aku Tatru 613 na zaciatok ?

Diskusia o výrobných číslach
vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa vasa26 » 20 Jan 2008, 03:09

mě ručička u Madarského tachometru občas Taky "hopsá" až skáče..... :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 20 Jan 2008, 09:16

Luboš napísal:Když ono je s těmi českými mechanickými tachometry v T613 tolik problémů... V žádné škodovce nepamatuju, že by někdy lítala ručička (namazaný nezkroucený bovden samozřejmostí), ale v tatře to snad nejde odstranit. Když už tuhle "vlastnost" výrobce přiznává i v oficiálním presentačním filmu a neznám ani žádnou jedničku, co by s tímto neměla problémy, tak se už ani nedivím předchozímu majiteli mého vozu, že tam vrazil "Maďara" a jak je vidět, tak to nenapadlo jenom jeho. Počítadlo km jsem během pár tisíc km opravoval už podruhé, to jsem u KMGY taky nezažil...
Len aby raz Maďar nevrazil tebe :mrgreen:

Neregistrovaný

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 20 Jan 2008, 10:08

Tomaš-zdravim vas.koupil jsem si tu 613-3 r.v.91,Napsali jste mi Nějake ty gumy.Ja je potřeboval,chtěl jsem odjet s stk,abych nepřišel o body.Neprošel jsem.Spodek supr,brzdy ok,napravyok,vůle ok.Vše bez vady ofigo by prošlo.Vady zoxidované žarovky,sjetá pneu a jiné rozmery pneu a ručni brzda-nefunkčni.Pochopil jsem že. se bal.jel bych z stk s barevnou hudbou sjeté gumy a bez spz.Jinak byl udiven stavem spodku mimo ,ručky špice.Ja to u meju a pak to nafotim a asi se tu zaregistruju.Tak ted budu shanět ty 4 gumy a o pravu a stk bez značek.proto jsem shanel dřiv gumy,tohoto jsem se chtel vyvarovat.Gumy,tedy né Barum ,matador.Tak jsem rad ,že ji mam.
Tomas

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 20 Jan 2008, 11:58

Take drobne odlisnosti mi nevadia ak su vyhodne pre kvalitu uzivania. Strasne je len to stresne okno, to musi ist okamzite prec!

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 20 Jan 2008, 12:13

Uprimne nechapem ludi co chodia na STK a EK...? Som zasadne proti podobnym zasahom statu, preto ich cely zivot ignorujem. Dodnes som ziadnu oficialnu kontrolu neabsolvoval (a to su moje auta vo vysoko nadstandartnom stave, len mam nemam cas a ani chut sa nechat buzerovat statnom vytvorenou organizaciou) a ani sa v buducnosti nepripravujem... Vzdy som to len vybavil co nie je nastastie na slovensku ziadne problem, je este stale dost statov na svete kde podobne organizacie nemaju a zije sa tam pokojnejsie (nakoniec nepoznali komunizmus a nie su postihnuty lavicovym morom).

P.S. Statu musi stacit ze platim dane, rad ho uz mat nemusim...

Užívateľov profilový obrázok
PETR 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 18 Okt 2006, 17:29
Tatry, ktoré vlastním: T 613-3 88´
kancelář ČNR ČSSR
http://www.skodaclub.wbs.cz/
Bydlisko: OSTRAVA , CZECHOSLOVAKIA
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa PETR 613 » 20 Jan 2008, 12:25

Ergo_sum napísal:Take drobne odlisnosti mi nevadia ak su vyhodne pre kvalitu uzivania. Strasne je len to stresne okno, to musi ist okamzite prec!
Tak hodně úspěchu při jeho odstraňování.

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Radinko » 20 Jan 2008, 12:39

Ergo_sum napísal:Uprimne nechapem ludi co chodia na STK a EK...? Som zasadne proti podobnym zasahom statu, preto ich cely zivot ignorujem. Dodnes som ziadnu oficialnu kontrolu neabsolvoval (a to su moje auta vo vysoko nadstandartnom stave, len mam nemam cas a ani chut sa nechat buzerovat statnom vytvorenou organizaciou) a ani sa v buducnosti nepripravujem... Vzdy som to len vybavil co nie je nastastie na slovensku ziadne problem, je este stale dost statov na svete kde podobne organizacie nemaju a zije sa tam pokojnejsie (nakoniec nepoznali komunizmus a nie su postihnuty lavicovym morom).

P.S. Statu musi stacit ze platim dane, rad ho uz mat nemusim...
Hlavne že máš dosť času a chuti na korupciu.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 20 Jan 2008, 12:51

Radinko, casto si hovorim vdaka bohu za korupciu, ak by clovek mal postupovat vzdy len oficialne nic by nedosiahol...(mozno by mal ciste svedomie ale s toho zit neda) Bojovat s korupciou na slovensku je zbytocne, vzdy tu bola a bude (mame ju geneticky danu) treba sa ju len naucit vyuzivat vo svoj prospech...

Jediny sposob ako je zbavit sa korupcie je maximalne eliminovat vpliv statu na zivot cloveka...

Užívateľov profilový obrázok
PETR 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 18 Okt 2006, 17:29
Tatry, ktoré vlastním: T 613-3 88´
kancelář ČNR ČSSR
http://www.skodaclub.wbs.cz/
Bydlisko: OSTRAVA , CZECHOSLOVAKIA
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa PETR 613 » 20 Jan 2008, 13:05

No nevím. Jak řekl jednou M.Jakeš "CHYBA NENÍ V SYSTÉMU,ALE V LIDECH".

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Radinko » 20 Jan 2008, 13:42

Ergo_sum napísal:...Bojovat s korupciou na slovensku je zbytocne, vzdy tu bola a bude (mame ju geneticky danu)...
Mohol by si to nejako medicínsky doložiť? Napr. na svojej DNA.

"Máme" - tým myslíš mužov, motoristov, tatrovákov, členov svojej rodiny... alebo úplne všetkých obyvateľov SR?

Užívateľov profilový obrázok
Jerry
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1607
Dátum registrácie: 17 Aug 2006, 07:29
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 r.v. 1988
Tatra 805 r.v. 1957
Bydlisko: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Jerry » 20 Jan 2008, 13:44

Hosť napísal:Tomaš-zdravim vas.koupil jsem si tu 613-3 r.v.91..... Tak ted budu shanět ty 4 gumy a o pravu a stk bez značek.proto jsem shanel dřiv gumy,tohoto jsem se chtel vyvarovat.Gumy,tedy né Barum ,matador.Tak jsem rad ,že ji mam.
Tomas
Barum bych vůbez nezatracoval, mam na nich obutý všechno doma a sem naprosto spokojenej. Pro Tebe by se hodili Barum Brilantis, jezdil sem na nich i v zimě a nebyl problém. Nebo pro snažší výběr přejít na 15´ kola na 14´ se shání v rozměru 205/.... dost těžko.

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa vasa26 » 20 Jan 2008, 13:51

PETR 613 napísal:No nevím. Jak řekl jednou M.Jakeš "CHYBA NENÍ V SYSTÉMU,ALE V LIDECH".
Taky řekl -cituji "To My neee... To ti Druzíí " (projev na červeném hrádku) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 20 Jan 2008, 13:59

Radinko, obyvatelov slovenska ( samozrejme ze sa najdu vynimky ), je to sposobene hlavne:

1. Ludia su nauceny na korupciu od detstva, nakoniec ani za socializmu si nic nevybavil pokial si nemal tu spravnu znamost... zostalo to dodnes, len dnes uz je to vsetko drahsie.
2. Slovensko je male, tu kazdy pozna kazdeho a ked nie tak minimalne poznas niekoho kto pozna niekoho...
3. Mame crty z juzanskej povahy, tam je korupcia alebo schopnost ziskat vyhodu bezne vyuzivana... staci ak si pozries priklad Talianska, Spanielska...

P.S. Co je to Tatrovak...???

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa vasa26 » 20 Jan 2008, 14:08

P.S. Co je to Tatrovak...???


Byznismen :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Radinko » 20 Jan 2008, 14:21

Na tému čo/kto je tatrovák :arrow: http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... =26&t=1205

vasa26: dobré!!!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Luboš » 20 Jan 2008, 14:39

Hosť napísal:Tomaš-zdravim vas.koupil jsem si tu 613-3 r.v.91,Napsali jste mi Nějake ty gumy.Ja je potřeboval,chtěl jsem odjet s stk,abych nepřišel o body.Neprošel jsem.Spodek supr,brzdy ok,napravyok,vůle ok.Vše bez vady ofigo by prošlo.Vady zoxidované žarovky,sjetá pneu a jiné rozmery pneu a ručni brzda-nefunkčni.Pochopil jsem že. se bal.jel bych z stk s barevnou hudbou sjeté gumy a bez spz.Jinak byl udiven stavem spodku mimo ,ručky špice.Ja to u meju a pak to nafotim a asi se tu zaregistruju.Tak ted budu shanět ty 4 gumy a o pravu a stk bez značek.proto jsem shanel dřiv gumy,tohoto jsem se chtel vyvarovat.Gumy,tedy né Barum ,matador.Tak jsem rad ,že ji mam.
Tomas
Pokud nemáš platnou známku nebo dokonce ani značky, tak je to úplně jedno, zda na tom máš sjeté gumy nebo ne, minimálně tučná pokuta a body ve stejné výši tě při zastavení hlídkou fízlů stejně neminou. Takové auto se dá u nás z STK jedině odtáhnout na odtahovce.

Já jsem tedy nikdy nikoho neuplácel, ale když už jedu na kontrolu, tak snad kouknu, jestli to auto brzdí, svítí, má správné gumy atd., přeci si s tatrou neudělám hnedka ostudu. Jinak Barum ani Matador už tenhle rozměr nedělají.

peter
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 14 Jún 2005, 13:32
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Senica
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa peter » 20 Jan 2008, 18:53

A robia sa ešte 205/70HR14 Michelin :?:

Matyjas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 207
Dátum registrácie: 22 Jan 2005, 18:37
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Šumperk
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Matyjas » 20 Jan 2008, 19:34

Zatím mám velmi dobré zkušenosti s plášti Yokohama S 306 205/70 R14 95H.
Prílohy
P1060684.JPG

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 20 Jan 2008, 20:01

Ja kupujem pneumatiky tu http://www.az-pneu.sk pripadne http://www.az-pneu.cza maximalna spokojnost. Je tam dost pneumatik aj Vaseho rozmeru.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Re: aku Tatru 613 na zaciatok ?

Príspevok od užívateľa Sedo » 20 Jan 2008, 23:04

Ergo_sum napísal:Radinko, obyvatelov slovenska ( samozrejme ze sa najdu vynimky ), je to sposobene hlavne:

1. Ludia su nauceny na korupciu od detstva, nakoniec ani za socializmu si nic nevybavil pokial si nemal tu spravnu znamost... zostalo to dodnes, len dnes uz je to vsetko drahsie.
2. Slovensko je male, tu kazdy pozna kazdeho a ked nie tak minimalne poznas niekoho kto pozna niekoho...
3. Mame crty z juzanskej povahy, tam je korupcia alebo schopnost ziskat vyhodu bezne vyuzivana... staci ak si pozries priklad Talianska, Spanielska...

P.S. Co je to Tatrovak...???
A ty s tym vnútorne súhlasíš, že to je takto?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných