LEŠANY 2008

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
Mirek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 554
Dátum registrácie: 23 Okt 2007, 22:14
Tatry, ktoré vlastním: T603 M68
T603 M69
T613-3 OTS EX
T613-4M
Bydlisko: střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Mirek » 28 Máj 2008, 11:44

Roman Maďar napísal:
Zdicho napísal:Jasně, nikdo si nemůže dát do auta ledničku a televizi, bo by geňovi Kurčákovi mohla jebnout žilka ve zdravém mozku. Ještěže chudák neviděl tu dřevěnou palubovku :mrgreen:
Tá je ale otrasná :mrgreen:
Beztak to je jenom nalepená fólie, ve slabé chvilce jsi se sám přiznal. :twisted: :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa ondrej » 28 Máj 2008, 11:46

chlopi - čo tu zase blbnete?.. :shock:

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Sedo » 28 Máj 2008, 12:08

Ked uz ste si zalozili ten senat, ja som ratal s tym, ze pred tym nez niekto dostane ban bude prerokovany podla bodu:

3. Hlasovanie prebieha (nakolko je pri mnohych "deliktoch" nutne rychle rozhodnutie) vzdy 24 hodin od zalozenia temy v senate. (nezabudnite nastavit hlasovanie!)

Alebo som to prehliadol?

Neregistrovaný

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 28 Máj 2008, 12:11

etienne napísal:Vasa26:

4. Moderatori si vyhradzuju pravo udelit ban (zakaz pristupu do fora) akemukolvek prispievatelovi, ktory svojimi prispevkami, spravanim alebo vystupovanim obtazuje ostatnych citatelov a diskutujucich bez predchadzajuceho upozornenia. Obtazovanim sa chape urazanie, nadavanie, vkladanie nezmyselnych prispevkov, tem a obrazkov, hnidopichstvo a ine formy obtazovania, ktore uzna moderator za obtazujuce.

Trvanie banov:

a) prvy ban - 7 dni
b) druhy ban - 14 dni
c) treti ban - mesiac
d) stvrty ban - rok
e) piaty ban - permanentne

5. Kazdy diskutujuci tym, ze toto forum navstevuje, pripadne do neho prispieva prehlasuje, ze tymto pravidlam rozumel, berie ich na vedomie a bude ich dodrziavat a je si vedomy nasledkov ich porusenia uvedenych v bode 4).
:lol:

Jozef Korčák-vřele se omlouvám že jsem reagoval na vaší debilní reakci.víckrát se to nebude opakovat. :oops: samozřejmě že máte pravdu :!: ve speciálu tyto kolotočářské bordely nikdy nebyly.ještě jednou se poníženě omlouvám :!:


Senátore etienne-
Rozumím -zapni mi prosím můj uživatelský panel at mohu odstranit vše co jsem sem kdy dal.pak mi zablokuj třeba židli u počítače a odstran můj nick!!!
nerad by jsem dále obtěžoval !!!!! jinak neměříš stejným metrem!!!!
blbě se vyspíš a soudíš!!!! Je to tvoje forum tak si ovládej názory lidí,začínaš to dělat stejně jako se to dělalo v 80letech.vzpomeň na Paní Miladu Horákovou. :idea:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa ondrej » 28 Máj 2008, 12:14

Sedo napísal:Ked uz ste si zalozili ten senat, ja som ratal s tym, ze pred tym nez niekto dostane ban bude prerokovany podla bodu:

3. Hlasovanie prebieha (nakolko je pri mnohych "deliktoch" nutne rychle rozhodnutie) vzdy 24 hodin od zalozenia temy v senate. (nezabudnite nastavit hlasovanie!)

Alebo som to prehliadol?
aj ja som to akosi "prehliadol"... hm - prečo, etienne? načo potom toľko rečí o senáte!?

Pelda ban

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Pelda ban » 28 Máj 2008, 12:48

Ban v podstatě chápu, ale pro lidi, kteří se chovají způsobem jako pan Korčák mi i mimoděk většinou vždycky vytane ten výraz, který jsem použil. Krom toho, pokud vím, prvotním agresorem byl právě on. Takovýchhle rádobypanských kočích všeználků se teď najednou vyrojilo jako bacilů při epidemii. Alespoň tady u nás. A každý ví všechno nejlíp, přitom to je jeden blud větší než druhý (tím samozřejmě nechci ani naznačit, že já bych se snad nějak extra vyznal, to bych se tvrdit nikdy neodvážil). Nedávno mi jeden takovej taky tvrdil, že jezdil v 80. létech se speciálem a co to všechno mělo a umělo. Pak z něj vypadlo, že pracoval na Generálním ředitelství nábytkářského průmyslu v Rousínově.... Takhle pak vznikají ty falešné mýty, které se pak těžko vymycují. A ve spojení s arogancí mně to prostě nadzvedlo...

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa radek » 28 Máj 2008, 12:54

Etienne, ban dostal i zřejmě závistí zžíraný vysloužilý panský kočí J.K., tohoto času na penzi (který neunesl skutečnost, že existuje a existovalo lépe vybavené vozidlo, než které mu tehdy v zaměstnání přidělili) za svůj značně nevhodný příspěvek? Nebo bany dostali jen ti, kdož se na něj pokusili reagovat? Ten Zdichův nápad s káznicí není vůbec špatný, přehled právě "arestovaných" lidí, včetně doby do konce trestu a důvodu trestu by se vážně hodil..... fakt to tu nějak směřuje "do konečníku"..... :?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Máj 2008, 12:57

Ondrej: Preco by som sa mal vzdy spovedat ? V pravidlach fora je to jednoznacne napisane, ako su nadavky trestane. Senat sluzi na namety na konkretne bany smerom od uzivatelov. Tentokrat som zasiahol ja. Ban maju vsetci 4 ludia, ktori pouzivali nadavky, vratane JK.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Máj 2008, 13:00

A ked sme pri senate - nikto ho zatial nevyuzil...

Mimochodom uz davnejsie som povedal ze osobne narazky tu tolerovat nebudem.

J. Korčák

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa J. Korčák » 28 Máj 2008, 13:39

Pelda ban napísal:Ban v podstatě chápu, ale pro lidi, kteří se chovají způsobem jako pan Korčák mi i mimoděk většinou vždycky vytane ten výraz, který jsem použil. Krom toho, pokud vím, prvotním agresorem byl právě on. Takovýchhle rádobypanských kočích všeználků se teď najednou vyrojilo jako bacilů při epidemii. Alespoň tady u nás. A každý ví všechno nejlíp, přitom to je jeden blud větší než druhý (tím samozřejmě nechci ani naznačit, že já bych se snad nějak extra vyznal, to bych se tvrdit nikdy neodvážil). Nedávno mi jeden takovej taky tvrdil, že jezdil v 80. létech se speciálem a co to všechno mělo a umělo. Pak z něj vypadlo, že pracoval na Generálním ředitelství nábytkářského průmyslu v Rousínově.... Takhle pak vznikají ty falešné mýty, které se pak těžko vymycují. A ve spojení s arogancí mně to prostě nadzvedlo...
Byl jsem předseda vlády, chlapci.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Máj 2008, 13:57


Pelda ban

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Pelda ban » 28 Máj 2008, 14:20

J. Korčák napísal:
Pelda ban napísal:Ban v podstatě chápu, ale pro lidi, kteří se chovají způsobem jako pan Korčák mi i mimoděk většinou vždycky vytane ten výraz, který jsem použil. Krom toho, pokud vím, prvotním agresorem byl právě on. Takovýchhle rádobypanských kočích všeználků se teď najednou vyrojilo jako bacilů při epidemii. Alespoň tady u nás. A každý ví všechno nejlíp, přitom to je jeden blud větší než druhý (tím samozřejmě nechci ani naznačit, že já bych se snad nějak extra vyznal, to bych se tvrdit nikdy neodvážil). Nedávno mi jeden takovej taky tvrdil, že jezdil v 80. létech se speciálem a co to všechno mělo a umělo. Pak z něj vypadlo, že pracoval na Generálním ředitelství nábytkářského průmyslu v Rousínově.... Takhle pak vznikají ty falešné mýty, které se pak těžko vymycují. A ve spojení s arogancí mně to prostě nadzvedlo...
Byl jsem předseda vlády, chlapci.
Ani to Vám nedává právo chovat se tak, jak jste předvedl.

Užívateľov profilový obrázok
Mirek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 554
Dátum registrácie: 23 Okt 2007, 22:14
Tatry, ktoré vlastním: T603 M68
T603 M69
T613-3 OTS EX
T613-4M
Bydlisko: střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Mirek » 28 Máj 2008, 14:27

Podle stránek, na které tu odkazoval Etienne by mělo být J. Korčákovi 87 let, jak "sám" uvádí. No nic, každopádně jsem si myslel, že sesituace na portálu zklidňuje.

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 28 Máj 2008, 14:38

Vidíš Mirku, tys mě akorát předběhl, zrovna jsem si taky počítal ten rozdíl ve věku u pana expremiéra. Ale spíš je mi líto, že poslední dobou se tady TÉMĚŘ každá diskuze zvrhne v něco, co spíš připomíná handrkování připitých chlapů v knajpě křížené s děckama tahajícíma se na písečku o bábovičky. Pak to končí banány a další rozladěností zúčastněných. Škoda no...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Máj 2008, 14:41

Aki prispievatelia, taka diskusia...

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa ziza » 28 Máj 2008, 14:58

J. Korčák napísal:Byl jsem předseda vlády, chlapci.
Tak to já si Vás moc dobře pamatuju! Hráli jsme spolu v Blansku karty, když se vdávala Dáša K.... achjo, kdeže ty časy jsou....jj, velká, mooooc velká svatba to byla... v ZK blanenské kolbenky - už nestojí..... větší trachtu jsem nezažil :wink: a již nikdy ani neslyšel.... a já na Vás tehdy pár stovek vyhrál a to byly docela prachy... pamatujete se? Ne? No, určitě bych někde v šuplatech vyhrabal i Vaši vizitku.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 28 Máj 2008, 16:19

A potom ze Pinochet je pre forum to najhorsie :mrgreen: ja mam pocit ze na Vas tatrovakov uz nema...

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa ziza » 28 Máj 2008, 18:55

Ergo_sum napísal:...ze Pinochet je pre forum to najhorsie :mrgreen: ..
:wink: nebuď tak vztahovačnej...

vasa26 ban

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa vasa26 ban » 28 Máj 2008, 23:31

J. Korčák Napísal:
Byl jsem předseda vlády, chlapci.

No a co !!!je mi vás líto ,docela jsem se s tou organizací trefil.(viz víše za co jsem obdržel neprávem v "demokratickém"(?) foru ban)..Josef K. to každého pravděpodobně posadí na kalhoty ze zádu -ale mě je úplně jedno kde jste pracoval tedy zda se tomu dá říct práce!!pracovní výsledek nikde že.. škoda každé daně co na vás jde a kdy šla !!


senátore etienne- vedeš to dobře jen tak dál..směrem na východ ,u josefa K . máš určitě 1bod u mě máš -3body za nepsravedlivě udělený ban -spust mi na 1hodku můj účet vyčistím ho pak si mě zruš at máš web prostor.
nemusíš to týden zbytečně blokovat. ušetříme si čas oba ahoj vasa26


p.s. monitoruje třetí osoba súkromé správy? a po pravdě!

Užívateľov profilový obrázok
Krieg
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 21 Mar 2008, 10:02
Tatry, ktoré vlastním: 613, 600, 603-2, 805, 57b, 75
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Krieg » 29 Máj 2008, 07:37

Vaso, hodnotit práci jen podle hmatatelných výsledků není zrovna to pravé ořechové.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných