SENÁT - Hlasovacia otázka

Senát Tatraportálu.
Pravidlá fóra
1) Senat tvoria vsetci registrovani clenovia Tatraportalu (nakolko nieje inak mozne zarucit ze by niekto hlasoval duplicitne z rozlicnych IP adries a podobne)

2) Navrhy do senatu moze zadavat ktokolvek

3) Hlasovanie prebieha (nakolko je pri mnohych "deliktoch" nutne rychle rozhodnutie) vzdy 24 hodin od zalozenia temy v senate. (nezabudnite nastavit hlasovanie!)

4) Postih "delikventa" je podla pravidiel:

a) ban - 7 dni
b) ban - 14 dni
c) ban - mesiac
d) ban - rok
e) ban - permanentne

5) Predsedom senatu je etienne.

6) Predseda senatu ma pravo zrusit hlasovanie, ktore povazuje za neslusne, urazajuce alebo hrube. (hlasovania typu "je x idiot" atd.) Takisto moze zrusit hlasovanie, ktore nesplna podmienky bodu 7.

7) Kazde hlasovanie musi obsahovat:

a) Presny dovod hlasovania (ak ide o konkretny prispevok/vky, aj link)
b) Odpovede vyhradne ano a nie
c) Konkretny navrh trestu z bodu 4)
d) Nazov "SENAT - Hlasovacia otazka"

Hlasovanie je platne, pokial ma jedna z volieb viac, ako 10% rozdiel oproti druhej

8 ) V pripade, ze chce autor hlasovania ostat anonymny, posle SS etienneovi, ktory hlasovanie vytvori bez uvedenia jeho autora a ponecha tuto informaciu v tajnosti.

Považujete správanie miloša voči Lubošovi za nezlúčiteľné s pravidlami tohoto fóra?

Hlasovanie ukončené 17 Jún 2008, 16:51

áno
0
Žiadne hlasovania
nie
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 0

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa peterzz » 17 Júl 2008, 20:38

etienne napísal:Peterzz: Fuha z Teba tie ludove mudrosti priam srsia. Vies mi povedat v com trafena hus zagagala ? Nejako som nepochopil. Neprecital si si asi cely moj prispevok. Nereagujem nechutne preto, lebo to nechcem spravit, ale preto, lebo nikto nevie normalne napisat co chce, kazdy musi najprv to, co aj sam schvalil ZVOZIT a potom dat navrh. To ma stve.

Hmm,trafena hus zagagala v tom,ze si bol medzi ludmi,ktori navrhli Zizovi zmenu avataru,pretoze je podla tvojich slov na toto forum nevhodne.Ja som pisal,ze mu asi zavidite odvahu na to aby taky trosku provokacny avatar pouzil.No a hned si sa ohradil,ze nieco podobne si naposledy pocul v skolke,co je mozne,pretoze mne sa niektore vyroky deti pacia (na rozdiel od dospelych aj povedia co si myslia) - aj ked nie kazdy dokaze uprimne slova stravit...
A ze su teraz vsetci mudri a pisu ze pravidla treba zmenit - ked boli pravidla zverejnene,asi nikto sa nad nimi hlbsie nezamyslel,tiez som zaregistroval - aha,mame senat,parada,podme dalej,preto ked je tu jedna z prvych otazok do senatu vznikol aj problem,ze 24 hod. lehota na hlasovania je jednoducho kratka.Tvoje rozhorcenie vsak uplne chapem,mozes sa snazit ako chces,aj tak sa najde niekto kto nebude spokojny,alebo bude mat iny nazor,aleboalebo...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Luboš » 17 Júl 2008, 23:57

D_A: to moje malé soukromé fórum týkající se výhradně T613 rozhodně není kapacitně připravené na takové množství příspěvků o ničem, jako tady na TP. Nechci tam nikoho omezovat v názorech, pokud se bude chovat aspoň trochu slušně, ale tohle bych tam viděl fakt nerad. Na nějaké častější sledování nebo moderování čas vůbec nemám a mít nebudu.

Etienne, já jsem měl chuť podílet se na rozšiřování a zkvalitňování TP a diskuse a takových lidí tu bylo více. Ostatně nějaké patrné výsledky se tu již také projevily, ale pokud si myslíš, že nám tu teď po letech budeš jen tak rozdávat bany, jak tě jen napadne nebo provádět další vylomeniny v neprospěch dlouholetých slušných přispěvatelů, tak rozhodně nečekej, že ti někdo z nás dál bude s nadšením podávat pomocnou ruku. Za stanovení a uplatňování veškerých pravidel jsi tu zodpovědný pouze TY, tak se neschovávej za nějakou všelidovou demokracii v podobě senátu, navíc, když jsi tu před nedávnem veškeré demokratické principy na fóru doslova podsekal v základech.

Užívateľov profilový obrázok
kovoo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 30 Dec 2005, 18:37
Bydlisko: TT
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa kovoo » 18 Júl 2008, 00:51

no pekne sa to tu číta páni :lol:
mňa zarazila jedna (okrem iných) veta: "...ale pokud si myslíš, že nám tu teď po letech budeš jen tak rozdávat bany, jak tě jen napadne nebo provádět další vylomeniny v neprospěch dlouholetých slušných přispěvatelů, tak rozhodně nečekej..."
Luboš neber to osobne, ale pozeraj na to z celkového hľadiska, že kto je bez viny nech hodí kameňom :?
no a že Etienne počastuje niekoho banánom, to je už iba jeho vec a jeho maslo na hlave :wink: , páni nezabúdajte že sa nehrajete na svojom piesočku....
A čo s takým čo sa nedokáže hrať na piesočku? buď ho totálne odignorovať alebo mu vraziť do ruky banán!

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa D.A. » 18 Júl 2008, 06:22

No nic, Ondro, fakt nejsem Ríšan (povahou, ani pověstnou trpělivostí ;-) ), takže taky nepřistoupím na malichernou "přetahovačku", kdo překrucuje a následně se snaží vložit jiný význam svým napsaným větám.

>Luboš: Chápu to tak, jak jsi napsal, ovšem jestli moje výzva vyzněla jako "Pojďme se zhádat k Lubošovi!", tak to se ti musím omluvit.
Chtěl jsem tím jenom říct, že zaplaťpánbůh běží alternativa a __možná tam v eldorádu__ poplyne diskuze ve prospěch technických otázek bez zbytečného balastu dohadování se o banány.

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa jack » 26 Júl 2008, 10:38

Mojžo napísal:Máš krásne auto Jack.
Moja už tiež jazdí, síce ešte to je len pojazdný skelet, ale už jazdí. Teším sa zo seba aj z Teba

To si piš..!! Hrdý jsem až na půdu..
A Ty pospěš pospěš, pač test M68 versus M69 bude pecka :mrgreen:
Jak jsi vlastně daleko..?? Foto-dokumentace vázne..

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa etienne » 26 Júl 2008, 11:20

lubos: hnidopichovi sa nikdy neda nic vysvetlit a teraz si si to len potvrdil. Bany maju svoje pravidla a nerozdavam ich len tak komukolvek. Takisto si si mozno vsimol ze po Tvojom odchode resp. neaktivite sa tu atmosfera vyraznejsie ukludnila.

Da: mysliet si ze na inom fore budu ini prispievatelia a diskusia bude vyhradne k veci je tak trosku utopia, nemyslis?

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Mojžo » 26 Júl 2008, 11:29

jack: Ja už mám pojazdné autíčko, teraz už pripravujem kufor na nový lak, dokončím vyvarenie prednej časti a pomaličky začnem chystať na lak.
Brzdný test bude bomba :) Keď som sa previezol, bol som prekvapený ako živo to brzdí. Nuž, všetko nové, však

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa jack » 26 Júl 2008, 11:38

Mojžo : Jakou barvu máš v merku..?? Jdeš do nitrocelulózky..?? Nebo jiná..??
Určo ale černá.. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Radinko » 26 Júl 2008, 17:12

skúste sa vy dvaja ísť potľapkávať po pleciach a riešiť svoje "skutočné problémy" niekam inam, tu sa vedie reč o "blbostiach"

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Mojžo » 26 Júl 2008, 21:52

černá jak oči papu. farba bude taká, akú mi tam nalakujú v lakiarni kde som dohodnutý, materiál dodajú.

Radinko otvoril si mi oči, už sa podľa toho začnem správať.
LOL

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Luboš » 26 Júl 2008, 22:24

Etienne, já jsem odtud nikdy neodešel, pouze od té doby, co si tu hlavně svým přičiněním vyhnal mnoho tradičních slušných přispěvatelů už nemám důvod sledovat zdejší diskusi dennodenně, to je vše. Žádnou klidnou atmosféru tu dnes nevidím ani omylem, to si zase jenom něco sám sobě namlouváš a ohrazuji se proti tomu tvému nařčení, co to máš proboha za způsoby? :roll:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa ondrej » 27 Júl 2008, 06:50

Luboš napísal:Etienne, já jsem odtud nikdy neodešel, pouze od té doby, co si tu hlavně svým přičiněním vyhnal mnoho tradičních slušných přispěvatelů už nemám důvod sledovat zdejší diskusi dennodenně, to je vše. Žádnou klidnou atmosféru tu dnes nevidím ani omylem, to si zase jenom něco sám sobě namlouváš a ohrazuji se proti tomu tvému nařčení, co to máš proboha za způsoby? :roll:
Luboš - tomuto, čo si sem teraz napísal, hádam ani sám nemôžeš veriť.... :shock:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa etienne » 27 Júl 2008, 09:19

Lubos, toto co pises uz suvisi s trestnym cinom. Obvinujes ma z niecoho co som nikdy neurobil.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Mojžo » 27 Júl 2008, 10:13

Keď som bol malý, vraveli mi, že "žijem vo vlastnom svete"

Keď to ale porovnám s Tebou synak Luboš, bol som ten najhrubší svetský realista v okolí 8 svetelných rokov

Užívateľov profilový obrázok
francomk
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 25 Mar 2008, 18:55
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa francomk » 27 Júl 2008, 11:03

Luboš napísal:Etienne, já jsem odtud nikdy neodešel, pouze od té doby, co si tu hlavně svým přičiněním vyhnal mnoho tradičních slušných přispěvatelů už nemám důvod sledovat zdejší diskusi dennodenně, to je vše. Žádnou klidnou atmosféru tu dnes nevidím ani omylem, to si zase jenom něco sám sobě namlouváš a ohrazuji se proti tomu tvému nařčení, co to máš proboha za způsoby? :roll:
Každý má svoj malý vlastný svet, ale niekto tu, bohužiaľ, má skreslené predstavy...

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa vasa26 » 27 Júl 2008, 13:02

etienne napísal:Lubos, toto co pises uz suvisi s trestnym cinom. Obvinujes ma z niecoho co som nikdy neurobil.

:lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 27 Júl 2008, 20:25

Priatelia, pýtam sa akým právom, môže ktokolvek deštruvať forum, ktoré autora iste stálo nemálo úsilia a práce a ktoré nám všetkým slúži? Pýtam sa prečo to niektorí "ľudia" robia?Pýtam sa prečo to trpíme?Pokúsi sa niekto odpovedať?

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa vasa26 » 27 Júl 2008, 21:56

Roman Maďar napísal:Priatelia, pýtam sa akým právom, môže ktokolvek deštruvať forum, ktoré autora iste stálo nemálo úsilia a práce a ktoré nám všetkým slúži? Pýtam sa prečo to niektorí "ľudia" robia?Pýtam sa prečo to trpíme?Pokúsi sa niekto odpovedať?
1.)?=práva tatraznalce a pro nudu-provokaci-neznalost-obrazně řečeno :lol:
2.)?=aby byly důležití -a V.I.P.(to je univerzální otázka I pro admina,jedná bez toho aniž by četl za co trestá!!!)
3.)?=protože jsme-te bačkory ,nečtete pozorně!! a jednáte ihned!!(pravidelný diskutující je vždy znevýhodněn.!tady je ta chyba)osobní konflikty se neřeší veřejně že :lol:

4.)?=Ano Já Vasa26 :wink: Jinak moc Romane u vás všechny pozdravujem Vasa 26+M.+ T.děti :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 27 Júl 2008, 22:18

vasa26 napísal:
Roman Maďar napísal:Priatelia, pýtam sa akým právom, môže ktokolvek deštruvať forum, ktoré autora iste stálo nemálo úsilia a práce a ktoré nám všetkým slúži? Pýtam sa prečo to niektorí "ľudia" robia?Pýtam sa prečo to trpíme?Pokúsi sa niekto odpovedať?
1.)?=práva tatraznalce a pro nudu-provokaci-neznalost-obrazně řečeno :lol:
2.)?=aby byly důležití -a V.I.P.(to je univerzální otázka I pro admina,jedná bez toho aniž by četl za co trestá!!!)
3.)?=protože jsme-te bačkory ,nečtete pozorně!! a jednáte ihned!!(pravidelný diskutující je vždy znevýhodněn.!tady je ta chyba)osobní konflikty se neřeší veřejně že :lol:
Vašku, dakujem za odpovede, tiež prijmite pozdravy z dolnej zemeTatra-deti zdravíme obzvlášť, ja aj moja pani :-)

4.)?=Ano Já Vasa26 :wink: Jinak moc Romane u vás všechny pozdravujem Vasa 26+M.+ T.děti :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 27 Júl 2008, 22:20

:shock: nejak mi tohapruje, tak znova. Vašku dakujeme za pozdravy, aj za odpovede. Tatradeti zdravýme obzvlášť, práve dnes sme ich spomínali :-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných