To je tak fajnové vozenie toto

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.
Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 18 Máj 2007, 08:26

Zdicho napísal:Jó, není nad tatru, která nehnije, nežere, nechčije z ní olej, neplave v kolejích, nemá vysokou pojistku, nehulí z výfuku, už je u mě v garáži:D
Beta?

:D :D :D

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 18 Máj 2007, 10:25

Ambiciózní tajemníček napísal:
Zdicho napísal:Jó, není nad tatru, která nehnije, nežere, nechčije z ní olej, neplave v kolejích, nemá vysokou pojistku, nehulí z výfuku, už je u mě v garáži:D
Beta?

:D :D :D
:wink:

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 18 Máj 2007, 11:13

Tie chrómované puklice trčia kvôli lepšiemu chladeniu parádnych bŕzd od AB Jablonec papu

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Máj 2007, 12:24

Tak gratuluji Zdicho. Doufám, že se někdy stavíš. Teď když máš tak vysoce užitkový vůz jistě nebude problém naložit čelní sklo a kapotu ;-)

Luboš: Podívám se kolik je na faktuře... ;-)

MarekK: To jako že manželka se v těch serpentinách bojí nebo proč jsi to nezkoušel? Nebo to je myšlené tak, že manželka tam tímto stylem jezdí běžně? (mě teda přišla spokojené, že nakládáš jen ten blatník a zbytek necháváš na přívěsu ;-)). Jinak jsem viděl takové vídejko: z nějakého auta, jehož motor není slyšet, je filmována T613 na zasněženém parkovišti. Ta už slyšet je. To auto ji prostě následuje, zatímco záď nebohé tatry lítá ze strany na stranu... A protože autor toho videa toho fórum čte, možná bude tak laskav a podělí se i s vámi. Ačkoliv... Tady stejně skoro nikdo v zimě nejezdí, což? ;-)

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jack » 18 Máj 2007, 12:38

ladis napísal: Ačkoliv... Tady stejně skoro nikdo v zimě nejezdí, což? ;-)
Kde pak v zimě..my ani v létě ne.. :lol: :lol: Pěkně přikrytá pod dekama a aspirin do výfuků..holt fajnšmekři.. :wink: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 18 Máj 2007, 13:50

No vidiš, ladisi, už jsem na ten pokus úspěšně zapomněl.
To tajemné auto, jehož znuděný majitel nadával, že s náma vůbec neměl jezdit, protože jemu to jelo skoro jak po asfaltu a smyku se pomalu nedočkal, to auto, v jehož interiéru nic nuhlučelo, nerachtalo a nedrnčelo, byla Škoda Octavia TDi.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 18 Máj 2007, 14:00

hm, toľké provokácie a stále žiadna flamewar, AT zjavne nie je vo forme...
a čo tak si trošku zarýpnuť do manifestu? :wink:

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Máj 2007, 14:22

No jen do toho, Ondreji. Zrovna v tomto týdnu se dá ukázat na témata z tohoto fóra i příslušně body manifestu, které s nimi souvisí.

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 18 Máj 2007, 14:31

Sranda, niektori tu prezentuju 613, akoby bola najhorsie auto na svete, napriek tomu, ze ju vlastnia, alebo vlastnili. Vraj koli tomu, ze nemaju tak zdeformovany pohlad na realitu, alebo koli sireniu osvety.
Niezeby mi to trhalo zily, ale ked sa nad tym niekedy zamyslim, nejde mi to do hlavy, preco vlastnia taku haraburdu, ktora lieta zo strany na stranu, plava v kolajach, huci, tazko sa ovlada, ma znacnu spotrebu pohonnych hmot a maziv a co je najhorsie, strasne hnije, ked bars aka koncernova nakupna taska je na tom lepsie.

Neberte to prosim nijako, proste ma to zaujima, tak len vyzvedam, ze co je vo veci.

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 18 Máj 2007, 14:40

Ehm. Kde se dá podepsat manifest? A ty se, ladisi, nesměj...

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 18 Máj 2007, 14:44

Pretoze: som bol vzdy nahnevany, ked sa mi nieco pokazilo. Samozrejme, ze s tym treba ratat, predsa to bolo uz 14 rocne auto, ze. Ale stale nieco a peniaze isli het. Nebolo snad jedinych 8 000 km, kedy by sa nieco nestalo. Stale, ci brzdy - zadreli sa, rucna prestala fungovat, zase spojkova trubka praskla, ked uz bola vymenena na Bojniciach spodny zacal pustat spodny spojkovy valcek, zacalo mi vyhadzovat jednotku, prestal ist bufik, smerovky, bol odideny tlmič riadenia, praskol predny reflektor, tlmice boli predne v haji, gulovy cap velky odisiel, brzdy dveri sa furt kazili, nesvietili svetla na SPZ - pretrhol sa kablik, vacku som mal vymlatenu, vahadla niektore v cudu, praskol olejovy chladic, rychlomer sa zasekaval, tiekol olej, ...

No, ale na to kolko to malo nabehane, tak to bolo dobre a malo pravo uz na opotrebenie odist to co odislo, ALE ONO to strasne OTRAVOVALO. STALE NIECO. KAZILO TO CELKOVY DOJEM.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Máj 2007, 14:47

Tomas, neumíš číst? Neumím číst já? Ukaž mi jediný bod v tomto vlákně, kde k takové presentaci dochází. A to si představ, že třeba já a Heky máme tenhle krám jako jediné přibližovadlo. Neměli bychom se léčit?

Heky, já se nesměju, ale počkej, co na to Ondej ;-)

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 18 Máj 2007, 15:00

ondrej napísal:hm, toľké provokácie a stále žiadna flamewar, AT zjavne nie je vo forme...
a čo tak si trošku zarýpnuť do manifestu? :wink:
Na flamewar musí být alespoň dva. Jinak vznikne jen příspěvek bez reakce. Proč jmenuješ zrovna mne? Kdo má být ten druhý a proč nebyl jmenován taky? Má to být Matěj? Tedy Matějův příspěvek vzikl s cílem rozpoutat flamewar a já to pokazil?

Ale jak je libo, napíšu klidně výhrady k Matějovu textu a dalším, ke kterým výhrady mám. Myslel jsem, že speciálně Tobě udělá radost, když si svůj názor na některé příspěvky ponechám pro sebe. A zase špatně. Fakt už nechápu. :(

Michal Heky: Bingo :D

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 18 Máj 2007, 15:00

Ladis, nemam na mysli len toto vlakno. Myslim vseobecne a nielen tuto na portaly.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Máj 2007, 16:55

No jo, na to "vseobecne a nielen tuto na portaly" mám manifest, takže to nebudu znovu pitvat ;-). A ke konkrétnu - tedy k tomu, co jsem psal výše a co snad někdo mohl mylně považovat za rýpání - asi tolik: S T613 jezdím i v zimě, na sněhu a slané kašičce. Několikrát jsem si vyzkoušel, že je to vozidlo k chybám řidiče velmi netolerantní (ve srovnání tím co se dá dnes běžně koupit) a považoval bych za účelné, aby ti, kteří v zimě vyjedou jen občas nebo vůbec, měli možnost alespoň zprostředkovaně vidět, co ty téměř dvě tuny železa na sněhu dovedou.

Tak co, Heky? Nepotěšíš kolegy tatrovkáře? ;-)

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 18 Máj 2007, 17:36

Dobre, ked mas manifest, ja mam teraz velmi vela skusok, tak ak nezabudnem, rozvediem tu moju myslienku neskor.

A co sa tyka 613, tiez ju mam na celorocne vozenie, tiez sa vozim za kazdeho pocasia, ale stale mi to nepride az tak dramaticke, ako sa to vykresluje.

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 18 Máj 2007, 18:35

ladis napísal:Tak co, Heky? Nepotěšíš kolegy tatrovkáře? ;-)
My chceme video! 8)

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 18 Máj 2007, 18:37

tomas napísal:Sranda, niektori tu prezentuju 613, akoby bola najhorsie auto na svete, napriek tomu, ze ju vlastnia, alebo vlastnili. Vraj koli tomu, ze nemaju tak zdeformovany pohlad na realitu, alebo koli sireniu osvety.
Niezeby mi to trhalo zily, ale ked sa nad tym niekedy zamyslim, nejde mi to do hlavy, preco vlastnia taku haraburdu, ktora lieta zo strany na stranu, plava v kolajach, huci, tazko sa ovlada, ma znacnu spotrebu pohonnych hmot a maziv a co je najhorsie, strasne hnije, ked bars aka koncernova nakupna taska je na tom lepsie.

Neberte to prosim nijako, proste ma to zaujima, tak len vyzvedam, ze co je vo veci.
To by si neveril Tomas, kolko rozruchu s takym autom narobis ked s nim ides po ulici... A tiez ten pocit ked niekde parkujes a pride za Tebou clovek- ty kokso to je BMW alebo co? :D

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 18 Máj 2007, 19:03

tatra je super aj napriek svojím obrovitánsky masařkám.... :twisted: a ked som sa dnes pozrel na kolesá, boli ojazdené aj zboku :twisted: ...wwwrrrrúúúúmmmm

Ladis: manželka sa boji? hahahaaaa (cheb - olomouc za presne 4hodky, predbehlo ju len porche a 7mičkové bmw, a cez dopravnú špičku o 16-00 cez prahu, ak by jej to neukázal palubný počítač tak by som jej neveril.. :wink: ).....manželka ide ecce homo cca 2krát tíždenne(niekedy codí schválne po závodnej časti, tak ako ja :wink: ), a manželka to auto vobec nešetrí, má tám 103kw tuším, tak to tlačí napilu, má už na tom najazdených cca50tisíc a dalších cca100tisíc na bežnej koktávke za 3 roky, má to ozajk v ruke....ja som na koktávke ecce homo nemal možnost skušat kvoli stavu a povahe vozovky, a množstva aút na ceste...tú "raketu"(ako to manželka pomenovala) čo ste ftedy mali na prívese, by sme nedali do kufra koktávky :wink: , ináč ten blatník bola prává vec čo tá koktávka prevážala, ten blatník sa musel cítit hooodne moc poctený....

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 18 Máj 2007, 19:17

no ja som išiel 2x trasu: olomouc - domašou, cez jívovú po celonočnom snežení, na jívovej cez 1meter snehu, na ceste cez 10cm snehu, a snehové mantinely cez 1 meter vysoké a predomnou pokažde išlo audi qautro, s rozbehom som moc velké problémi nemal (no raz som to išiel na letných :wink: :oops: , ale aj tak rozbeh bol vceku v pohode) , ale največšie problémi robilo zabrzdi - dobrdit a následne zatočit--- wuááááá to si musím túto zimu zopáknút----- to audi predomnou však vždy aj v kopci malo taký neuveritelný tach dopredu , že ma vždy zamrazilo, ked spod všetkých kolies vyleteli kusy snehu, a auto sa mi vzdialio z dohladu.... ked som to pridanie následne po nom zopakoval, tak som "zrýchloval", ale musel som neustále kontrovat, a zrýchlenie to bolo skorej len simbolické---whuuuaaa, to je super kára, tá tatra---- som si myslel , ked sme mínali zapadnutú nejakú koktáávku, a práve vytahovaného japonca zo záveju........

video video!!!!!

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných