T 613 / 3 na predaj

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
Užívateľov profilový obrázok
el bastardo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 18 Apr 2005, 15:07
Tatry, ktoré vlastním: tatra 613/3 r.v.77 - predaná
SAAB 9-3 2,0 LPT r.v. 2000 - aktualny povoz
Bydlisko: Hálova 2 ,BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa el bastardo » 27 Okt 2005, 13:03

D.A ale vtip to bol slusny :P

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 27 Okt 2005, 13:18

el bastardo> Díky za rychlost. Po upřesnění tech. stavu beru zpět - to bych za 5000,- skutečně nechtěl. Proboha, viděl jsi někdy trojku za 30 000 korun :?:

Jestli si to představuju správně, tak podobně vypadá černý "dárce orgánů" na Lubošových stránkách t613.wz.cz . Uváděná nákupní cena je 5 Kč/kg, ovšem jezdilo to a mělo CZ doklady... Více viz Luboš, já jenom co jsem si přečetl. Takových aut jsem osobně rozebral několik, výkupní cena byla mezi 500,- a 1500,- Kč/kus, převážně bez dokladů nebo s "návratným" vyřazením z evidence...

Takže, jak říkáš - jako vtip je to z Tvojí strany rozhodně originální. :lol: :twisted: :lol:



>smejo: Pojízdnou "dvojku" až "čtverku"-karbec, preferovaně černou, pojízdný stav (řekněme, aby s ní bylo možné odjet 5000 kilometrů daleko ;-) ).

Užívateľov profilový obrázok
el bastardo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 18 Apr 2005, 15:07
Tatry, ktoré vlastním: tatra 613/3 r.v.77 - predaná
SAAB 9-3 2,0 LPT r.v. 2000 - aktualny povoz
Bydlisko: Hálova 2 ,BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa el bastardo » 27 Okt 2005, 13:26

pozri..mne je to jedno ...
ta cena urazila moje peniaze do nej vrazene...

vypisal som tu vsetky jej vady na nejaky znak korekneho pristupu...tot vsjo

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 27 Okt 2005, 13:33

Já nejsem vůbec uražený, zkrátka jsme z různých planet, ale přesto si klidně můžeme dál povídat.
Na tu Lubošovu page se prosímtě fakt koukni, třeba jsem to nepřirovnal správně, nebo jsi některé problémy zveličil, co já vím. Napsal jsem, jakou to má pro mne (a určitě i pár desítek-stovek tatrováků z okolí Kopřivnice) reálnou tržní hodnotu 27/10/2005 ve 13.00 SELČ. Bez emocí, s rozumem. (S Tvými nenávratými investicemi upřímně soucítím, ale těžko to teď vyškubat a vrátit nazpět.)

Užívateľov profilový obrázok
el bastardo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 18 Apr 2005, 15:07
Tatry, ktoré vlastním: tatra 613/3 r.v.77 - predaná
SAAB 9-3 2,0 LPT r.v. 2000 - aktualny povoz
Bydlisko: Hálova 2 ,BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa el bastardo » 27 Okt 2005, 13:53

D.A. napísal:Já nejsem vůbec uražený, zkrátka jsme z různých planet, ale přesto si klidně můžeme dál povídat.
Na tu Lubošovu page se prosímtě fakt koukni, třeba jsem to nepřirovnal správně, nebo jsi některé problémy zveličil, co já vím. Napsal jsem, jakou to má pro mne (a určitě i pár desítek-stovek tatrováků z okolí Kopřivnice) reálnou tržní hodnotu 27/10/2005 ve 13.00 SELČ. Bez emocí, s rozumem. (S Tvými nenávratými investicemi upřímně soucítím, ale těžko to teď vyškubat a vrátit nazpět.)
som sa trocha zasmial,ked som videl toho cierneho diabla :)
predavam tu auto ktore bolo pred 2 rokmi denne uzivane a odstavene z dovodu financnych nie technickych.

a asi si nerozumieme..ale ked som pisal ze v podbehu je 10 cm diera ,tak je tam jedna a nie viac a ma 10cm v priemere...napodobne u ostatnych veci.

to lubosove auto je kopa hrdze...ale tazko mi rozpravat,nalepsie by boli fotky,skusim nieco poriesit.bohuzial zatial iba vo forme mms.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 27 Okt 2005, 19:40

Ten můj vrak byl také odstaven před dvěma lety, spíše také asi z důvodů finančních, do té doby jezdil denně. Žádná díra ale na autě vidět nebyla, buďto je skryl platizol, bláto nebo izolepa. To co vidíte, jsem odkryl až já. :) Doklady jsem nechal původnímu majiteli, v ceně nebyly. Stejně tak brzdové destičky, akumulátory, víko rezervy, části stabilizátoru, veškerá povinná i nepovinná výbava, rádio, repráky, anténa, ...

smejo

Príspevok od užívateľa smejo » 28 Okt 2005, 18:46

D.A. ahoj predstava cena ,doklady :shock: :shock:

bosstweed

stav tej tatry

Príspevok od užívateľa bosstweed » 10 Nov 2005, 23:20

K tomu stavu: Tuto jesen ma Rene nadchol pre myslienku kupit si Tatru. Videl som vselico a za rozne ceny a v roznom stave az som sa rozhodol kupit si prave tuto Tatru. Rene to cele preliezol a vravel mi, ze je dobra aj za 30 000,-. Ma vynikajuci motor, fakt zdravy spodok, pekny interier, skvely stav komponentov, u ktorych sa to nepredpoklada /tlmice etc./ Dovod, pre ktory som ju nakoniec nezobral je iba v tom, ze zdanlivo neobmedzeny zdroj financii do buducnosti mi nahle vyschol. A pri citani tejto diskusie si povazujem za urcitu moralnu povinnost povedat, ze viem, ze tato Tatra je naozaj dobra a na organy by ju bola rozhodne skoda.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 10 Nov 2005, 23:46

To auto poznám a je to fakt slušné auto za slušnú cenu, pravda, ak sa jeho stav rapidne nezhoršil odvtedy čo som ho vide, čo nepredpokladám.

Užívateľov profilový obrázok
el bastardo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 18 Apr 2005, 15:07
Tatry, ktoré vlastním: tatra 613/3 r.v.77 - predaná
SAAB 9-3 2,0 LPT r.v. 2000 - aktualny povoz
Bydlisko: Hálova 2 ,BA
Kontaktovať užívateľa:

stale aktualne

Príspevok od užívateľa el bastardo » 13 Máj 2007, 22:48

Obrázok
Obrázok
Obrázok

pridávam fotky z minuleho leta, cena je 20-25tis Sk. zalezi od dohody

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 17 Máj 2007, 11:12

Jaký výsměch? Nabízím 3000Sk, přijedu do 171 hodin od potvrzení nabídky. Papíry ani tuningový volant nechci.

eyo
Diskusný nováčik
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 20:23
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa eyo » 17 Máj 2007, 11:13

Neber to ako urazku, ale dal by som za to auto 10.000 viac bouzial nemozem momentalne...zhanam T613. Ak je to este aktualne napis na eyo@chello.sk a pripadne z kade by to bolo...a ci sa to po vlastnych niekam dostane este..

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 17 Máj 2007, 11:15

eyo napísal:Neber to ako urazku, ale dal by som za to auto 10.000 viac bouzial nemozem momentalne...zhanam T613. Ak je to este aktualne napis na eyo@chello.sk a pripadne z kade by to bolo...a ci sa to po vlastnych niekam dostane este..
To nebylo slušné smazat příspěvek zrovna když jsem psal odpověď ;-)
Ale když už znova píšu, tak alespoň rada. Jestli nemáš víc jak 10.000Sk a chceš T613 nedejbože na ježdění, rychle na tohle auto zapoměň.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 17 Máj 2007, 12:18

eyo: 10 000 sk je už suma, ktorá je nie podobná mesačným nákladom na prevádzku T613. Myslím skutočnej prevádzke, nie 100 km mesačne. Rátame palivá, mazivá, pneumatiky, zákonné poistenie, obloženia a podobne. Nehovoriac že pri veku 15,20 rokov vozu už treba rátať že sa na tom už nedá iba voziť a nič nevrážať do opráv. I keď je Tatra 613 pokiaľ je pestovaná, veľmi spoľahlivé a vďačné auto.

Pri tomto rozpočte sa takisto prikláňam k Ladisovi že je dobré radšej na to rýchlo zabudnúť

eyo
Diskusný nováčik
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 20:23
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa eyo » 17 Máj 2007, 14:46

dakujem za poucne prispevky, ale myslel som cenu nakupu auta...(a toto potrebuje nejaky cas na renovaciu..takze preto ta suma...odratane vsetky ostatne naklady ako prepis poistka, CO...) co sa tyka vlastnictva a prevadzky, nechcem to na denne pouzivanie, len ako hobby - t.z. 90% pod a 10% v aute...na jazdenie mam civilnejsi format. PS: K tomu zmazaniu, sorry, ale chcel som ho doplnit.

Užívateľov profilový obrázok
el bastardo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 18 Apr 2005, 15:07
Tatry, ktoré vlastním: tatra 613/3 r.v.77 - predaná
SAAB 9-3 2,0 LPT r.v. 2000 - aktualny povoz
Bydlisko: Hálova 2 ,BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa el bastardo » 17 Máj 2007, 16:09

ladis napísal:Jaký výsměch? Nabízím 3000Sk, přijedu do 171 hodin od potvrzení nabídky. Papíry ani tuningový volant nechci.
nerob zo seba debila, urcite nie verejne ,
cloveku ako ty , s hrdinskym pristupom a očkom sokola na posudenie stavu kupujucim bezne tatrovky za pytliky kafe to proste nesveci.

nikto sa ta na tvoj "odborny " nazor nepýtal.
mlc a šoupej nohama.

how

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 17 Máj 2007, 16:29

Já tě nechápu. Zdá se, že za ty dva roky se zájemci asi jen jen hrnuli... Učinil jsem ti nabídku, vědom si tvé poslední věty:
el bastardo napísal: zalezi od dohody
Nemůžu za to, že tvá představa je o řád vyšší. Za svojí nabídkou si stojím, ale možná bude výhodnější počkat další dva roky, to pak nebude nutné se s karoserií tahat vůbec. On ten kupující za pytlíky kafe už několik (deseti?) let tatry provozuje a ví kolik co stojí. A jestli chceš víc, zkus kupující nějak nalákat, třeba jim napiš, kdy to auto naposledy brzdilo, kdy naposledy běžel motor, zdalipak někdo konzervoval dutiny, v jakém stavu je výfuk, tlumiče, čelní sklo, prostě všechny ty nedostatkové náhradní díly... ;-) Jinak je to jen další dárce orgánů. A pokud máš pocit, že ti kazím kšefty, dej si inzerát. Tohle je totiž diskusní fórum a já jsem si dovolil projevit názor.

A píše se "howg". "How" je patrně anglické slůvko postrádající významu.

eyo
Diskusný nováčik
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 20:23
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa eyo » 17 Máj 2007, 17:28

Ok pani, ked ste si tu uz vyduskutovali tie pytliky kafe, mohol by sa el bastardo venovat aj mojej ponuke? Ono, mam cas sa tomu autu venovat...a mimochodom, el bastardo, pojazdne a nederave tatry 613 idu po 20-25.000 Sk, tak uvazuj...30.000 su uz v perfektnom stave....

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Radinko » 17 Máj 2007, 17:41

eyo napísal:...30.000 su uz v perfektnom stave....
Trošku sa vráť nohami na zem, možno tak nanajvýš v zachovalom stave... Mojžo by ti to rýchlo vysvetlil. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 17 Máj 2007, 17:51

eyo napísal:Ok pani, ked ste si tu uz vyduskutovali tie pytliky kafe, mohol by sa el bastardo venovat aj mojej ponuke? Ono, mam cas sa tomu autu venovat...a mimochodom, el bastardo, pojazdne a nederave tatry 613 idu po 20-25.000 Sk, tak uvazuj...30.000 su uz v perfektnom stave....
Sk másh na mysli Swedske koruny? Aky tam mas kurs panko?

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných