T130 offtopic

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.
Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 20 Jún 2007, 19:43

Ambiciózní tajemníček napísal:
Tak toto je Pán Model! - obrovský rozdiel medzi touto T-130 a nedávno na inom vlákne prezentovaným "modelom" T-805. Teraz už hádam pochopia moju kritiku tej T-805 aj tí, ktorí sa jej divili...

Ja neviem, čo si kto dokázal, alebo nedokázal predstaviť, napísal som iba svoj názor na tie autá - vtedy aj teraz. Nič viac, nič menej.

Tučně uvedená věta není názorem na "tie autá", podmětem je tam "kritika" a přísudkem "pochopit". Proto Ondrejovo tvrzení, že "napísal som iba svoj názor na tie autá - vtedy aj teraz. Nič viac, nič menej" považuji za lež.
Tak a teď něco z kontextu vyrvané. Tedy čeština nikdy nebyla mou silnou stránkou, ale mám tušení, že zvýrazněný text je souvětí, kde v první větě vedlejší určujcí čas je přísudkem hádám a podmět nevyjádřen. V druhé větě hlavní je podmětem ti (oni) a přísudkem pochopia. No a ve třetí větě je podmět nevyjádřen (věta rozvíjí druhou větu hlavní takže podmětem je opět ti) a přísudkem je divili sa.
Já jen.. kde je tam podmět kritika?

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 21 Jún 2007, 07:47

ladis napísal: ..... Můžeš si tam také přečíst, že jsem byl ten, kdo vás "obhajoval" s tím, že je to čistě vaše věc...
Ladis - vďaka za "obhajobu", ale TAKS ju nepotrebuje. Ak nás niekto "obhaujuje", to ešte neznamená, že sme lepší, ako v skutočnosti, rovnako ako keď nás niekto kritizuje, nás nerobí horšími, ako sme.
O zverejňovaní "hospodárenia" TAKS som sa myslím vyjadril úplne jasne v tom tebou spomínanom vlákne a považujem zo svojej strany túto tému za uzavretú, podobne ako tému o "lži a pokrytectve", ktorá tak excituje AT. Komu sa to nepáči, má jednoducho smolu, rozhodne kvôli tomu nebudem mať problémy so spánkom.. :)

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 21 Jún 2007, 08:13

Vláčku, vyhráls, udělal jsem chybu. Tím je to jasné, i všechno ostatní není pravda a zbytečně jsem zahnojil toto krásné a užitečné fórum těmi ošklivými oftopíky.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ziza » 21 Jún 2007, 08:23

Já jen.. kde je tam podmět kritika?[/quote]


Ano, I TY MÁŠ SAMOZŘEJMĚ RECHT, kritika zde není podmětem, zde je pouhým podnětem celých rozsáhlých i kraťoučkých threadů... a to jsou pak veškerá linguistická pravidla a zákony jazyka na hovno.

Pánové, mládenci a hoši.... kdyby jste se raději přiznali, kdo a kdy a kudy jede do Štítar? Nejen, že by mě to zajímalo (pokud tedy ještě vůbec smí někoho něco zajímat), ale puristický moderátor by třeba konečně měl čím nahradil významnou aktualitu z titulní strany :

Etienne, 05. 08. 2005, 14:20:32

Odchod Tatroviek z Bratislavy do Lednic sa kona v SOBOTU, 13. augusta 2005 o 7:00 na starej pumpe Benzinol (Benzina?) na zaciatku dialnice D2.

Tatraportálu zdar.... a čemu ještě? :roll: :P

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 21 Jún 2007, 08:43

ahoj Zizo!
rád ťa tam uvidím, odchod z Bratislavy je tento rok individuálny, ale predpokladám od nás asi 5 posádok (Zolo L., Jano V. Maroš V. Tóno T., Ondrej E.),
ja mám v piatok doobeda ešte nejaké dosť vážne povinnosti, ale dúfam, že najneskôr poobede vyrazíme - ak by sa mi to práve kvôli tým povinnostiam zhatilo, tak dúfam, že budem môcť aspoň skoro ráno v sobotu...

D.A.§

Príspevok od užívateľa D.A.§ » 21 Jún 2007, 09:54

Ahoj Zizo, teroristického deratizátora do toho zatahovat nechci, nicméně pojedeme skrz Brno naknap v sobotu ráno. Skoukneme tu zakroucenou louži (teď mě napadá, že jsem tam byl naposled ještě s nebožkou Tatrou 613/613-3 před takovými 13 roky) a večer zase hupky dupky z5.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ziza » 21 Jún 2007, 11:15

Takže silná sestava z Blavy.... a Valachy taky budou reprezentovat... ujujuj! No já dřív než v sobotu ráno a jen na otočku taky nemohu :-(

Agente, nevzal bys mě - třeba za Brnem v Rajhradu neb po dálnici nepojedu - do závěsu? A kde ta Slunečnice vlastně je? Dole na pláži? Já tam byl naposledy hluboko v minulém století ještě s T 601. ;-)
A právě v tomto okamžiku začalo v Moravském krasu pršet. Pěkná buřina! Jupíííííí :-)

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 21 Jún 2007, 12:18

ondrej napísal:Ladis - vďaka za "obhajobu", ale TAKS ju nepotrebuje. Ak nás niekto "obhaujuje", to ešte neznamená, že sme lepší, ako v skutočnosti, rovnako ako keď nás niekto kritizuje, nás nerobí horšími, ako sme.
O nějakou obhajobu TAKS tady vůbec nešlo, ani o to, zda vás názor třetích stran dělá lepšími nebo horšími. Pointa byla v tom, že zatímco "klubová informační cenzura" může klidně fungovat, ve fóru je něco takového přinejmenším podivné a narážka směřovala na Romana Maďara. Zkrátka proto, že mi ve světle obhajoby zveřejňování informací o hospodaření TAKS jeho nápad s cenzurou přišel jaksi pochopitelný.
ziza napísal:...ale puristický moderátor by třeba konečně měl čím nahradil významnou aktualitu z titulní strany...
A opravit vyhledávání ;-) Jinak nevím co a kdy kdy jsou "Štítar", ale pokud by šlo o pátek mohu Tě k agentovi přiblížit z Tvého bydliště.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 21 Jún 2007, 12:44

:D Ladis, som cenzor najcenzorovatejší, tí ktorí ma poznajú osobne, iste radi potvrdia. Aspň v niečom som naj, ked už moja práca stojí za h.. ved vieš čo :D
Nech žije Free Tour- podujatie s cenzúrou :lol:

D.A-nonym

Príspevok od užívateľa D.A-nonym » 21 Jún 2007, 12:45

>ladis: Mít zizu doma už od pátku, to by bylo super luxusní.

>ziza: V Rajhradu budu odhadem před 8. hodinou. Není problém. V telefonu jsem dokonce vyštrachal Tvé číslo začínající 603 a končící 3. Doufám, že ještě platí ;-).

P.S.: Na webu budu jen dnes do 15:00, pozdější narážky už si nepřečtu až do pondělka.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ziza » 21 Jún 2007, 12:53

Ladis

Štítary jsou taková maličkatá dědinka na nejjižnejší Moravě. Ale je tam Tatra klub Čech a Moravy, Štítary 153, PSČ 671 02. Asi nemají doma co na práci, tak v sobotu nás prý rádi uvidí a svezou i parníkem ;-) Co porád děláš, že nenakoukneš ani do společenské rubriky?

A se stav :wink: ... rád Tě uvidím. Máme tu zítra významný oheň, tak dej odpolko vědět, abych včas napíchl na rožeň o kuře víc. Na valachy za Agentem tentokrát nepojedu, neb asi budu rád, když ho v sobotu ráno po té "jízdě" vůbec poznám. :lol: :roll:


D.A. Jj, to číslo ještě taky platí. Tvoje už asi nenajdu. Tak až vyjedeš, písni mi a já ti zavolám, jestli jsem Chopin. Nebo se můžeš už v pátek přidat k Ladisovi. 8)

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ziza » 21 Jún 2007, 13:26

Post skriptum: ostatně ... neznám racionální důvod, proč bych ta numerická data měl před kamoši tajit. Stejně někde na netu visí. Nejčastěji mám po ruce stařičký sx1 s oskartou 608617448. Volejte mu jestli chcete kdy chcete... ale ericcsonovi na pegasu 603722063 spíš jen ty smsky.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných