Špionážní fota z provozu Tatry T 613 ve hře Mafia

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 28 Feb 2007, 19:15

Asi si ji koupím. Ale i tak běžně se mi stává, že si tak klidně jedu s Little italy na Central island, A najdenou začnou blikat všechny textury ve hře. Třeba chvíli nevidím ani silnici. Mám grafiku od ati, a právě ten patch má opravovat hlavně chyby při výpočtu grafiky těmito kartami. Jinak mám počítač asi 2-3násobně výš než jsou její požadavky. A operák Xp profi...:(

Užívateľov profilový obrázok
Robert
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 30 Jan 2007, 18:37
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robert » 01 Mar 2007, 18:46

Jo to já mám podobnej problém se zvukovkou ale už sem si na to zvyknul
ale práve kůvli tomu sem si pořídil originálku

Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 01 Mar 2007, 18:54

Vlacek: asi z toho vznikne flame nVidiotu proti fanATIkum, ale osobne se ATI vyhybam. Bohuzel, na firemnim notebooku se mi to nepodarilo - mam tam ATI Radeon 9000. Takove ty drobne nedostatky, jako ze obcas chybi nektere textury, nebo trojuhelniky, temer nulova podpora pokrocilejsich funkci typu vertex-buffer-objekty apod.... to se da nejak prekousnout, preci jen tento notebook neni urcen pro vyvoj 3d. Kontrolni zobrazeni si udelam vzdy na nVidii, ktera podava stabilni a predpokladany vysledek.

Co mne ovsem dokaze maximalne nastvat, je, kdyz se ovladac ATI ozhodne, ze uz ho 3d nebavi a grafickou kartu odpoji - samozrejme zcela nahodne a v nejnevhodnejsi dobu. Windoze se prepnou do VGA rezimu (protoze jim najednou zmizela gfx karta :) ) a milostive oznami, ze je potreba restartovat.

Problemy zejmena starsich karet ATI v OS MS Windows jsou dost zname. Jestli Ti vypadavaji textury, dost bych veril tomu, ze za to mohou chyby v ovladacich gfx karty. Vymena za jinou verzi muze (ale taky nemusi!) pomoci. Na druhou stranu se najdou i vytvory, ktere nefunguji korektne na zadnem 3d hardware ;) . Mafie mezi ne ovsem rozhodne nepatri.

Druha vec - psal jsi o T87 do Mafie - nekdo udelal osmicku :shock: , nebo jsi mel na mysli T77a ?

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 01 Mar 2007, 20:34

Omlouvám se za mystifikaci, měl jsem na mysli Antoníovu T77a jen se mi to nějak pomíchalo v palici. Co se týče Ati, mám 9600, na pc mi nikdy nedělala potíže, spouštím s ní Archicad 8 a 9, a Sketchup 5. Tam nikdy nezaváhala. I když nerendruju nic extra náročného...

Antonin

Príspevok od užívateľa Antonin » 04 Mar 2007, 22:05

Važení prace na tatře jsou zatim pozastaveny neboť mam nervy na pochodu protože mam kluka v nemocnici s obrnou.

Užívateľov profilový obrázok
Štěpán
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Okt 2006, 13:12
Tatry, ktoré vlastním: T613 2/3 1977
Bydlisko: Týn
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Štěpán » 05 Mar 2007, 00:03

Mam ati X550 ..... Běžná práce archicad 10 + autocad 2007 a není problém. Mafie je zcela v klidu 1600x1200 70Hz není co řešit . Jenom zatím projektor zvládá jen 1280x768 :(

Nicméně doufám že u Antionína vše dobře dopadne!

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 90 neregistrovaných