tatra 613

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 13:32

ziza napísal:I když jsem je strpěl, mně teda vadily a jen proto jsem je smazal. Stejně tak trpně přijímám (ale vadí mi) nešvar kompletních a vnořených citací, i když je zřejmé, že se následná polemika váže jen k pár slůvkům. Snad by každý přispívatel, když už se rozhodl světu něco sdělit, mohl oželet pár vteřin navíc a vymazat z citace nepodstatné. Ano, i já jsem někdy líný. :?

Doufám, že až ti bude víc než třináct, tak uvěříš, že na betonu tráva neroste. :wink:

Vazne??? to jsi me prekvapil. ¨
Chlapci, nejednejte se mnou jako s nejakou dylinou. Psal jsem, ze nekdy slysim travu i na betonu rust a ze se mi to mockrat vyplatilo....Doufam,ze jsi uz pochopil Zizo.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ziza » 20 Feb 2008, 13:44

Hmmm... tak naslouchej dál, když se ti to vyplácí, nemám nic proti tomu.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 20 Feb 2008, 20:38

No páni sedieť s vami do rána pri pive, to by bol asi "vodvaz" Fas-cinuje ma . čo všetko súvisí s T613 :lol:

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 20 Feb 2008, 21:43

ziza napísal:K mazání seznamu tatrovek mám tuto připomínku:

. Ač informace ne/mám takovou či jinou tatru je někdy užitečná, jejich seznam bezesporu začal znepřehledňovat čtení diskuse. Včera brzo ráno (kdosi to již před pár dny navrhnul) jsem svůj seznam proto smazal. Cirka dvě hodiny poté jsem si všiml, že jej dal pryč i M.B., což jsem kvitoval příznivě a dmul se pýchou, že snad jsem mu byl příkladem a opravdu mě ani nenapadlo, že by to udělal pro něco jiného, než pro úsporu místa. Věřím, že to tak viděli a vzali nejen "starousedlíci", ale prostě všichni. Prostě - vyřízeno!
Až teprve k večeru jsem se k mému úžasu dočetl, jakýže důvod Ironklad svým srdcem a citlivou duší zkonstruoval?! No co, je šestsetřináctkářem krátce, ale dojde i na něj a taky jednou (brzy) prohlídne.

Takže, Miloši, myslím, že jen slyšíš růst trávu na betonu.

zizo,můj komantář nebyl směřován tobě,ale jen těm co se stále pozastavovali nad tím jak jim seznam zabírá půl obrazovky.A sami touhle hloupou větou zaberou část obrazovky,kde by se seznam vešel 3 X. A tímhle omiláním už nemluvě !!! Krom toho za tu dobu co jsem zde jsem jen prohlídl jednu věc. A to že se zde vedou diskuze a polemiky scela jiného rázu než je téma spojené s tatrou 613. Vzniká zde až neuvěřitelně nevraživá nálada spojena s obviňováním navzájem. Takto jsem si kolegiální přístup nadšenců nepředstavoval !

Ambiciózní tajemníček

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 20 Feb 2008, 22:01

miloš bukáček napísal:Samozrejme ze tvuj prispevek povazuji za do nebevolajici provokaci a co sis tim dovolil u me presahlo vsechny meze tolerance. Jsi prase nechutne zahledene do svych titulu a vsichni ostatni jsou pro tebe povl. Vubec se nemusis snazit delat rozbor tohoto meho prispevku, protoze na nej primo reagovat nebudu, jen pouziju to co se mi bude hodit do kramu, stejne jako to delas ty. Povazuji te za nabubreleho dosebezahledeneho idiota.
Člověče, co Ty všechno nevytáhneš, nakonec abych se styděl i za to, že jsem v osmičce nepropadl jako správnej řízek. Stále mi není jasné, proč se Tě tak dotýkají moje příspěvky, když jsou podle Tebe tak vzdáleny pravdě. Co Ti vlastně vadí, že tak vždycky vyletíš? Že nemám o Tobě valné mínění asi ne, opakovaně velmi okázale deklaruješ, jak je Ti to jedno. Máš snad strach, že by mým příspěvkům mohl někdo uvěřit a Ty bys před ním ztratil tvář? Přece moje příspěvky jsou zjevné nepravdy a nakonec Tobě přece na mínění ostatních nezáleží... Tak nevím. Ale lepším se, ne? Tento můj rozbor Tvé duše již nemá definitivní závěr.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 20 Feb 2008, 22:04

ladis napísal:
miloš bukáček napísal:No to snad neni ani pravda.Co to placas za nesmysly? Nejprve prestan mluvit v mnoznem cisle, vystup pekne sam na sebe a pak prestan hrat machra,ze umis delat profesora lidskych dusi.Ani jedna z tvych domenek se pravde neblizi ani na kilometr a sam to dobre vis.Hrajes machra, tajemniku, ale sezere ti to maximalne jen dusevni nymand...
A to ty sám dobře nevíš? Jak jsi potom mohl napsat tohle?
miloš bukáček napísal:Odporujes sam sobe. Co mohl Ironclad hledat na nicku anonymniho prispevatele za spojitost, nez cloveka tlaciciho se ambiciozne nahoru,ze. Jsem rad, ze jsi to takhle sam ocitoval, nebot anonymous se snazil zapusobit. Skoda jen, ze jsem do toho skocil ja, nebot jsme se mohli dockat realne pravdy. Takhle to zustane pouze u polemik.
A.T. jen dotáhl tvoji logiku ad absurdum. Začíná mi být jasné, proč tě nemůžu pochopit. Nechce se mi věřit, že bys dokázal uvažovat tak primitivně přímočarým způsobem. To Ironcladovi už to věřím, zvláště po tomhle:
IRONCLAD napísal:Miloši proč jsi vymazal ten avatar a seznam ??? Bylo to dobré a mi osobně se to líbilo. Myslím že nemá smysl mazat to kvůli pár zavistivců,co na tolik tater nemají.
Tady prostě chybí jakýkoliv nadhled.
miloš bukáček napísal:Samozrejme ze tvuj prispevek povazuji za do nebevolajici provokaci a co sis tim dovolil u me presahlo vsechny meze tolerance. Jsi prase nechutne zahledene do svych titulu a vsichni ostatni jsou pro tebe povl. Vubec se nemusis snazit delat rozbor tohoto meho prispevku, protoze na nej primo reagovat nebudu, jen pouziju to co se mi bude hodit do kramu, stejne jako to delas ty. Povazuji te za nabubreleho dosebezahledeneho idiota.
Výborně! A až pochopíš, že účelem této do nebevolající provokace bylo ukázat, jak uvažuješ, budeš na správné stopě. Budu i já nabubřelý do sebe zahleděný idiot, za pokus vysvět ti, jak jsi měl tu nechutnou provokaci číst?
ladis: Vidím, že se evidentně nesnažíš ukončit tuto primitivní diskuzi o ničem. Jak si všímám, bereš si na paškál ne pouze konkretní osobu, ale hned všechny. kteří s ním souhlasili. Musíš asi dlouze přemýšlet nad tím, jak vše filozoficky podáš a setřidíš, když už reaguješ na tolik příspěvků od různých lidí. Je mi na zvracení z takových jako jsi ty, co nedokáží přijímat kritiku a stále se v tématu patlají, jen aby ukázali jak nejsou zdatní oponenti. Jsi jeden z těch, které nechci poznat. U mě jsi opravdu jen hňup hrajicí si na intelektuála. Je mi jedno kdo bude nebo nebude se mnou souhlasit, vyjadřuji svůj názor, neboť jak jsi již zmínil, nejsem neupřimný!!!! Jsou zde ale lidé, které jsem poznal a jsem za ně rád, proto toto fórum navštěvuji!!!

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 22:14

Roman Maďar napísal:No páni sedieť s vami do rána pri pive, to by bol asi "vodvaz" Fas-cinuje ma . čo všetko súvisí s T613 :lol:
ja myslim, ze by i nejaka ta facka padla. Mam jednoho dobreho adepta, kteremu ji az bude prilezitost udelim.A to bez legrace.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 22:20

Ambiciózní tajemníček napísal:
miloš bukáček napísal:Samozrejme ze tvuj prispevek povazuji za do nebevolajici provokaci a co sis tim dovolil u me presahlo vsechny meze tolerance. Jsi prase nechutne zahledene do svych titulu a vsichni ostatni jsou pro tebe povl. Vubec se nemusis snazit delat rozbor tohoto meho prispevku, protoze na nej primo reagovat nebudu, jen pouziju to co se mi bude hodit do kramu, stejne jako to delas ty. Povazuji te za nabubreleho dosebezahledeneho idiota.
Člověče, co Ty všechno nevytáhneš, nakonec abych se styděl i za to, že jsem v osmičce nepropadl jako správnej řízek. Stále mi není jasné, proč se Tě tak dotýkají moje příspěvky, když jsou podle Tebe tak vzdáleny pravdě. Co Ti vlastně vadí, že tak vždycky vyletíš? Že nemám o Tobě valné mínění asi ne, opakovaně velmi okázale deklaruješ, jak je Ti to jedno. Máš snad strach, že by mým příspěvkům mohl někdo uvěřit a Ty bys před ním ztratil tvář? Přece moje příspěvky jsou zjevné nepravdy a nakonec Tobě přece na mínění ostatních nezáleží... Tak nevím. Ale lepším se, ne? Tento můj rozbor Tvé duše již nemá definitivní závěr.
Ja a ztratit tvar.... nenech se vysmat.

Ambiciózní tajemníček

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 20 Feb 2008, 22:22

IRONCLAD napísal:zizo,můj komantář nebyl směřován tobě,ale jen těm co se stále pozastavovali nad tím jak jim seznam zabírá půl obrazovky.A sami touhle hloupou větou zaberou část obrazovky,kde by se seznam vešel 3 X. A tímhle omiláním už nemluvě !!! Krom toho za tu dobu co jsem zde jsem jen prohlídl jednu věc. A to že se zde vedou diskuze a polemiky scela jiného rázu než je téma spojené s tatrou 613. Vzniká zde až neuvěřitelně nevraživá nálada spojena s obviňováním navzájem. Takto jsem si kolegiální přístup nadšenců nepředstavoval !
Ironclade, nevím, jestli alespoň Ty jsi schopen pochopit, že to se se znamem tater bylo míněno v žertu a Milošem, kterého už nasere úplně cokoliv prostě vzato vážně. Jak píše Miloš, měl bys být konkrétnější. Jestli mezi "těmi, co se neustále pozastavovali" vidíš taky mne, pak věz, že jsem to z legrace napsal jednou pro D_A a to je všechno. Nijak mi to nevadilo.

Sám už připouštíš, že jsi za tu dobu, co jsi zde, něco pochopil. Dáváš tedy za pravdu zizovi, který psal, že jsi nováček a že musíš ještě něco pochopit.

Pokud jde o tu nevraživou náladu, já proti Tobě nic nemám, problém vidím v tom, že když Ti někdo napíše něco, co se Ti zrovna nelíbí, zařadíš si ho Ty sám hned do tábora nepřátel a pak počítáš, v kterém táboře je víc lidí. Nemám nic ani proti Milošovi a nebudu se vůbec divit, že když už jsi se proti mně zatvrdil a vidíš mne na té "temné straně", přehlídl jsi, že Miloš sprostě nadává mně a já jemu ne.

Jak Ti přeje i ziza, přeju Ti i já, abys tak brzy, jako jsi pochopil, že internetová diskusní fóra nebývají často k věci, pochopil i že celá ta naivní představa o souznění duší podivínů, co si z naprosto různých pohnutek a na základě naprosto nepředvídatelných myšlenkových pochodů kupují podivná auta je nesmysl. A potvrdí Ti to spousta lidí, že mezi tatrovkáři, kteří si rádi navozují jakýsi pocit výjimečnosti a privilegovanosti, je to ještě mnohem horší.

Ambiciózní tajemníček

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 20 Feb 2008, 22:26

miloš bukáček napísal: Ja a ztratit tvar.... nenech se vysmat.
Vážně nečteš pořádně, co já píšu. Pak nemá banální nedorozumění končit nadávkama do prasat a idiotů.Tímto jsi jen zopakoval to, co jsem já tvrdil na čtvrtém řádku svého příspěvku.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 22:32

Tazal jsi se a ja ti odpovedel. Neco nejasne, nebo zase se ze me snazis udelat osla. Jak se odpovida na vetu tazaci pane profesore?

Užívateľov profilový obrázok
Lucka.
Diskutujúci
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12 Feb 2008, 23:43
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613 (můj miláček:))
Bydlisko: ČR, Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Lucka. » 20 Feb 2008, 22:42

Po delší době jsem opět zavítala na toto fórum, abych se přesvědčila, jestli mi třeba někdo neporadil se zadním světlem, ale ono nic - už chápu. Přestože vím, že za to teď budu veřejně pranýřovaná, bych ráda podotkla, že z diskuze, kterou jsem si teď pročetla jsem ani v nejmenším nepochytila, že by řeči o dlouhém seznamu Tater byly míněny v žertu, ačkoliv samozřejmě uznávám, že neznám myšlení ani jediného z Vás a ani v nejmenším neznám "hierarchii", která tady vládne - nevím, proč jsem si zpočátku myslela, že je tady libovolný přístup pro všechny a zázračně se zde dočkám odpovědí na všechny své otázky, ehm.... Dále bych podotkla, že mě seznam nevadil - ano, samozřejmě tady mám jen 5 příspěvků a můj podíl je tady pouze zanedbatelný, ale stejně jako Vy si diskuze pročítám - a opravdu trávím většinu času mimo Tatraportál - pozn. pro všechny, kteří by mi chtěli vyčíst, že asi nemám co na práci.
Také mě fascinuje s jakou urputností pitváte jednotlivé příspěvky a trávíte neskutečné množství času rozborem (abych podle pravidel tohoto tématu byla konkrétní - např. ladis?)...to Vás to vážně tak moc baví? Mě to například dost unavilo a pročítat stále znovu a znovu...! Při tomto se také nedivím, že například Miloš Bukáček reaguje jak reaguje - i když mu to tady téměř všichni přispívající omlacují o hlavu a nenechají ho žít. Nechápu - nějaký nový druh zábavy???

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa michal heky » 20 Feb 2008, 22:45

IRONCLAD napísal: zizo,můj komantář nebyl směřován tobě,ale jen těm co se stále pozastavovali nad tím jak jim seznam zabírá půl obrazovky.
Ti, kdož ten seznam zmínili, jsme byli já a A.T.
A.T. se zmínil jednou a okrajově, já jsem dal, také jednou, v diskusi k tomu určené, Etiennovi námět k úvaze, jestli by se nedal seznam skrýt pod odkaz. To, že by si ho měl Miloš mazat, mě vůbec nenapadlo. Naopak. Ono to o přispěvateli dost vypovídá.

Takže jaké stále pozastavovali? A mimochodem, to s tou závistí, tos myslel také mě?

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 20 Feb 2008, 22:48

Když už je Lucka konkrétní... Kdysi jsem se to (marně) pokoušel vysvětlit Edovi, ale zkusím to znova. Pokaždé, když dokončím nějakou část kódu, je třeba ji otestovat. K tomu je potřeba ji přeložit. To nějakou dobu trvá a tuto dobu se můžu buď šťourat v nose nebo sem něco napsat. Na čtení knížky je tato doba příliš krátká. Nemůžu za to, že mi trvá tak neskutečně krátkou dobu, až se nad tím někteří, třeba ty Lucko musí pozastavovat.

Schválně, kdopak mi první doporučí šťourání v nose?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 22:48

Lucka. napísal:Po delší době jsem opět zavítala na toto fórum, abych se přesvědčila, jestli mi třeba někdo neporadil se zadním světlem, ale ono nic - už chápu. Přestože vím, že za to teď budu veřejně pranýřovaná, bych ráda podotkla, že z diskuze, kterou jsem si teď pročetla jsem ani v nejmenším nepochytila, že by řeči o dlouhém seznamu Tater byly míněny v žertu, ačkoliv samozřejmě uznávám, že neznám myšlení ani jediného z Vás a ani v nejmenším neznám "hierarchii", která tady vládne - nevím, proč jsem si zpočátku myslela, že je tady libovolný přístup pro všechny a zázračně se zde dočkám odpovědí na všechny své otázky, ehm.... Dále bych podotkla, že mě seznam nevadil - ano, samozřejmě tady mám jen 5 příspěvků a můj podíl je tady pouze zanedbatelný, ale stejně jako Vy si diskuze pročítám - a opravdu trávím většinu času mimo Tatraportál - pozn. pro všechny, kteří by mi chtěli vyčíst, že asi nemám co na práci.
Také mě fascinuje s jakou urputností pitváte jednotlivé příspěvky a trávíte neskutečné množství času rozborem (abych podle pravidel tohoto tématu byla konkrétní - např. ladis?)...to Vás to vážně tak moc baví? Mě to například dost unavilo a pročítat stále znovu a znovu...! Při tomto se také nedivím, že například Miloš Bukáček reaguje jak reaguje - i když mu to tady téměř všichni přispívající omlacují o hlavu a nenechají ho žít. Nechápu - nějaký nový druh zábavy???
Neboj Lucko, oni Ti panove z Brna radi vysvetli kdo by tady mel byt panem a kdo jsou to Schiiiiiiiiiiiiza Boys..Pokud budes chtit radu, tak to musis nekam jinam, to oni nedelaji, neb vydali jakysi pamflet, ktery nazyvaji manifestem, ba dokonce dnes jiz legendarnim manifestem. A trosku jim pri tom prsi do nosu.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 20 Feb 2008, 22:50

michal heky napísal:
IRONCLAD napísal: zizo,můj komantář nebyl směřován tobě,ale jen těm co se stále pozastavovali nad tím jak jim seznam zabírá půl obrazovky.
Ti, kdož ten seznam zmínili, jsme byli já a A.T.
A.T. se zmínil jednou a okrajově, já jsem dal, také jednou, v diskusi k tomu určené, Etiennovi námět k úvaze, jestli by se nedal seznam skrýt pod odkaz. To, že by si ho měl Miloš mazat, mě vůbec nenapadlo. Naopak. Ono to o přispěvateli dost vypovídá.

Takže jaké stále pozastavovali? A mimochodem, to s tou závistí, tos myslel také mě?
tys mě ani nenapadl !!! O tebe se vůbec nejedná. neni to o tom co jsi zmínil je to i o chování v celém vláknu. Nic proti tobě nemám !!!!!!!!!!!

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 22:56

michal heky napísal:
IRONCLAD napísal: zizo,můj komantář nebyl směřován tobě,ale jen těm co se stále pozastavovali nad tím jak jim seznam zabírá půl obrazovky.
Ti, kdož ten seznam zmínili, jsme byli já a A.T.
A.T. se zmínil jednou a okrajově, já jsem dal, také jednou, v diskusi k tomu určené, Etiennovi námět k úvaze, jestli by se nedal seznam skrýt pod odkaz. To, že by si ho měl Miloš mazat, mě vůbec nenapadlo. Naopak. Ono to o přispěvateli dost vypovídá.

Takže jaké stále pozastavovali? A mimochodem, to s tou závistí, tos myslel také mě?
Tak mi Michale, kamarade Ladise a podrztaska AT ,aby se forum rychleji orientovalo, sdel co to o me vypovida.

Užívateľov profilový obrázok
Lucka.
Diskutujúci
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12 Feb 2008, 23:43
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613 (můj miláček:))
Bydlisko: ČR, Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Lucka. » 20 Feb 2008, 22:58

ladis napísal:Když už je Lucka konkrétní... Kdysi jsem se to (marně) pokoušel vysvětlit Edovi, ale zkusím to znova. Pokaždé, když dokončím nějakou část kódu, je třeba ji otestovat. K tomu je potřeba ji přeložit. To nějakou dobu trvá a tuto dobu se můžu buď šťourat v nose nebo sem něco napsat. Na čtení knížky je tato doba příliš krátká. Nemůžu za to, že mi trvá tak neskutečně krátkou dobu, až se nad tím někteří, třeba ty Lucko musí pozastavovat.

Schválně, kdopak mi první doporučí šťourání v nose?
Dobrá, nechci tady točit páté přes déváté, chápu, že je tahle diskuze chytlavá, ono rozhořčení je dost silný hnací motor - ale opravdu jsem to nepochopila, PROČ se vracet o 10 stran nazpět a rozpitvávat jednu větu od druhé, ale samozřejmě je to pouze Tvá věc a máš právo di dělat, co ty sám uznáš za vhodné. Mimochodem, pak ale nechápu, proč jsou tady narážky na délky seznamů - neboť příspěvky, které obsahují 20 citací dosahují délek stejných, ne - li delších. A jen tak na okraj, existují i jiné věci, např. vyluštit křížovku, umýt nádobí, utřít prach a podobně.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 20 Feb 2008, 22:58

ladis : myslím že miloš má pravdu. Přišel jsem zde jako nováček pro rady. Od tebe jsem se nikdy nic kloudného nedověděl !!!! jen polemiku nad volovinami !!!

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 22:59

miloš bukáček napísal:
michal heky napísal:
IRONCLAD napísal: zizo,můj komantář nebyl směřován tobě,ale jen těm co se stále pozastavovali nad tím jak jim seznam zabírá půl obrazovky.
Ti, kdož ten seznam zmínili, jsme byli já a A.T.
A.T. se zmínil jednou a okrajově, já jsem dal, také jednou, v diskusi k tomu určené, Etiennovi námět k úvaze, jestli by se nedal seznam skrýt pod odkaz. To, že by si ho měl Miloš mazat, mě vůbec nenapadlo. Naopak. Ono to o přispěvateli dost vypovídá.

Takže jaké stále pozastavovali? A mimochodem, to s tou závistí, tos myslel také mě?
Tak mi Michale, kamarade Ladise a podrztaska AT ,aby se forum rychleji orientovalo, sdel co to o me vypovida.
Napriklad o me....

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných