Splněný sen - T603

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Hynek603
Diskutujúci
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 22 Júl 2010, 20:10
Kontaktovať užívateľa:

Splněný sen - T603

Príspevok od užívateľa Hynek603 » 22 Júl 2010, 21:00

Ahoj všem,

jsem tu nováček, od malička jsem snil o šestsettrojce a minulý týden se mi podařilo sen splnit, zaplatil jsem zálohu a vezu ji ve čtvrtek domů. Je to r.v.74, řekl bych vcelku pěkný stav, pouze shnilé prahy a lemy (to mají ale všechny), jinak motor vrčí, vnitřek celkem pěkný a hlavně má komplet doklady takže můžu dát na značky.

Tatrovku jsem koupil po dlouhém přemýšlení, ještě studuju a na podzim mám jet na semestr do Anglie, tak jsem měl nějaké ušetřené peníze no a teď mám 603, tak snad tam ten semestr nějak přežiju. Doma jsem to samozřejmě ani nemohl říct, ale jak jsem ji viděl tak jsem ji prostě musel mít, je to nádhera, naši to neví :-) K autu mám ještě dodávku dílů, mj. dva motory a plno drobností, tak co bude zbývat a já nebudu potřebovat tak sem kdyžtak hodím. Teď mě čeká dát do kupy prahy a lemy a udělat základní servis aby to bylo jezditelné, už se moc těším až ji projedu poprvé po silnici.

Tak mi držte palce, mj. mám ještě jednu Tatrovku po dědovi ale do toho se nechci zatím pouštět, je to T30, tak říkajíc nálezový stav..

Hynek603
Diskutujúci
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 22 Júl 2010, 20:10
Kontaktovať užívateľa:

Re: Splněný sen - T603

Príspevok od užívateľa Hynek603 » 22 Júl 2010, 21:10

Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Kontráš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 505
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 08:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Splněný sen - T603

Príspevok od užívateľa Kontráš » 23 Júl 2010, 06:33

Takhle na fotce vypadá rozumně....ale stejně jsem zvědav jestliskončíš jen u položek "prahy a lemy". Třeba jo, náhoda je blbec. Ale tu dodávku dílů si zatím radši nech, ještě nějaký pátek budeš zjišťovat co vlastně budeš a nebudeš potřebovat. No a pak by tě mohlo mrzet žes to dal pryč.
navíc.... málokterý šestsettrojkař skončí u jednoho typu T603, takže se kolikrát nevyplatí rozprodávat díly, o kterých máš momentálně pocit že jsou ti na nic, když jsou třeba na šilhavku....

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Splněný sen - T603

Príspevok od užívateľa jack » 23 Júl 2010, 17:18

Kontráš napísal:.... málokterý šestsettrojkař skončí u jednoho typu T603, takže se kolikrát nevyplatí rozprodávat díly, o kterých máš momentálně pocit že jsou ti na nic, když jsou třeba na šilhavku....

Tuto narážku Kontráši přecházím s klidem angličana :wink:

Jinak Hynku samozřejmě vítej do "603 klubu"... a přeji, aby se časem z šestsettrojky stala krasavice a dělala jen radost.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Splněný sen - T603

Príspevok od užívateľa ondrej » 23 Júl 2010, 21:34

Hynek603 - Tatra 603 je veľmi silne charizmatické auto, myslím, že si spravil dobre!
Držím palce k opravám a prajem hodne radosti z užívania si jazdy za volantom tohoto nádherného vozu :)

Hynek603
Diskutujúci
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 22 Júl 2010, 20:10
Kontaktovať užívateľa:

Re: Splněný sen - T603

Príspevok od užívateľa Hynek603 » 06 Júl 2011, 18:25

Tak je to skoro rok co jsem ji koupil a za tu dobu se dost událo:

- kastle je kompletně vyvařená, samozřejmě z "uděláme lemy a prahy" se vyklubalo kompletní vyvaření kastle (díky Honzu Papírníkovi - http://www.tatra603.cz)
- udělaná renovace brzd (Bekas Ostrava - fotky dodám)
- přečalouněný vnitřek na světle hnědou (nádhera)
- repase převodovky
- srovnané kotouče
- a asi milion blbostí okolo :))
- pozítří si jedu pro chromy do Šternberka

fotky jsou zde: https://picasaweb.google.com/hpridal/Tatra603

Je hezké nacpat takovej balík do auta kterým jsem ani nikdy nejel, ale asi už to tak s láskou bývá :) No a cca před týdnem jsem byl v muzeu v Kopřivnici a dva dny na to jsem si koupil T613, s tou doufám začnu jezdit v horizontu měsíce. Už se těším až přibudou fotky doskládané 603 v plné parádě, ale jak jsem zjistil, tak nikdy nejde nic tak rychle jak jsem si zpočátku myslel..

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných