Jak oddělit poloosy od převodovky

Technické problémy s našimi tatrovkami

sestsettrojka
Diskusný nováčik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02 Júl 2012, 23:07
Kontaktovať užívateľa:

Jak oddělit poloosy od převodovky

Príspevok od užívateľa sestsettrojka » 02 Júl 2012, 23:17

Ahoj,
Právě jsem demontoval 6 šroubů z poloosy T603, tam kde je připojena k převodovce. Někde to ještě drží a nechci něco zlomit. Prosím tedy o radu. Mám bubnovku.
Předem děkuji za náměty...

Honza - Vsetín

Lubomír
Diskusný nováčik
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 10 Aug 2013, 22:10
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jak oddělit poloosy od převodovky

Príspevok od užívateľa Lubomír » 24 Okt 2013, 20:11

Ahoj, mám podobný problém na tvůj dotaz jsem narazil až dnes potřebuji vyměnit převodovku na bubnovce a postupoval jsem stejně.Pod tím plechovým víčkem je hliníkový kryt ,za nim je uložení poloosy a to nejde ven páč tam je vnitřní segerovka a na tu se nedostanu dokud nestáhnu trubku která drží brzdový štít a tím pádem musím stáhnout náboj , což se mi zdaleka nedaří .Dvacet let to auto stálo v kůlně a stahovák kterým jsem se to snažil stáhnout jsem roztrhl .Zatím nepokračuju nemám moc času.Zajímalo by mně jestli ti někdo poradil co s tím a jak pokračuješ.Myslím si že bez stažení toho náboje to nepůjde.Zatím ahoj Luboš.

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jak oddělit poloosy od převodovky

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 30 Okt 2013, 20:56

Nejde a nepůjde. Je potřeba special. stahovák na náboj. Viz servisní příručka pro tatra 603. :lol:

Lubomír
Diskusný nováčik
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 10 Aug 2013, 22:10
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jak oddělit poloosy od převodovky

Príspevok od užívateľa Lubomír » 05 Dec 2013, 20:21

Tak jo, když máš čím tak to je brnkačka.Povedlo se mi nic nezmršit a s vyrobenými přípravky to celý rozebrat.Teď ale jsem zjistil co sem tak trochu předpokládal ,proběhla tam ňáká revoluce v zubech a já teď potřebuju ozubený planetový kola ty jak sou na konci poloos .Nenachází se u někoho náhodou tento sortiment, nebo neví někdo kde by se to dalo splašit ?Děkuji desetkrát .

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných