených poloos.... :?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní