tatra 613

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Erik » 19 Feb 2008, 18:51

Ano, presne ako pise Ladis :)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 20:38

chtělo by to taky trochu vlastní invence, Eriku...

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 20 Feb 2008, 09:41

Nakoniec to bola dobra diskusia... Polemika je super vec, clovek si kazdeho vypocuje (precita) a nemusi s nim suhlasit, taky relax je obcas prijemny :mrgreen:

Ambiciózní tajemníček

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 20 Feb 2008, 10:21

Koukám Milošovi právě došlo, že podle logiky tohoto vlákna sáhodlouhý seznam jeho sbírky nutně musí být pokládán za snahu udělat na nás dojem. Tak ho vypustil. Jenže teď to s jeho větou "nemám žádné tatry" vypadá zase, že se dostal do křížku se svým axiomem, že lidi bez tater nemají chodit na toto fórum (jako Ergo). No a na závěr máme jeho nový avatar, který musíme zřejmě posuzovat zase podle jeho logiky, že "podle nicku na fóru se dá udělat celkem dobrý úsudek o přispěvateli".

Už jsem to tady myslím jednou psal, že ten svůj nick používám hlavně proto, že na impulsivní lidi, kteří nedokáží potlačit svoje negativní vnímání slova "ambiciózní", to působí tak, že se velmi brzy a hezky projeví.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 10:57

Ambiciózní tajemníček napísal:Koukám Milošovi právě došlo, že podle logiky tohoto vlákna sáhodlouhý seznam jeho sbírky nutně musí být pokládán za snahu udělat na nás dojem. Tak ho vypustil. Jenže teď to s jeho větou "nemám žádné tatry" vypadá zase, že se dostal do křížku se svým axiomem, že lidi bez tater nemají chodit na toto fórum (jako Ergo). No a na závěr máme jeho nový avatar, který musíme zřejmě posuzovat zase podle jeho logiky, že "podle nicku na fóru se dá udělat celkem dobrý úsudek o přispěvateli".

Už jsem to tady myslím jednou psal, že ten svůj nick používám hlavně proto, že na impulsivní lidi, kteří nedokáží potlačit svoje negativní vnímání slova "ambiciózní", to působí tak, že se velmi brzy a hezky projeví.
No to snad neni ani pravda.Co to placas za nesmysly? Nejprve prestan mluvit v mnoznem cisle, vystup pekne sam na sebe a pak prestan hrat machra,ze umis delat profesora lidskych dusi.Ani jedna z tvych domenek se pravde neblizi ani na kilometr a sam to dobre vis.Hrajes machra, tajemniku, ale sezere ti to maximalne jen dusevni nymand...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 11:07

Samozrejme ze tvuj prispevek povazuji za do nebevolajici provokaci a co sis tim dovolil u me presahlo vsechny meze tolerance. Jsi prase nechutne zahledene do svych titulu a vsichni ostatni jsou pro tebe povl. Vubec se nemusis snazit delat rozbor tohoto meho prispevku, protoze na nej primo reagovat nebudu, jen pouziju to co se mi bude hodit do kramu, stejne jako to delas ty. Povazuji te za nabubreleho dosebezahledeneho idiota.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 20 Feb 2008, 11:16

miloš bukáček napísal:No to snad neni ani pravda.Co to placas za nesmysly? Nejprve prestan mluvit v mnoznem cisle, vystup pekne sam na sebe a pak prestan hrat machra,ze umis delat profesora lidskych dusi.Ani jedna z tvych domenek se pravde neblizi ani na kilometr a sam to dobre vis.Hrajes machra, tajemniku, ale sezere ti to maximalne jen dusevni nymand...
A to ty sám dobře nevíš? Jak jsi potom mohl napsat tohle?
miloš bukáček napísal:Odporujes sam sobe. Co mohl Ironclad hledat na nicku anonymniho prispevatele za spojitost, nez cloveka tlaciciho se ambiciozne nahoru,ze. Jsem rad, ze jsi to takhle sam ocitoval, nebot anonymous se snazil zapusobit. Skoda jen, ze jsem do toho skocil ja, nebot jsme se mohli dockat realne pravdy. Takhle to zustane pouze u polemik.
A.T. jen dotáhl tvoji logiku ad absurdum. Začíná mi být jasné, proč tě nemůžu pochopit. Nechce se mi věřit, že bys dokázal uvažovat tak primitivně přímočarým způsobem. To Ironcladovi už to věřím, zvláště po tomhle:
IRONCLAD napísal:Miloši proč jsi vymazal ten avatar a seznam ??? Bylo to dobré a mi osobně se to líbilo. Myslím že nemá smysl mazat to kvůli pár zavistivců,co na tolik tater nemají.
Tady prostě chybí jakýkoliv nadhled.
miloš bukáček napísal:Samozrejme ze tvuj prispevek povazuji za do nebevolajici provokaci a co sis tim dovolil u me presahlo vsechny meze tolerance. Jsi prase nechutne zahledene do svych titulu a vsichni ostatni jsou pro tebe povl. Vubec se nemusis snazit delat rozbor tohoto meho prispevku, protoze na nej primo reagovat nebudu, jen pouziju to co se mi bude hodit do kramu, stejne jako to delas ty. Povazuji te za nabubreleho dosebezahledeneho idiota.
Výborně! A až pochopíš, že účelem této do nebevolající provokace bylo ukázat, jak uvažuješ, budeš na správné stopě. Budu i já nabubřelý do sebe zahleděný idiot, za pokus vysvět ti, jak jsi měl tu nechutnou provokaci číst?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 11:18

Lehni na hadr advokate.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 20 Feb 2008, 11:40

miloš bukáček napísal:Lehni na hadr advokate.
Neobhajuji A.T., jen se ti snažím něco vysvětlit. Vidím, že ses kromě přestěhování potřeboval i vymezit. Aby to nezapadlo, dovolím si vyrobit kopii do fóra.
miloš bukáček napísal:Nemám žádné Tatry.... až vyrostu jednu si koupím,ale nechci být takový totalní blbec jako je Richard Růžička.
Miloši, já, A.T., Michal Heky i ziza (doufám pánové prominete, že si dovolím předpokládat váš názor, jsem si téměř jist, že se nemýlím) jsme pochopili, proč jsi smazal seznam tater, které vlastníš. Mimo mísu byl pouze Ironclad (pokud to od něj nebyla promyšlená provokace, ale myslím, že by to nedal a byl v ten okamžik upřímný). A.T. použil té stejné logiky jakou si ty vysvětluješ jeho nick ve snaze ukázat ti, jak se tímto způsobem dá vysvětlil tvůj avatar a to, že najednou píšeš, jak nemáš žádné tatry.
Myslím, že jeho jedinou ambicí bylo právě toto a nemyslím, že by na tebe jakkoliv útočil. Jako by skutečně hovno smrdělo a exkrement ne...

Před několika měsíci jsem tu někam napsal, že se zříkám užívání smajlíků a budu se snažit psát tak, aby byl význam textu zřejmý i bez nich. Asi to nepůjde a prosím admina o přidáni ikony zlomené hole.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 11:45

Velice se mylis.. To je jedine co ti k vyplodu vasich chorych mozku muzu napsat.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 11:49

Mistoprisezne prohlasuji, ze jsem seznam svych Tater smazal na zaklade zadosti Michala Hekyho, z duvody uspory mista. Hledani jakehokoliv jineho duvodu s ohledem na reakce panu Ruzicky a Ladise je nesmyslne a zbytecne.Jedna se pouze o cileny utok na mou osobu dvou vyse jmenovanych individui.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 11:51

Ladis nepreji si soukrome zpravy od tebe. Klidne ji smaz, nebot si ji stejne nevyzvednu.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 20 Feb 2008, 12:04

miloš bukáček napísal:Mistoprisezne prohlasuji, ze jsem seznam svych Tater smazal na zaklade zadosti Michala Hekyho, z duvody uspory mista. Hledani jakehokoliv jineho duvodu s ohledem na reakce panu Ruzicky a Ladise je nesmyslne a zbytecne.Jedna se pouze o cileny utok na mou osobu dvou vyse jmenovanych individui.
Já ti to věřím a netvrdil jsem nic jiného. Jestli máš pocit, že ano, zkus mi vysvětlit, jak jsi na to přišel. Proč máš pocit, že na tebe útočím?
miloš bukáček napísal:Ladis nepreji si soukrome zpravy od tebe. Klidne ji smaz, nebot si ji stejne nevyzvednu.
Mazat ji nebudu. Dám ji do fóra.

Velice se mýlím v čem? Nezkusíš mi vyléčit mozek?

Nechtěl jsem se ptát tady, protože mám pocit, že jen nerozumíš tomu, co se ti snažím vysvětlit. Tento pocit podporuje tvoje naprosto zbytečná obhajoba, protože vím proč jsi ten seznam smazal a i já souhlasím s úsporou místa, které to přineslo. Dále mám pocit, že je to tak zřejmé, až je zbytečné řešit to veřejně a předpokládal jsem, že ti to dokážu vysvětlit v SS (to je hnusná zkratka, co?). Asi jde skutečně o marnou snahu, promiň.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 12:08

Napis si ji treba na celo, pokud si myslis ze ti to pomuze.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ziza » 20 Feb 2008, 13:02

K mazání seznamu tatrovek mám tuto připomínku:

. Ač informace ne/mám takovou či jinou tatru je někdy užitečná, jejich seznam bezesporu začal znepřehledňovat čtení diskuse. Včera brzo ráno (kdosi to již před pár dny navrhnul) jsem svůj seznam proto smazal. Cirka dvě hodiny poté jsem si všiml, že jej dal pryč i M.B., což jsem kvitoval příznivě a dmul se pýchou, že snad jsem mu byl příkladem a opravdu mě ani nenapadlo, že by to udělal pro něco jiného, než pro úsporu místa. Věřím, že to tak viděli a vzali nejen "starousedlíci", ale prostě všichni. Prostě - vyřízeno!
Až teprve k večeru jsem se k mému úžasu dočetl, jakýže důvod Ironklad svým srdcem a citlivou duší zkonstruoval?! No co, je šestsetřináctkářem krátce, ale dojde i na něj a taky jednou (brzy) prohlídne.

Takže, Miloši, myslím, že jen slyšíš růst trávu na betonu.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 13:08

ziza napísal:K mazání seznamu tatrovek mám tuto připomínku:

. Ač informace ne/mám takovou či jinou tatru je někdy užitečná, jejich seznam bezesporu začal znepřehledňovat čtení diskuse. Včera brzo ráno (kdosi to již před pár dny navrhnul) jsem svůj seznam proto smazal. Cirka dvě hodiny poté jsem si všiml, že jej dal pryč i M.B., což jsem kvitoval příznivě a dmul se pýchou, že snad jsem mu byl příkladem a opravdu mě ani nenapadlo, že by to udělal pro něco jiného, než pro úsporu místa. Věřím, že to tak viděli a vzali nejen "starousedlíci", ale prostě všichni. Prostě - vyřízeno!
Až teprve k večeru jsem se k mému úžasu dočetl, jakýže důvod Ironklad svým srdcem a citlivou duší zkonstruoval?! No co, je šestsetřináctkářem krátce, ale dojde i na něj a taky jednou (brzy) prohlídne.

Takže, Miloši, myslím, že jen slyšíš růst trávu na betonu.
Vis, Zizo, me seznamy Tater nevadily,ani neprekazeli v diskusi.
Kdyz se do me najebal AT, ze mu to zabira pulku obrazovky, ignoroval jsem tohoto kverulanta.Kdyz mi to napsal i Michal Heky s racionalnim duvodem,vyhovel jsem mu.
Travu slyset rust i na betonu je velmi pozitivni vec a mockrat v zivote mi pomohla.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 20 Feb 2008, 13:19

Já prostě nemůžu pochopit, že Hekymu tvůj seznam zabíral polovinu obrazovky racionálně, zatímco tajemníčkovi iracionálně. On tě navíc o jeho smazání nežádal, pouze vysvětloval dvojitému agentovi, že těch příspěvků zas není tolik, protože tvá jedna věta je nafouknutá o seznam tater, které vlastníš. Jestli za tím vidíš i něco jiného, bude to asi paranoia, že by tráva nakonec fakt prorazila beton. Může se stát a může to být pozitivní, zatím se akorát daří obviňovat a urážet lidi pro něco, co sis špatně vyložil. A to podle mě příliš pozitivní věc není.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 13:21

ladis napísal:Já prostě nemůžu pochopit, že Hekymu tvůj seznam zabíral polovinu obrazovky racionálně, zatímco tajemníčkovi iracionálně. On tě navíc o jeho smazání nežádal, pouze vysvětloval dvojitému agentovi, že těch příspěvků zas není tolik, protože tvá jedna věta je nafouknutá o seznam tater, které vlastníš. Jestli za tím vidíš i něco jiného, bude to asi paranoia, že by tráva nakonec fakt prorazila beton. Může se stát a může to být pozitivní, zatím se akorát daří obviňovat a urážet lidi pro něco, co sis špatně vyložil. A to podle mě příliš pozitivní věc není.
Jste zahledeni sami do sebe. Ze trava prorazi i beton je holy fakt.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ziza » 20 Feb 2008, 13:24

I když jsem je strpěl, mně teda vadily a jen proto jsem je smazal. Stejně tak trpně přijímám (ale vadí mi) nešvar kompletních a vnořených citací, i když je zřejmé, že se následná polemika váže jen k pár slůvkům. Snad by každý přispívatel, když už se rozhodl světu něco sdělit, mohl oželet pár vteřin navíc a vymazat z citace nepodstatné. Ano, i já jsem někdy líný. :?

Doufám, že až ti bude víc než třináct, tak uvěříš, že na betonu tráva neroste. :wink:

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 20 Feb 2008, 13:26

Miloši, vždyť jsem ti napsal, že se to může stát. Záleží na betonu, trávě, času a na tom, zda-li kolem betonu bude něco, kde se tráva může chytnout. Co kdyby sis z toho zkusil vybrat k odpovědi i něco jiného než tu nejméně podstatnou věc?

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných