TAKS

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
chromkar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 28 Mar 2009, 09:02
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAKS

Príspevok od užívateľa chromkar » 10 Feb 2012, 22:29

Netuším, kde si nabral tie atribúty

to je dost blbe, lebo su z webu TAKS a z jeho nazvu (S - Slovakia)

mimochodom v školskej jedálni sa tiež zíde ovela viac detí, ako u vás na raňajky, ale žiadne z nich asi nevlastní tatru, nemyslíš?

nebudeme predsa prestizny a vyberovy TAKS znizovat na uroven jedalne, nemyslis?

Okrem toho, toto vlákno slúži na informovanie verejnosti o prípadných podujatiach klubu, nie na prostoduché vyjadrenia o počte zúčastnených od človeka, ktorý ani nemienil prísť.

toto vlakno je na verejnom diskusnom fore, preto sa nebudem vyjadrovat na obvyklom mieste a v obvyklom case, ale tu a teraz, ak som preto prostoduchy tak budis

Zhrniem to pomerne dlhú dobu som na TP neprispieval, okrem vlákna TAKS, len nedávno som toto pravidlo porušil a na oba moje príspevky som zaznamenal uplne zbytočné reakcie. Nuž milý "Chromkar" vieš aký je medzi nami rozdiel? ja informujem verejnosť a členov klubu o činnosti klubu a ty informuješ verejnosť o svojej inteligencii, len nechápem , prečo si na to nevytvoríš samostatné vlákno, neboj sa nebudem ti tam prispievať!
Nic v zlom :-)

tiez to zhrniem, opat raz predstavitel TAKS neprekrocil svoj tien, nic v zlom


P.S. jeden nedavny zazitok - znamy z rakuska, ktoremu som v minulosti doporucil web TAKS ako zaujimavy, sa ma nedavno dost ironicky opytal, ci ma slovensku mame stale rok 2010 - preco asi? lebo to S je Slovakia.

Užívateľov profilový obrázok
sqad
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 18 Feb 2006, 16:42
Tatry, ktoré vlastním: T603 r.v. 75
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAKS

Príspevok od užívateľa sqad » 11 Feb 2012, 15:17

Neviem to isto, ale myslím že problém so stránkou môže byť ten, že človek, ktorý ju spravoval, už na to nemá čas (možno kvôli práci alebo rodine) a nikto iný sa k tomu nemá.

Ak je to tak, problém vidím v prístupe - vždy je jednoduchšie napísať ,,máte to nahovno a neviete to spraviť poriadne?", ako ,,vidím, že Vaša stránka trochu chátra a ak dovolíte som ochotný so správou pomôcť" (nič nové som bohužiaľ nepovedal, zasa len opakujem čo tu aj inde bolo 10x povedané).

A prečo je to tak? Nie je to preto, lebo S je Slovenskooooo!?

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAKS

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 11 Feb 2012, 19:24

To Chromkar, myslím, že blbé je tu len to, čo píšeš. Pochybujem, že vieš , čo si vlastne chcel povedať. Ak ti niekedy niekto z TAKS-u ublížil, hoci o tom pochybujem tak ma to mrzí, no i tak toto nie je miesto pre pre osobné invektívy. Takže ak máš nejaký problém, tak mi to napíš do ss, alebo si založ osobitné vlákno, alebo mlč. Ak to neurobíš, odmlčím sa ja. Necítim totiž potrebu zdržovať sa na fore, kde som terčom invektív, ako aj organizácia, ktorej vedenie a spravovanie si vyžaduje nemalé úsilie a nemyslím, že by svojou činnosťou akokolvek a komukolvek ubližovala. Takže pokojne vyklop, čo ťa žere, ak máš na to gule, hoci o tom pochybujem a zdá sa, že si len obyčajný hnidopich.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAKS

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 11 Feb 2012, 19:26

To Sqad, takmer si to trafil.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAKS

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 01 Apr 2012, 11:30

No ako som predpokladal, zdá sa že Chromkar, je len bezpohlavná imaginárna hromada kb, ktorá si sem občas odskočí vyventylovať smutné detstvo a neistú budúcnosť, naozaj je asi škoda, že sem mám prístup kdejaký blb.

Užívateľov profilový obrázok
chromkar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 28 Mar 2009, 09:02
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAKS

Príspevok od užívateľa chromkar » 01 Apr 2012, 11:59

skvely prvy april :mrgreen:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných