2 % z daní

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 16 Mar 2007, 23:26

Tak upřímně, co si může člověk myslet o občaském sdružení, které se chová stylem "naval prachy a o víc se nestarej"? No nic dobrého asi ne... :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 16 Mar 2007, 23:27

V tomhle s tebou Luboši souhlasím.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 17 Mar 2007, 10:41

Luboš, Zdicho
1. Ja nie som občianske združenie, ale súkromná osoba
2. TAKS má svojho účtovníka a jeho financovanie je viac ako transparentné
3.Všetky informácie o TAKS, sú bežne dostupné, na pravidelných schôdzach, z ktorých nie je vylúčená verejnosť.
4.Ako súkromná osoba nemám oprávnenie zverejňovať interné údaje o klube.
5.Verejné diskusné forum , nie je platforma na riešenie takýchto a podobných otázok.
Nenapadlo vám páni , že dotknuté osoby si môžu neželať byť zverejňovné, okrem toho takéto údaje môžu byť velmi lahko zneužité, nežijeme totiž v krajine zázrakov.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 17 Mar 2007, 10:50

Luboš napísal:Tak upřímně, co si může člověk myslet o občaském sdružení, které se chová stylem "naval prachy a o víc se nestarej"? No nic dobrého asi ne... :roll:

To , čo si o TAKS myslíš je tvoja vec , tak ako to čo si mnohí z tohoto fora myslia o tebe, je zasa ich vec.Kde ale berieš právo k takýmto tvrdeniam?Kedy ťa TAKS žiadal o to , aby si" navalil prachy a o viac sa nestaral"?Alebo poznáš niekoho kto to môže dokazatelnbe tvrdiť? Ak ano tak sem s ním a ver že ho zažalujem za urážku a poškodzovanie dobrého mena.O TAKS nevieš zhola nič a spôsob akým sa snažíš nejaké info získať nevedie k ničomu.Dávaj si pozor na tvrdenia ktoré píšeš, si totiž pod nimi podpísaný!!!

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 17 Mar 2007, 14:41

Roman Maďar napísal:Luboš, Zdicho
1. Ja nie som občianske združenie, ale súkromná osoba
2. TAKS má svojho účtovníka a jeho financovanie je viac ako transparentné
3.Všetky informácie o TAKS, sú bežne dostupné, na pravidelných schôdzach, z ktorých nie je vylúčená verejnosť.
4.Ako súkromná osoba nemám oprávnenie zverejňovať interné údaje o klube.
5.Verejné diskusné forum , nie je platforma na riešenie takýchto a podobných otázok.
Nenapadlo vám páni , že dotknuté osoby si môžu neželať byť zverejňovné, okrem toho takéto údaje môžu byť velmi lahko zneužité, nežijeme totiž v krajine zázrakov.
2,3: však o tom jsem psal, proto nevidím nic zlého na tom, kdyby se to tu napsalo.

4 ani jsem nepsal, že bys je měl zveřejnit ty.

5 ani mě nezajímá kdo a kolik přispěl

A celkově mě to vůbec nezajímá, jen jsem napsal svůj názor, že není třeba to tajit.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 17 Mar 2007, 15:24

Zdicho, jasné

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 17 Mar 2007, 15:38

Financování z veřejných prostředků je ve všech demokratických zemích pod veřejnou kontrolou, bere se to jako samozřejmost. Na to byste si měli honem rychle zvyknout i na Slovensku. Neustálé mlžení nejvyšších funkcionářů i ostatních členů o všem, co se i jen okrajově týká činnosti a financování TAKSu svědčí o jen o vaší neserióznosti a vzbuzuje jen značné pochyby o vašich úmyslech. Přeberte si to, jak chcete, ale docela se divím, že s takovýmto vystupování vás vůbec ještě někdo podporuje, já bych vám nedal ani halíř...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 17 Mar 2007, 17:02

ani já ne.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 17 Mar 2007, 17:20

Luboš a môžeš mi prosím vysvetliť , ako si prišiel na to , že TAKS sa bráni verejnej kontrole?Snáď nie tým , že ťa neinformujeme o každom pohybe na finančnom účte klubu?Alebo si myslíš, že by bolo na mieste, uverejniť každoročné vyúčtovanie na tomto fore?Ešte stále si nepochopil, že sa nebránime informovať o čomkolvek, ale nie na fore.Preto som sa ťa v úvode vlákna pýtal, na čo to potrebuješ vedieť a tvoja odpoveď znela, "jen pro zajímavost".To je príliš malý, slabý , žiadny, dôvod, na to aby ti ktokolvek z nás dal takúto informáciu na tomto fore.Tiež by si asi považoval za nemiestne, keby sa ťa niekto opýtal na fore, kolko zarábaš mesačne-ročne, za kolko si nakúpil svoje autá, a pod., nie?Ak si nepostrehol , tak toto je diskusné forum a finančné alebo personálne záležitosti akéhokolvek združenia, či zoskupenia, nepatria na verejné diskusné forum, okrem záležitostí fora samotného.Opätovne ťa vyzývam, aby si volil slová, keď píšeš!Chcel si snáď naznačiť, že niektorí členovia TAKS, sú neseriozny?Na základe akých dôkazov.To si vyprosím!!!Mimochodom , svoje haliere si kludne môžeš nechať :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 17 Mar 2007, 17:22

miloš bukáček napísal:ani já ne.
AJ ty

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 17 Mar 2007, 17:23

aha,takže radši desetitisíce?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 17 Mar 2007, 17:24

Popřípadě můžeš vypsat seznam od koho peníze nechcete,ať se nemusíme obtěžovat.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 17 Mar 2007, 17:47

No asi bude múdrejšie, keď sa ja prestanem obťažovať s týmto forom!Majte sa tu jak chcete, howgh

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 17 Mar 2007, 18:01

když tě to tak obtěžuje,tak se ti ani nedivím.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 17 Mar 2007, 18:33

Romane, to tvé neustálé vykrucování a překrucování všeho už působí trapně. Po tom, kolik si vydělám já nebo jákýkoliv jiný občan nikomu nic není, ale kolik dostane zájmová nezisková organizace z daní, po tom je všem všechno! Mezi těmito subjekty je i tam u vás na Východě kardinální rozdíl, dovedeš to pochopit?

Máte webové stránky, tak nevidím důvod, proč byste tam nemohli pravidelně zveřejňovat výroční zprávu včetně přehledu o vašem hospodaření, to je ještě výhodnější platforma než diskusní fórum. Vůbec nechápu, že dokonce odmítáte i na přímý dotaz sdělit naprosto základní informace o vaší činnosti, o fungování klubu nebo o počtu členů. To všechno jde zcela mimo moje chápání a opravdu nevím, z čeho máte takový strach.

Užívateľov profilový obrázok
DavidHodan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 26 Jan 2006, 18:03
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Plzeň
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DavidHodan » 17 Mar 2007, 18:55

To Luboš : Souhlas,od toho je tu výroční zpráva.

BTW : Lidi maj právo vědět,jak je s jejich příspěvky nakládáno !

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 17 Mar 2007, 19:04

Hmmm... ten kto prispel bude možno vediet čo sa z jeho financií urobylo, opíta sa napr. ondreja predpokladám že osobne, telefonicky alebo e-mailom (ale ako bude ondrej vediet , že kto prispel?)... ale tento súčasný stav nieje moc nastavený na získanie nových dárcov...

niak

Príspevok od užívateľa niak » 17 Mar 2007, 19:14

vy ste nepochopili zakladnu vec, ja mozem ale nemusim darovat 2 % svojich dani nejakej organizacii neziskovej. Takze radsej ako to dat statu, ktory hospodari od desiti k peti, presustruje moje prachy na hovadiny a mensiny, pomasti si vacky a ja neviem vobec ci moje prachy idu na nieco uzitocne, takto mam moznost sa rozhodnut darovat ich niekomu, kto ich podla mna potrebuje, nemusi to byt nutne TAKS, moze to byt nejaka nadacia, atd. Ked mam nejake podozrenie, ze prachy pojdu niekomu do vacku, ze hospodarenie nie je transparentne, tak mu ich jednoducho nedarujem. Je to moje vlastne rozhodnutie. Tak sa prosim nevyjadrujte k niecomu, co u vas nefunguje, nikto od vas nic neziada a nie je zvedavy na vas infantilny nazor a potrebu sa k vsetkemu vyjadrit a vsetko skritizovat. [/b]

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 17 Mar 2007, 19:32

niak napísal:vy ste nepochopili zakladnu vec, ja mozem ale nemusim darovat 2 % svojich dani nejakej organizacii neziskovej. Takze radsej ako to dat statu, ktory hospodari od desiti k peti, presustruje moje prachy na hovadiny a mensiny, pomasti si vacky a ja neviem vobec ci moje prachy idu na nieco uzitocne, takto mam moznost sa rozhodnut darovat ich niekomu, kto ich podla mna potrebuje, nemusi to byt nutne TAKS, moze to byt nejaka nadacia, atd. Ked mam nejake podozrenie, ze prachy pojdu niekomu do vacku, ze hospodarenie nie je transparentne, tak mu ich jednoducho nedarujem. Je to moje vlastne rozhodnutie. [/b]
To je pravda ale to tu nikto nespochybňuje.

Tak sa prosim nevyjadrujte k niecomu, c ... ritizovat.

Ked sa tá "ponuka" objavila v diskusnom fóre, tak sa musí čakať že sa to tu bude asi rozoberať.Ked si TAKS nepraje o tom vôbec hovoriť, tak zverejnením možnosti o 2% tomu moc nepomôže.

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jack » 17 Mar 2007, 19:46

Áááá zase všude byl všechno viděl.. :lol:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných