repase karburátorů SEDR T-613

Čo jednému chýba, iný môže mať...
roman
Diskutujúci
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 05 Máj 2010, 11:18
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 603 / 1972
Bydlisko: Trutnov Krkonoše
Kontaktovať užívateľa:

Re: repase karburátorů SEDR T-613

Príspevok od užívateľa roman » 15 Júl 2010, 12:46

Omlouvám se za neověřenou informaci o provedené službě, ale do Ocelotu karburátory neposílejte. Mohlo by se vám silně orosit oko.

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: repase karburátorů SEDR T-613

Príspevok od užívateľa michal heky » 15 Júl 2010, 16:31

Proč?

roman
Diskutujúci
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 05 Máj 2010, 11:18
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 603 / 1972
Bydlisko: Trutnov Krkonoše
Kontaktovať užívateľa:

Re: repase karburátorů SEDR T-613

Príspevok od užívateľa roman » 16 Júl 2010, 11:36

Karburátory opravuje sám majitel. Má stolici a celej potřebnej vercajk i náhradní díly. Za domluvenou cenu se vám vrátí karburátor jak z prodejny. Byl jsem však upozorněn, že mohu být, vlivem jeho dlouhodobého zaneprázdnění s vedením opravny, nemile překvapen. Prej " má toho dost na starosti". Když jsem dovezl karburátor do Ocelotu, byla mi slíbená oprava tak do 4 týdnů. Očividně majitel neměl čas. Za něco déle jak 14 dní jsem si pro něj jel. Práce na pohled byla odvedena velmi precizně. Namontoval jsem jej do Spartaka a ejhle??? Držák pro lanko od sytiče byl jiný a nešlo lanko namontovat. Po tel. mi do týdne přinesl zaměstnanec, jedoucí okolo, správný díl a na místě jsme jej vyměnili. Jenže po opětovném namontování jsem zjistil, že lanko sytiče musí být v zavřeném stavu vysunuto!!!!! Terčí tedy při jízdě štanglička z palubky jak maják na ostrově Faru!!!!!! Pak jsem ještě zjistil, že přívod benzínu je úplně jinde a jinak. ----Prostě jinej karbec. ----. Šel však karbec namontovat a k pochvale Ocelotu zdá se, že opravený je zdárně, až na těch pár "maličkostí".
Z toho důvodu by jsem se raději poohlédl někde jinde po opravě. Sám potřebuji opravit oba dva na Tatřičce 603 a nevím komu je svěřit. Poradíte???
Roman Trutnov

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: repase karburátorů SEDR T-613

Príspevok od užívateľa michal heky » 17 Júl 2010, 21:50

Díky za info.

Repasi karburátorů na T603 mi dělal pan Kratochvíl (Praha Kobylisy), jsem spokojen.

J.i.r.i.D
Diskusný nováčik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18 Mar 2011, 17:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: repase karburátorů SEDR T-613

Príspevok od užívateľa J.i.r.i.D » 18 Mar 2011, 17:53

Prosím repasujete karburátory také na škoda 120.....napište mi na email J.i.r.i.D@seznam.cz Měl bych k němu i náhradní díli a chtěl bych jej zrepasovat Děkuji

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní