tatra 613

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ziza » 21 Feb 2008, 23:12

No... co já, pouhý smrtelný atheista, zmohu proti pravdě Boží? Nic.

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa michal heky » 21 Feb 2008, 23:47

To není bůh, to je blbec. (Nebo obojí.) Nicméně vzhledem k tomu, že většinu ve společnosti tvoří právě blbci, a s přihlédnutím ke skutečnosti, že internet je stále dostupnější, nevidím vyhlídky moc růžově.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ziza » 22 Feb 2008, 11:57

Becherovka II je (konečně!) vylitá, tak to plácnu sem:

Ambiciózní tajemníček napísal:Vyhrál jsi, přestanu přispívat na tatraportál.

Ne, Richarde, on nevyhrál. A jestli snad takový pocit má, je to Pyrrhovo vítězství. Kde má vojsko? Ivkej, Ironklad? Pár klikačů, kteří by asi kliknuli na tlačítko vzdycky ať už jen pro srandu nebo z čirého ignorantství i kdyby to mělo spustit gilotinu nad hlavou jejich mámy? Jistě, pár spolubojovníků mu zůstalo a zůstane, protože ne každému je s hůry dáno tolik, aby dokázal rozlišit když už ne přímo dobro od zla, pravdu od lži, skromnost od nabubřelosti, přátelství od servilnosti či křupanství od elegance, tak aspoň elementární slušnost od hrubé neomalenosti. Vůdcovský princip není jen historie, funguje napříč i podél dějin a žel i současnosti.

Možná, že Ti dost Tvých příspěvků přijde jako nájezd dona Quijota na mlýn. Ne pro jejich obsah, ale pro jejich bezvýslednost. Já si to o nich nemyslím. Ne, že bych se s nimi vždy ztotožnil, v mých letech už nemám smysl pro detail :wink: jako Ty, ale vždy v nich nacházím upřímnost, , uvážlivost a dobře miněnou touhu po "lepším příštím" v naší polis.
Jedno přísloví nám radí: nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu. To by si měl M.B. - dle mého zásadního názoru - napsat hned, ještě dnes na monitor.
Nejen on, nejen já, nejen Ty.

Richarde, ačkoliv se osobně známe velice málo, myslím, že už jsi natolik starej abys věděl, jak člověk často vyřkne-napíše něco, co by v zápětí raději neslyšel-nečetl. Jsem optimistou ze zkušenosti i ze zásady. A tak věřím, že se tu sice nepřestaneme škorpit a pošťuchovat, ale nebudeme si tu nadávat a vyhrožovat. I když asi jistá hořkost v srdci zůstane - chlapi, snad ne napořád :?: :?

Užívateľov profilový obrázok
kovoo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 30 Dec 2005, 18:37
Bydlisko: TT
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa kovoo » 22 Feb 2008, 18:23

No Miloši, takhle teda nevyváděl ani Mojžo v šestnácti, když se mu zrovna nelíbily moje komentáře. Možná snad Naszrávala nenapadaly takhle vypečené ankety. Jenže toho tady nikdo nebral opravdu vážně. Tebe tady vážně berou, například Ironclad. Vyhrál jsi, přestanu přispívat na tatraportál.
Ambiciózní tajemníček a nie len pre neho:
aj keď nie vždy súhlasím s tým čo napíše (niekedy mu ani nerozumiem čo napísal :lol: ), jeho prítomnosť tu na TP "je dôležitá" a to s dôvodu že dokáže nastaviť alebo ukázať aj druhú stranu veci-problému :!:. Je akési zrkadlo tohoto fóra a niekedy aj nás samých.....
chlape nedaj sa odradiť ľuďmi čo si nevidia na.... :mrgreen:
dúfam že z toho nebude Flame ware :? , vopred sa ospravedlňujem :!:

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa čadík » 22 Feb 2008, 19:20

...poslední dobou nebylo čím kloudným přispět, ale po žížově příspěvku jsem si nevím proč vzpomněl na starou moudrost: "Neukazujte lidem jejich chyby, nevypořádají se s nimi, ale s Vámi..."
Tak nezbývá než smeknout před těmi, kterým to přesto nedá a vystavují se všanc.
Vím, že mnozí (se) provokují záměrně, ale věřím, že i přitom lze udržet jistou společenskou úroveň, byť dnešní doba tomu nakloněna vůbec není. Reprezentačním sedanům však také jistá noblesnost sluší lépe než zalátovaná vulgárnost a prohnilé prahy...

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných