T75 - díly na prodej

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
Vašek
Diskutujúci
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 18 Dec 2004, 19:20
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

T75 - díly na prodej

Príspevok od užívateľa Vašek » 18 Dec 2004, 19:32

Podařilo se mi získat T75 od známého, který tohle auto chtěl dát pryč.
Nikdy nebylo mým snem vlastnit ZROVNA T75 a důvod proč jsem jí vzal byl jen ten, že mám zájem najít někoho, komu by se součástky z tohoto auta mohly hodit.

Je to T75 s uzavřenou karoserií ("krátká limuzína"). Mám zbytek karoserie, ze které ale seberu jen drobnosti a kapotu a která půjde pryč. K autu je dále kompletní podvozek plus nápravy a asi kompletní motor. Podvozek je bohužel rozebraný, takže jeho komletnost já sám posoudit nedovedu.

Chybí: celý interiér a palubní přístroje, světla, disky, všechny elektrosoučásti.

Moje prosba na vás všechny je, zda někdo nevíte o někom, kdo tohle auto vlastní, připravuje renovaci apod., kdo by o něj měl zkrátka zájem.

Nechám téměř zadarmo. Důvod, proč tohle dělám je možná trochu naivní, ale nemohl jsem se dívat na to, jak auto původní majitel posílá celé rovnou do šrotu.

Pokud někdo o potenciálním zájemci víte, napište mi nejlépe mejlové spojení třeba na e-mail, nechcete-li zde kontakt prezentovat. V případě zájmu můžu poslat foto zbytků karoserie auta (která je na jiném místě než zbytek). Karoserie samotná je ale v podstatně nerenovovatelná a mám potvrzeno, že její záchrana v podstatě není možná. Děkuji tímto p. Dymáčkovi za množství rad a ochotu.

Má-li někdo možnost a chuť poslat kontakt na jiné veteránské kluby, ve kterých by nějaký majitel T75 mohl být, napiště mi je prosím také.

Díky všem!

Ještě doplním místo: Praha

Tento příspěvek jsem podal také na fóru Tatraklubu Brno.

:roll:
Prílohy
DSC07716.JPG
(581.82 KiB) 848 stiahnutí

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 19 Dec 2004, 02:33

Môžem povedať - pekná renovácia,až na tie neorig. stierače :?: :?:

Vašek
Diskutujúci
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 18 Dec 2004, 19:20
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Vašek » 19 Dec 2004, 11:11

Asi jsme si nerozuměli - karoserie není to, o co tady jde. Fotku jsem sem dal jen pro zajímavost. Karoserie samotná půjde pryč a rád bych našel někoho, komu by se hodil veškerý zbytek (podvozek, motor). Jejich foto bohužel nemám, ale kompletnost / nekompletnost / stav jsem přiblížil výše.

Takže tak. :!:

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 19 Dec 2004, 12:30

Vašek to čo som tam scestne písal vôbec neber do úvahy,to vieš sobota.

Inak sa mi lúbi tvoj prístup,niekto by chcel za každu cenu zarobiť nezmyselnými cenami.

ladi.havran@t-online.de

ND Tatra75

Príspevok od užívateľa ladi.havran@t-online.de » 17 Mar 2006, 16:52

Jelikos vlastnim jiz delsi dobu 75 cabrio model"Wien"klasickou,
proto bych mnel zajem o Vase nahradni dily.

s pozdravem Lada.

HARTEL

Re: T75 - díly na prodej

Príspevok od užívateľa HARTEL » 28 Feb 2008, 12:52

HELE NEZUSTALO TI Z TE TATRY JEŠTĚ NĚCO _?JA JI DĚLAM TAKY A BYLA V MNOHEM HORŠIM STAVU NEŽ JE TA NA FOTCE .MAKAM UŽ 3ROKY A POMALU BUDE OBLEČENA DO PLECHU.JESTLI TI NĚCO ZUSTALO OZVI SE NA Z.HARTEL@SEZNAM.CZ

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných