Je to zaujimave...

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.
Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa radek » 30 Máj 2008, 20:47

No, Etienne, vznikne-li tým moderátorů, z nichž každý bude mít vymezené působiště, patřičné pravomoce a bude v případě nepřítomnosti "nahraditelný" z rezerv, bude to výchozí krok k moderovaným diskuzím, jaké známe z jiných webů a mohlo by to i fungovat. Nakolik však díky zásahům moderátorů bude forum "ideální" si netroufám odhadovat, nadále trvám na tom, že ideální forum s n+1 účastníky neexistuje, tedy ve smyslu idealismu, jaký Ty očekáváš. Moderování je třeba chápat jako činění technického pořádku v diskuzi, nikoli jako prosazování zájmů určité osoby/skupiny či poskytování psychiatrických "sezení" nestabilním přispěvatelům. Jenže je třeba mít "CO" moderovat, tedy musí existovat funkční diskuze a logicky i diskutující, kteří ji svými příspěvky tvoří a zde se děje přesný opak, zejména dlouholetí, stabilní a znalí diskutující mizí a oddcházejí, znechuceni zdejším děním, čí zaskočeni Tvými "banovacími" činy, kterými jsi je doslova za "nic" šmahem smetl do pytle s opravdovým povlem a nejhorším odpadem diskuzí. Musíš si zvážit Ty sám, co tu vlastně obsahem diskuzí má být a kdo tu má diskutovat, protože stav, ve kterém jsou potlačovány a trestány veškeré věci, vyčnívající nad jakýsi stanovený "průměr", to tedy "diskuzi" nepřípomíná ani vzdáleně. Když vidím, jak to tu jde "od desíti k pěti" doufám, že to z Tvé strany není cílené, že Tě kupříkladu nenapadla myšlenka pomocí banovací "diktatury" forum na Portálu dovést k úmrtí u letošní příležitosti deseti let od ukončení výroby osobních aut v kombinátě.... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
DJ EgO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 25 Nov 2007, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 BF
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa DJ EgO » 30 Máj 2008, 21:31

No jsem registrovaný tady asi půl roku, a můžu Vám říct že už mě víc baví číst Aukro než tohle forum, všichni se tady hádáte, když náhodou poprosím zda by někdo neměl na prodej perka na disky na 613 tak všichni že jo když řeknu že beru tak mi nikdo už neodpoví, to je teda slušnost já čekal a čekal a nic ani odpověď negativní. Když se na něco ohledně tatry zeptám tak mě všichni seřvou že sem uplně blbej, že to nevim, že to je uplná samozřejmost ,takže se vlastně taky nic nedovim. Jediný snad fotky od lidí si tady rád prohlídnu. Toť asi můj názor tady na situaci, nikoho tady osobně neznám a na nikoho není tenhle příspěvek směřován. Ale pochybuju že to někoho zajímá, ale odpusťte musel jsem si vylít srdíčko, už jsem takovej. Až zase budu potřebovat něco o tatrách zavolám na T-Mobile Assistent tam mě řeknou víc. Hezký večer.

Užívateľov profilový obrázok
Mirek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 554
Dátum registrácie: 23 Okt 2007, 22:14
Tatry, ktoré vlastním: T603 M68
T603 M69
T613-3 OTS EX
T613-4M
Bydlisko: střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa Mirek » 30 Máj 2008, 22:15

Nebuď tak negativní. Pořídil jsi přece plato a tapy na dveře. Tak aspoň nějakej úspěch, ne? A když jsem Ti Tatru chválil, vypadal jsi spokojeně.

Je fakt, že posledních pár měsíců je kritických. Po dlouhé době bez moderování Etienne dospěl ke správnému přesvědčení, že takhle to dál nejde. A pustil se do toho ( banování ) asi až s přílišnou vervou. Ale třeba ban pro Vášu je pochopitelnej ( já vykuřbuřta taky chápu jako nepěknou nadávku ) - sorry Vášo. U dalších nevím, za co ban dostali, Vášu jsem vzal jako příklad. Asi byto chtělo trochu dostat pod kontrolu vlastní ješitnost - já jsem pro portál udělal mnoho, jaktože jsem dostal ban? Nebylo by lepší - no jo, to jsem asi přehnal, bylo to trochu zbytečný. Tím se nad nikoho nechci povyšovat, sám jsem taky párkrát šel do hádek, které by mi dnes možná vynesly ban. prostě nikdo nejsme dokonalí.
Už to tu párkrát někdo psal a i teď je to aktuální - podívejme se na témata zakládaná "Hadimrškáři" a zkusme to podobně.
Když ten příspěvek po sobě čtu, je možná trochu chaotický ( mám započťák a ani nevim, kdy sem naposled spal celou noc - to jen tak na omluvu ), ale kdo chce, ten pochopí.

Užívateľov profilový obrázok
Mirek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 554
Dátum registrácie: 23 Okt 2007, 22:14
Tatry, ktoré vlastním: T603 M68
T603 M69
T613-3 OTS EX
T613-4M
Bydlisko: střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa Mirek » 30 Máj 2008, 22:27

Ještě bych trochu doplnil k případu Váša ban. To že provokace od jakéhosi individua, které se vydává za bývylého premiéra byla docela nevhodná je taky fakt. Chělo by to zavést napomínání. A to by bylo vhodný i před banánováním. Vykuřbuřt je sice nepěknej, ale týden stop taky není úplně adekvátní. Možná se teď zdá, že si protiřečím. Ale Váša byl "odsouzen" dle platných pravidel, to bychom měli repektovat. Snažím se říct, že by možná stálo za to, popřemýšlet ještě trochu o těch pravidlech.
No, už jsem se za chaotičnost jednou omlouval, ale měl jsem nějakej slovní průjem směrem k TP a končně, toto vlákno bylo pro takovéto účely založeno. Takže nějaká myšlenka se snad dá z mých příspěvků vytáhnout a zbytek to tu holt trochu zaplevelí.

A ještě - sorry Vášo, že jsem Tě použil jako ukázkový případ a škoda, že z Lešan jsem tak pospíchal a při odchodu už jsem u Tebe nestavil a dál nepokecal.

vasa26 ban

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa vasa26 ban » 30 Máj 2008, 23:28

Já se nezlobim. rád jsem tě poznal mimo umělý virtuální svět. :D

Užívateľov profilový obrázok
DJ EgO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 25 Nov 2007, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 BF
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa DJ EgO » 30 Máj 2008, 23:28

Ha, tak přeci vlastně znám někoho osobně... JJ plato a knoflíky vozim! No uvidíme kam se to tady pohrabe, někdy ale zůstává rozum stát! Osobně bych prostě učelově rejpací příspěvky mazal dřív než se kolem nich strhne hádka...

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa ondrej » 31 Máj 2008, 08:16

DJ EgO napísal:...No uvidíme kam se to tady pohrabe, někdy ale zůstává rozum stát! Osobně bych prostě učelově rejpací příspěvky mazal dřív než se kolem nich strhne hádka...
dobrý nápad! skús nám napísať, ako by si si jeho realizáciu predstavoval v praxi, aby to fungovalo..

Užívateľov profilový obrázok
DJ EgO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 25 Nov 2007, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 BF
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa DJ EgO » 31 Máj 2008, 12:46

No zkrátka když by někdo napsal příspěvěk který by jednoznačně nebyl k věci a učelově urážel osoby nebo jejich auta, prostě by byl příspěvek jen za učelem rejpání a ne slušné komunikace, tak bych tento příspěvěk jednoduše z fora smazal, to snad není technicky problém ne? Chápu že Etiene nemůže nonstop sedět u diskuze a kontrolovat příspěvky, mohl by k tomu pomoci něaký robot jako mají diskuse třeba na seznam.cz a tak, ten by automaticky mazal příspěvky se sprostýma slovama a na zbytek rýpacích zpráv by mohl být sestaven tým lidí kteří by měli pravomoc a technický přístup mazat příspěvky. Ale samozřejmě by se to nesmělo zvrtnou v zaujatost aby pak někdo schválně nemazal i slušné příspěvky. Prostě nejlepší lék je prevence, když nebudou na foru drzí příspěvky nebudou ani hádky který pak rostou do nebes a padají urážky a padá tak uroveň diskuze, člověk který se chce tady zůčastnit povidání a vidí co se děje rači tatraportal celej zavře.
Ještě trochu odbočím, jednou se tady strhla hádka s panem Lambertem, já osobně se ho teda musím naprosto zastat! Byl jsem u něj pro palivový odkalovač, profesionální jednání, byl příjemný a odkalovač? Nejen že ho měl ale dokonce za něj nechtěl ani KORUNU! Tím si zajistil že až budu něco potřebovat vím kam jít.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 31 Máj 2008, 14:35

Ako tuto diskusiu sledujem, tak jedine riesenie ako udrzat uroven Tatraportalu je zrusit diskusiu o Tatrach 613 :!: Tento model Tatry priamo pritahuje pozornost roznych individui :wink:

Užívateľov profilový obrázok
DJ EgO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 25 Nov 2007, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 BF
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa DJ EgO » 31 Máj 2008, 15:04

Ergo_sum napísal:Ako tuto diskusiu sledujem, tak jedine riesenie ako udrzat uroven Tatraportalu je zrusit diskusiu o Tatrach 613 :!: Tento model Tatry priamo pritahuje pozornost roznych individui :wink:
No tak to můžem zrušit všechno, páč 613ctky jsou nejrozšířenější. Ty jí asi mít nebudeš že? Páč by si to jinak neřekl :P

Užívateľov profilový obrázok
Mirek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 554
Dátum registrácie: 23 Okt 2007, 22:14
Tatry, ktoré vlastním: T603 M68
T603 M69
T613-3 OTS EX
T613-4M
Bydlisko: střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa Mirek » 31 Máj 2008, 15:51

Ergo_sum napísal:Ako tuto diskusiu sledujem, tak jedine riesenie ako udrzat uroven Tatraportalu je zrusit diskusiu o Tatrach 613 :!: Tento model Tatry priamo pritahuje pozornost roznych individui :wink:
O který model Tatry jsi měl zájem ty, když jsi sem přišel provádět své psychologické studie? Jen tak pro připomenutí...

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa ladis » 31 Máj 2008, 15:53

Já je mám a klidně bych to řekl (což můžeš číst jako, že už jsem to řekl).
Ke zbytku diskuse se vyjadřovat nemohu, neboť zde už nejde o diskusi, ale kdybyste se mě náhodou ptali, co že si o tom myslím, odpovídám, že stále totéž. Jakýkoliv zásah nikdy řešení [*] nepřinesl a do budoucna nikdy nepřinese. Můžete to však dále zkoušet 8)[/i]

[*] za řešení se zde považuje cesta vedoucí k tomu tolik kýženému, idejálnímu, přátelskému portáálu, kde si všichni břatři-členové nakonec padnou kolem krku.

(Tak jsem to tu viděl a jdu si zas na pár měsíců hrát na písek)
(C) jesleportal

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 31 Máj 2008, 16:48

Mirek, vzdy som sa hlavne dobre bavil... nakoniec bavim sa stale aj ked uz neprispievam :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 31 Máj 2008, 16:54

DJ, len som chcel povedat ze diskusia o T613 bude vzdy hlavne o flame... Ak chces odborne a kulturne forum, tak musis hladat u majitelov starsich pripadne nakladnych Tatier (Karel, JaPavel, bazilisak, Jerry a ini)

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa carlos » 31 Máj 2008, 20:00

Dobrééééé,už sme vo vyššom leveli,ideme vylučovať rovno celé skupiny užívateľov 8)

vasa26 ban- nazávěr

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa vasa26 ban- nazávěr » 31 Máj 2008, 21:50

hmmm :? tak že ,to jsme 613isti takový humusové? (holt je nás dost a je o čem diskutovat sem tam se chytnem protože si mezi sebou závidíme vědomosti...ale brzy to vyhňije :wink: )
a co - náhodní provokanti co vlezou do registrovaného zelí jakošto hosti s argumentama pepčy K.? Kdyby etienne nezasáhl tak byl druhý den klid a po boji (tedy kdyby pozorně četl do čeho zasahuje viz víše důkaz že pozorně nečte přík. Radkova odpověď na nabídku ,tedy jestli to nebyl záměr z pepči K. vytáhnout nějaké dobové moudra pro t613 special,nebo ho dokonce získat do výbavy vozu-tak nás umlčel)ve vsteku napadne spousty věcí proč?,v první řadě by se mohl vždy host představit!a aby mu před vložením příspěvku vyskočila velká tabule co joo a co néé...
a to by jsi velký bratr měl dát do pravidel!.
host pravidla číst nemusí takže je V.I.P. zvíhodněn bez trestu ,a my registrovaní si musíme číst všechno! a ještě hledat nejslušnější výraz který etienneho v jeho věku neuráží k aktuální diskusní akci. jinak blokování IP mobil netu je zbytečný -každý další vytočení přidělí nové IP :wink: jinak jestli si myslí někdo že my zabanovaný jsme v klidu ...tak se narodila nechuť dále přispívat na tp. ale jak psal etienne vždy se tu někdo najde kdo bude diskutovat má na to vyzkoušený psycho-graf.... :evil:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa ondrej » 31 Máj 2008, 22:04

Prečo
- by mala a musela byť diskusia o T613 o "flame"?
- by aj tu nemohlo byť "kultúrne" fórum?
- radšej kritizujeme, než aby sme pomohli?
- čakáme, až niečo spravia druhí, než aby sme sami skúsili priložiť ruku k dielu?
- si myslíme, že práve MY sme tí múdri a osvietení, zatiaľ čo práve TÍ DRUHÍ sú tí hlúpi, horší, menej schopní, tí čo to tu kazia a nič nevedia poriadne?
- si myslíme, že práve nám sa deje krivda a ostatní nás nie sú hodni?
- sme takí pyšní a vzťahovační?
- sa necháme vždy tak ľahko vyprovokovať?
- sme takí citliví na seba a pritom druhých tak ľahko zraňujeme a urážame?
- nepoznáme trošku veľkorysosti voči druhým?
- sa sem chodíme povýšene "dobre baviť" a sami nie sme schopní sa o nejakú rozumnú "zábavu" postarať?
- keď sú tu problémy, tak sa k tomu staviame tak, že "je to predsa VÁŠ portál", keď sa tu zjavia ale nejaké obmedzenia, tak sa cítime strašne dotknutí?
- tak radi kritizujeme Etienna, ktorý sa hlavne o tento portál zaslúžil a mal a má s ním kopu starostí a myslíme si, že MY by sme to robili predsa o hodne lepšie?
Prečo? :shock:

čo tak skúsiť to každý radšej trocha inak - sám za seba?
je to len a len na nás - na nás všetkých, nie na tom druhom, ktorý ale predsa zase to, alebo zase ono, takže potom predsa aj my musíme, lebo inak...

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa čadík » 31 Máj 2008, 22:33

Nějak nevím co se tu řeší: jestliže se objeví "provokatér" stačí jej přece ignorovat - nebo se skutečně neumíme ovládat, jsme "startovací" atd?? , připouštím, že občas to někomu může ujet, ale proč se přidává hned několik dalších "nastartovaných diskutérů"?
Podíváte-li se na některá vlákna - jak skončila hned počátečním příspěvkem - tak je vidět, že ta ignorace by nám přece jenom šla.
Jenže sebekontrola je prevít, v osobním styku ještě funguje, ale skrze anonymní monitor...

Takže proč vlasně voláme po tom, aby Etienne zametal každému před jeho prahem?

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa Zdicho » 31 Máj 2008, 22:50

Co tak nějak naroubovat pravidla fóra na pravidla S.v.ě.d.k.ů. j.e.h.o.v.o.v.ý.ch.? Jim to šlape, ne? :idea: ;)

vasa26 ban- nazávěr?

Re: Je to zaujimave...

Príspevok od užívateľa vasa26 ban- nazávěr? » 31 Máj 2008, 23:30

Přečetl jsem pozorně Ondreje příspěvek a uznávám chybu i z mé strany :!: .v tomto příspěvku je PRO KAŽDÉHO diskutujícího něco použitelného :idea:
Jirko od tebe jsem reakci nečekal, Je velmi dobrá,vystižná :wink:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných