Web TAKS

Diskusia o výrobných číslach
Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Web TAKS

Príspevok od užívateľa ondrej » 20 Dec 2004, 09:40

Stojím pred určitou dilémou, či naďalej udržiavať pri živote webovskú stránku TAKS, alebo nie...
Na jednej strane je to najstaršia slovenská web-stránka venovaná vozom Tatra (v Čechách je staršia - mimo oficiálnej firemnej - tuším iba sporadicky fungujúca stránka Ostravského Tatra sport klubu) a je to aj prvá slovenská stránka venovaná historickým vozidlám. Vytvorenie stránky a jej naplnenie obsahom ma stálo veľa času a úsilia a keby ma to nebavilo, tak by som to nerobil...
Na druhej strane teraz kvôli pracovnému vyťaženiu už na udržiavanie a ďalšiu tvorbu stránky akosi nemám čas :( Pred vyše rokom som preto predal administráciu stránky Martinovi s nádejou jej ďalšieho zveľaďovania a zrozvoja. Po niekoľkých veľmi podarených grafických úpravách však jeho aktivity zaspali - a stránka s nimi tiež...

Nedávno som dostal e-mail tohoto znenia:

Vaz. zákazník,

dovolujeme si Vam oznamit, ze vasa domena tatraklub.sk expiruje dňa 5.1.2005. Do uvedeného datumu je potrebné uhradit poplatok na dalsi rok. Zaroven Vam oznamujeme, ze rozhodnutim vedenia spolocnosti Kochman Information Systems & Services s.r.o., (Vas doterajsi registrator pre .sk domeny) , zo dna 4.10.2004, nasa spolocnost nadalej
nebude plnit ulohu registratora .sk domen.
V pripade, ak si zelate domeny predlzit na dalsie rocne obdobie, obratte sa prosim na niektoreho z dalsich registratorov. Ich zoznam, spolu s kontaktnymi udajmi najdete na portali http://www.sk-nic.sk .

Dakujeme Vam za doterajsiu spolupracu,


Ing. Janosik
KINF-0001 registrator


Takže - ako ďalej? Aký máte názor - udržiavať, alebo nechať krachnúť?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 20 Dec 2004, 10:01

Ja mam alternativu cislo 3. Za udrzanie stranky zaplatim ja, dame jej presmerovanie na tatraportal.sk a na tatraportal.sk urobime rubriku TATRAKLUB.

Ondrej, co ty na to ? Zabijeme dokonca 3 muchy jednou ranou

- znama domena tatraklub.sk zostane
- data o klube budu na internete
- budu na internete spolu s velkym objemom dat o vozidlach atd. na TP

... ?

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 20 Dec 2004, 11:36

Etienne:
budem rád, ak http://www.tatraklub.sk prežije,
tvoj návrh na pomoc vítam, navrhol by som takúto zmenu:
- ja poskytnem financie (tebe) na udržanie domény
- ty vybavíš jej udržanie, resp. preloženie, alebo čo je s tým spojené - v tom nie som doma a ty sa v tom pohybuješ
Až bude doména zachránená, môžeme sa potom spolu dohodnúť, ako s ňou naložíme ďalej...
OK?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 20 Dec 2004, 11:39

Ondrej: Mozeme sa na tom dohodnut, zavolam Ti. Vseobecne vsak samozrejme suhlasim, akurat by som sa rad dohodol nad osudom ned na zaciatku aby bol jasny. Ved sa dohodneme, do 1.1.2005 musim zaplatit ah tatraportal.sk, tak to urobim naraz.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 20 Dec 2004, 13:55

OK

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných