A co,Bojnice definitivne zrusene?

Diskusia o stretnutiach


tatra603
Diskutujúci
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 01 Aug 2005, 16:34
Kontaktovať užívateľa:

A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa tatra603 » 25 Apr 2008, 00:39

:cry:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa etienne » 25 Apr 2008, 08:04

Pokial ja viem, su zrusene na tento rok.

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa Eda » 25 Apr 2008, 11:07

Tesil jsem se, skoda.....

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa ondrej » 25 Apr 2008, 14:06

namiesto Bojníc sa bude konať Tatra Team Turnaj.. :)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa Luboš » 25 Apr 2008, 17:16

Proč byly zrušené? Jen pro to nejasné hospodaření organizátorů s prostředky účastníků?

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa Palo » 25 Apr 2008, 18:23

Luboš napísal:Proč byly zrušené? Jen pro to nejasné hospodaření organizátorů s prostředky účastníků?
Jeden uživatel by povedal: Už to tu bolo x krát zodpovedané a nikdo nemôže za to že to niektoré individua nedokážu pochopiť.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa Luboš » 25 Apr 2008, 18:41

Tak to jsem asi přehlédl nebo se ten "někdo" nevyjádřil úplně jasně. Kolem této aukce vůbec v posledních letech kolovalo mnoho nejasností, tak bych rád věděl, jak se věci mají...

peter
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 14 Jún 2005, 13:32
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Senica
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa peter » 25 Apr 2008, 19:04

Luboš skús niečo také zorganizovať, trebárs tam u vás a
uvidíš ako na tom budeš. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa ondrej » 25 Apr 2008, 20:05

Nie je mi známe, že by "okolo Bojníc v posledných rokoch kolovalo veľa nejasností", veľa zlomyseľných a závistlivých poznámok o údajnom okrádaní účastníkov sa od neschopných a zakomplexovaných ľudí, ktorí však pritom v Bojniciach ani nikdy neboli a ktorí sami nedokážu nič zorganizovať, objavilo dosť - to však nie je a nebude nič nové...
čo iné sa dá čakať od niekoho, kto ani nedokáže rozlišovať medzi aukciou a akciou... :?

Užívateľov profilový obrázok
Tatřík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 27 Máj 2007, 20:19
Tatry, ktoré vlastním: T613/3 , r.v. 1989
Bydlisko: Chrudimsko
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa Tatřík » 25 Apr 2008, 22:35

Já moc doufám, že napřesrok zase Bojnice budou. Byl jsem vloni, ještě bez auta, letos bych to taky ještě tatrou nestihl, ale příští rok věřím, že už se to povede. Alespoň mechanicky budu snad už O.K., kosmetika počká. :)
Páč sem byl bez auta, držel jsem se zpět, ale přesto sem mohl s celým svým doprovodem za velice slušnou cenu přespat kdesi s ostatními účastníky, takže naprostá spokojenost. Tudíž držím palce na příště.
No a né, že bych do toho viděl, ale pokud by měl být problém, že nějakým zázrakem někomu z pořadatelů po akci zbylo na pivo (ikdyž o tom pochybuju, sám čas od času pořádám tématické akce s programem a zatím sem fakt nezbohatnul), tak doufám, že jim to pivo chutnalo, páč si ho zasloužej...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa Luboš » 25 Apr 2008, 22:43

Já jsem takové poznámky slyšel pouze od lidí, KTEŘÍ TAM BYLI, ti prohlašovali "už nikdy více Bojnice". Nezúčastnění si mohou některé názory vyhledat v historiích fór TP a TKB, aby byli v obraze. Mlžením o hospodaření s cizími penězi si reputaci určitě nevylepšíte... :roll: Já bych se na nějakou tatraakci na Slovač celkem rád podíval, ale abych někomu platil pivo na půl roku zdarma, tak to už musí být trochu charakter... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 26 Apr 2008, 03:05

Luboš napísal:Tak to jsem asi přehlédl nebo se ten "někdo" nevyjádřil úplně jasně. Kolem této aukce vůbec v posledních letech kolovalo mnoho nejasností, tak bych rád věděl, jak se věci mají...
No vieš ty genius, bojnice sme zrušili, aby si sa nahodou neprišiel zadarmo napchávať aj s celou tvojou podarenou rodinou, ako na Ledniciach vlani, ešte teraz musíš mať gundže za ušami, ja osobne som ťa videl stáť radu na zabíjačku dvakrát :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
fantomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 09 Júl 2004, 10:22
Tatry, ktoré vlastním: T52/30
T57b
T603
T613S
T613-3
T613-4L
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa fantomas » 26 Apr 2008, 10:10

Bojnice tento rok nebudu. Je to aj po mojej dohode s Romanom, kedy s danom termine kona ina akcia, ktora ma putovny charakter.

Priprava takejto akcie vyzaduje urcity cas, no ja som mal ine priority a bola myslienka vzniku novej akcie, ktora mi prisla vhod a dohodli sme sa s Romanom ako je vyssie spominane.

Lubos, menuj konkretne kto mal ake vyhrady. Hospodarenie s finaciami ucastnikov bolo z mojej strany korektne. Priznavam bol na prvom rocniku, zevraj problem s jednym ucastnikom (nemal stravu - no co mu branilo ma vyhladat, aby som mu dal rezervne listky, vtedy som so startovneho platil okrem ubytovania vsetko), jemu som sa ospravedlnil, hoci neviem zaco, nakolko tento clovek nemal odvahu mi to povedat osobne do oci (bral som to ako povinnost organizatora).

Prve 2 rocniky skoncili s velkou stratou(objednal som sluzby na zaklade predbeznych prihlasok ludi, ktori nakoniec neprisli - bolo objednane, zaplatit sa to muselo), ktoru som zatiahol zo svojho, ak chces prispiest a toto mi vyrovnat budem len rad -- vtedy som uvazoval o definitivnom zruseni Bojnic - no vtedy ma presvedcili
3 rocnik koncil tiez so stratou no vtedy vdaka TAKSu, ktory financne podporil jednu z aktivit (a nie zrovna malou sumou), skoncil tento rocnik z financnej stranky s 0.
4 rocnik skoncil so ziskom 26,50 Sk /nestaci ani na to pivo, najlacnejsie poznam za 30 SK)
5 rocnik so stratou 171 Sk, co povazujem tiez za uspech, ak boli predosle rocniky stratove
6 rocnik skoncil s ziskom 9 Sk

zisk beriem z tej stranky, co mi zostalo fyzicky. Nikdy som nepocital cas a km, ktore som najazdil k priprave akcie.

Vyuctovanie kazdeho rocnika videl kazdy kto mal zaujem vzdy videl.

Na kazdom rocniku boli nejake problemy, bohuzial boli sposobene inymi ludmi ktorym som doveroval a mali mi pomoct. I ked iny sa snazili mi pomoct za co im DAKUJEM, nebolo to uz ono.
Jednoducho ludia si viac zapamataju zakernosti -- SLOVENSKA SKODORADOST (myslim ze nie len slovenska) --- ako to co bolo dobre.

Nebyt Mojza a jeho tety Bojnice nikdy nevzniknu - za ich pomoc velmi DAKUJEM.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 26 Apr 2008, 10:17

to Fantomas, predpokladám, že sa ten vševedko teraz opýta, či si z tých obrovských ziskov odviedol dane a obviní ťa s daňového úniku :lol: , je to totiž velmi spravodlivý týpek

Užívateľov profilový obrázok
fantomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 09 Júl 2004, 10:22
Tatry, ktoré vlastním: T52/30
T57b
T603
T613S
T613-3
T613-4L
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa fantomas » 26 Apr 2008, 10:25

Roman, danovu kontrolu som prezil v uplnom poriadku.

Staci si nastudovat zakon a vie od akej sumu sa platia dane. Pockam si na jeho reakciu a uvidime.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 26 Apr 2008, 10:34

fantomas napísal:Roman, danovu kontrolu som prezil v uplnom poriadku.

Staci si nastudovat zakon a vie od akej sumu sa platia dane. Pockam si na jeho reakciu a uvidime.
ked už sme pri tej pomoci, ty si predsa finančnú pomoc TAKS-u za Bojnice oplatil tento rok na TDT a tiež nie malou sumou, za čo ti menom organizátorov TDT ďakujeme. Pre ostatných, Fantomas poskytol sumu 9200 sk na vykrytie rozdielu v cene vstupeniek, nakolko sa vstupné od 1.4.08 takmer zdvojnásobilo a uspriadatelia nechceli dodatočne meniť výšku poplatkov na podujatí. Ešte raz vďaka. Fakt sa teším až jeho blahorodie L.B usporiada podujatie, verte , že všetko nechám tak a prifrčím, aby som sa mohol natlačiť a nachlastať a potom ho dobre poobsieram, alebo najlepšie priamo na podujatí vypískam.
P:S: A prídem aj s daňovákmi :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa ondrej » 26 Apr 2008, 10:43

Luboš - keď ťa tak veľmi zaujíma vyúčtovanie Bojníc, aj keď si tam nikdy nebol - koľko teda teraz doplatíš Fantomasovi zo svojho, aby si mu pomohol znížiť stratu z organizovania tejto akcie!?
Veď ak ti tak strašne záleží na tom, aby sa náhodou neobohatil, určite ti bude aspoň tak záležať, aby nebol v strate...

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 26 Apr 2008, 10:59

Luboš, skúsim to trochu inak, je pre teba problém akceptovať určitý zisk pre človeka čo organizuje podobnú akciu? Na organizáciu človek potrebuje čas (virtuálne náklady) a osobne vybavovanie (realne náklady), naozaj chceš aby to robil niekto zadarmo? Nechceš náhodou aby aj majiteľ ubytovne nemal zisk a čo strava majú kuchári variť bez platu, možno nechceš ani aby potraviny nakupovali... všade je ten hnusný zisk... Ak sa na tento svet pozeráš takto budeš veľmi nešťastný človek

P.S. Ja by som to zadarmo určite nerobil ak sa na to niekto dá ma môj obdiv.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa etienne » 26 Apr 2008, 13:22

Ondrej - Tatra Team Turnaj je - ak som to spravne pochopil - len pre clenov klubov.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: A co,Bojnice definitivne zrusene?

Príspevok od užívateľa Luboš » 26 Apr 2008, 13:39

Romane, lžeš jak když tiskne! Zkus si zajít aspoň k očaři, když už né rovnou k psychiatrovi. :roll:

Neziskové akce zájmových sdružení bežně končívají bez zisku, to není vada nebo podnikatelská neschopnost, ale PRINCIP! Tady jde snad o jiné věci, než se primárně napakovat? Dokud tohle nepochopíte, tak se nemusíte divit, že vám tam nikdo nepřijede. Udělat ztrátu ze startovného 1200 na osobu (nebo kolik to bylo?), to už je také "umění", ale určitě by bylo slušné a vhodné aspoň na údiv účastníků, co se s jejich penězi podělo, reagovat jinak, než odmítáním, nadávkami a mlžením. :|

Je to samozřejmě jen můj názor a podle vašich reakcí si udělám obrázek, zda na ty vaše akce jezdit a případně je pak doporučit dalším. Konkurence v pořádání takových akcí je dneska velká a jistě nejen já dám raději přednost těm, kde nejsou závažné nedostatky v zajištění, programu a v hospodaření.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných