valec s piestom na T613-3

Čo jednému chýba, iný môže mať...
Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 09 Máj 2007, 05:36

Marián Mitrík napísal::D Ten piest je po vycisteni,ked sme ho s bratrom vybrali bol zacmudeny na cierno :roll:
A jak vypadaly ostatní písty? Také jsou takto černé? Měřili jste tlaky ostatních válců? Jsou v pořádku?

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 09 Máj 2007, 08:14

Eda napísal: Souhlasím s Radkem, jím zmíněné místo připojení na vyústění oleje vaček se mi také jeví jako nejlepší (nejpřístupnější, s právě konstantním tlakem soustavy - dpufám) Uměl by také takovou redukci implantovat?
No však stačí provrtat ten průtočný šroub a vyřezat závit, ne? To zvládneš i narexkou s tím šroubem ve svěráku. Čidlo si kup z Avie (Ganz), dokonce k němu můžeš mít i budík Ganz ve stejném stylu jako rychloměr a otáčkoměr. 8)

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 09 Máj 2007, 08:44

Hmota čidla uvnitř dutiny šroubu poměrně značně omezí průtok......

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 09 Máj 2007, 11:52

Ambiciózní tajemníček napísal:
Eda napísal: Souhlasím s Radkem, jím zmíněné místo připojení na vyústění oleje vaček se mi také jeví jako nejlepší (nejpřístupnější, s právě konstantním tlakem soustavy - dpufám) Uměl by také takovou redukci implantovat?
No však stačí provrtat ten průtočný šroub a vyřezat závit, ne? To zvládneš i narexkou s tím šroubem ve svěráku. Čidlo si kup z Avie (Ganz), dokonce k němu můžeš mít i budík Ganz ve stejném stylu jako rychloměr a otáčkoměr. 8)
Tohle bych si rád zfotodokumentoval :twisted:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných