Tatra 613-3

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 25 Apr 2007, 22:12

Priveľmi na nej lpím a chce to veľa psychyckých síl, aby som sa zbavil toho pocitu, že mi ju ukradli. Veru ľúto mi je za ňou a najviac ma štve ten čin krádeže. Akosik to nejde. Ale tadeto vidim cestu. Nelipnuť tak na materialnych veciach, aj tak si ich do hrobu nevezmem, ale sprijemnuju zivot na Zemi.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 26 Apr 2007, 08:06

No ak uvážime , ako si sa občas ku nej správal a to že si ju chcel hodiť do Dunaja, je možné , že ušla sama.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 26 Apr 2007, 08:51

Ano to je pravda, aj mna tato vec napadla, ale clovek az potom ako nieco strati, zisti ako velmi mu to chyba.

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa čadík » 26 Apr 2007, 09:49

Roman Maďar napísal:No ak uvážime , ako si sa občas ku nej správal a to že si ju chcel hodiť do Dunaja, je možné , že ušla sama.
Sedo napísal:Ano to je pravda, aj mna tato vec napadla, ale clovek az potom ako nieco strati, zisti ako velmi mu to chyba.
Nechci agitovat, jen vnést trochu naděje: Není právě teď ten příhodný čas na pokání? Pak se za čas možná sama vrátí nebo se Ti připlete do cesty jiná...
Jen na okraj: Souseda přejel jeho vlastní kamion, ke kterému se také nijak vzorně nechoval. Pravda, policie spis uzavřela s tím, že při připojování přívěsu vůz řádně nezajistil - nezabrzdil, jenže my přece víme své. Stejně ho měl ten vůz trochu rád, když soused utrpěl jen nějaké ty šrámy a zlomeniny...

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 26 Apr 2007, 10:32

Čadík myslíš, že by to takto mohlo fungovať?

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa čadík » 26 Apr 2007, 11:16

Nevím, jen si vzpomínám, že když jsem byl malým pionýrem, tak nám místní farář na besedě s ním tvrdil, že "kdo chce, toho osud vede, kdo nechce, toho osud vleče"... Zda tehdy za Osudem viděl boha nebo stranického tajemníka jsem nikdy nezkoumal... :wink: :D

Užívateľov profilový obrázok
arcibalt
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 121
Dátum registrácie: 01 Okt 2006, 16:01
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: SK: RK, DK
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa arcibalt » 26 Apr 2007, 11:29

:-) Skutocne vystizna spomienka, je pravda, ze ked clovek chce tak dokaze i nemozne, treba len skutocne chciet a verit si ze to moze dokazat a vysledok sa dostavy.

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných