tatra 613

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 20:34

ziza napísal::) Trochu jsem tygra za ocas zatahal i já, že? Takže:
miloš bukáček napísal: ...Navíc si myslím, že A.T. nepotřebuje mít svého advokáta a je více než úsměvné,že se jich vždy pár vyrojí, když se kdokoliv snaží Vašemu pohlavárovi virtuálně ublížit... . Navíc jsou to vždy ta samá jména. Tomu se říká síla kolektivu....
Stavím se za názory Ironclada. Reaguje na momentální situace, bez ohledu znalosti historie tohoto webu, potažmo TKB. A to Vám pánové starousedlíci zjevně nevoní. .... podívat se na to co je Ironclad vlastně zač? ....Pravděpodobně budete velmi překvapeni až uvidíte výsledky jeho úsilí...

Ale joo, ano, jen ať reaguje! Směle Do To Ho!. Víc a houšť! Humoru je tu málo, tak třeba bude zase trochu srandy.... a i starousedlíci lépe uvidí, co je vlastně zač? Jen by ho pak nemělo málem klepnout, když se těm jeho "okamžitým reakcím" někdo usmívá, ne-li srdečně chechtá jako např. já. To mně snad povolí - smát se - když se mi chce. Nebo ne? :mrgreen:
Proč s na to ptám zrovna Tebe? Tož... z posledních několika stránek jsem vytušil, že jsi převzal jeho zastoupení. A jde Ti to parádně, všechna čest! Ty jsi JUDr.? Myslel jsem si, že děláš něco jinýho. :wink:

Proč by ,měl být Miloš JUDr ??? Protože se přiklání k mému názoru ???? No,jak jsem vypozoroval v tomto vláknu,tak potom by těch JUDr-u tady muselo být více.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 18 Feb 2008, 20:40

Mirek napísal:Aha, hovno smrdí. Exkrement ne.
Ak si to niekolko krat precitas, pochopis ze si napisal velku pravdu :!:

Clovek sa pozna podla sposobu vyjadrovania a nie obsahu, kazdy predsa mozeme mat svoju pravdu. Nakoniec kto z nas ma univerzalnu pravdu? Oporucam precitat si dielo Immanuela Kanta "Kritika cisteho rozumu" je to tam krasne vysvetlene.

Užívateľov profilový obrázok
Mirek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 554
Dátum registrácie: 23 Okt 2007, 22:14
Tatry, ktoré vlastním: T603 M68
T603 M69
T613-3 OTS EX
T613-4M
Bydlisko: střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Mirek » 18 Feb 2008, 21:02

Hovno bude smrdět ať ho nazveš jak chceš.
Člověk se skutečně nedá posuzovat jen podle způsobu vyjadřování, důležité jsou činy a to jsou v případě internetové diskuze vyslovné (napsané) názory.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 21:10

Mirek napísal:Hovno bude smrdět ať ho nazveš jak chceš.
Člověk se skutečně nedá posuzovat jen podle způsobu vyjadřování, důležité jsou činy a to jsou v případě internetové diskuze vyslovné (napsané) názory.

tak,tak

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 21:22

IRONCLAD napísal:Proč by ,měl být Miloš JUDr ??? Protože se přiklání k mému názoru ???? No,jak jsem vypozoroval v tomto vláknu,tak potom by těch JUDr-u tady muselo být více.
Protože mu to jde parádně! Pozorovací talent tedy máš...
Zkusím to ještě jednou v reakci na tvůj příspěvek z Pondělí, 18 Febuára 2008 14:59. "Miloši plně s tebou souhlasím !!!! ... Je mi jedno kdo má jakou pozici a kdo co dělá.". Miloš si zamanul, že se tady někdo ohání funkcemi (Kde, Miloši?), odsoudil to a ty jsi mu to odsouhlasil, aniž by se podíval dál než pár řádků výše. Jistěže má Miloš právo takové nepěkné chování (vyzdvihování funcí a zásluh) pranýřovat, akorát, že to tady nikdo nedělá! Zkrátka si vymyslí problém, odsoudí jej a ty mu přikývneš. Ani jednou mě nenapadlo polemizovat s Tvými názory, neodporoval jsem ani Milošovi, protože nemůže mít nepravdu - jako každá myšlenková konstrukce bez vztahu k realitě je jeho výplod vnitřně konsistentní. Mám se tu i vykakat nebo je to jasné?

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 21:28

ladis napísal:
IRONCLAD napísal:Proč by ,měl být Miloš JUDr ??? Protože se přiklání k mému názoru ???? No,jak jsem vypozoroval v tomto vláknu,tak potom by těch JUDr-u tady muselo být více.
Protože mu to jde parádně! Pozorovací talent tedy máš...
Zkusím to ještě jednou v reakci na tvůj příspěvek z Pondělí, 18 Febuára 2008 14:59. "Miloši plně s tebou souhlasím !!!! ... Je mi jedno kdo má jakou pozici a kdo co dělá.". Miloš si zamanul, že se tady někdo ohání funkcemi (Kde, Miloši?), odsoudil to a ty jsi mu to odsouhlasil, aniž by se podíval dál než pár řádků výše. Jistěže má Miloš právo takové nepěkné chování (vyzdvihování funcí a zásluh) pranýřovat, akorát, že to tady nikdo nedělá! Zkrátka si vymyslí problém, odsoudí jej a ty mu přikývneš. Ani jednou mě nenapadlo polemizovat s Tvými názory, neodporoval jsem ani Milošovi, protože nemůže mít nepravdu - jako každá myšlenková konstrukce bez vztahu k realitě je jeho výplod vnitřně konsistentní. Mám se tu i vykakat nebo je to jasné?

Ono,já souhlasil i s názory jiných členů. Tak nevím proč se zrovna diskutuje můj souhlas s Milošem. Připadá mi že když s ním souhlasím je to jak bych tu píchl do vosího hnízda.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ziza » 18 Feb 2008, 21:49

IRONCLAD napísal: Proč by ,měl být Miloš JUDr ??? Protože se přiklání k mému názoru ???? No,jak jsem vypozoroval v tomto vláknu,tak potom by těch JUDr-u tady muselo být více.
8)
Advokát přece nutně nemusí sdílet (ve většině kaus ho ani zdaleka nesdílí) náhled klienta. Ovšem musí, když už se kausy ujmul, jej za všech okolností nekompromisně a nekonečně hájit i kdyby si v duchu myslel pravý opak. Měl bys být rád, jak to M.B. jde. Já vím, není JUDr, ale IMHO se možná minul povoláním. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
stastnytatrovak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 07 Jún 2005, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: Prechodne bez auta...
Bydlisko: Soenderborg, Dansko
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa stastnytatrovak » 18 Feb 2008, 21:57

Chlapci, ved sa preberte :lol:
Chodme robit, co je pre nas dobre, ti z nas, co to maju :

Ist sa hrat s Tatrovkou
Ist sa hrat s frajerkou/zenou (alebo aj muzom, pre tych co toto chcu :shock: )
Ist si dat pivko...

Ja za chvilu pojdem robit to prve. Robi mi to radost :D

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 22:01

Miloš není můj advokát. Neboj neplatím ho !!! Dělá to ze své vůle. Takže si myslím že timto ho neodradíš, i když to vypadá jako tvůj záměr.

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa michal heky » 18 Feb 2008, 22:08

Ergo_sum napísal:
Mirek napísal:Aha, hovno smrdí. Exkrement ne.
Ak si to niekolko krat precitas, pochopis ze si napisal velku pravdu :!:

Clovek sa pozna podla sposobu vyjadrovania a nie obsahu, kazdy predsa mozeme mat svoju pravdu. Nakoniec kto z nas ma univerzalnu pravdu? Oporucam precitat si dielo Immanuela Kanta "Kritika cisteho rozumu" je to tam krasne vysvetlene.
Tedy kdyby čistě hypoteticky Hitler vystoupil ze své předvolební tatrovky a líbeznou vybranou mluvou sdělil své plány co se týče eliminace židů, ty bys z toho vyvodil závěr, že je to milý chlapík?

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 22:10

IRONCLAD napísal:Ono,já souhlasil i s názory jiných členů. Tak nevím proč se zrovna diskutuje můj souhlas s Milošem. Připadá mi že když s ním souhlasím je to jak bych tu píchl do vosího hnízda.
Tvůj souhlas s Milošem se diskutuje proto, že se na něm dá krásně ukázat, jak krátkozraké může být reagovat jen na momentální situaci. Mě zase připadá, že vůbec nechápeš o čem celou dobu píšu. Začínají mi docházet nápady, jak ti to vysvětlit a pravděpodobně to vzdám. Vůbec nejde o to, s čím souhlasíš a s čím ne, ale o vztah Tvých souhlasů k realitě. Ty teda plně souhlasíš s Milošem a vůbec tě nezajímá o co Miloš svá tvrzení opírá?
IRONCLAD napísal:Miloš není můj advokát. Neboj neplatím ho !!! Dělá to ze své vůle. Takže si myslím že timto ho neodradíš, i když to vypadá jako tvůj záměr.
Myslím, že si dám druhé pivo. A pak možná třetí. Vlastně nevím kolik piv bych si musel dát, abych si dokázal představit, že by někoho mohlo napadnout, že bys snad Miloše platil nebo že byste snad byli jakkoliv domluveni. Před kým se objahuješ? Proč to vypadá jako zizuv záměr? Co tedy je podle Tebe zizovým záměrem? Nechápu...

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ziza » 18 Feb 2008, 22:13

Já a odrazovat? No dovol... už jsem přeci psal: jen houšť a větší kapky? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 22:23

ziza napísal:Já a odrazovat? No dovol... už jsem přeci psal: jen houšť a větší kapky? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
to vážně nemá smnysl. Tahle diskuze nebude mít konce

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 22:25

ladis napísal:
IRONCLAD napísal:Ono,já souhlasil i s názory jiných členů. Tak nevím proč se zrovna diskutuje můj souhlas s Milošem. Připadá mi že když s ním souhlasím je to jak bych tu píchl do vosího hnízda.
Tvůj souhlas s Milošem se diskutuje proto, že se na něm dá krásně ukázat, jak krátkozraké může být reagovat jen na momentální situaci. Mě zase připadá, že vůbec nechápeš o čem celou dobu píšu. Začínají mi docházet nápady, jak ti to vysvětlit a pravděpodobně to vzdám. Vůbec nejde o to, s čím souhlasíš a s čím ne, ale o vztah Tvých souhlasů k realitě. Ty teda plně souhlasíš s Milošem a vůbec tě nezajímá o co Miloš svá tvrzení opírá?
IRONCLAD napísal:Miloš není můj advokát. Neboj neplatím ho !!! Dělá to ze své vůle. Takže si myslím že timto ho neodradíš, i když to vypadá jako tvůj záměr.
Myslím, že si dám druhé pivo. A pak možná třetí. Vlastně nevím kolik piv bych si musel dát, abych si dokázal představit, že by někoho mohlo napadnout, že bys snad Miloše platil nebo že byste snad byli jakkoliv domluveni. Před kým se objahuješ? Proč to vypadá jako zizuv záměr? Co tedy je podle Tebe zizovým záměrem? Nechápu...
No,tak prvotně. Nevím kde mě to psychoticky tlačíš,ale připadá mi že neustále rozpitváváš co jen kdo napsal. Myslím že s takovou s tebe bude alkoholik. Takže jak přestaněš psát je zjevné že jsi už namol :lol:

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 22:36

a o co by se měl opírat když hájí můj názor a přiklání se k němu ??? Snad ví dobře každy sám co mu sedí a co ne. Ja nevěděl že vedem odbornou diskuzi kde je třeba něco něčím opírat !!! Já vidím že tady vedem žabomyší válku a tlacháme o hovně. Čím to chceš jako opřít ???

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 22:46

michal heky napísal:Tedy kdyby čistě hypoteticky Hitler vystoupil ze své předvolební tatrovky a líbeznou vybranou mluvou sdělil své plány co se týče eliminace židů, ty bys z toho vyvodil závěr, že je to milý chlapík?
Sice to není otázka na mě, ale... Ergovo tvrzení vypadá jako hovadina pouze samo o sobě. Smysl ovšem začne dávat ve vztahu ke Kritice čistého rozumu. Takže jsou dvě možnosti:
a) reagovat na momentální situaci
b) přečíst si Kritiku čistého rozumu.
Nesměle bych navrhoval druhou možnost. Je to poučné čtení ať si o Ergovi myslí kdo chce, co chce. Jest to přesně tak, exkrement už nesmrdí. Kdyby snad někoho napadlo toto tvrzení srovnávat se tím, že bílá je za všech okolností bílá, nazývám ho už předem volem.
IRONCLAD napísal:to vážně nemá smnysl. Tahle diskuze nebude mít konce
Proč myslíš? Ziza zatím píše stále totéž, jen jinými slovy. Snad ve víře, že najde formu, která ti bude přístupná.
IRONCLAD napísal:No,tak prvotně. Nevím kde mě to psychoticky tlačíš,ale připadá mi že neustále rozpitváváš co jen kdo napsal. Myslím že s takovou s tebe bude alkoholik. Takže jak přestaněš psát je zjevné že jsi už namol :lol:
Připadá ti to správně. Teď jde jen o to, jestli mi taky dokážeš odpovědět. Plně souhlasíš s Milošem a vůbec tě nezajímá o co Miloš svá tvrzení opírá? Tlačím tě k odpovědi na tuto otázku. Odpověď "nebudu odpovídat" ukončí diskusi.
IRONCLAD napísal:a o co by se měl opírat když hájí můj názor a přiklání se k němu ??? Snad ví dobře každy sám co mu sedí a co ne. Ja nevěděl že vedem odbornou diskuzi kde je třeba něco něčím opírat !!! Já vidím že tady vedem žabomyší válku a tlacháme o hovně. Čím to chceš jako opřít ???
Já jsem se neptal Miloše, ale Tebe. Psal jsi, že s ním plně souhlasíš, citoval jsi můj příspěvek a nakonec z Tebe vypadlo, že "reaguju na to že má pravdu s tím jak jsem reagoval a že nezáleží na funkci dané osoby !". Celá ta věc s funkcí dané osoby vznikla pouze v jeho hlavě a nemá vztah ke skutečnosti, tzn. s jeho tvrzením je možné souhlasit, ale neopírá se o realitu. Jestli se teda bavíme o něčem co nemá k realitě žádný vztah přestává mě to zajímat, akorát jsi to mohl napsat dřív.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 18 Feb 2008, 22:53

michal heky napísal:
Ergo_sum napísal:
Mirek napísal:Aha, hovno smrdí. Exkrement ne.
Ak si to niekolko krat precitas, pochopis ze si napisal velku pravdu :!:

Clovek sa pozna podla sposobu vyjadrovania a nie obsahu, kazdy predsa mozeme mat svoju pravdu. Nakoniec kto z nas ma univerzalnu pravdu? Oporucam precitat si dielo Immanuela Kanta "Kritika cisteho rozumu" je to tam krasne vysvetlene.
Tedy kdyby čistě hypoteticky Hitler vystoupil ze své předvolební tatrovky a líbeznou vybranou mluvou sdělil své plány co se týče eliminace židů, ty bys z toho vyvodil závěr, že je to milý chlapík?
Vytrhavas to z kontextu, presne ako pise ladis. Ak uz sme u mojich oblubenych filozofov minulej doby, tak si precitaj Friedricha Nietzcheho ktory je povazovany za klasickeho nacistickeho filozofa. Vyjadroval sa intelektualne a preto bol pre dejiny neskodny na rozdiel od ludi co sa vyjadruju primitivne a vedia strhut dav...

Užívateľov profilový obrázok
Mirek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 554
Dátum registrácie: 23 Okt 2007, 22:14
Tatry, ktoré vlastním: T603 M68
T603 M69
T613-3 OTS EX
T613-4M
Bydlisko: střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Mirek » 18 Feb 2008, 23:09

Ladisi jsem vůl.
Ovšem Ty jsi asi mnohem horší, protože Člověk sa pozná podle způsobu vyjadřování, a podle označení mne za vola (protože bílá je bílá a ani exkrement nesmrdí o nic míň než hovno) jsi prostě špatný člověk

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Luboš » 18 Feb 2008, 23:12

Nechcete už těch fekálních diskusí nechat?

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 23:16

Mirek: Jsem špatný člověk, protože vím, proč exkrement smrdí míň než hovno? Naznačil jsem ti, že to nebude tak jednoduché, jenže ty máš prostě jednoduché pravdy rád. Jsem špatný člověk, protože se ani nepokusím ti to vysvětlit, ačkoliv vím, že se mi to dřív nebo později vymstí.
Luboši: Proč? Teď to teprve začne být zábavné.

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných