Ukradli mi Tatru613 - prosím o pomoc!

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 27 Nov 2006, 22:21

Je to hrozné, dovol Šeďo, aby i já Ti vyjádřil svou účast. Vůbec si nedovedu představit, že by mi někdo ukradl tu mou. Dobře, že jsi sem dal ta výrobní čísla, píšu si je a budu mít oči otevřené i když jsem taky z Brna jako Marco613 a divil bych se kdyby se tady objevila. Ale člověk nikdy neví, ukládám si i foto a budu se po ní taky tady u nás dívat. Nebo případně po dílech z ní, když už nic, třeba by podle nich aspoň mohli být dopadeni pachatelé, kdyby se je pokusili prodávat.

Užívateľov profilový obrázok
PETR 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 18 Okt 2006, 17:29
Tatry, ktoré vlastním: T 613-3 88´
kancelář ČNR ČSSR
http://www.skodaclub.wbs.cz/
Bydlisko: OSTRAVA , CZECHOSLOVAKIA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PETR 613 » 27 Nov 2006, 22:28

Ano i to co napsal Marco 613 je možnost,ale ani bych se nedivil že ti gauneři co to provedli se teď koukají na toto fórum a čtou si co tu radíme.Tohle musela být vytypovaná akce za účelem zisku ND a následně prodej nebo jako zdroj k servisní činnosti,což je velice smutné a ubohé:cry: Neřeknu š120 nebo fačko těch jsou mraky,ale 613 to je tak okaté že se to někce časem projeví :!:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 27 Nov 2006, 22:39

No ja si myslim ze teraz si buchaju hlavu o stenu.

PREDAT AKO CELOK sa im to nepodari, pretoze ktokolvek to auto kupi a kedykolvek ho komukolvek z nas ukaze, budeme vediet o co ide.

OPRAVIT A PRESTRIEKAT sa im to vzhladom na to, ze si este aj sklo rozbili urcite nebude chciet.

PREDAT NA DIELY sa im to nepodari, 1 Tatra je neuveritelny pocet dielov a ak to budu chciet vsetko spenazit, tiez ich okamzite najdeme...

ZOSROTOVAT no pochybujem, ze sa im to bude chciet rozobrat a odniest do srotu a len tak predat, na to by sme zase prisli lebo okolo vrakovisiek vela z nas chodi...

Hm...

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 27 Nov 2006, 22:45

Etienne, ja si myslim ze ludia ktori tatru ukradli isli na istotu a mali dopredu premyslene co urobia s autom aj s dielami... Podla mna to boli ludia ktori robia s Tatrami a dieli ziskane zo sedovej Tatry pouziju pre vlastnu potrebu... Stale si myslim ze to bol niekto kto Sedovu Tatru dobre poznal a vedel do coho ide... Sedo by mal porozmyslat ci sa ho nahodou niekto v poslednom case nepytal uplne bezvyznamne otazky napr. v akom stave je auto, aky ma motor, ci s nim nema problemy... Clovek by bol niekedy velmi prekvapeny aka "svina" moze byt nahoda...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 27 Nov 2006, 22:51

Erik, za 5000 kupis nejaku starsiu Tatru a nebudes predsa riskovat, ze pojdes do kriminalu nie ? Prave to ma sokuje. Kebyze napise niekto ze mu ukradli Golda, Feldu, Audinu, dobre beriem ale 613tku ?!?!?!

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 27 Nov 2006, 22:55


Užívateľov profilový obrázok
Maxono
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 688
Dátum registrácie: 25 Aug 2006, 21:46
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Krušovce, Topoľčany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Maxono » 27 Nov 2006, 23:01

Mňa napadla ešte jedna možnosť: čo ak ju vyviezli za hranice, akože auto na ND, a potom ho tam trochu pomenia. Veď niekde n nemecku alebo holandsku keď chce niekto Tatru, moc sa napozerá na pôvod, ale na TS. :?

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 27 Nov 2006, 23:04

Teraz ked je nahlasena na policii asi tazko. To by musela ist este hned ked ju slohli. Mohli by to spravit aj cigani, ved tolko hliniku co obsahuje je na par tisic v zbernych surovinach.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Rezníček
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 10 Mar 2005, 22:32
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Banská Štiavnica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Rezníček » 27 Nov 2006, 23:29

Cau Sedo, za kradnutie TATRY by sa mali odtínať ruky, alebo aspoň prsty ako v stredoveku. Ak sa nenájde vcelku (čo je dosť pravdepodobné) a ostali Ti aspoň doklady (TP), tak Ti darujem jednu opraviteľnú T 613-3, je takmer kompletná - chýbajú len drobnosti (odvoz si musíš zabezpečiť). Bližšie info cez SS.

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

-

Príspevok od užívateľa carlos » 27 Nov 2006, 23:45

Rezen je najväščí tatrovák. 8) jako máš Rezen? Dávno sme sa nestretli

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 27 Nov 2006, 23:50

A pomozu mu nieco doklady, ak je auto nahlasene ako ukradnute ?

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 28 Nov 2006, 00:05

Roman je najvacsi tatrovak na svete a zaroven jeden z najlepsich ludi akych som kedy poznal... No priznajte sa- kto z Vas by bol ochotny ponuknut Sedovi schopnu 613 za odvoz? Niektori sa tu budu handrkovat o 1000 Sk a este sa tu budu urazat za to ked im niekto povie ze pytaju vela... Roman vzdy pomoze...

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

-

Príspevok od užívateľa carlos » 28 Nov 2006, 00:14

šedo ak zobereš tú Reznovu dám ti dva kontakty kde su autá/vraky/ aj z dokladmi za cca 2tis.

Užívateľov profilový obrázok
Slavomir
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 06 Sep 2004, 11:10
Tatry, ktoré vlastním: už žiadnu.
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Slavomir » 28 Nov 2006, 00:18

Nielen ruky ale aj nohy by sa mali stinat a nie len za kradez auta. Pouzitelny technicak nie je zly napad a kompletna tatrica je ponuka ktora sa neodmieta, len problem je ze sa to neda spravit, pokial sa auto nenajde tak technicak sa "vyradi" z evidencie a ked sa najde tak je na Sedovi co s tym spravi. Ja osobne by som si uz do ukradnuteho auta nesadol. Ked tak jedine na ND a kupit druhu.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Nov 2006, 00:51

Neviem, ci Sedo chce investovat tolko, ale urcite je to nadherna ponuka a klobuk dole pred Romanom. Vzdy to bol ferovy clovek, za co som mu nesmierne vdacny.

Eda_

Príspevok od užívateľa Eda_ » 28 Nov 2006, 00:55

Čau Šeďo, je to bída, no však už jsi to četl. Osobně si myslím, že si nějací chalankovia zajezdí a pak ji nechají někde ve škaspě, no jako se to stalo Zdichovi. Kdybys tu Rezeňovu ponuku prijal, přijď si ke mně vybrat díly zadarmo. Převodovku, plechy, drobnosti....


Ostrava podpoří

KeesSmit
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 30 Jan 2005, 22:40
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Amsterdam
Kontaktovať užívateľa:

Stolen T 613

Príspevok od užívateľa KeesSmit » 28 Nov 2006, 01:07

I have put the theft on Tatra World
http://www.tatraworld.nl

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 28 Nov 2006, 01:41

Nice work KeesSmit!

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 28 Nov 2006, 09:19

niektoré ďalšie detaily Šeďovej Tatry, ktoré môžu pomôcť pri jej identifikácii:
- strešné okno "Favorit"
- šedomodré pôvodné čalúnenie (ako ináč u Šeďa) - na sedadlách biele "baranie" poťahy
- vpredu vpravo na torpéde policajná anténa
- o niečo svetlejšia farba PP blatníka
- biele predné, aj bočné smerovky
- plastové neznačkové puklice
- (ešte doplniť - hlavne Šeďo..)

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 28 Nov 2006, 09:47

Chlapi uplne som ostal sokovany za taku velku podporu. Velmi pekne Vam chcem vsetkym podakovat. Nesmierne si to vazim. Osobne si myslim, ze to mohli prave spravit nasi tmavsi spoluobcania (nie tak daleko su zname Zlate Klasy). Bud pre vlastnu potrebu, ze to rozrezu a daju do srotu, alebo to ukradli pre niekoho ako zdroj ND. To, ze ju najdem v povodnom stave (teda len s rozbitym sklom) tak na to si uz nadeje nerobim.
Roman Reznicek - velmi si to vazim a som velmi dojaty tvojou ponukou a tymto slachetnym cinom. Toto ma ani vo sne nenapadlo, ale musim si to najprv vsetko nejako nechat ulezat v hlave co bude vobec dalej. Dakujem.
Diky skutocne vsetkym za Vasu podporu - nesmierne mi pomahate.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných