Podla Tatry poznas majitela...

Návrhy na vylepšenie Tatraportal-u
trinity

Príspevok od užívateľa trinity » 08 Nov 2005, 14:47

moje auto (rozumej tatra) je este stale v stave nevhodnom na uverejnenie :lol:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 08 Nov 2005, 15:49

Za sebe můžu napsat, že nesouhlsím s tím, aby se takové věci řešily soukromě. Ať všichni vidí a udělají si obrázek sami. Já rád poznám kdo jaký je tady na fóru, lepší než pak na vlastní kůži. Tak karty na stůl, hoši.

Mne tedy Etienne nepřesvědčil, zvenku to pořád vypadá, jako by se k tomu, co tu píše Tomas, nemohl postavit čelem jako chlap.

Pokud jde o katalog/databázi (či jak tomu chcete říkat) pojízdných T613, je to myšlenka velmi stará a já ji prvně zaznamenal někdy v roce snad 1999. S různými obměnami se stále vrací a ještě se to nikomu nepodařilo. Ono to totiž nezáleží na snaze toho, kdo katalog tvoří, ale na lidech, kteří údaje posílají. A těch mnoho nebývá. No ale zkuste a uvidíte. Já osobně netoužím po tom, aby mne poznával na silnici každý pazdrát, co má přístup k internetu. Sám Etienne tu píše, že si váží soukromí. Bude se divit, až bude někdo na internet psát (a ani nebude vědět kdo), že jej viděl tam a tam dělat to a to, že Etienne jezdí jako prase, že Etienne má na autě to a to a něco jiného tam naopak nemá atd. Každý hňup bude zasvěceně vyprávět o tom, co Etienne má na autě dobře a co špatně, hodnotit to velmi pochybným způsobem atd.

Já osobně do takových katalogů údaje o svém autě dávat nebudu. Už takhle běhá po světě dost neřádů, kteří zaručeně vědí, co jsem zač, jak mám udělané auto a přitom jsem s nimi nikdy ani nemluvil. Budu si vybírat lidi, kterým o sobě něco sdělím, nebudu to ale sdělovat přes internetové stránky nekontrolovatelně všem.

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 08 Nov 2005, 16:18

Musim suhlasit s risanom, ze napad ako taky, je uz hodne stary a aj to, ze zatial ho nik do dokonalosti nedoviedol.
Viem, ze existovalo nieco podobne na ceskych strankach "ako netklub" a ze Mato ho mal uz velmi davno vtedy este na "www.tatra613.sk", momentalne http://www.tatra613.host.sk , co ma inspirovalo a kedze ceske stranky uz niesu a Mato neaktualizuje web, porozpraval som sa s Matom, ci by nemal nic proti tomu, aby som nieco podobne spravil ja na svojich strankach. Kedze mi to Mato odsuhlasil a aj poslal nejake data, sekcie Tatry vo filme a Moja tatra (vase tatry) prisli na svet.

Co ma ale hneva je, ked ja pridam nejake servisy na stranku a na portale behom par dni pribudne to iste s malou obmenou nazvu, dokonca bez datumu pridania, potom pridam Vase tatry a zrazu o niekolko dni mame na portale nieco podobne. Toto ma vytaca. Inak nemam proti nejakej inspiracii namietky. Ale ako to byva, kopcia sa len dobre veci :?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 16:58

Tomas: Naozaj si aspon jeden krat pred tym ako krivo obvinujes POZRI tie servisy. A POZRI si ich PORIADNE. Zistis ze su tam uplne ine telefonne cisla, ze niektore ktore mas ty tu my anilen nemame. Uz konecne s tou obivnovacskou kampanou prestan, nie je to vtipne.

Risan: Tvoj nazor beriem. Nikdy som nehovoril, ze rubrika majitelia ma byt POVINNA - nie. Ma byt dobrovolna.

Trinity: Ok.

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 08 Nov 2005, 17:14

Etienne, pozrel som si ich poriadne, pozreli si ich vtedy aj ludia, ktori mi s nimi pomahali. Pripadne to mozu dosvedcit.

Ver, ze ani mne to nerobi radost, ale pohar vody pretiekol!

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 08 Nov 2005, 18:06

Uff sila toto čo sa tu deje. Niektore veci mozem potvrdit. Nexem sa tu absolutne hadat, ale zoberme si Etienne napr. take servisy. To ti nic nehovori?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 18:54

Tomas zase mi neostava nic ine ako hovorit, ze obvinujes bez argumentov.

Tak teda servisy. Ako je mozne ze mam uplne iny kontakt na servis Petynku ? Vec som ho musel od Teba opisat! Dalej preco nemam vobec kontakt na pana Fatiku ? A ako to je mozne, ze tam mam aj ine servisy ako mas ty ? Trosku sa NAOZAJ uvedom. Nie si jediny na svete, ktory ma kontakty na servisy alebo jediny, ktory ich navstevuje. Tak isto ako ty si aj ktokolvek iny moze tieto kontakty najst, nejde o utajene cisla. Do Levic som napr. volal 2x, aj kvoli plecharine a aj kvoli nejakym kotucom. Este som si od Rezna pytal kontakt. K Hornakovi som chodil niekedy od roku 2002, k Abrahamovi takisto. Od Sevcika som sa minule snazil dostat ojnicne puzdra, od Dvoracka mi pravidelne chodia baliky. Este nieco ? A ozaj, na toto vsetko ked sa uz chceme hrat na piesocku mam aj ja svedkov. Tak uz konecne ukoncime tuto diskusiu ktora nikam nevedie a je len nedorozumenim.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 08 Nov 2005, 19:16

Etienne bez urazky, servisy presne tie, ktore pridaval Tomas sa u teba na TP objavili do 2 tyzdnov (nech neprehanam). Kontaktov mozes mat kolko xes a je pekne, ze ich poznas vsetkych, ale nepusti fakt, ze som mu ja radil a doplnal niektore servisy, cize viem, ze ich mal skor ako ty. Pana Fatiku tam nemas preto, lebo pan Fatika povesil remeslo na klinec, ked uz len o to ide.

Musim to povedat na plno: ak Tomas nieco pridal a popracoval na svojej stranke vo velmi kratkom case sa to objavilo aj tu.
O toto tu ide o nic ine.

Treba sa zamysliet a povedat si, ze co hovoria pojmy ako: moralka, svedomie, chrbtova kost...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 20:31

Ja sa k tomu ux fakt nebudem vyjadrovat je to absolutne zbytocne. Nic to nezmeni na tom, ze mi tu budete vypisovat furt to svoje a nedate si povedat. Je to naozaj zbytocne. Koncim.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 08 Nov 2005, 20:37

Proč, Etienne, vždyť stačí přece napsat: "nikdy jsem z Tomasovy stránky nic neopsal" a oni zmlknou. Viďte, kluci?

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 08 Nov 2005, 20:41

OK, etienne, zatial mas tronfa v ruke. Chcem Ta teda poprosit, ukazes mi prosim screen struktury riadka servisov z db? Nic viac, nic menej. Prosim.

Nieco ako toto.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 21:28

Paci sa. Ako si urcite vsimnes do struktury som ziadne zasahy nerobil, nechal som ju presne tak ako si ju nechal ty ked si odchadzal..
Prílohy
sshot.jpg
sshot.jpg (87.05 KiB) 5844 zobrazení

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 08 Nov 2005, 21:29

nie, prosim cely, ako som dal ja

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 21:30

Jak cely ved sa mi to tam cele nezmesti ! Co chces dolnu cast alebo co ?!

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 08 Nov 2005, 21:31

strednu

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 21:33

XXX
Prílohy
sshot2.jpg
sshot2.jpg (131.01 KiB) 5832 zobrazení

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 08 Nov 2005, 21:34

Dik

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 21:34

Teraz som naozaj zvedavy co za dokazy z Teba vylezu. Tipujem otazku "A co si tam upravoval dnes o 9:41?" Ci nie ? :-)

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 08 Nov 2005, 21:36

Hej, islo mi len overit si domnienku ...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 21:37

Domienku ze... ?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných