TATRA 75

Diskusia o histórii továrne Tatra, jej produktov a súvislostiach
TATRA 75 CABRIO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 02 Sep 2009, 15:39
Kontaktovať užívateľa:

TATRA 75

Príspevok od užívateľa TATRA 75 CABRIO » 15 Aug 2010, 15:57

Zdravím tak po necelom roku prace sme podvozok T 75 dali doporiadku motor krásne odfukuje a záčíname s karoseriou to bude až teraz tažky oriešok ale verím že to zmákneme renovácia slušne napreduje :)
Prílohy
15082010251.jpg
15082010256.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Julo600
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 19 Okt 2006, 04:31
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Kosice
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA 75

Príspevok od užívateľa Julo600 » 16 Aug 2010, 08:19

Urcite vidno kus prace. mam ale dve pripomienky. Jedna ku renovacii, druha ku samotnemu vlaknu.

1. Uz sa to tu riesilo pri pohlade na diferencial - nevhodne pouzita farba, resp. jej odtien.
Na prvkoch riadenia a tlmicoch pruzenia je to este okatejsie. Priam by som povedal skarede. Moja rada - urob s tym nieco, kym je to jednoducho pristupne.

2. zakazdym, ked das novy prispevok, zalozis novu diskusiu? Uz ich tu mas niekolko

TATRA 75 CABRIO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 02 Sep 2009, 15:39
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA 75

Príspevok od užívateľa TATRA 75 CABRIO » 16 Aug 2010, 09:51

Zdravim Vás to založenie noveho vlakna Vám beriem tak mi na poradte ako možem davať prispevky k danej teme respektivne ako ich tam mám vkladať. No máte smolu že sa vám Julo farba na riadení a tlmiče nepačia, spravil som si to podľa seba a prerabať to určite nebudem myslím si že je to moja osobna vec ake odtiene farieb si zvolím.

Užívateľov profilový obrázok
Julo600
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 19 Okt 2006, 04:31
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Kosice
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA 75

Príspevok od užívateľa Julo600 » 16 Aug 2010, 10:33

Ale samozrejme, kazdy si moze robit co chce ;)
Ocakaval som podobnu odpoved.

A nie je to moja smola, ale moje odporucanie...keby to malo zmysel, rozvediem do detailov, ale zrejme nema a okrem toho to to tu uz ine kapacity vysvetlovali.
Drzim palce v dalsom.



P.S. Tak isto ako teraz pisem do tejto temy ja, da sa vyhladat stara tema a dopisovat do lubovolnej neuzamknutej temy.

Ježek
Diskutujúci
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 15 Jún 2009, 18:33
Tatry, ktoré vlastním: T75
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA 75

Príspevok od užívateľa Ježek » 16 Aug 2010, 23:43

TATRA 75 CABRIO napísal:Zdravim Vás to založenie noveho vlakna Vám beriem tak mi na poradte ako možem davať prispevky k danej teme respektivne ako ich tam mám vkladať. No máte smolu že sa vám Julo farba na riadení a tlmiče nepačia, spravil som si to podľa seba a prerabať to určite nebudem myslím si že je to moja osobna vec ake odtiene farieb si zvolím.
Dobrý den,
samozřejmě, že je to Vaše věc, jak se svým majetkem naložíte.
Pravdou ale je, že povrchová úprava daných dílů neodpovídá dobové realitě.
By mě zajímalo, co na to testační komise.....

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: TATRA 75

Príspevok od užívateľa vasa26 » 17 Aug 2010, 00:15

S timhle obsahem motoru test. komise zbytečná , neni to corveta z usa , až si to pane ježku jednou koupíte můžete to přebarvit.pokud to dělá radost majiteli je to majitele věc.

Ježek
Diskutujúci
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 15 Jún 2009, 18:33
Tatry, ktoré vlastním: T75
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA 75

Príspevok od užívateľa Ježek » 17 Aug 2010, 07:13

vasa26 napísal:S timhle obsahem motoru test. komise zbytečná , neni to corveta z usa , až si to pane ježku jednou koupíte můžete to přebarvit.pokud to dělá radost majiteli je to majitele věc.
??
Co má co dočinění zdvihový objem motoru s povrchovou úpravou v souvislosti s autentickým provedením vozidla?

Užívateľov profilový obrázok
chromkar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 28 Mar 2009, 09:02
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA 75

Príspevok od užívateľa chromkar » 17 Aug 2010, 09:26

to si nevsimajte, ten prispevok presne vystihuje jeho pisatela...

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: TATRA 75

Príspevok od užívateľa vasa26 » 17 Aug 2010, 09:33

chromkar napísal:to si nevsimajte, ten prispevok presne vystihuje jeho pisatela...
:lol: :lol: skutečně :lol: :lol: :lol: chromkar - určitě máš na vozech tovární čísla barev , jinak by jsi nereagoval :wink:

TATRA 75 CABRIO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 02 Sep 2009, 15:39
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA 75

Príspevok od užívateľa TATRA 75 CABRIO » 17 Aug 2010, 18:52

Diky hlavne za kladné reakcie stoho čo si kto myslí si nič nerobím a vydel som aj podvozky TATRA 75 s pochromovanými častami motora a rozne iné divočiny ktore boli na podvozkoch urobené, neviem prečo každemu prekáža ta farba aku som si ja zvolil ved je to moja osobná vec inak som dodržal všetky prvky všetko tak ako ma biť až na tu farbu tak neviem čo to každemu vrtá hlavou. Ale ešte raz diky za kladné reakcie to si važím.

Užívateľov profilový obrázok
tatra.bnp
Diskutujúci
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 01 Aug 2010, 16:46
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57B 1944
Tatra 57B 1946
Tatra 57B STW 1940
Tatra 603-2 1974
Tatra 613-1 1976
Tatra Beta 1996
Tatra Beta 1998
Tatra Beta 1999 městská Policie
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA 75

Príspevok od užívateľa tatra.bnp » 19 Aug 2010, 10:30

Ježek napísal:
TATRA 75 CABRIO napísal:Zdravim Vás to založenie noveho vlakna Vám beriem tak mi na poradte ako možem davať prispevky k danej teme respektivne ako ich tam mám vkladať. No máte smolu že sa vám Julo farba na riadení a tlmiče nepačia, spravil som si to podľa seba a prerabať to určite nebudem myslím si že je to moja osobna vec ake odtiene farieb si zvolím.
Dobrý den,
samozřejmě, že je to Vaše věc, jak se svým majetkem naložíte.
Pravdou ale je, že povrchová úprava daných dílů neodpovídá dobové realitě.
By mě zajímalo, co na to testační komise.....


dobrý den testační komise určitě nebude bazírovat s vydáním osvědčení HV jen kvůli barvám na jednotlivých dílech podvozku!! navíc tam kde to není až tak důležité pane Ježek..
Jinak mě osobně se to taky nezamlouvá,ale uvidíme jak bude ve výsledku celá 75tka vypadat a třreba to opravdu bude pěkně ladit...:-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných