História jednej Tatry...

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 14 Jan 2005, 15:26

D.A.: Aha :(

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 14 Jan 2005, 15:32

Chlapi, dost bolo hadok, radsej sa vratme k tomu autu:
Auto bolo po dobrej GO, farba sa tiez dobre hodi, az na ten naraznik. K celkovemu hranatemu designu sa vobec nehodil. myslim si ze by urobili lepsie, keby tam dali klasicky stvorkovy. Ale chlapcov treba pochvalit...

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 14 Jan 2005, 16:28

Enrique mna zaraza tvoje spojenie smajlikov :) :D z pojmami ako tuning, a jazda, ktorou ohrozujes nielen seba ale hlavne ostatnych. Rob si co xes, naraz v 120-ke rovno do stromu, len prosim ta neohrozuj ostatnych ucastnikov premavky. Inak fajn.
Co tu spominal Carlos, ta rucka na volante to je asi kvoli tomu, aby sa lahsie tocilo s volantom bez posilovaca?
Co sa tyka samotneho TATRA klubu. Ja som sa xel donho prihlasit. Ako som sa tu docital, prijma sa tu len 1x do roka, preto, aby si niekto nekupil Tatru, ktora ho zachvilu prestane bavit a potom ju odhodi. Donedavna som koketoval este s myslienkou, ze sa donho prihlasim, ale pri prieskume terenu som sa pytal viacerych ludi, co a ako a ti mi jednoznacne odpovedali, ze donho nemam vstupovat. Ondro preco? Ja neviem, ja ti nexem zle, ale neviem. Vraj sa stretavate 1x do roka a to je vsetko. Tak potom ja tam nevidim zmysel.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 14 Jan 2005, 17:57

A DOST.

Nakolko mam momentalne v praci frmol som si nevsimol co to tu za 1 den vsetko vyrastlo... Som za demokraciu, za to aby si kazdy povedal svoj nazor ale nie toto...

To plati najma pre Teba, enrique. Pri vyvoji tohoto portalu, ci pomoci ostatnym si podla mna prispel NAJMENEJ a chces ty vsetkych urazat ze nie su "TATROVACI" a su len nejaki namyslenci. V ramci etiky by som Ta prosil uvazit svoje vyroky ktorymi si nerobis ako urcite uznas dobre meno, zamysli sa nad tym ci mozes posudzovat ludi podla par riadkov. Ja si myslim ze na to, aby som spoznal cloveka a doveroval mu, potrebujem ho stretnut castejsie, vidiet a vediet ako so znackou Tatra zmysla.

Za tu dobu co sa pohybujem medzi tatrovkami som sa stretol s niekolkymi takymito ludmi a nedam si na nich dopustit. V mojej skupine "tatrovakov" NEVIEM O JEDNOM JEDINOM ktory by mi niekedy odmietol pomoct, vzdy tito ludia boli ochotni, uprimni a... "spravni". K niektorym si treba hladat dlhsie "cestu" ale ver mi vsetko su to super ludia.

Ak Ti vadi sloboda slova, alebo odlisne nazory, su tu 2 moznosti - bud s nimi zit, alebo na ne adekvatne a slusne odpovedat - nie kritizovanim ostatnych. Portal ponuka moznost komukolvek prezentovat svoje napady, otazky alebo namety. Ak su pre ostatnych neprijemne alebo nerealne musis s tym tiez zit - kazdy nepovie na tuning "ano", ja osobne som tiez mal na mojej 613-4 18'' BBS disky a nazorov som si vypocul. Ale hlavne je ze to, co prezentujes sa paci Tebe.

603/Ondrej: Obidvaja mate vo svojich vyrokoch pravdu je tu vsak jedna vec ktora podla mna sedi. Aktivity tatraklubu za poslednu dobu utichli ale NIKTO Z NAS sa nepokusil tatraklub "ozivit", NIKTO nedal jeden navrh. Ja osobne viem, ze Ondrej je otvoreny vsetkym dobrym navrhom. Ak sa nemylim tak DOBRA kritika sa sklada z kritiky samej a vlastneho navrhu na zlepsenie. Preto by bolo namiesto kritiky podla mna vhodnejsie hovorit co sa s Tatraklubom da robit.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 14 Jan 2005, 20:51

enrique: bastlení, to bude asi z německého "basteln" = kutit, vyrábět si sám

A tuning je sice ladění, ale běžně se ladí snad jenom rádio. Nárazník je předladěn již od výrobce a nepotřebuje dalších zásahů. :)


Šedo, ten kulatý nesmysl na volantu se používá jen u vysokozdvižných vozíků a podobných zařízení, aby se dalo na místě rychle otáčet volantem jednou rukou. U osobních aut to jenom překáží a končí to potom takhle...

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 14 Jan 2005, 22:46

tak som si konecne preciatal tuto povestnu diskusiu, ale nic take tragicke som nenasiel. Zopar narazok na naraznik, ktory treba este trochu prerobit a niekolko sustrastnych vyjadreni.
k teme TAKS sa radsej nevyjadrujem, pretoze mi to trochu pripomina situaciu 600 vs TKB.
k stranke by som sa asi vyjadrit mal, pretoze sa ma to priamo tyka. No situacia momentalne nie je velmi priazniva, za posledny rok som prakticky neupdatoval ziadnu z mojich stranok, ale ani presne neviem preco. Je to asi taky moj styl prace, ked ma nieco zaujme, tak sa tomu venujem. Dufam ze coskoro sa dostanem aj k uprave stranky. Treba vyckat casu.

603

Príspevok od užívateľa 603 » 14 Jan 2005, 22:48

etienne...

taks je ondrejov klub, a ako sa on stara, tak ho ma, to je jeho vec... necakaj od nikoho, hlavne od neclenov, ze mu pridu s navrhmi na zlepsenie... len mi je luto vsetkych sklamanych ludi..tot viac k taks nemam...

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 14 Jan 2005, 22:54

Nemyslim ze by kritika mala prinasat nejake navrhy.
Vsetko je to o ludoch, keby niekto chcel spravit zmeny alebo cokolvek ine, nie je problem aby sa stal hoci i predsedom. Pri poslednych volbach sa tusim nikdo za predsedu nehlasil.

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 14 Jan 2005, 23:01

A este trochu vseobecnejsie.
Neberte prosim tieto fora (TPf, TKBf) az tak vazne. Obnovenie vyroby osobnych vozidiel v Koprivnici ani hlad v krajinach tretieho sveta tu nevyriesime. Forum sluzi primarne na zabavu, to ze sa niekedy daco nove dozviete je iba taky bonus.

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 14 Jan 2005, 23:20

A kedze som sa k tomu dostal az vecer a presvihol som rush hour,
suhlas s tym ze nech si kazdy zavesi na auto co len chce. ak si za tym stoji, tak musi zniest aj kritiku. a nakoniec, tie mriezky mali byt cierne a nie zlate ...

Chapman

Príspevok od užívateľa Chapman » 15 Jan 2005, 02:05

Súhlasím s Maťom.Ked sa mi bude na aute páčiť ružová s bodkami,tak si to tak namalujem a všetci ma možu!!!Kde ste zobrali to sebavedomie,niekomu povedať,že to sa vám nepáči a tým pádom to nie je pekné a basta.
Mne sa na 613 nepáči strieborná (napr.) a tým pádom má Luboš škaredé auto a všetci sa možu obesiť! A zelená nemože byť,zelená sa nehodí zelená hento a tamto. Veď keď sa tam niekomu zelená páči,nech si to nastrieka aj s oknami a gumamy.A keď sa tam niekomu páči zaoblenejší nárazník,tak nech si ho namontuje aj s noveho Beetlu a nebudeme ho preto linčovať!!! Dobre,že ste niektorí nenapísali: "Dobre je,už ten nárazník rozmlátili,už to tam nešpatí" Ked chce niekto gulu,nech si ju dá na volant,dozadu na ťahanie,alebo aj na kapotu jak znak.
Sa tu možeme začať správať aj ako ludia,doteraz to tak fungovalo! Keby bola táto debata pri stole,tak sa tu pobijete do krvi,potom sadnete do 613 a podho ukamenovať dvoch chalanov do Gelnice... ktorý spravili kus poctivej a dobrej roboty!

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

-

Príspevok od užívateľa carlos » 15 Jan 2005, 02:22

mato napísal si ,že forum slúži na zábavu,my sa zabávame že niekoho do......e,potom chapman nás teraz ideme na neho :lol: ale chýba nám tu rené :lol:

Chapman

Príspevok od užívateľa Chapman » 15 Jan 2005, 02:29

Tak dííííík... A René tu može byť za 60min zo Žiliny,ved na dvijke mu to dá 170-a to má ešte dalšie minimálne dve rýchlosti... :shock:

603

Príspevok od užívateľa 603 » 15 Jan 2005, 10:54

suhlasim podme na chapmana...)

Užívateľov profilový obrázok
koušák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 14 Dec 2004, 04:12
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603, Tatra 613-4, Tatra 148 AD20
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa koušák » 15 Jan 2005, 11:10

Chapmann, súhlasím s tebou. Chlapci z Geľnice sa musia čudovať, keď to tu čítajú.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 15 Jan 2005, 11:14

"René tu može byť za 60min zo Žiliny,ved na dvijke mu to dá 170-a to má ešte dalšie minimálne dve rýchlosti"

ROFL áááááááááááááááááááááááá :-D

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 15 Jan 2005, 12:33

Vsimol si niekto ze ten predny naraznik je z octavie :?: :arrow:

Chapman

Príspevok od užívateľa Chapman » 15 Jan 2005, 14:14

Mojžo: Čo znamená ROFL ? Ale rýchlo odpíš,zasa ma tu idú biť... Keď som tu vyvolával vyburu,všetci išli zamnou-a teraz toto! :(

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 15 Jan 2005, 14:15

Chapman napísal:Mne sa na 613 nepáči strieborná (napr.) a tým pádom má Luboš škaredé auto a všetci sa možu obesiť!
Tak mně se stříbrná zase líbí, jinak bych si to auto asi nekoupil. Vzhledem k tomu, že je to potenciální veterán, tak přestříkání jinou barvou nepřichází v úvahu, na všech autech mám původní odstín, se kterým to vyjelo z fabriky a tak to taky zůstane. Nevím, proč by se kvůli tomu měl někdo vzrušovat či dokonce oběšet, já jsem to auto nikomu nenabízel, ani nechci aby se někomu líbilo a dokonce nikoho nenutím, aby se na něj byť jen podíval. Pokud je tvůj odpor ke stříbrné tak nepřekonatelný, kup si barvu ve spreji, zajeť si do Příboru a napiš jim na zeď, co si o tom myslíš. :P

Chapman

Príspevok od užívateľa Chapman » 15 Jan 2005, 14:32

Ale ja mám dojem,že ani tý dvaja nikoho nenútili,aby ste sa im pozerali na nárazník,ani ho nikomu neponúkali,a aj tak zato boli zje...ný ako malý chlapci! A 613-4 je vreterán naozaj len "potencionálne",tak prečo by sa tak k nemu mali správať? Keď to spravia na 603,tak nech sa páči,ale dovtedy je to ich vec...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných