Krabica od topánok

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 09 Nov 2006, 19:27

miloš bukáček napísal:Tak ty jseš taky dobrej tydýtek. Já tady pod svým vlastním jménem zjebu koho chci a zrovna tak si z něj udělám srandu.Takovéhle srandičky by mě pravděpodobně napadali tak na střední škole,jen kdyby tenkrát byl internet.
To si vážen myslíš? Ja by som skôr pvedal, že ty tu pod svojim menom, alebo aj bez neho, častuješ ludí invektívami a vulgarizmymi, čo zdá sa začína prinášať svoje ovocie :wink:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 09 Nov 2006, 19:31

Jen těm co si to zaslouží,ombudsmane. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 09 Nov 2006, 19:38

miloš bukáček napísal:Jen těm co si to zaslouží,ombudsmane. :wink:
Ak ty rozhoduješ o tom, čo si kto zaslúži, skôr by si aml byť ombudsman sám, nie? :lol:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 09 Nov 2006, 19:38

Navíc jsem si nevšiml, že by Vás,urozené pány,Hanička počastovala jakýmikoliv invektívami,natož pak vulgarizmymi.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 09 Nov 2006, 19:40

Ombudsman nerozhoduje o tom,co si kdo zaslouží,Vaše Veličenstvo pane Maďare.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 09 Nov 2006, 19:40

Vínimočne ti dávam za pravdu, ani ja som nič také nevšimol.

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 09 Nov 2006, 19:48

miloš bukáček napísal:Navíc jsem si nevšiml, že by Vás,urozené pány,Hanička počastovala jakýmikoliv invektívami,natož pak vulgarizmymi.
nikto jej nič také ani nevičítal.myslím že som ju podozieral ja a ondrej mal tiež podobné podozrenie.a potom sa to vysvetlilo.tak to vidím ja.žiaden škandál.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 09 Nov 2006, 20:58

ondrej napísal:Ja som vyjadril pochybnosti o tom, či Jitka a Hanička sú tie, za koho sa tu vydávajú so želaním, že rád by som sa mýlil.
Nasrávala som do toho neplietol, to je myslím niekto iný. Stačí si porovnať štýl jeho písania so štýlom jedného prispievateľa - podobnosť veľmi veľká... :wink:
Palo: zřejmě tedy umíš číst myšlenky.Nebo se snad chlapci na mě domlouváte?

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 09 Nov 2006, 21:03

Keby som vedel čítať myšlienky tak by som sa ondreja nepýtal či tým myslí teba.Alebo čo presne ti nie je jasné?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 09 Nov 2006, 21:10

Palo napísal:
nikto jej nič také ani nevičítal.myslím že som ju podozieral ja a ondrej mal tiež podobné podozrenie.a potom sa to vysvetlilo.tak to vidím ja.žiaden škandál.

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 09 Nov 2006, 21:16

No ale to bola treč o haničke:

Ja:
Toto je velmi zvláštne vlákno.Ja si myslím že hanička je mr. nasrával a to čo tu písal Marek nemá žiadny zmysel ani s tými fotkami ani bez nich.
Mne to pripadá ako keby sa chcel nejaký veterinár blejsknout a napísal sem niečo o velkých oblých zadkoch ťažných koní a pripojil sem fotku 603ky alebo zas právnik by tu hovoril o smradlavosti mečiarovych amnestií v súvislosti s fotografiou udymeného motora 613ky.
Dalsi prispevok od ondreja:
Palo - myslím, že triafaš do čierneho, "Hanička" aj "Jitka" si tu urobil z niekoho zdroj pochybnej zábavy a pritom si myslí, aký je len chytrý......
podla toho som napísal že podobné podozrenie mal aj ondrej.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 09 Nov 2006, 21:19

Aha,takhle.A podle kterých indicií jsem ti tedy nakonec vyšel já,smím li vědět?

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 09 Nov 2006, 21:28

Potom ondrej napísal toto:
Ja som vyjadril pochybnosti o tom, či Jitka a Hanička sú tie, za koho sa tu vydávajú so želaním, že rád by som sa mýlil.
Nasrávala som do toho neplietol, to je myslím niekto iný. Stačí si porovnať štýl jeho písania so štýlom jedného prispievateľa - podobnosť veľmi veľká...
A preto som sa opýtal čí myslí teba.Tak mi to vychádzalo.Indície boli vo vlákne o TASK.Nasrával mal tiež okrem iných kriticko-výsmešné príspevky.Ale ja si myslím že má momentálne nasrával útlm.Možno je to torchu aj škoda.Koho ale myslel ondrej to neviem.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 09 Nov 2006, 21:39

Kriticko-výsměšné příspěvky proti Taksu měl Nasrával? A já jsem měl nějaké kritické příspěvky proti Taksu? Možná jen proti lidem(pardon honoraci),kteří zde jménem Taksu vystupují.Dobrá tedy,zmýlená neplatí,prdíme na to.

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 09 Nov 2006, 21:50

nasrával mal takéto príspevky všeobecne, či aj voči TASK to neviem to je jedno.možno som nenapísal presne o čom boli tvoje príspevky ale aj to je jedno.proste ma nenapadol nik iný kdo tu mal s niekim také iskrivejšie debaty a nebol prihlásený.ale áno máš pravdu je to diskusia pre ostatných otravná.

Ale aj tak dúfam že sa raz toto vlákno dostane do učebníc o histórii internetu.... :roll:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 10 Nov 2006, 08:55

Palo - kto mi pripomína Nasrávalov štýl písania, som tu zámerne neuviedol. Istotu totiž nemám a nerád by som niekoho krivo obvinil. Ale zdá sa mi, že dosť často uvažujeme v niektorých veciach podobne - snáď až na niektoré detaily podtlakovej regulácie predstihu ;-)

Hanička tu na fóre žiadne vulgarizmy neuvádzala, pokiaľ som čítal jej príspevky - o Jitke sa to však tvrdiť nedá.
Pripúšťam, že ohľadom Haničky som sa mohol pomýliť, ale videlo sa mi to akosi primnoho dievčat naraz za takú krátku chvíľu - čo mi je stále podozrivé...

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 10 Nov 2006, 09:48

Ondro ,ale přesně!!! Dnes je to samej provokatér,většinou takovej expert chce shodit klub, protože kope za jiný,či je v jiné federaci, nebo je to jedinec kterej se snaží nasrávat z osobní zášti, proto že mu někdo vyfoukl nějaké auto na které stejně neměl kontakty a finance... Tak to bohužel funguje a já osobně už na takové lidi sprominutím bliju...

TatraplanuZdar

Príspevok od užívateľa TatraplanuZdar » 10 Nov 2006, 11:07

ondrej napísal:Pripúšťam, že ohľadom Haničky som sa mohol pomýliť, ale videlo sa mi to akosi primnoho dievčat naraz za takú krátku chvíľu - čo mi je stále podozrivé...
Ondrej, osobne ručím za to že Jitka je existujúca veľmi mladá osoba ženského rodu - dokonca Jitka F. je skutočnosť nie pseudonym.
Pokiaľ toto tvrdenie odmietaš musíš spochybniť aj moju existenciu a pravdovravnosť. A Jitka je síce krehká dievčina ale ja síce nie už najmladší, ale stále v celkom dobrej forme a dobre cez 100 kg a detvianskej nátury. To by sme si museli niekde v krčme vydiskutovať - po dobrotky či po zlotky. To by mohlo byť celkom náhle prebudenie z virtuálnej reality.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 10 Nov 2006, 13:35

Tatraplanuzdar:
- tvoju existenciu, ani tvoju hmotnosť, ani detviansku náturu, som myslím nikde nespochybňoval - neviem, čo ťa to napadlo. Vôbec sa však nebránim tomu si s tebou niekedy sadnúť do (dobrej) krčmy - dúfam, že príležitostí budeme mať dosť - na nejakom Tatra-stretnutí? Okrem tejto môžeme prediskutovať aj iné témy.. :wink:
- neviem, či si niekedy aj v minulosti "osobne ručil", že Jitka existuje. Ak áno, nejako som to prehliadol - mohlo sa stať.
Myslím ale, že sa dá pochopiť aj to, ak som pochyboval o existencii "veľmi mladej osoby ženského rodu - krehkej dievčiny Jitky". Tie sa totiž spravidla nezvyknú vyjadrovať spôsobom napr.:
.:Jitka.F:. napísal:UÁÁÁÁÁÁÁ! Kerý kokot nechal tak krásné auto takhle zrezivět?

To by som čakal skôr od nejakej komisárky čerstvo vzniknutého sovietu pri zahájení procesu znárodňovania po Leninovej revolúcii.
Takže - ak tú veľmi mladú a krehkú dievčinu osobne poznáš, možno by si jej mohol troška dohovoriť, nech sa správa adekvátne svojej krehkosti, mladosti a ženskosti. Pristane jej to viacej - aj k T603.

TatraplanuZdar

Príspevok od užívateľa TatraplanuZdar » 10 Nov 2006, 14:11

[quote="TatraplanuZdar"]
Tak aby som vyriešil všetky "Naszrávacie" pochybnosti.
Jitka F. je dcéra môjho starého priateľa ktorý sa tiež zaujíma o veterány.
[quote]

Takže musím ocitovať sám seba, doteraz som to robil len vo vedeckých článkoch teraz je to prvý raz v diskusii.

Inak občas nám všetkým niečo ujde, aj moje vlastné dcéry sa teda v dokážu "pošmyknúť" a ked niečo poviem tak dostanem odpoved: ak si bez viny tak môžeš prvý hodiť kameň ....

Inak rozhodne si niekde musíme sadnúť už len ohľadom mýtického TAKS ...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 89 neregistrovaných