Novy majitel stareho Tatraplan

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 19 Aug 2006, 00:51

Mam dojem, ze sa to tu s pravidelnostou riesi dookola :-)
Ja sa stotoznujem s čadíkom. Preco by mal dakto vediet moje VIN a cislo motora. Ak xete zoznam, kludne moze byt anonymny a mozete tam dat secko potrebne, majitel je irelevantny. Je isto aj moznost vediet kto ma aky voz s akou vybavou, ci historiou, ale pritom nemusi vediet cisla. Alebo potrebujete vediet kto co ma? Nic lepsie pre lopkarov, ako mat hotovy zoznam.

TatraplanuZdar

Príspevok od užívateľa TatraplanuZdar » 19 Aug 2006, 14:04

Ja si tiez myslím že dôležité sú vozidlá, nie majitelia. Predstavte si hypotetickú situáciu že niekto má vozidlo T70, 77 a 87. Je najnajvýš žiadúce aby jeho vozidlá boli v registri. Ale len úplný blázon by to tam dal ak je to vystopovateľné k nemu /ak tak bude uvedené evidenčné číslo tak to utčite každý vie zisttiť/ a napadajú ma najmenej 4 skupiny ľudí čo by takýto register mohli používať ako vítaný " pracovný zdroj".
Evidenčné čísla a majitelia musia tam byť len na základe úplnej dobrovoľnosti. Nemôžeme tam ani vnášať cudzie vozidlá bez vedomia ich majiteľov, teda aspoň ak tam ten majiteľ alebo číslo spomenuté.
Ale ak niekto uvidí majiteľa Tatry- možno s výnimkou 613 ktoré by tu mali vyť uvedené len v prípade ak majitelia o to prejavia záujem- tak mu môže strčiť pod nos dotazník a prípadne získať od neho údaje, alebo mu dať url kde sa môže zaregistrovať. Inak som pevne presvedčený že v prípade Slovenska bez 613 tam nebude ani 350 zápisov. Viac vozidiel tu proste nie je. Alebo si myslíte že môj odhad je pesimistický?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných