Tatrováci berete stopařky?

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
D.A.

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa D.A. » 22 Dec 2008, 22:50

IRONCLAD napísal:tudiž nemohu plodit tolik psychotických nesmyslů jako ty :-) Předvádět se a dokazovat opak mě bavilo ze začátku a jen chvíli. Bohužel jsem přestal již tuto soutěž o to kdo dále dočurá řešit
gottseidank

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa ladis » 22 Dec 2008, 22:54

...a ty dlouhé odpovědi slouží převážně k vysvětlování obsahu jediné věty. Kdyby ses před zbytečným rozhořčením zamyslel, jestli se to náhodou nedá pochopit i jinak, než Tě v první vteřině napadne, určitě bych se tak nevypisoval. Jsem totiž nezlomný optimista a byť jsi mne bezpočtukrát přesvědčil o své zabedněnosti a přesvědčení o jediné (=vlastní) pravdě, zkouším to stále znovu. Naštěstí jsou to "lehká" témata. Nejde ani o zdraví, ani o život.

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa Pelda » 23 Dec 2008, 14:04

Já odpovím stručně. Stopařky ani stopaře zásadně neberu, protože jim nedůvěřuju a taky proto, že za ně jako řidič nejsem ochoten nést zodpovědnost.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa ladis » 27 Dec 2008, 16:32

Jak to tak po sobě čtu... Mrzí mě, že jsem reagoval na poznámku o soutěži v čůrání. Měla se objevit v jiném vlákně, ke kterému má vztah. Tady je bezpředmětná. I kdybych to nakrásně chápal jako soutěž kdo dál dočurá, nebylo by jaksi v čem soutěžit neboť otázce "Tatrováci berete stopařky?" chybí "správná", případně "pravdivá" odpověď. Zůčastněným se omlouvám za zmatek.

Zpátky k tématu (pro ty, kdo stopařky berou). Za jak dlouho se vás obvykle stopařka zeptá, co že je to za auto?

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 29 Dec 2008, 12:44

ladis napísal:Jak to tak po sobě čtu... Mrzí mě, že jsem reagoval na poznámku o soutěži v čůrání. Měla se objevit v jiném vlákně, ke kterému má vztah. Tady je bezpředmětná. I kdybych to nakrásně chápal jako soutěž kdo dál dočurá, nebylo by jaksi v čem soutěžit neboť otázce "Tatrováci berete stopařky?" chybí "správná", případně "pravdivá" odpověď. Zůčastněným se omlouvám za zmatek.

Zpátky k tématu (pro ty, kdo stopařky berou). Za jak dlouho se vás obvykle stopařka zeptá, co že je to za auto?
Boužel dle tvých 3 příspěvků na můj jeden je evidentní kdo musí mít pravdu a poslední slovo :-)Svou zabedněnost vyjadřuješ pouze ty tím jak něco tvrdíš a dále reaguješ v opačném směru :-) a na to v jakém autě stopařky jednou se zřejmě ptají jen tebe :-) ladisi jen do toho a předvěď opět nějakou zajimavou reakci jenž vyvrátí tvé původní rčení :-) Myslím že tvé hodnotné odpovědí byli již několikrát vyvracené v jiných tématech :-)

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa jack » 29 Dec 2008, 12:59

Ladis sice nejsem, stopařky neberu, ale IRONCLADe zkoušel sis někdy po sobě přečíst na klávesnici vyťukaný text? Slabší povahy mouhou takovou smršť "informací", prokládanou místo interpunkcí smajlíky, odnést epileptickým záchvatem..

oldjan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 14 Feb 2009, 17:50
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa oldjan » 25 Dec 2009, 21:22

Tak jsem trochu brouzdal po foru a našel toto trochu zapomenuté vlákno, které by možná stálo za to, v tento vánoční čas, oživit.
Trochu jsem si namáhal pamět a poslední stopařku jsem vezl někdy v minulém století ve firemním autě. V tatře nikdy, protože buď tatra byla plně obsazená nebo jsem jel s manželkou. A riskovat víkendové obědy a teplé večeře se mi nechce. :lol:

Ale zkusím se zeptat jinak, jak snášejí Vaše partnerky / manželky, přítelkyně, milenky.../, že tatry jsou mnohdy na prvním místě před nimi.

Užívateľov profilový obrázok
juro 613 NM
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 26 Nov 2008, 17:34
Tatry, ktoré vlastním: TATRA 613-4 r.v. 1992 stav auta riešim
613-3 zachranný systém slovakia
613-3
Bydlisko: pri NMnV
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa juro 613 NM » 25 Dec 2009, 21:51

:D priateľka to znáša dosť ťažko vzhľadom na to že vlastním tri kúsky.
Ale predsa je čas vianoc,tak aj tatranky išli bokom až na jednu ktorú stále využívam a to aj na stretnutia :D

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa vasa26 » 25 Dec 2009, 22:59

stopařky stopře nebrat..

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa bazilisak » 25 Dec 2009, 23:18

oldjan napísal: Ale zkusím se zeptat jinak, jak snášejí Vaše partnerky / manželky, přítelkyně, milenky.../, že tatry jsou mnohdy na prvním místě před nimi.
No já jsem pokusně napsal 3 Tatry a 1 přívěs na manželku , a kdyby ji napadlo, že na tom autě dělám nějak moc ( a to už se stalo) tak řeknu ," já za to nemůžu, dělám na tvojem autě, no jestli si myslíš, že mě to baví ... " ... a většinou je klid :lol:

oldjan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 14 Feb 2009, 17:50
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa oldjan » 26 Dec 2009, 21:08

bazilisak napísal:
oldjan napísal: Ale zkusím se zeptat jinak, jak snášejí Vaše partnerky / manželky, přítelkyně, milenky.../, že tatry jsou mnohdy na prvním místě před nimi.
No já jsem pokusně napsal 3 Tatry a 1 přívěs na manželku , a kdyby ji napadlo, že na tom autě dělám nějak moc ( a to už se stalo) tak řeknu ," já za to nemůžu, dělám na tvojem autě, no jestli si myslíš, že mě to baví ... " ... a většinou je klid :lol:
Bazilišáku a není to trochu nebezpečný, co kdyby si našla jinýho mechanika. :D

oldjan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 14 Feb 2009, 17:50
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa oldjan » 26 Dec 2009, 21:11

U nás to je obráceně, rodinný auta jsou na manželku a tatry jsou moje. Alespoň něco by mi zůstalo. :lol:

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa bazilisak » 26 Dec 2009, 23:02

oldjan napísal:
Bazilišáku a není to trochu nebezpečný, co kdyby si našla jinýho mechanika. :D
Nebezpečné ? :lol: Ani trochu :lol: . Tatry i vlek na ni napsané jsou nabyté až během manželství, takže by se musela se mnou rozdělit ! Spravedlivě ! Napůl ! Když rozvod, tak rozvod a všechno napůl - a to by se jí nevyplatilo !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
Havrla
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 04 Apr 2006, 18:53
Tatry, ktoré vlastním: AEK
Autobus
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatrováci berete stopařky?

Príspevok od užívateľa Havrla » 29 Dec 2009, 20:53

Bral jsem, uz neberu.
Havrla

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných