Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Názory na tatraportal.sk

Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Ano
9
36%
Ne
16
64%
 
Celkom hlasov: 25

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa Luboš » 06 Aug 2008, 22:37

Tady nejde o žádné uznávání dokonalosti, na tom snad já ani nikdo jiný (nebo jen Etienne? :wink: ) netrvá. Z tohoto fóra se podle mne vytratila elementární lidská slušnost. Je tu na můj vkus až příliš uživatelů, kteří jsou etiennem tolerování ať už si dovolí urážet a osočovat kohokoli jakkoli nevybíravým způsobem a to jenom proto, že patří k nějaké hájené skupině (Slováci, členové TAKS, klub přátel M.B. a mgr., polobozi?).

Já se už ani nestačím divit, když se zeptám na nějakou nejasnost ve fóru, ať už to bylo třeba oddělené fórum skupiny PLUS, nebo ta možnost označit některé uživatele jako přátele/nepřátele, tak jediná etiennova reakce je nikoho se neptat a hned všechno zrušit. Že tím pak způsobí nějaké nesrovnalosti, třeba vymazání mnoha příspěvků nebo že příspěvky některých uživatelů pak nejsou vůbec vidět, ho vůbec nezajímá, odmítá to jakkoliv řešit a ještě se cítí uražený. No tohle je podle mne neskutečné! To ať mi nikdo neříká, že spousta uživatelů nemá nepřekonatelné obavy sem vůbec něco napsat nebo se na něco zeptat, když má téměř jistotu, že se místo slušné odpovědi dočká akorát urážek, osočování a odmítání. S touhle úrovní diskuse jsi, Mirku, opravdu spokojený? Já ne. :?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa etienne » 06 Aug 2008, 22:40

Strata casu. Nemam sancu v tejto vystupovat pokial je mojim protivnikom niekto, kto ma extremne vela casu na extremne rozpitvavanie :D Skratka prijemny zvysok diskusie Lubos.

Bolo by naozaj hlupe Ti napisat ze preco na Teba ti ludia asi tak reaguju ako reaguju a ze mas v sebe hladat chybu. Uplne zbytocne :D Mozem Ti zmenit podtitul pod menom na Mr. Fantastik ? :D

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa Luboš » 06 Aug 2008, 22:53

Etienne, nic neměň, už v roce 2004 jsi ze mne udělal "důchodce", to mi bohatě stačilo. :lol: To myslíš, že je úplná utopie, chtít, aby se tu lidé vyjadřovali aspoň trochu slušně? Na fóru TKB to tehdy šlo, tak proč ne tedy? Máš nějaký osobní zájem na tom, aby se tu někteří uživatelé mohli chovat, jak se jim zlíbí? Já osobně mám volného času čím dál tím méně, ale tohle jsou docela zásadní věci, které rozhodují o tom, zda budu chtít zdejší dikusi pročítat i nadále a jistě to bude mít vliv i na další uživatele.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 06 Aug 2008, 22:59

Luboš napísal:Etienne, nic neměň, už v roce 2004 jsi ze mne udělal "důchodce", to mi bohatě stačilo. :lol: To myslíš, že je úplná utopie, chtít, aby se tu lidé vyjadřovali aspoň trochu slušně? Na fóru TKB to tehdy šlo, tak proč ne tedy? Máš nějaký osobní zájem na tom, aby se tu někteří uživatelé mohli chovat, jak se jim zlíbí? Já osobně mám volného času čím dál tím méně, ale tohle jsou docela zásadní věci, které rozhodují o tom, zda budu chtít zdejší dikusi pročítat i nadále a jistě to bude mít vliv i na další uživatele.
Co se týká vyjadřování, pronesl bych jen : hoď kamenem ty kdož jsi bez viny ! Co se týká toho že na TKB to kdysi šlo a tady ne. Kde je TKB dnes ???? A co se týká volného času, nestačím se divit kolik jste toho dnes vyplodili na svojí časovou zaneprázdněnost :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa miloš » 06 Aug 2008, 23:08

Ne, ne, Lubko, nesnaz se zmast lidi. Na TKB se tez urazelo, osocovalo, nadavalo, zesmesnovalo zrovna jako tady a nerikej, ze ne. Dokonce pred pridanim prispevku se ti nejprve objevilo varovani, ktera na to tuto skutecnost upozornovala. Znela nejak takto: Pozor muzete se stat obeti urazek, zesmesneni atd... Fakt si nevzpominas?

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 06 Aug 2008, 23:11

miloš napísal:Ne, ne, Lubko, nesnaz se zmast lidi. Na TKB se tez urazelo, osocovalo, nadavalo, zesmesnovalo zrovna jako tady a nerikej, ze ne. Dokonce pred pridanim prispevku se ti nejprve objevilo varovani, ktera na to tuto skutecnost upozornovala. Znela nejak takto: Pozor muzete se stat obeti urazek, zesmesneni atd... Fakt si nevzpominas?
Miloši mám dojem že zde asi nepujde o paměť, ale spíš nějaký psych. problém.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa miloš » 06 Aug 2008, 23:17

Ano, neni tezke stanovit diagnozu v tomto pripade...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa Luboš » 06 Aug 2008, 23:26

To upozornění se tam asi vyskytovalo, ale reálný obraz té diskuse tak strašný jako tady rozhodně nebyl.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa miloš » 06 Aug 2008, 23:30

Lubosi, me pripadal uplne totozny. Debaty Reneho, 600 vs. Risan, spor Havrly s Radkem atd. atd.

Užívateľov profilový obrázok
Robo Hanák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 19:31
Bydlisko: Bratislava Jarovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa Robo Hanák » 06 Aug 2008, 23:44

Luboš , mám jednu otázku na teba ked to tu tak kritizujes... podporil si niekedy Tatraportal nejakym financným prispevkom? AKo vidim mas tu viac ako 6000 prispevkov takze to tu vyuzivas uz dlho ... prispel si na jeho prevadzkovanie? Ja by som totizto velmi rad podporil tento portal kedze si ho prezeram a vyuzivam znalosti prispievatelov.... bohuzial som si nenasiel nejake cislo uctu pripadne navod kam mam co poslat... rad by som prispel....

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa miloš » 06 Aug 2008, 23:46

Robo, na hlavni strane je okenko Pay Pal. Nejpohodlnejsi forma financniho prispevku.

Užívateľov profilový obrázok
Robo Hanák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 19:31
Bydlisko: Bratislava Jarovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa Robo Hanák » 06 Aug 2008, 23:59

miloš napísal:Robo, na hlavni strane je okenko Pay Pal. Nejpohodlnejsi forma financniho prispevku.

ďakujem za odpoved aj ked som ju cakal od Lubosa lebo to bolo namierene na neho kedze on tatraportal podporuje aj financne. Koncom tyzdna nabehne vyplata a poslem tam aspon 3 stovky... na zaciatok....

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa Luboš » 07 Aug 2008, 00:15

Tatraportál není žádné sdružení ani společnost, peníze posíláš zřejmě přímo Etiennovi. Cokoliv jsem vytvářel pro TP bylo vždy zdarma, veškeré výdaje, co jsem s tím měl, jsem si platil sám, další spoluautoři pracují též zdarma. Až tolik nevidím důvod, proč bych měl ještě finančně podporovat Etienna.

Nevím, zda by byl Etienne ochoten se s námi podělit o finanční rozpočet TP, ale vysoké částky to předpokládám nebudou. Tohle fórum je poskytováno zdarma pod licencí open-source, hosting sponzoruje soukromá firma Atlantis (pokud jsem se dobře dočetl, kdyžtak mě někdo opravte) a Etienne zřejmě sám platí ty dvě domény. Můžná je toho více, opravdu do toho já a zřejmě ani nikdo jiný Etiennovi nevidíme, to se musíš zeptat přímo jeho.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa etienne » 07 Aug 2008, 07:30

Lubos: Etienne nevidi dovod to Tebe hovorit.
Robo: Za tento rok mozem prehlasit, ze mam Tportal prvy krat po 4roch rokoch zadarmo. Prisiel mi taky prispevok, ktory zaplati domeny. Hosting je zadarmo. "Extra" nezostane nic :D Je to ale niekolkonasobne lepsie ako zaciatky, kedy stal hosting s domenami viac ako 5000 Sk rocne...

*Vláček*

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa *Vláček* » 09 Aug 2008, 22:52

Ahoj všichni tady. Nikdy jsem nebyl velmi aktivním členem fora, spíš jsem tu nějakou dobu přebýval a vstřebával poznatky jiných diskutujících. Vzhledm k tomu jak mi ubývalo času upustil jsem od pravidelných návštěv TP a za tu dobu se mnohé změnilo. Úroveň diskuze se zřítila do hlubin, nastal "úprk" přispěvatelů na TKB. Přitom v dobách, kdy jsem tady na TP aktivně "četl" tomu bylo myslím spíše naopak. Tatraportál byl - a já doufám že stále je - místem kde se dá nalézt spousta informací o vozech Tatra a který obsahuje -stejně jako TKB - hodnotnou diskuzi plnou spousty technických a historických údajů ohledně Kopřivnických vozů. Myslím, že každý z těch, kteří se podíleli na vzniku tohoto, svým způsobem jedinečného webu, prokázal velké odhodlání udělat něco prto ostatní stejně jako jiní, kteří obětavě organisují srazy nejen historických Tatrovek. Za tímhle kouskem internetu stojí spousta lidí, které já, coby host ani nebudu jmenovat. Je myslím škoda, že vy, kteří jste pomáhali tvořit obsah těchhle stránek nyní - promiňte mi ten výraz - posíláte portál do kytek tím, jak se chováte. Nevím, ale táži se: Proč? co máte z toho osočovat lidi kolem sebe? Co vám vůbec dává právo kritizovat někoho, oněmž jste si tak maximálně přečetli pár řádků? Jak můžete hanit úsilí cizí i své? Proč? To nemáte ani trošku ohledu, úcty? To jste si snad zvykli, že když je internet tak krásně anonymní, že můžete zapomenout na slušné vychování? Vysmívat se sobě na vzájem , nestát si za svými slovy, dělat mrtvého brouka. Copak tohle dělá slušný a poctivý člověk? Promiňte mi ale myslím, že ne. Je mi, abych řekl trapně, kdyř píši do fora, kde spolu komunikují lidé o mnoho let starší než já a musím říct, že někteří z nich mají horší vychování než mlé rozmazlené dítě. Prosím Vás, opravdu všechny, začněte se k sobě chovat způsobem, jakým to dělají slušní lidé.
A teď mi prosím dovolte, abych poděkoval tvůrcům tohoto webu za práci jež na TP vykonali.

A abych nezapoměl, nemyslím, že je jen jeden je ten kdo by se měl zamýšlet.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa Mojžo » 11 Aug 2008, 10:09

Plač Luboš, plač

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa Luboš » 12 Aug 2008, 20:49

Etienne, já být na tvém místě, tak bych těch důvodů viděl mnoho. Když už takhle veřejně vyzýváš ke sponzoringu tohoto portálu, tak by podle mne bylo minimálně slušné, třeba na požádání, předložit k nahlédnutí kompletní rozpočet minimálně sponzorům, spolutvůrcům tatraportálu, aktivním uživatelům a případně i dalším. Já bych naopak neviděl jediný důvod tajit nebo mlžit okolo hospodaření s cizími penězi. Za ty více než čtyři roky mně nenapadlo, se tě na finanční otázky vůbec zeptat, ale rozhodně bych takovouhle tvoji reakci nečekal. Hold máme asi odlišný pohled na věc.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 12 Aug 2008, 23:48

zajimavé kde se tatraportál dostává ! Od tater k financování webu a průhlednosti. Myslím že je úplně jedno kdo kolik etienovi pošle. I kdyby to bylo klidně 100tis kč,tak je to jeho věc, jeho web,a jeho práce ! Čimž si myslím že jakákoli odměna s tímto spjatá mu logicky naleží bez udavaní důvodů ! Luboši uvědom si že nebýt jeho,tak není kde psát ! Tak jaká průhlednost ?????

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 13 Aug 2008, 00:32

Luboš: tatraportal nie je prispevkova organizacia zalozena na zaklade zakona (na rozdiel od TAKS), takze do jeho financovania ta nic nie je!

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jste spokojeni s úrovní zdejší diskuse?

Príspevok od užívateľa ondrej » 13 Aug 2008, 04:55

Ergo_sum napísal:Luboš: tatraportal nie je prispevkova organizacia zalozena na zaklade zakona (na rozdiel od TAKS), takze do jeho financovania ta nic nie je!
Odkiaľ vieš, ža TAKS je príspevková organizácia!? :shock: Ešte som to nepočul...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných