Zrusenie konta Mgr. Doc. Ing. Naszravala Csc.

Návrhy na vylepšenie Tatraportal-u

Si za zablokovanie pristupu uzivatela Naszravala ?

Ano, myslim si ze by uz nemal prispievat
10
34%
Nie, myslim si, ze aj on by mal mat moznost prispievat
19
66%
 
Celkom hlasov: 29

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Zrusenie konta Mgr. Doc. Ing. Naszravala Csc.

Príspevok od užívateľa etienne » 05 Jan 2007, 16:30

Helou,

v poslednych mesiacoch som si vsimol, ze niektorym z vas vadili prispevky od prispievatela Mgr. Naszravala.

Nakolko su tieto fora robene demokratickym sposobom ako som uz spominal niekolkokrat, navrhujem odhlasovat ci tohoto uzivatela zablokovat alebo nie.

Prosim pouzite 2 moznosti a hlasujte.

Hlasovanie ukoncim k 15.1.2007 a podla vysledku budem resp. nebudem konat dalsie kroky.

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 05 Jan 2007, 16:47

Dámo a pánové nehroťme to! I on má právo na své vyjádření, a je zajmavé se s ním konfrontovat. I když většinou :roll: Ale moje příspěvky taky nejsou zrovna technická hitparáda :lol:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 05 Jan 2007, 16:54

Já jako neregistrovaný sice hlasovat nemůžu, ale klidně bych ho nechal, mně nevadí. Asi je to tím, že si jeho "záškodnické" akce neberu osobně. Urazit může jenom toho, kdo si jeho urážku pustí k srdci.
Ostatně tím se stejně nic nevyřeší. Když bude chtít, tak se přihlásí pod jiným jménem nebo bude přispívat anonymně. Tím, že ho tu nechcete mu uděláte myslím největší radost.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 05 Jan 2007, 16:56

Jo a ještě maličkost. Zkrácený titul "Mgr." by se měl psát až za "doc.". A jestli se můžu zeptat, v jakém oboru se habilitoval a kde si můžu přečíst jeho habilitační, disertační a diplomové práce?

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 05 Jan 2007, 17:05

Kdo bude další na řadě? Nebo to zrušení znamená jenom to, že sestoupí z high society mezi normální lidi?

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 05 Jan 2007, 17:35

Vláčku,technická hitparáda ještě neznamená to,že s tím příspěvkem musíš někoho buď naszrat nebo urazit,takže to máš jedno. :lol: Jinak já sice našeho kamaráda Naszrávala rád nemám,ale osobně bych mu přístup neblokoval. Ať si dělá co chce :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 05 Jan 2007, 18:03

No , čo sa týka mňa, zatial som si nevšimol, že by zmienený mgr, čo i len raz prispel. To čo tu už dlhšiu dobu predvádza, nemožno totiž nazvať príspevkami, ani omylom.Myslím , však , že zákazom prístupu sa nič nevyrieši, aj tak je už minimálne dva razy registrovaný pod rôznymi menami.Uprimne povedané , jeho tlachy nečítam, takže mi nevadia.

Užívateľov profilový obrázok
.:Jitka.F:.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 28 Sep 2006, 21:33
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Brno
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa .:Jitka.F:. » 06 Jan 2007, 11:41

Já jsem pro to, aby mohl přispívat i nadále, protože on už je nedílnou součástí Tatraportalu. Ale zajímalo by mě, jak by se k této záležitosti vyjádřil Mgr. sám.

TatraplanuZdar

Príspevok od užívateľa TatraplanuZdar » 06 Jan 2007, 14:06

V demokracii platí žiť a nechať žiť. Okrem toho jeho príspevky sú len mierne podžubovačné a nie skutočne nenávistné. A bolo aj pár situácií v ktorých som s ním aspoň čiastočne súhlasil. Osobne sa mi zdá že je to človek ktorý má celkom prehľad aj ked pod týmto pseudonymom sa tvári že nie.
Hlasoval som za zotrvanie.

Užívateľov profilový obrázok
Jerry
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1607
Dátum registrácie: 17 Aug 2006, 07:29
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 r.v. 1988
Tatra 805 r.v. 1957
Bydlisko: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jerry » 06 Jan 2007, 15:59

Ahoj!! Myslím si, že má možnost se změnit. Podívejme se například na pana Michala Olejka, jak se několikrát vyjádřil na TKB a jak se chová teď na TKB i na TP. Dejme mu šanci. :wink:

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Príspevok od užívateľa vasa26 » 06 Jan 2007, 16:17

Měl by mít právo se vyjádřit,je to naše "černá ovce GOLD"i když jsem ve skupině která mu vadí..HLASUJU PRO ZACHOVÁNÍ... PRO PŘÍŠTÍ GENERACE :wink:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 06 Jan 2007, 19:03

Aj keď forma jeho príspevkov nie je môj štýl, rozhodne by som ho nerušil. Zo začiatku ma tiež také myšlienky napadali, ale potom som si uvedomil, že vlastne určitým spôsobom poukazuje na niektoré naše slabé stránky a trocha nám nastavuje zrkadlo, takže sa z jeho príspevkov dajú vybrať aj pozitíva. A kto sa necíti na to sním bojovať, nech ho jednoducho ignoruje. Takže - nechajte Milouša žiť!

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 06 Jan 2007, 19:07

Ale akého Milouša furt?

Užívateľov profilový obrázok
Maxono
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 688
Dátum registrácie: 25 Aug 2006, 21:46
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Krušovce, Topoľčany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Maxono » 06 Jan 2007, 22:08

Ja som si už tiež zahlasoval. A to pre nie, nechcem ho odtialto vyhodiť. Už je (aj keď trochu tmavšou) súčasťou TP. Tiež zrovna nepatrím do jeho skupiny Tatra online kamarátov, ale je s ním aspoň sranda. A kto je to Milouš? :idea:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 06 Jan 2007, 22:36

No predsa jeho tieň :lol:

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 07 Jan 2007, 02:40

Pro nás neznalé čechy kteří se narodili sice do společného státu ze slováky ale jaksi z jejich mateřštiny mnoho nepobrali... Co je to tieň?

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 07 Jan 2007, 03:33

stín

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 07 Jan 2007, 14:30

Ďekuji :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Re: Zrusenie konta Mgr. Doc. Ing. Naszravala Csc.

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 07 Jan 2007, 15:23

etienne napísal:Helou,

v poslednych mesiacoch som si vsimol, ze niektorym z vas vadili prispevky od prispievatela Mgr. Naszravala.

Nakolko su tieto fora robene demokratickym sposobom ako som uz spominal niekolkokrat, navrhujem odhlasovat ci tohoto uzivatela zablokovat alebo nie.

Prosim pouzite 2 moznosti a hlasujte.

Hlasovanie ukoncim k 15.1.2007 a podla vysledku budem resp. nebudem konat dalsie kroky.
Copak Etienne, nezapadám Ti snad do tvé krásné idey o kamarádském a přívětivém fóru, kde se každý na každého usmívá, je s ním kamarád a výsledkem je oboustranný prospěch? Uděláš ze mě exemplární případ, jak bude naloženo s živlem, který se vymyká nastavenému modelu a elegantně to zamést jako rozhodnutí lidu?
Každopádně, ať lidové shromáždění odhlasuje mé zrušení, nebo dříve či později tak učiníš na základě nějakého jiného závažného subjektivního důvodu, požaduji smazání všech mých příspěvků. Když zrušení, tak kompletní.
Z pochopitelných důvodů se hlasování zdržuji.
Ambiciózní tajemníček napísal:Jo a ještě maličkost. Zkrácený titul "Mgr." by se měl psát až za "doc.". A jestli se můžu zeptat, v jakém oboru se habilitoval a kde si můžu přečíst jeho habilitační, disertační a diplomové práce?
Předpokládám, že tento dotaz je směřován na etiena, neboť on je autorem toho paskvilu v nadpisu.
Palo napísal:Ale akého Milouša furt?
Máte stejnou pravdu, jako když jste byli přesvědčeni že jsem Jitka F. a Hanička, nebo jak se ta holka jmenovala.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 07 Jan 2007, 15:29

Naszraval: Nesnazim sa o nic take... Ale boli tu ohlasy na to zrusit Ta a tak som dal o tom hlasovat, ako som dal uz o niekolkych veciach na fore. Ked ma niekto napad, odhlasuje sa a ak vyhraje, uskutocni sa. Momentalne je viac ludi proti Tvojemu zruseniu a tak to zrusene zjavne nebude. Mysli si o tom, co chces ale mne osobne na tom rozhodnuti nezalezi...

Ja chcem len to, aby sa tu co najviac ludom pacilo. Ak mi dojde sukromna sprava s otazkou, ci by nebolo lepsie Naszravala deaktivovat, poviem - ako sa rozhodnu ostatni, dame hlasovat. A toto je vysledok. Nic viac a nic menej. Dosiel mi navrh, dal som o nom hlasovat. Hotovo.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných