Něco pro Mojža.

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa Stevo » 07 Mar 2008, 16:27

Ci je to V8 alebo V12 biturbo je uplne fuk, ze im autom ujde na dialnici si moze mysliet len fakt vyptlane individuum ... :idea:

Užívateľov profilový obrázok
Lukas Giza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 26 Feb 2007, 14:59
Tatry, ktoré vlastním: T613-2-1985
Bydlisko: Liberec-CZ
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa Lukas Giza » 07 Mar 2008, 16:32

Myslel jsem to ale jako srandu a ta policejní T700 ještě jezdí?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa miloš » 07 Mar 2008, 17:31

Lukas Giza napísal:Miloši,čí je ta T700 s toho Krnepa? Ta byla nedávnno (A možná ještě je) na prodej..
Čí a jestli je na prodej nevím,ale jediná Krnepácká na srazu byla tahle...

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa peterzz » 07 Mar 2008, 22:07

tak ten stresny nosic nema chybu... robit diery do strechy koli nosicu - na taky napad bola potrebna minimalne litrovka tvrdeho alkoholu,ak nie viac... :?

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa radek » 07 Mar 2008, 22:18

No jo Lukáši, všechno je hovno a 30 let stará V8 je středobod vesmíru........ :roll: Chjo, až mě napadá ta replika z povídek Šimka a Grossmanna : "s jakými lidmi tu sedíš Béďo?". To si fakt myslíš, že hlídka dopravní polcie je až tak jednobuněčný organismus, že ji stačí naložit do T700, objet s ní pumpu a vše je zapomenuto a prominuto, protože se z ní stane blahem hýkající prvok? Někdy fakt zírám, co se tu v té diskuzi dokáže objevit...... Sorry, ale musel jsem, já nějak nedokážu strávit, že takto uvažující jedinci vůbec existují.....

Užívateľov profilový obrázok
PETR 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 18 Okt 2006, 17:29
Tatry, ktoré vlastním: T 613-3 88´
kancelář ČNR ČSSR
http://www.skodaclub.wbs.cz/
Bydlisko: OSTRAVA , CZECHOSLOVAKIA
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa PETR 613 » 07 Mar 2008, 22:48

peterzz napísal:tak ten stresny nosic nema chybu... robit diery do strechy koli nosicu - na taky napad bola potrebna minimalne litrovka tvrdeho alkoholu,ak nie viac... :?
No ony ani ty zrcátka z felicie nemají chybu. :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
Libor
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 24 Feb 2008, 00:07
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57 A kabrio
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa Libor » 08 Mar 2008, 00:00

Co by ubylo problémů, kdyby u nás byla neomezená rychlost na dálnicích. A stavěli se tu opravdu dálnice a ne paskvily typu silnice pro motorová vozidla. :cry:

ROMAN 1

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa ROMAN 1 » 08 Mar 2008, 11:27

radek napísal:No jo Lukáši, všechno je hovno a 30 let stará V8 je středobod vesmíru........ :roll: Chjo, až mě napadá ta replika z povídek Šimka a Grossmanna : "s jakými lidmi tu sedíš Béďo?". To si fakt myslíš, že hlídka dopravní polcie je až tak jednobuněčný organismus, že ji stačí naložit do T700, objet s ní pumpu a vše je zapomenuto a prominuto, protože se z ní stane blahem hýkající prvok? Někdy fakt zírám, co se tu v té diskuzi dokáže objevit...... Sorry, ale musel jsem, já nějak nedokážu strávit, že takto uvažující jedinci vůbec existují.....
SORRY,ale já zas nemůžu strávit,že takovej jedínec jako Ty kterej neumí pochop srandu a neustále do někoho reje může vůbec existovat.Když se Mi nic nelíbí tak držím hubu ne??? :?: Neříkám že jsi blbej ale tvoje chování a inteligence o tobě napovídá víc než dost a připadá Mi že Ty se cejtíš jako by si byl středem vesmíru a ostatní kolem tebe se musej točit a uctívat jen Tebe a Tvé připitomělé názory.

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa Radinko » 08 Mar 2008, 12:10

Libor napísal:Co by ubylo problémů, kdyby u nás byla neomezená rychlost na dálnicích...
Vlastne áno, lebo mŕtvy už nemajú žiadne problémy, súhlasím.

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 08 Mar 2008, 14:13

Neomezená nevim, to spíš asi ne, ale já bych začal tím, že bych např. opravil ten tankodrom, co se mu tak hrdě říká Dálnice 1. Ten limit bych nechal na těch, no dejme tomu 160 km/h, však co by se stalo zas tak hroznýho... :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Libor
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 24 Feb 2008, 00:07
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57 A kabrio
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa Libor » 08 Mar 2008, 14:15

Radinko napísal:
Libor napísal:Co by ubylo problémů, kdyby u nás byla neomezená rychlost na dálnicích...
Vlastne áno, lebo mŕtvy už nemajú žiadne problémy, súhlasím.
Máš snad pocit, že 60mil. Němců, nebo kolik jich je jsou mrtví:?: Naopak mají nižší nehodovost než u nás. Ale jak koukám psychologická masáž médii a ministerských úředníků funguje. Lidi jsou schopni hlouposti, které někde zaslechnou přijímat jako hotovou věc, aniž by se nad ni zamysleli :!:

Užívateľov profilový obrázok
Libor
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 24 Feb 2008, 00:07
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57 A kabrio
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa Libor » 08 Mar 2008, 14:24

Marco 613 napísal:Neomezená nevim, to spíš asi ne, ale já bych začal tím, že bych např. opravil ten tankodrom, co se mu tak hrdě říká Dálnice 1. Ten limit bych nechal na těch, no dejme tomu 160 km/h, však co by se stalo zas tak hroznýho... :roll:
Jasně pro začátek by to byl dobrý počin a samozřejmě, že by se ty silnice museli v některých případech přizpůsobit, ale zatim se tak neděje ani na nových úsecích, které jsou spíš poddimenzované na dnešní dopravu, natož když se to buduje na dobu podstatně delší. Ale ono je lepší říkat vy by jste se zabíjeli, rychleji jezdit nemůžete. Než si přiznat, že to jde, ale musel by se najít kvalitní projektant, který to umí a možná do toho vrazit o trochu více peněž a to si myslím, že je ten hlavní důvod proč to nejde :!:

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 08 Mar 2008, 17:39

No ona je jedna věc stav silnic, který je momentálně dost špatný a ta druhá zase řidiči, co po nich jezdí. Já sice řídim dost krátkou dobu, tudíž jsem zatim moc nenajel (asi 1200 km,) ale to, co semtam vídám, mě jen utvrzuje v přesvědčení, že bude třeba ještě dost času, než budeme moct začít mluvit o věcech jako je zrušení rychlostních limitů apod. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Libor
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 24 Feb 2008, 00:07
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57 A kabrio
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa Libor » 08 Mar 2008, 20:11

Marco 613 napísal:No ona je jedna věc stav silnic, který je momentálně dost špatný a ta druhá zase řidiči, co po nich jezdí. Já sice řídim dost krátkou dobu, tudíž jsem zatim moc nenajel (asi 1200 km,) ale to, co semtam vídám, mě jen utvrzuje v přesvědčení, že bude třeba ještě dost času, než budeme moct začít mluvit o věcech jako je zrušení rychlostních limitů apod. :wink:
Víš ja jezdím poměrně hodně do toho Německa, je pravda, že tam je věčí ohleduplnost, třeba na křižovatkách nebo při přejíždění z pruhu do pruhu. Ale to, že mě na omezené rychlosti někdo předjede nebo, že mě někdo předjede na plné čáře to se mě stane, také poměrně často a třeba dát blinkr do prava při vracení se do pruhu to tam skoro nevedou. :lol: Věř, já jezdím každodenně od 90roku, a hodně se toho v rámci ohleduplnosti zlepšilo, neříkám že vše. Akorát těch aut je minimálně trojnásobek a nové silnice skoro nepřibyli.

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 09 Mar 2008, 11:31

Jasně, to beru, ale ktěm blinkrům např.: vem si, že jedeě po dálnici, někdo tě předjíždí a když se začne vracet do pravého pruhu, tak ten blinkr nedá. Zákon sice říká, že bys ho měl dát, ale vzhledem k tomu, že se do toho pruhu vrací daleko před tebou ( nebo aspoň v "dostatečné vzdálenosti",) tak to myslím není zase taková tragédie. Naproti tomu mě se už stalo, že jsem jel po sídlišti za autem, nijak rychle pochopitelně, a ten najednou bez blinkru začal zastavovat u kraje a já jsem měl v tu chvíli co dělat. Co z toho je horší? :)

Užívateľov profilový obrázok
Libor
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 24 Feb 2008, 00:07
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57 A kabrio
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa Libor » 09 Mar 2008, 21:45

Marco 613 napísal:Jasně, to beru, ale ktěm blinkrům např.: vem si, že jedeě po dálnici, někdo tě předjíždí a když se začne vracet do pravého pruhu, tak ten blinkr nedá. Zákon sice říká, že bys ho měl dát, ale vzhledem k tomu, že se do toho pruhu vrací daleko před tebou ( nebo aspoň v "dostatečné vzdálenosti",) tak to myslím není zase taková tragédie. Naproti tomu mě se už stalo, že jsem jel po sídlišti za autem, nijak rychle pochopitelně, a ten najednou bez blinkru začal zastavovat u kraje a já jsem měl v tu chvíli co dělat. Co z toho je horší? :)
No jasně, že ten blinkr je banalita, to jsem dával jen tak za příklad. Počkej, až budeš jezdit dýl to ti i ta tvoje příhoda příjde jako sranda. Jsou daleko horší zážitky, po kterých musíš nasadit srdce na žílu a říc si, tak jsem zase přežil, no a pojedeme dál. :roll:

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa radek » 09 Mar 2008, 22:16

ROMAN 1 napísal:
radek napísal:No jo Lukáši, všechno je hovno a 30 let stará V8 je středobod vesmíru........ :roll: Chjo, až mě napadá ta replika z povídek Šimka a Grossmanna : "s jakými lidmi tu sedíš Béďo?". To si fakt myslíš, že hlídka dopravní polcie je až tak jednobuněčný organismus, že ji stačí naložit do T700, objet s ní pumpu a vše je zapomenuto a prominuto, protože se z ní stane blahem hýkající prvok? Někdy fakt zírám, co se tu v té diskuzi dokáže objevit...... Sorry, ale musel jsem, já nějak nedokážu strávit, že takto uvažující jedinci vůbec existují.....
SORRY,ale já zas nemůžu strávit,že takovej jedínec jako Ty kterej neumí pochop srandu a neustále do někoho reje může vůbec existovat.Když se Mi nic nelíbí tak držím hubu ne??? :?: Neříkám že jsi blbej ale tvoje chování a inteligence o tobě napovídá víc než dost a připadá Mi že Ty se cejtíš jako by si byl středem vesmíru a ostatní kolem tebe se musej točit a uctívat jen Tebe a Tvé připitomělé názory.
Nu co k tomuto říci milý anonyme, jak stylistika, tak obsah, ba-i rádoby užití silných slov v této Tvé duchaplné reakci celkem spolehlivě vyhovuje definici "přizdisráče", kterou tu zavedl A.T. Do doby, než se z anonyma staneš dospělým člověkem, který se nebojí pod své názory podepsat a hájit je nebudu v reakci na Tvé příspěvky nikterak pokračovat. No a co se týká toho vesmíru, oběžnic a uctívání, velmi mě to pobavilo. Jestli mě tak vidíš, chce to změnit léky..... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Lukas Giza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 26 Feb 2007, 14:59
Tatry, ktoré vlastním: T613-2-1985
Bydlisko: Liberec-CZ
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa Lukas Giza » 18 Mar 2008, 16:38

Radku, já to opravdu myslel, jako srandu.. Vím, jsem malej nezkušenej, blbej a světaznalej a já nevím, co ještě... :? :( A že je T613 a 700 dokonalý auto si nemyslím.. Však taky jednu reciklaceschopnou tatru mám, tak vím, nebo alespoň myslím, že něco vím o kvalitě hmm.. třeba ergonomie?? Hm, dílenský zpracování, bufík atd.. Takže středobod vesmíru to alespoň pro mě není a docela mě mrzí, že si myslíš, že beru tatru jako nejlepší auto, není to pravda..
Ale je to tvůj názor, jsi upřímnej a za to děkuju.. :D

MILAN M
Diskutujúci
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 18 Aug 2007, 11:59
Tatry, ktoré vlastním: vlastnil jsem 613/3 r.v.1991
Vlastním:
Toyota Hilux 1997 2,4tdi
Bydlisko: Karavan-takže každou chvilku jinde :)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa MILAN M » 19 Mar 2008, 16:55

Lukáši, nemusíš si tak nadávat, jsi ještě mladý, já jezdím do Polska a tam jsou poměry mnohdy horší..
Máš několik možností: 1, Buď to to necháš být..
2, Vykašleš se na toto fórum
3, příště si rozmysli, co zde těm tatristům můžeš napsat, neboť humor některých jedinců zde na fóru je na bodu mrazu...... 8)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Něco pro Mojža.

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Mar 2008, 21:39

za co se Lukas omlouva? Za sebe, nebo za Romana1 oni jsou dva? malej a velkej?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných