Nové brzdové bubny na T-57,A,B,K

Diskusia o histórii továrne Tatra, jej produktov a súvislostiach
Užívateľov profilový obrázok
Karel
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 28 Feb 2006, 22:16

Nové brzdové bubny na T-57,A,B,K

Príspevok od užívateľa Karel » 06 Aug 2007, 17:44

Má někdo zkušenosti s novými brzdovými bubny od p. Bučka (s příčným žebrováním). Už jsem je viděl na 3 Hadimrškách a údajně to mnohem lépe brzdí. Má je někdo na svém voze a může to potvrdit ? Rozhoduji se zda je koupit, ale vzhledem k tomu že těch originálních mám plnou skříň budu asi těžko přesvědčovat manželku že k těm 20 co mám ve skříni potřebuji další 4 :cry:

Užívateľov profilový obrázok
JáPavel
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 513
Dátum registrácie: 04 Aug 2006, 09:15
Tatry, ktoré vlastním: Tatra
Bydlisko: Západ
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nové brzdové bubny na T-57,A,B,K

Príspevok od užívateľa JáPavel » 06 Aug 2007, 19:37

Já jsem vycházel z původních,které jsem měl na autě.Soustružník,který mi je zarovnával se vyjádřil ,že je to na hraně a téměř sebevražda. Jaké je Karle minimum, co by mělo na bubnech zůstat ,aby se nakroutily?

Užívateľov profilový obrázok
Karel
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 28 Feb 2006, 22:16

Príspevok od užívateľa Karel » 06 Aug 2007, 20:23

Kolik je minimum bohužel nevím, ale viděl jsem bubny, které byly tenké jak z plechu a navrchu dodatečně opásané obručí z pásoviny.
Z té hromady bubnů co mám jsem vybíral hodně dlouho než jsem našel bubny které nekopou. Obávám se že po těch letech se budou časem kroutit všechny.

Užívateľov profilový obrázok
JáPavel
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 513
Dátum registrácie: 04 Aug 2006, 09:15
Tatry, ktoré vlastním: Tatra
Bydlisko: Západ
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa JáPavel » 06 Aug 2007, 20:30

Když ze zarovnají nožem,tak by teoreticky neměly kopat.. Já jsem pak k nim nechal nalepit obložení a zdá se mě ,že kopou. Nedovedu si to vysvětlit.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných