Ukradli mi Tatru613 - prosím o pomoc!

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 01 Dec 2006, 23:07

To po com som pocul coho su tam schopni jedine v obrnenom aute, alebo v kolone 10tich Tatroviek.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 01 Dec 2006, 23:18

Aaaaa coho su schopni ?

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 01 Dec 2006, 23:40

Skocit ti do cesty a nasledne 20 ludi obkolesi auto a pod. kusky, ktore mi jeden pan vypraval.

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 02 Dec 2006, 00:03

Onehdá v létě ukradli dědovi Škodu 120. Vůz druhého majitele, skvělý stav, téměř bez kozoze, zimu garážovaná a nejetá, prostě takmer funglovka:) No aproblém byl právě v té garáži. Ona totiž stála v ostravské čtvrti Hrušov pro Vás kteří neznáte místní poměry: po povodních roku 1997 v ní zůstali výhradně obyvatelé romského původu. Zpočátku nebyl problém, cigoši byli celkom civilizovaní, ale postupem času docházelo k postupné degeneraci.. Mimochodem na mě to tam působilo podobně jako v sarajevu.. No o to ale nejde. Někdy v září jsme jelli vyklidit těch posledních pár věcí které by se mohli hodit a které romští spoluobčané nepovažovali za potřebné. no a ti cigoši na nás ještě zavolali policii, že prý to tam kdosi rabuje!!! Tobě Šeďo přeju hodně štěstí při hledání tvé Tatry.

jmeno ted neni dulezite

ozvete se az ji najdete

Príspevok od užívateľa jmeno ted neni dulezite » 02 Dec 2006, 01:17

Bohuzel nevim kde je vase Tatra ALE VY JI NAJDETE.

Abych dlouho nezdrzoval, mam neco, tedy neco hodne, spolecneho s projektem satelitni lokalizace vozidel (a mam take moc rad Tatry). Samozrejme nepisu kterym projektem, to by byla skryta reklama a hyenismus.

Az Tatru najdete, a Vy ji najdete!!!, ozvete se mi.

Budeme nejaky, mozna i delsi, cas zkouset novy typ nasi jednotky na Slovensku nez ji tam zacneme prodavat a mohu zaridit Vase zarazeni do zkusebniho programu. Pro vas by to znamenalo ze Vam budeme Tatru hlidat uplne zadarmo (nanejvys si Vas obcas technici zkusi zkusmo zamerit).

Bude to sice bez zaruky ale je skoro jiste, ze pokud vam ji ukradnou podruhe, tak uz ji najdete, jeste se nam nestalo, ze bychom ukradene auto nenasli. Ozvat se muzete na email motory77@centrum.cz. To je vse a preji mnoho stesti.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Re: ozvete se az ji najdete

Príspevok od užívateľa Sedo » 02 Dec 2006, 11:45

jmeno ted neni dulezite napísal:Bohuzel nevim kde je vase Tatra ALE VY JI NAJDETE.

Abych dlouho nezdrzoval, mam neco, tedy neco hodne, spolecneho s projektem satelitni lokalizace vozidel (a mam take moc rad Tatry). Samozrejme nepisu kterym projektem, to by byla skryta reklama a hyenismus.

Az Tatru najdete, a Vy ji najdete!!!, ozvete se mi.

Budeme nejaky, mozna i delsi, cas zkouset novy typ nasi jednotky na Slovensku nez ji tam zacneme prodavat a mohu zaridit Vase zarazeni do zkusebniho programu. Pro vas by to znamenalo ze Vam budeme Tatru hlidat uplne zadarmo (nanejvys si Vas obcas technici zkusi zkusmo zamerit).

Bude to sice bez zaruky ale je skoro jiste, ze pokud vam ji ukradnou podruhe, tak uz ji najdete, jeste se nam nestalo, ze bychom ukradene auto nenasli. Ozvat se muzete na email motory77@centrum.cz. To je vse a preji mnoho stesti.
dakujem, snad mate pravdu, ze ju najdem (a este schopnu v celku)

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 03 Dec 2006, 21:55

Ahoj Šeďo, teď mi náhodou došly fotky té trojky, co jsem Ti zmiňoval a je to tak, jak tady bylo už psáno, není to ona. Jestli chceš, tak Ti je přepošlu na mail. Určitě tady někde je, že? Podívat se na ni zajdu jen co budu mít čas. Samotnýho mně zajímá.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 04 Dec 2006, 09:18

Díky Pelda. Zatial nic nove nemam.

Vecernicek

Co si myslim

Príspevok od užívateľa Vecernicek » 05 Dec 2006, 14:05

Já si myslím že to šlo buď někomu do dílny na ND, nebo do šrotu. Relativně za to těch pár kč stojí odvézt a rozřezat. A výkupna se nebude ptát kde co.
Toť můj názor.

ADD1: Asi bych se vykašlal na to ji hledat, nemá to cenu...lepší ať zůstane jako nejlepší auto v srdci, než když ji uvidíš zuboženou někde. Ten pohled na auto se kterým se pipleš a pak to vidíš jak z toho je očesanej skelet....hroznej pohled.

ADD2: Už dříve jsem navrhoval do aut montovat bomby, který by mohl majitel kdykoliv odprásknout. Však co ty auto už nikdy neuvidíš tak ať z něho ten druhej taky nemá nic. :wink:

azael

Kluci já ji našel!

Príspevok od užívateľa azael » 05 Dec 2006, 17:54

dalo to dost práce, ale co bych pro kamarády neudělal.
Prílohy
trvanlive-mleko-36-polotucne.jpg
trvanlive-mleko-36-polotucne.jpg
trvanlive-mleko-36-polotucne.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Derick
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 15 Mar 2005, 01:22
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3
Tatra 613-3
Tatra 613-4
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Derick » 05 Dec 2006, 18:53

:lol:

Užívateľov profilový obrázok
FÍK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 21 Mar 2005, 19:59
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: BRNO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FÍK » 05 Dec 2006, 23:52

Najdi deset rozdílů, nebo jaký to má smysl, Azaeli :?:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 06 Dec 2006, 08:53

Já si nikdy nedělal iluze o kvalitách zdejších přispěvatelů, ale to je fakt někdo taková hyena, že mu to připadá směšné v kontextu toho, že Šeďovi ukradli auto?

Užívateľov profilový obrázok
Tomino
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 18 Sep 2006, 21:57
Tatry, ktoré vlastním: Bohužiaľ nemám Tatru
Bydlisko: Svätý Jur
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tomino » 06 Dec 2006, 15:35

Sedo: vytvoril som aj diskusiu na motoride.sk/?P=phorum&tema=offtopic&ID=214583 (dufam ze ti to nevadi) a jeden clen napisal ze videl na Kollárovom namesti v BA striebornu T613, len zevraj mala nejake kridelko vzadu (prave isla prec).[/url]

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 06 Dec 2006, 15:40

Striebornych s kridom je v BA viac. Vsetky maju/mali zliatinove disky. Sedova nemala ani kridlo ani take kola.

Užívateľov profilový obrázok
Tomino
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 18 Sep 2006, 21:57
Tatry, ktoré vlastním: Bohužiaľ nemám Tatru
Bydlisko: Svätý Jur
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tomino » 06 Dec 2006, 15:50

Tak potom nic, nevedel som ze v BA je dost striebornych 613.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 06 Dec 2006, 18:09

V Ba je tusim 5 alebo 6 striebornych. Mozno i viac. Ale velmi pekne ti dakujem, kazde info moze viest k objaveniu.

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 06 Dec 2006, 18:30

ja som bol na kollárovom námestí 18.11.06 vo večených hodínách, krídlonemám...

Roman

Príspevok od užívateľa Roman » 09 Dec 2006, 15:03

Šeďo. Už som to tu dnes napísl, že asi Tvoju Tatru Tatru neukradli naši čierny spoluobčania. To si myslím ,že pre nich je trochu veľa práce.A to aj dosť odbornej ,rozobrať také zložité auto nie je sranda pre nás a nie ešte pre nich.na to potrebuješ kopec kľúčov, a nástrojov a samozrejme aj skúseností! V šrote berú len vytriedené kovy -je tak? Ja si myslím ,že tvije auto je ešte niekde v garáži a prerába sa na preteky tzv. Vrakov áut. Musíš sa niekde po okolí pozrieť či tu také niečo sa robí a kde. Možno to nie je dobrá stopa ale možno to úspech prinesie. Bol by som rád keby sa ti ju podarilo nájsť po tejto možno stope. To auto až po pretekoch ide do šrotu. Treba ho nájsť ešte pred nimi.

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 09 Dec 2006, 15:42

To co napsal Roman mně nenapadlo,ale možný to je taky. Jestli je to ale pravda,tak přeju tomu bastardovi,co s tim v tu chvíli pojede ať se v tom zabije,zmetek jeden (pokud to bude ten,co ji lapl). Já vim,že jsou to trošku silný slova ale prostě si nemůžu pomoct.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných