kupim 603

Čo jednému chýba, iný môže mať...
Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 04 Mar 2007, 19:30

Takym prikladom je napriklad Zdichova zlatá 603. Mal som tu cest vidiet ju na Bojniciach 2006 a pred tym autom fakt klobuk dolu...

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 04 Mar 2007, 23:39

Pred Zdichovou zlatou, HRUBY rešpekt, tlmočil som mu to svojho času aj osobne, najmä interier sa podaril, v Bojniciach oprávnene vyhral :D

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 05 Mar 2007, 09:28

Ale Zdicho ji taky nedělal ne kšeft, dělal ji pro sebe, ne? Taky se 14 dní po dokončení renovace neobjevila v inzerci. Pokud ano, tak to už není "respect". Nebudu se ptát, jestli znáte nějaké auto, které bylo u nás zrenovováno na kšeft opravdu poctivě. Papír a internet snese všechno, takže by sem určitě nekdo plácnul, že zná. Já tomu ale prostě nevěřím. Podle mne se prodejem zrenovovaných aut živí jen podvodníci. Proto musí každý nešťastník, který nacpal do renovace miláčka T603 poslední kalhoty a na konci zjisitil, že buď půjde z domu ten černý vehikl nebo manželka, počítat s tím, že oboje nezachrání.

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 05 Mar 2007, 21:50

AT: nedělal na kšeft, ale spousta lidí to povídá. Docela mě tím už serou;). Nicméně netvrdím, že bych si to auto nechal za každou cenu. Z toho už jsem vyrostl.

Znám poctivě renovovaná auta na kšeft;)

Manželka půjde;) :lol: :twisted:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 06 Mar 2007, 09:34

Jistě že ano, nikdo nepředpokládá, že si vůz necháš po celý život. Ale až ho budeš prodávat za 600k, tak se připrav na to, že Ti nikdo nebude věřit, že jsou to jen Tvoje náklady na vozidlo + renovaci.

Když píšeš, že znáš poctivě zrenovovaná auta na kšeft, tak doufám, že nemyslíš renovaci na přání a pod kontrolou majitele. Já měl na mysli prodej auta, ke kterému přijde kupec až když je zrenovované a tudíž nepozná, co se pod blýskavým kabátkem skrývá. Ještě mi nikdo nevysvětlil, proč bych měl u kšeftu za mega naivně věřit, že odolal pokušení to jen tak načančat, aby mu zbylo co nejvíc do kapsy. Schválně zkus odhadnout, kolik procent lidí u nás je pro čistý zisk řekněme půl mega ochotno lhát nebo udělat malou fintu. A hned máš odhad toho, s jakou pravděpodobností koupíš načančaný verk místo do šroubku zrenovovaného auta.

REJPAL

.

Príspevok od užívateľa REJPAL » 06 Mar 2007, 13:14

Ale fuj A.T.!!!!! Ty takový intelektuál a používáš tak hnusný názvy jako mega a půl mega jako nějaký prodavač v autobazaru,nebo prachsprostý zbohatlík či překupník!!!!!

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 06 Mar 2007, 15:14

Rejpale, když tedy přivřeme oči a přijeme Tvoje tvrzení, že jsem intelektuál, pak tedy věz, že je to proto, aby mi porozuměly solviny jako Ty.

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 06 Mar 2007, 17:38

A.T. to bolo dobre :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 06 Mar 2007, 23:25

AT, hrubý štýl :D

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 07 Mar 2007, 16:15

Ambiciózní tajemníček napísal:Jistě že ano, nikdo nepředpokládá, že si vůz necháš po celý život. Ale až ho budeš prodávat za 600k, tak se připrav na to, že Ti nikdo nebude věřit, že jsou to jen Tvoje náklady na vozidlo + renovaci.

Když píšeš, že znáš poctivě zrenovovaná auta na kšeft, tak doufám, že nemyslíš renovaci na přání a pod kontrolou majitele. Já měl na mysli prodej auta, ke kterému přijde kupec až když je zrenovované a tudíž nepozná, co se pod blýskavým kabátkem skrývá. Ještě mi nikdo nevysvětlil, proč bych měl u kšeftu za mega naivně věřit, že odolal pokušení to jen tak načančat, aby mu zbylo co nejvíc do kapsy. Schválně zkus odhadnout, kolik procent lidí u nás je pro čistý zisk řekněme půl mega ochotno lhát nebo udělat malou fintu. A hned máš odhad toho, s jakou pravděpodobností koupíš načančaný verk místo do šroubku zrenovovaného auta.
Ano, s tím plně souhlasím. Měl jsem na mysli "pod kontrolou majitele". Ale přiznejme si, když člověk chce, tak i ta kontrola se dá ochcat. Každý je nějaký.

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 07 Mar 2007, 16:19

Roman Maďar napísal:AT, hrubý štýl :D
No však on to hezky vysvětlil i magistrovi.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných