Tiborove Tatry

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
T.I.B.O.R
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 03 Jún 2008, 19:48
Tatry, ktoré vlastním: 3x Tatra 603-2
Bydlisko: Orava
Kontaktovať užívateľa:

Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa T.I.B.O.R » 15 Mar 2009, 21:56

Zdravim,
Takze rozhodol som sa podelit o zazitok z kupy mojej prvej 603-ky ....Mal som v umysle urobit to az ked si doveziem tu druhu ale kedze sa dovoz uz 2 tyzdne komplikuje napisem najprv o prvej ....
http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... =12&t=3390 ....tuto to bolo napisane len ako tak aby daco bolo ale teraz to idem vsetko rozpisat

Takze svoju prvu 603-ku som kupil 28.08.2008 v obci Horny Kelcov (pri Makove). Nasiel som ju na inzerate na i-veteran.cz. inzerat znel asi takto "Predam Tatru 603 bez motoru za 9000 Kc. Makov". Hned ako som ju tam zbadal (5 minut po uverejneni inzeratu) som nevahal a hned volal. Vtedy sa mi to javilo ako obchod zivota kedze nikdy predtym som nevidel lacnejsiu 603-ku. Majitel mi povedal ze je to renovovatelne auto ...pytal som sa na podlahu a vravel ze nieje az taka zla ze sem tam nieaka diera (stav bol ale iny). Poslal mi tieto fotky:
http://imgup.eu/sef/album/578-tatra-603-1971
Chcel som viac fotiek ale majitel mi vravel ze byva inde takze viac fotiek nemoze urobit....ze on Tatru kupil ale neodviezol si ju a majitel na neho tlaci aby si ju odviezol. Kedze som bol presvedceny ze je to velmi dobra cena a ze je to renovovatelne auto tak som zacal zhanat odvoz. presvedcil som uja aby siel na jeepe ale vozik som akosi nemohol zohnat ...zohnal som ho az na druhy den z pozicovne v DK (lenze tam sa vyskytol problem ....sekretarka mi pri telefonate nepovedala ze na dalsi den nerobia (piatok) a cez vikend tiez nie ...cize som musel zaplatit za 4 dni ...domov som nechcel ist lebo som si myslel ze ta Tatra sa preda cez vikend tak som zaplatil zalohu za vozik a vyrazili sme....
Kedze majitel byval moc daleko tak nas k autu zaviedol jeho znamy. ....Ked som prvy krat tu 603-ku videl tak som bol prekvapeny ze aka je velka (nikdy predtym som 603-k nevidel ...iba na fotkach). Bol tam somnou moj ujo a kamos ktory ma presviedcali ze je moc zhnita ....ale ja som ich nepocuval ....bol som skalopevne presvedceny ze ju vezmem ....aj ked som si tu podlahu predstavoval podla opisu inak ale mne to nevadilo ....konecne som mohol vlastinit 603-ku....Takze sme podpisali zmluvu, dal som majitelovi peniaze a nalozili sme ju na vozik
Par fotiek z Vysneho Kelcova ....http://imgup.eu/sef/album/579-tatra-603-1971
Dorazil som domov ale uz bola tma tak sme ju dotiahli domov a kazdy sa vybral vlastnou cestou. Rano som si vypocul ostru kritiku na Tatru ....ze ci uz tych vrakov tu nebolo dost a tak ....ale ja som si s toho nerobil nic ...bol som stastny ze mam 603-ku ....ale ked prisli kamosi (cca 15 ludi) a zacali si robit srandu ze co som to doviezol tak som uz bol na vazkach ze ci som urobil dobre ze som to kupil ....Ale vravel som im ze keby som chcel tak to predam za viac :) ....ale nik neveril :):):)
Tieto posmechy trvali asi mesiac ...vzdy ked som vosiel do autobusu tak to zacalo .... napr. "V noci fukalo sefe pozrel si sa ci ti este daco ostalo z tatry alebo ju celu odfuklo :D" ...Po takychto posmechoch som olutoval ze som ju kupil ...ale stale som bol presvedceny ze som dobre kupil ....
Tatru som dal zamerne do dvora tak aby bola predom k ceste (lepsi stav) a kedze byvame pod kostolom tak prve nedele som sa pozeral z okna ako vsetci ludia pozeraju na moju Tatru ukazuju na nu prstom a dedkovia sa zastavuju a spomynaju na stare casy. ....po case som ju zasunul viac do dvora a pred nu pribudla Skoda 1000 MB ....Tatru som zakryl plachtou
Potom nastalo obdobie ked to uz rodicom zacalo liest na nervy a musel som vacsiu cast svojej "zbierky" predat. :(

Ale Tatru som z ruk nepustil a mam ju az doteraz.
Lenze rodicia na mna tlacia ze aby som ju predal ....zatial odolavam ale ktovie dokedy ....Ale podelim sa s vami o fotky jej stavu aby ste mi poradili sa mi ju oplati si ju nechachat alebo ju mam predat.
http://imgup.eu/sef/album/580-tatra-603-1971-po-zime

*************Bol by som rad za uprimne nazory na stav auta. A dakujem vsetky co sa pripoja do diskusie.******


Po prehaldavani prispevkov na TP som 2x narazil na moju 603-ku ....
http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... 3&start=40 ....Fotky z Vysneho Kelcova ....majitel tam mal tri 603-ky ....myslel som si ze tam stoji poriadne dlho ale prednedavnom som si tiez prezeral TP a zistil som ze este predtym ju vlastnil uzivetel dzordzi http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... %A1#p49188 ...nepoznete ho ? rad by som mal od neho nieake fotky ale na mail neodpoveda :(

dakujem vsetkym co si to precitali :) ....ked uz som si dal tu namahu napisat to :)
....zaujmave ako si to vsetko pamatam :) ....inak trvalo mi to 1,5 h dokym som to vsetko napisal a ponahraval obrazky :D

S pozdravom Tibor

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Radinko » 15 Mar 2009, 22:24

Poučné, držím palce.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Mojžo » 15 Mar 2009, 22:51

Hej, pri tomto článku som si pospomínal aj ja, na tú svoju 603-ku, na tie momenty nešťastia keď som ju odstrojil a zistil aký hrozný vrak som si to kúpil a koľko starostí s ním...

Dnes sa nad tým len smejem a chodím do garáže pripravovať do laku. Už len pár týždňov, juhu!

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa D.A. » 15 Mar 2009, 22:55

Mokrá vypadá o chloupek líp. :wink:
Já držím palce, aby ses jí zbavil s co nejmenší ztrátou.
Jestli můžu radit, příště si k rozhodování s sebou vezmi kohokoli z okolí, nechej to plně na nich.

Užívateľov profilový obrázok
tatrovecka
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 07 Sep 2008, 16:01
Tatry, ktoré vlastním: T2-603
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa tatrovecka » 16 Mar 2009, 00:44

Zhodou okolnosti som mal moznost vidiet vsetky tri 603jky este predtym ako si jednu z nich kupil a bolo to zhruba v tom istom case, boli pri pile a zarastene asi metrovou zelinou. Zvysne dve boli aj s motorom, ale po pravde na tych fotkach vyzera o dost lepsie ako v skutocnosti. Majitel mi ich ponukal za 25 000 vsetky tri, ale pamatam si ze jedine co by bolo pouzitelne boli predne narazniky inak okna rozbite a pootvarane (urychleny proces navratenia k prirode), vsetky tri boli doslova vytopene zvnutra, podla mna bola voda este aj v motore, skratka vsetko pouzitelne bolo uz znicene alebo chybalo. Osobne by som z tych troch nerenovoval ani jednu, ale netvrdim ze by sa nedali zrenovovat, ale na to treba ozaj "silny zaludok". Pri velkej namahe by sa dala jedna skompletizovat, ale zvysne dve by uz nekupil nikto. Mne to vychadza tak, ze z tych troch si kupil tu najhorsiu, aj vzhladom na to ze je bez motora :?.
Nechcem ta znechutit a ani odradit, ale si myslim ze pokial budes robit rodicom vrakovisko na dvore, tak ta vyhodia z domu aj s "autami". Vyber si 603jku, alebo Rku, alebo co ta taha najviac a venuj sa tomu, lebo ked budes stale len zvlakat, tak nic nespravis, nic nebudes mat (okrem tych vrakov), nikam sa nepohnes a co je najhorsie na nicom sa nepovozis. Ked spravis jedno mozes zacat s druhym, ale vsetko naraz nebudes stihat. A len tak bokom, pokial si myslis, ze na tie vraky zbalis nejaku slecnu, tak aby si nebol nemilo prekvapeny.
Reci som sa napocuval aj ja ked som dovliekol nasim na dvor dve nepojazdne 603jky a urcite aj ostatni co nie su pochopeni svojim konickom zo strany najblizsich, ale to jednoducho patri k tomu aj ked to prijemne urcite nie je. Pre nich je to len obycajny vrak, kdezto ja sa uz teraz vidim ako pohodlne sedim za volantom zrenovovanej 603jky, zo zadu sa mi do usi dostava ten nadherny zvuk 8 valcoveho motora a celym telom aj dusou si uzivam pohodlnu, prijemnu a nicim (a nikym) nerusenu jazdu. Cele je to len o uhle pohladu :wink:. No a aby to bola aj realita, tak treba pre to nieco spravit a aj vytrpiet (a budes ratat skor mesiace ako hodiny), ale vysledok bude stat za vsetku tu namahu. A potom sa mozes vsetkym co sa ti teraz smeju smiat ty. :D

Užívateľov profilový obrázok
kovoo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 30 Dec 2005, 18:37
Bydlisko: TT
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa kovoo » 16 Mar 2009, 12:52

:D držím palce
priprav si takých 15000 a auto bude stat vyvarene a možno v laku na kolesách, samozrejme dva roky tvrdej každodenej práce :D motor tiež najdeš ovšem nie zadarmo.....
podľa mna si sa unáhlil a mal si kupiť niečo zachovalejšie a keď si myslíš že to predáš za viacej si vedľa :wink:
chcel by som mať tvoj elán, ale je treba byť optimistom, choď do toho a potom to bude ako píše tatrovečka :wink:

Užívateľov profilový obrázok
bezik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 29 Dec 2008, 17:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 ´67 Ministerstvo zahraničního obchodu
Bydlisko: Střední čechy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa bezik » 16 Mar 2009, 17:06

tohle autí čeká na pochování :oops: je moc shnilá a spousta věcí chybí při dnešních cenách by to stálo ranec....

Užívateľov profilový obrázok
koušák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 14 Dec 2004, 04:12
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603, Tatra 613-4, Tatra 148 AD20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa koušák » 18 Mar 2009, 13:00

takovou 603ku bych na místě flexou pohřbil.... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
T.I.B.O.R
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 03 Jún 2008, 19:48
Tatry, ktoré vlastním: 3x Tatra 603-2
Bydlisko: Orava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa T.I.B.O.R » 18 Mar 2009, 19:43

No nic tak ju asi predam ked je taka zla ....aspon sa uvolnia nieake priestory .....ale najprv pomenim nieake diely na druhu (uz je doma ked budem mat cas napisem clanok)

Užívateľov profilový obrázok
EDY
Diskutujúci
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 02 Feb 2009, 17:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa EDY » 18 Mar 2009, 19:52

A za kolko by si ju chcel predať ? :)

Užívateľov profilový obrázok
Krieg
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 21 Mar 2008, 10:02
Tatry, ktoré vlastním: 613, 600, 603-2, 805, 57b, 75
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Krieg » 18 Mar 2009, 19:58

No obávám se, že pokud ji odstrojíš ještě více, než je, bude prodejná tak leda do sběrných surovin. zkusil bych jí někde nabídnout, jestli se jí někdo chytně, ale spíš bych to viděl na rozřezání a ponechání si ND. Samozřejmě je to ale jen na tobě. Když vidím na inzercíchnabídky T 603 i za půl milionu a i rezavý křáp za víc jak sto tisíc krun, říkám si, že je možné už všechno. Škoda, že jsem o tvém zájmu o vrak T 603 nevěděl před rokem...:-(

Užívateľov profilový obrázok
Tom T613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 06 Okt 2008, 19:14
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Tom T613 » 19 Mar 2009, 10:10

T.I.B.O.R->Zdravim
Moc pekne si to napísal.Ja bývam nedaleko Horného Kelčova v dedinke Podvysoká.Asi pred dvom rokmi som bol na stavebnej brigáde a robil som istu dobu v Kelčove tam sme vymienali okna na detskom domove a vedla toho detského domova boli tie 603ky.Vtedy som sa ešte moc o tatry nezaujimal ale vedel som že su to 603ky.O dva roky na to som sa rozhodol s bratom sa tam niekedy ist podivat a spytat či su na predaj nuž si ma predbehol. :oops: Cez leto mi hovoril brat že vydel okolo nášho domu ist 603ku naloženu na voziku pravdepodobne to ste boli vy.No škoda ale dúfam že sa o nu postaraš. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Tom T613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 06 Okt 2008, 19:14
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Tom T613 » 19 Mar 2009, 10:13

T.I.B.O.R napísal:No nic tak ju asi predam ked je taka zla ....aspon sa uvolnia nieake priestory .....ale najprv pomenim nieake diely na druhu (uz je doma ked budem mat cas napisem clanok)
T.I.B.O.R->z dvoch tatier poskladaj jednu poriadnu tak ti radim ja

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa jack » 19 Mar 2009, 11:32

koušák napísal:takovou 603ku bych na místě flexou pohřbil.... :wink:
Koušáku, ses nějak rozjel, to Ti nestačí M66..?? :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
Mr.Tomash
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 09 Nov 2008, 12:35
Tatry, ktoré vlastním: Tatru nemám :-(
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Mr.Tomash » 19 Mar 2009, 13:46

T.I.B.O.R -> Napisane pekne ale tatra je zrela na šrotovaci prispevok. Ak by si ju chcel zrenovovať, tak ti vznikne uplne ine auto ako si si kupil na papieroch starej (treba mator, plechy asi uplne všetky nove, interier tiez...) :( . Ale nechcem ťa od toho odhovarať.

Užívateľov profilový obrázok
Mr.Tomash
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 09 Nov 2008, 12:35
Tatry, ktoré vlastním: Tatru nemám :-(
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa Mr.Tomash » 19 Mar 2009, 13:48

Mr.Tomash napísal:T.I.B.O.R -> Napisane pekne ale tatra je zrela na šrotovaci prispevok. Ak by si ju chcel zrenovovať, tak ti vznikne uplne ine auto ako si si kupil na papieroch starej (treba mator, plechy asi uplne všetky nove, interier tiez...) :( . Ale nechcem ťa od toho odhovarať.
Ehm... nechcem ti do toho hovoriť.

Užívateľov profilový obrázok
T.I.B.O.R
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 03 Jún 2008, 19:48
Tatry, ktoré vlastním: 3x Tatra 603-2
Bydlisko: Orava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa T.I.B.O.R » 19 Mar 2009, 16:58

EDY : este neviem aka bude cena (no ktovie kedy bude na predaj).... podla toho co s toho vymenim z druhej a co tam pridam z toho vraku (foto)
Tatrovecka, Tom T613 : nemate nahodou fotky?
No a co sa tyka 603 ...zatial si ju necham a uvidim ako budem na tom financne a priestorovo. Zatial bude urcena na diely ....ale pilit ju nechcem
Prílohy
14022009(015).jpg
14022009(014).jpg

Užívateľov profilový obrázok
T.I.B.O.R
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 03 Jún 2008, 19:48
Tatry, ktoré vlastním: 3x Tatra 603-2
Bydlisko: Orava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa T.I.B.O.R » 19 Mar 2009, 19:22

Moja 603-ka č.2 :
Zacalo to tak ,ze som si 27.02.2009 cca o 1:20 v noci prezeral stranku veteran.sk a zahliadol som tam inzerat :
"Predam Tatru 603 bez motora.Cena 450 eur." A boli pri tom tri fotky.
Hned ako som ju zbadal som si zaumienil ze vynalozim vsetko usilie aby bola moja.
Po par minutach som dal prispevok na TP : http://tatraportal.sk/forum/viewtopic.php?f=2&t=2896
Kedze som sa nedopatral k majitelovi tak som pristupil k dalsiemu kroku : Poslal som prozbu redakcii veteran.sk aby mi poslali kontakt na majitela .....zial nedostal som ziadnu odpoved :(
Tak uz som rozmysalal len nad jednou moznostou : Kupit si veteran.sk co najskor a snad budem prvy ....ale nebolo iste ze budem prvy a to ma znervoznovalo....
Ale 28.02. sa to obratilo k lepsiemu .....o 11:09 mi pan Michal (tatrovecka) poslal spravu (ZA CO MU DAKUJEM), ze na autobazar.eu je inzerat na tu 603-ku po ktorej som patral za 450 eur a ze tam uz je viac ako hodinu ..... Nevahal som a hned som volal .....ked mi povedal ze som prvy zaujemca a ze mi ju podrzi do pondelka tak mi padol kamen zo srdca. ....Po mne volali (pisali) dalsi zaujemcovia ale uz to bolo rezervovane tak smola ....bolo ich dost takze majitel na obed stiahol inzerat z internetu. Vypytal som si od neho fotky ...hlavne aby pofotil tie najhorsie miesta ...Poslal mi tieto fotky : http://imgup.eu/sef/album/583-tatra-603 ... d-majitela
....Potom zacalo zhananie vozidla, ktore by dokazalo utiahnut autoprepravnik .....zial nikto nechcel ist lebo vsetko bolo zasnezene .... po par dnoch sme sa z majitelom dohodli ze mu poslem peniaze na ucet lebo mi to nechcel rezervovat dlho lebo by stratil dalsieho zaujemcu (z CR ).
Tak som mu 02.03.2009 poslal peniaze na ucet .....A uz som bol stastnym majitelom druhej 603-ky :)
Ale dovoz nebol stale dorieseny ....bud ten pan co mi to mal odviezt nemal cas alebo bolo zle pocasie cez ktore sa bal ist .....Trvalo to cca 2 tyzdne tak mi otec zohnal jeho znameho. tento bol prekvapujuco rychly ....volal mu cez obed 16.03. a hned na druhy den to vsetko ten pan dokazal zorganizovat.

Vyrazili sme 17.03. cca o 3:00 rano. Smer - Košice. Cestou sme vzali aj dalsich dvoch pomocnikov asi v mojom veku ....ak by sa to nahodou nedalo vytisnut na vozik.
Asi o siedmej sme uz boli v Kosiciach. Trochu sme bludili po Kosiaciach ....ja idiot som si nenainstaloval nieaku navigaciu do mobilu tak nam musela stacit aplikacia "Mapy Google" lenze ta ukazovala z odchylkov 1,5 km takze nic moc. Zabludili sme na Barcu. Odtial sme sa podla mapy nieako dostali na Lunik IX ....to bol des tam by som nechcel byvat ani zadarmo .....smetisko pod oknami .....lutujem kosicanov. A od luniku sme sa dostali nieako ku kostolu na Myslave. Potom som zavolal majitelovi a ten uz po nas prisiel.
Nacuvali sme ju dodvora odokryli sme Tatru poobzeral som si ju .....zistil som ze je v zadu za spolujazdcom naburana (zadny nosnik) ....potom som zbadal dalsiu 603-ku a neodolal som .....hned som ku nej pribehol a poprezeral som si ju. Prvy krat som uz videl aj zachovalu 603-ku a nie len vraky. dalej som prvykrat videl aj motor ....zial este som ho nepocul :( Okrem zachovalej 603-ky mal aj Skodu 110R, Skodu 1201 sanitku a este akusi CZ enduro. Vraj ma nieake predvojnove motorky ale tie ma inde. Dokym som sa ja pozeral s majitelom na auta chlapy nalozili 603-ku. Takze neostavalo nic ine len podpisat zmluvu a vratit sa domov.
Ale cesta spat sa skomplikovala 3x nas zastavili policajti : Medzi Kosicami a Presovom - telefonovanie za volantom, ....boli sme znechuteny tak zme kupili nieco na pitie :D .... Druhykrat za Presovom : Policajt si obzrel 603-ku a spytal sa co je to zac ... Skoda alebo Volga?. Povedal som mu ze Tatra. ...vraj ma motor na Volgu 21 ...dal mi cislo a odysli sme .....ale nam odlahlo :D ...Tretikrat pred Braniskom. A tam bola najvacsia palka - Vodic nemal E-cko :o , Zly tech. stav voziku a zla dialnicna znamka( za to chcel 300 eur :o ) ...ale zriesilo sa to daako na menej ....ale aj tak tych pokut bolo nieak vela :( ...Tak som si to nepredstavoval .... doprava sa predrazila :( :( :( .... potom sme sli kupit dalsiu flasku.
Par fotiek z cesty : http://imgup.eu/sef/album/584-tatra-603 ... ocas-cesty
Ked sme dorazili domov (cca 13:30) tak jediny kto bol pri zmysloch bol vodic. Ako tak sme to dali do dvoru a sli sme smer ku baru :D . Tam som ho vyplatil a z mladencami sme zapili "stastnu cesu" ....potom sme sa rozisli kazdy vlasnou cestou ...uz ani neviem ako som sa dostal domov ale viem ze som sa zobudil az na druhy den rano ....a zas do skoly :( ....neprijemne zistenie bolo ze zas napadol sneh a nasnezilo mi do 603-ky (su tam vybite skla) ...ked sa roztopi sneh tak ju aspon zakryjem

Dakujem za pozornost a pokojne sa vyjadrite :)

Kua zas som zabil cas .... viac nez 2 h :D
Prílohy
18032009985.jpg

Užívateľov profilový obrázok
tatrovecka
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 07 Sep 2008, 16:01
Tatry, ktoré vlastním: T2-603
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa tatrovecka » 19 Mar 2009, 19:23

T.I.B.O.R napísal:EDY : este neviem aka bude cena (no ktovie kedy bude na predaj).... podla toho co s toho vymenim z druhej a co tam pridam z toho vraku (foto)
Tatrovecka, Tom T613 : nemate nahodou fotky?
No a co sa tyka 603 ...zatial si ju necham a uvidim ako budem na tom financne a priestorovo. Zatial bude urcena na diely ....ale pilit ju nechcem
Hlavne ju niekam schovaj, lebo pod holym nebom sa ti za "par" mesiacov "vypari". Fotky nemam, lebo som vtedy ani nefotil, bol som s ich stavom dost znechuteny z dovodu, ze majitel tvrdil nieco uplne ine ako bola realita.

Užívateľov profilový obrázok
koušák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 14 Dec 2004, 04:12
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603, Tatra 613-4, Tatra 148 AD20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tiborove Tatry

Príspevok od užívateľa koušák » 19 Mar 2009, 19:25

To nemusíš ani řezat, stačí obyčejná sekera a smeták. O renovaci tohto auta bych nepřemýšlel ani minutu. Jsou jiné a lepší...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných