Démonický, aerodynamický vuz se světovým motorem

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
FÍK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 21 Mar 2005, 19:59
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: BRNO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FÍK » 14 Dec 2005, 01:47

Už se porvali?????????
:lol:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Dec 2005, 02:53

Takže popořádku:
Pedro: Ty,jako jeden z mála jsi pochopil o co tady anonymnímu Richardovi jde.
Luboš: Ty jsi asi nepochopil o co v tomto vlákně jde.Vůbec to není žádná zrezlá 603.Přesto si tě celkem vážím.
Sedo: Ono se to právě jenom jeví,že máme pravdu oba.Přečti si poznámky všech nových přispěvatelů(hrozné slovo),neboli nováčků do TKB a jak na ně Ríšan reagoval a naprosto je odradil cokoliv dalšího napsat.Tito lidé už radši nic nenapíšou,aby je pan přechytrý nějakým jemu vlastním hnusným způsobem neztrapnil.
Michal: Jestli jsi kluk,tak se ti opět omlouvám.Jestli máš ale koule,tak se na výplody Ríšana přestaneš koukat růžovými brýlemi.Jinak většina je u mě něco o trochu víc než 50%,ale nechtěl jsem šířít dál blbé nálady,tak jsem se ti předtím raději omluvil.
Pokud anonym Ríšan přispívá po technické stránce,může mu konkurovat asi jen Radek,pokud však anonym Ríšan reaguje na příspěvky nováčků,slovíčkaří a zřejmě si tím něco chce dokázat a sleduje si svůj cíl....

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 14 Dec 2005, 10:04

Šeďo, Miloš má pravdu v tom, že těžko můžeme mít pravdu oba. Nebo "pravda" říkáš nějakému kompromisu mezi pravdou a lží? Ale kompromis mezi pravdou a lží je lež.

Děkuju těm z Vás, kteří se mne zastali, ale vyhovím "většině" - odteď mne můžete například svobodně obviňovat, že jsem něco "rozmrdal". Většina demokraticky rozhodla, že se nesmím bránit, abych je svou obhajobou neobtěžoval. Nezajímá je to, protože se jich to netýká. Uvidíme, až nějaký "spravedlivý" obviní je, jestli to poslušně "demokraticky" strpí nebo budou zasírat fórum vyvracením toho obvinění.

Není pravda, že jsem tu nejchytřejší, například jsem na rozdíl od Miloše stále nepřišel na to, jak poznat, jestli text příspěvku je pro toto fórum korektní či nikoliv. A jak to teď udělat, když sem budu chtít něco napsat? Nejlepší by byla nějaká aplikace, do které bych svůj příspěvek vložil a ona by rozhodla, jestli je pro vás hodnotný, nese pro vás nějaké informace, které bez poděkování shrábnete nebo jestli by vás obtěžoval a nezajímá vás.

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 14 Dec 2005, 10:20

A.T."...Většina demokraticky rozhodla, že se nesmím bránit..." argumentuj dalej , to mi nevadí, ale dlžka argumentov je trošku velká, a to mi vadí...skrátka ak máš pravdu, tak stačí pár slov...(a 3 bodky/tečky)
Kludne napr. takto: A kde jsou samozvaní obhájci čistoty fóra? Bukáček, Chapman, Trinity a další? Tohle je vlákno o inzerci a nabízí se zde čtverka k prodeji. Nezdá se Vám, že jste nějak utekli od tématu? Nebo neměříte všem stejným metrem? :wink:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Dec 2005, 10:27

Zbytečně si hraje na chudinku.Dobře ví co co může a co ne.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 14 Dec 2005, 11:15

No pekne, fakt pekne, co mate vy dvaja rozharane manželstvá? :D

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 14 Dec 2005, 11:22

Co se škádlívá, to se rádo mívá:) Kluci se trochu kočkují, tak co :lol:

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 14 Dec 2005, 14:08

No... z toho, ze se na svet divam ruzovymi brylemi mne obvinil nejen v minulosti tajemnicek, ale ted i bukacek:-D Aspon v necem se chlapci shodnete :-D:-D

Chapman

Príspevok od užívateľa Chapman » 14 Dec 2005, 16:18

Ambiciozny tajemniček napísal: A kde jsou samozvaní obhájci čistoty fóra? Bukáček, Chapman, Trinity a další?
A.T.: Neber ma do huby,ja sa nevyjadrujem k tebe, ani k vašej hádke.Ked podotknem,že Sedo je Peacemaker,tak je to myslené zo srandy,a aj keby nie,tak sa može ozvať on a nie TY!
Súhlas?

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 14 Dec 2005, 16:27

Bambíni di Tportál :P

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Dec 2005, 23:59

Zdicho napísal:Bambíni di Tportál :P
A kdo je tady v tom případě ten Kulínský??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

trinity

Príspevok od užívateľa trinity » 15 Dec 2005, 09:33

mne osobne cistota fora nevadi. dokonca ani ked sa kyda spina (vadi mi, len ked sa kyda na mna :lol: )
a ked sa chcete hadat, tak do toho. ale toto vlakno je o niecom celkom inom.
a vobec, ked budete chciet vzruso, tak brnknem Renemu a ten vas aj tak strci do vrecka :twisted: (skoda, ze momentalne nema internet :( )

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 15 Dec 2005, 10:41

Bez Kulínského :? Ten by vás srovnal do latě a byl by klid :wink:

Užívateľov profilový obrázok
.:Jitka.F:.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 28 Sep 2006, 21:33
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Brno
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa .:Jitka.F:. » 14 Okt 2006, 21:45

Já se na inzerci na veterán.cz dívám asi od srpna, vždycky se tam objeví nějaký neznalec, který neví kolik za to svoje rezavé auto má chtít, a vždycky tu svoji věc hrozně přecení. Zatím nejhorší odpověď, co jsem sama viděla, bylo něco jako 'Za takový rezivý chrchel padesát tisíc? To si strč do prdele' , Ale že by se to tam zvrhlo do takové diskuze, to jsem ještě neviděla.

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 14 Okt 2006, 22:14

Pred par dnami ma na veteran.cz zaujal tento inzerat: Tatra 603 r.v 74 koroze prahu nové k vozu,dále náhradní motor po GO.Další náhradní díly jsou jen nové.Nemá značky. CENU NEZNÁM PROTO NABÍDNĚTE.
Volal som tam a po otazke ze aku cenu by si za nu predstavoval hned z fleku odpovedal ze 110 000 czk a ze to preda iba spolocne s chromkou ktoru ponukal o inzerat vyssie- skratka z ''CENU NEZNAM PROSIM NABIDNETE"sa vyklula pevna cena a k tomu este jedno auto navyse...

Užívateľov profilový obrázok
Maxono
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 688
Dátum registrácie: 25 Aug 2006, 21:46
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Krušovce, Topoľčany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Maxono » 14 Okt 2006, 22:27

To máte na tom vašom veteran.cz dosť zaujímavé. Ja som na veteran.sk už tiež pár krát našiel ceny za vraky o ktorých sa my ano nesnívalo. Je podľa Vás normal cena za T-603/1, komplet, pred renováciou, bez TP ale s novou podlahou 220 000.-Sk? :?: :roll:

Užívateľov profilový obrázok
.:Jitka.F:.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 28 Sep 2006, 21:33
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Brno
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa .:Jitka.F:. » 14 Okt 2006, 22:36

On ten 'předrenovační stav' může vypadat v podstatě jakkoliv, ale 220 tisíc mi příjde docela dost.

Užívateľov profilový obrázok
Derick
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 15 Mar 2005, 01:22
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3
Tatra 613-3
Tatra 613-4
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Derick » 15 Okt 2006, 01:39

To sú ľudia,ktorý si myslia,že majú doma nenormálny majetok a pritom to nemá žiadnu cenu :lol:

TatraplanuZdar

Príspevok od užívateľa TatraplanuZdar » 15 Okt 2006, 08:47

Maxono napísal: Je podľa Vás normal cena za T-603/1, komplet, pred renováciou, bez TP ale s novou podlahou 220 000.-Sk? :?: :roll:
Pokiaľ sa jedná o pomerne dobre zachovaný voz ktorý má všetky ťažko zohnateľné pôvodné časti a nemá žiadne mimoriadne problémy a nechal si tam rezervu na jednanie 10-15% tak si myslím že má reálnu šancu toľko dostať. Hovorí sa mi ťažko lebo som v pozícii potenciálneho kupujúceho ale taká je dnes realita. Kus za 100 000 CZK sa predal pomerne rýchlo.
TP u takéhoto vozidla má podľa mňa nepatrnú hodnotu a za vozidlo s TP by som nedal ani o 5000 SK viac - oveľa zaujímavejšia je dochovaná história.
Ovšem pokiaľ je to šrot uskladnený desaťročia von tak toľko ešte dnes nemá šancu dostať. Ovšem ak pár rokov ešte počká - tak určite.
Nakupovanie veteránov je svojím spôsobom hra a my muži máme občas sklony hrať ruskú ruletu. Veľmi by ma zaujímali názory druhých na reálnu trhovú cenu 603-1. Tá jedna ktorá sa inzerovala dlhú dobu na veterán CZ sa nakoniec predala - aj ked tie problémy sme všetci videli - asi za 150 000 CZK ovšem bola takmer ideálne pôvodná a vo veľmi dobre zachovalom stave (nevidel som moje svedectvo je len z počutia).
Ja síce ešte v tomto čase nie som ochotný toľko položiť na drevo, stále dúfam že sa mi podarí niečo objaviť za podstane nižšiu cenu (jedno pomerne výhodné auto mi ušlo vdaka vlastnej blbosti ked som prepásol ten moment kedy bolo treba zavrieť hubu a zaplatiť). Ono zrejme by bolo lepšie kúpiť už aspoň čiastočne zrenovovaný voz ale čím viac peňazí tým je to ťažie ospravedlniť vo vlastných očiach a hlavne v očiach manželkiných. Druhá vec je že možno keby si nás pár starých bláznov vedel odtrhnúť od huby takéto kúpy zaujímavých hračiek tak by ceny klesli a nešraubovali sa do kozmických výšok. Bolo by sa na to treba pozerať z nemeckého hľadiska: Veteránov je plno. Ak si kúpim tohoto budú to dobre uložené peniaze? Budem to naozaj schopný predať aspoň za toľko ako som to kúpil a čo do toho ešte musím vraziť aj ked Fero a Pišta z rovnakého klubu práve nebudú mať peniaze?

Maxono, kde si videl taký inzerát ako si prezentoval? Nejako som to prezrel? To už asi naozaj starnem...

Užívateľov profilový obrázok
Maxono
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 688
Dátum registrácie: 25 Aug 2006, 21:46
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Krušovce, Topoľčany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Maxono » 15 Okt 2006, 12:13

Tak ten inzerát som videl v časopise Veteran.sk. Bolo to tam asi v dvoch číslach a potom to zmizlo. Asi to niekto kúpil. A k tomu nemeckému systému: to sú nemci taký konzumný keď chcú všetko kúpiť a následne zhodnotiť? Aj ja si chcem raz kúpiť T-603/1 ale pre mňa je to stále niečo nedosiahnuteľné. Keď si zoberiem že jednotiek bolo vyrobených pomerne málo a 60% padlo pod koróziou tak prestávam dúfať. :(

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní