Tiborove Tatry

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
francomk
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 25 Mar 2008, 18:55
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa francomk » 19 Mar 2009, 19:37

No, mnoho zdaru chlape! Pokiaľ chceš renovovať takéto sito na halušky (nemaj mi to za zle), tak držím palce. Mal si radšej ešte nejakú dobu počkať, šetriť kapitál a zhánať si informácie a skúsenosti (tak ako to robím ja :P ). Po čase si si mohol kúpiť 603ku v lepšom stave, (určite by sa nejaká našla) než voziť domov artikel pre zberné suroviny a srať tým celú domácnosť. Keby toto spravím ja, tak ma čaká istá smrť :lol:

Často vidím v bazároch 613ky v celkom obstojnom stave, často slintám so slovami "raz takú budem mať". Bohužiaľ s mojim úbohým kapitálom študenta to ostáva len v rovine snov, ale za pár rokov sa to chystám zmeniť. :wink:

Nenechaj sa ničím odradiť, prvotná zloba, zúfalosť a zabitý čas sa Ti bohato odvďačia. Je to ako splnenie sna, kopa emócií, radosti. Avšak, budem parafrázovať nám všetkým známeho človeka: "Sny sú na to aby sa plnili. Po nich však príde realita, tá je však často krutá." :?

Snáď sa Ti podarí dosiahnuť vytúžený cieľ. Nenechaj si kaziť sny a ilúzie, ale buď trochu aj realista. :idea:
koušák napísal:To nemusíš ani řezat, stačí obyčejná sekera a smeták. O renovaci tohto auta bych nepřemýšlel ani minutu. Jsou jiné a lepší...
Pravdu máš, boduješ :!:

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa D.A. » 19 Mar 2009, 20:00

Kup ještě aspoň 15 takových.

Užívateľov profilový obrázok
Tom T613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 06 Okt 2008, 19:14
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Tom T613 » 19 Mar 2009, 20:41

T.I.B.O.R napísal:EDY : este neviem aka bude cena (no ktovie kedy bude na predaj).... podla toho co s toho vymenim z druhej a co tam pridam z toho vraku (foto)
Tatrovecka, Tom T613 : nemate nahodou fotky?
No a co sa tyka 603 ...zatial si ju necham a uvidim ako budem na tom financne a priestorovo. Zatial bude urcena na diely ....ale pilit ju nechcem
Zdar kolega fotky nemám.A chcem sa ta spytat či tam ešte aká 603ka ostala ?
Bolo to dávno ked som tam bol ja som tam videl iba dve 603ky vtedy ma to moc nezaujimalo ako som už tu spominal.

Užívateľov profilový obrázok
T.I.B.O.R
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 03 Jún 2008, 19:48
Tatry, ktoré vlastním: 3x Tatra 603-2
Bydlisko: Orava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa T.I.B.O.R » 19 Mar 2009, 21:01

Tom T613 napísal:
T.I.B.O.R napísal:EDY : este neviem aka bude cena (no ktovie kedy bude na predaj).... podla toho co s toho vymenim z druhej a co tam pridam z toho vraku (foto)
Tatrovecka, Tom T613 : nemate nahodou fotky?
No a co sa tyka 603 ...zatial si ju necham a uvidim ako budem na tom financne a priestorovo. Zatial bude urcena na diely ....ale pilit ju nechcem
Zdar kolega fotky nemám.A chcem sa ta spytat či tam ešte aká 603ka ostala ?
Bolo to dávno ked som tam bol ja som tam videl iba dve 603ky vtedy ma to moc nezaujimalo ako som už tu spominal.
No ja som uz bral odtial poslednu .... ten co som ju od neho kupoval ich kupil vsetky tri a potom ich postupne predal ....tie 2 si doviezol domov ak sa nemylim.

Užívateľov profilový obrázok
Tom T613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 06 Okt 2008, 19:14
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Tom T613 » 19 Mar 2009, 21:11

Škoda veľka škoda ten chlapik musel na tym pekne zarobit.Ma to štve že som sa tam aspoň kuknuť na tie stroje potom nebol. :oops: :oops: :oops: :oops:

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa jack » 19 Mar 2009, 21:27

Tibore, včilek máš renovovatelný vůz, neztrácej čas, peníze a sílu sháněním vraků. Postav alespoň přístřešek (nejlépe garáž) a začni s renovací. Já osobně bych se nejdřív pustil do náprav, odstrojil a zgenerálkoval je. Pak nejlépe dal kastli na vyvaření, když ji budeš mít vyvařenou v základu, máš půlku za sebou. Renovace je běh na dlouhou trať, svezeš se za XY let, ale máš jasný cíl.

Odbočím, teď byl u dědy známý a po pár sklenkách karpatskýho brandy odcházel se slovy: "A proto držme se a pracujme s chutí, abychom nedopadli jako v roce tisícdevětsettřicetosm". - Sice jsem se válel smíchy a s Tebou nemá nic společnýho, ale pracuj s chutí :mrgreen: :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
tatrovecka
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 07 Sep 2008, 16:01
Tatry, ktoré vlastním: T2-603
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa tatrovecka » 19 Mar 2009, 21:31

Tom T613 napísal:Škoda veľka škoda ten chlapik musel na tym pekne zarobit.Ma to štve že som sa tam aspoň kuknuť na tie stroje potom nebol. :oops: :oops: :oops: :oops:
Vobec nemusis banovat, o nic si neprisiel, pozri si tu Tiborovu a mas podobny stav ako na zvysnych dvoch. Podla mna aj tie skoncili na ND.

Užívateľov profilový obrázok
Mr.Tomash
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 09 Nov 2008, 12:35
Tatry, ktoré vlastním: Tatru nemám :-(
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Mr.Tomash » 20 Mar 2009, 11:46

T.I.B.O.R. -> Keď už ste tak poblúdili po Košiciach tak ste ma mali zavolať :D . Ale deviatka je dziva ne :? . Des a bída. S tým nič neporobíme. Ale story pekný. P.S.: Mojseja ste nevideli ? V poslednom čase ho vídať častejšie.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Mojžo » 20 Mar 2009, 14:58

Mr. Tomash und Seňor Mojžak sind von Košice, áno

Užívateľov profilový obrázok
T.I.B.O.R
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 03 Jún 2008, 19:48
Tatry, ktoré vlastním: 3x Tatra 603-2
Bydlisko: Orava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa T.I.B.O.R » 20 Mar 2009, 23:44

Nabuduce Vam zavolam chlapy :wink: aspon mi ukazete vase stroje ....No k tomu luniku .....je to neuveritelne ....predstavoval som si to inak - lepsie. No Mojseja sme nestretli. V Kosiciach nikde inde nezastavovali ...videli sme romov ako ziadostivo pozeraju na tu Tatru a v hlave prepocitavali kolko by za to mali zbernych surovinach :D

Užívateľov profilový obrázok
hrubystyl
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 23 Sep 2007, 10:01
Tatry, ktoré vlastním: T613: chromka '77/84, T613-3 '86 2x, '91 2x, T613-4 '93, Special '87
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa hrubystyl » 21 Mar 2009, 00:41

Pre inspiraciu... S Tatrou by som tam nesiel.
Prílohy
lunik absolut.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Tom T613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 06 Okt 2008, 19:14
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Tom T613 » 21 Mar 2009, 09:07

To je hnus tie paneláky počul som že až po 4 poschodie vo vyťahovej šachte majú nahadzané smeti.
To nie su ľudia. :oops:

janekk
Diskusný nováčik
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 17 Jan 2009, 21:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa janekk » 21 Mar 2009, 11:51

chlapy a zeni :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Mr.Tomash
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 09 Nov 2008, 12:35
Tatry, ktoré vlastním: Tatru nemám :-(
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Mr.Tomash » 21 Mar 2009, 13:05

T.I.B.O.R -> moje auto ti ukazem ale iba v hre :( . necheli mi dat vodicak. ze vraj 12 rokov je malo :evil: . ale jazdim uz od troch :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Mr.Tomash
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 09 Nov 2008, 12:35
Tatry, ktoré vlastním: Tatru nemám :-(
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Mr.Tomash » 21 Mar 2009, 13:07

hrubystyl -> to je este len z tej vonkajsej strany odfotene. su tam smeti z vonku po 2. poschodie. jáá by som tom jeb*ol jednu nuklearnu bobmu a postavil vily :lol:

Užívateľov profilový obrázok
T.I.B.O.R
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 03 Jún 2008, 19:48
Tatry, ktoré vlastním: 3x Tatra 603-2
Bydlisko: Orava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa T.I.B.O.R » 22 Mar 2009, 10:34

Mr.Tomash napísal:T.I.B.O.R -> moje auto ti ukazem ale iba v hre :( . necheli mi dat vodicak. ze vraj 12 rokov je malo :evil: . ale jazdim uz od troch :wink:
Coze? Len 12 ..... a ja som si myslel ze som tu najmladsi :D

K tej druhej Tatre prosim mohli by ste mi este niekto poradit ci to ma cenu renovovat alebo mam hladat dalej? dik

Užívateľov profilový obrázok
Jerry
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1607
Dátum registrácie: 17 Aug 2006, 07:29
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 r.v. 1988
Tatra 805 r.v. 1957
Bydlisko: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Jerry » 22 Mar 2009, 10:55

Tak přesně takhle si měl uvažovat při oblídce auta před koupí... A pokud by sis sám odpověděl: Ano na takovou renovaci stačim, mam na ní nervy i peníze... Potom si jí měl koupit, jinak ne. Tvůj dosavadní postup opravdu nechápu, cpeš nehorázný sumy za něco, co nevyužiješ a pak Ti budou peníze cybět na dokončení oprav (nebo si aspoň budeš nadávat, že si za to ty prachy zbytečně vyhazoval). Pokud tu 603 do 5 let zvládneš opravit a bude někde na srazu, tak hluboce smeknu. Konej jak umíš.

Užívateľov profilový obrázok
Hanz 260
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 14 Okt 2007, 18:47
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1992)
Tatra 613-3 (1985)vrak a dárce ND.
Bydlisko: Benešovsko (CZ)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Hanz 260 » 22 Mar 2009, 11:12

Bejt tebou tak si radši trochu peněz našetřím a koupím něco lepšího občas se nějaká pěkná T603 objeví a za pěknou cenu.Tuhle někdo nedávno prodával za tuším 75000kč.Sice renovace bude stát pěknejch pár peněz ale je to rozhodně alespoň auto a ne vrak do šrotu.
Prílohy
i-veteran-cz-128663-JWhk13.jpg
i-veteran-cz-128663-DOac85.jpg

Užívateľov profilový obrázok
tatrovecka
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 07 Sep 2008, 16:01
Tatry, ktoré vlastním: T2-603
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa tatrovecka » 22 Mar 2009, 11:24

Uz som to sem raz pisal, takze prikladam link, mozno sa ti potom viac "otvoria oci" :wink:
http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... 804#p77804

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Mojžo » 22 Mar 2009, 13:05

Tá druhá je opraviteľná, ale priprav si hromadu trpezlivosti, času a peňazí. Tých peňazí Ti bude treba dosť, akokoľvek by si sa to hodlal zfušovať.
Je to dosť slabý základ. Je to nekompletné auto bez motora!

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných