Nové Tatra fórum

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
D.P.

Nové Tatra fórum

Príspevok od užívateľa D.P. » 18 Máj 2005, 10:08

http://fortisstudio.com/forum/index.php

Toto fórum je zamerané na témy ktoré sú na TP a TKB tabuizované ako je napr. tuning a rôzne iné neštandardné úpravy, ale taktiež ako každé iné fórum je určené aj na bežnú debatu.

Prispievať môže každý kto má čo k takýmto témam povedať a bude sa snažiť svojími príspevkami posunúť bedatu smerom k riešeniu nastoleného problému. Prispievatelia, ktorý by ale chceli kaziť a zámerne dehonestovať toto fórum nevhodnými narážkami, urážkami ale aj odhováraním od napr. tuningu nebudú z pochopiteľných príčin oslavovaný :D .

Neznamená to však že opozícia je zakázaná!!!!!!! To naozaj nie! Ale oponovanie by malo smerovať k tomu aby sa podrobnejšie popísal problém a poukázalo sa na to na čo netreba zabudnúť alebo podobne a aby sa našlo riešenie ako to urobiť a nie hľadať riešenia ako to zastaviť!!!!

Toto fórum vzniklo tiež aj ako nové pole pôsobnosti pre ľudí ktorý sa neradi púšťajú do nezmyselných hádok a už ich omrzelo takéto hádky čítať.

P.S.:samozrejme že sa budú preberať aj bežné veci ohľadom T-613 ale kľudne aj iné vecí ktoré si vyžiadajú okolnosti.

(napísané po konzultácii só spoluautorom fóra)

Ste vítaní. :D

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 18 Máj 2005, 10:35

Hm, prva tema "Co vykopat z motora T613". Naozaj posobive. Prajem ostatnym navstevnikom fora prijemnu zabavu :-)

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 18 Máj 2005, 20:29

Vidno ze Lubos nevaha, a chce mat najvacsi pocet prispevkov na vsetkych T forach :D
Ale inac je dalsie forum fasa, lebo mi dochodcovia aj tak tuningu nerozumieme.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 18 Máj 2005, 21:44

Asi nerozumíme, já jsem tam u nich žádný tuning zatím neobjevil... :P

D.P.

Príspevok od užívateľa D.P. » 19 Máj 2005, 15:18

...no ako sa tak pozerám tak na môj velikánsky údiv to nové fórum zobral TP s väčšou úctou ako TKB. To ma naozaj prekvapuje!!!!

No uvidíme časom či sa predsudky odsunú stranou a bude si každý môcť slobodne vybrať na ktoré fórum chce prispievať bez toho aby bol ostatnými odsudzovaný, lebo ja viem že je medzi nami dosť ľudí ktorí aj keď to verejne tak horlivo nepriznávajú chcú mať na T-613 nejaké tie aj ke*ď malé ale predsa úpravičky. Čo ty na to etiene a tvoje 18" BBS, alebo Mojzo a lowridery a tzv. "hrubý štýl" a ďalší.

Ja len toľko že som rád že ste sa neznížili na takú trápnu úroveň ako inde.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 19 Máj 2005, 15:28

D.P.: J amoje 18'' BBS uz dost dlho nemam bolo to len take chvilkove rozhodovanie ci tuning alebo nie nuz a na tuning mam teraz imprezu lebo na tej mi nezalezi tak ako na Tatre...

A opat, podla mna ked niekto povie svoj nazor, neni to nizka uroven LEN JEHO NAZOR.

D.P.

Príspevok od užívateľa D.P. » 19 Máj 2005, 15:32

...ja som ťa nechcel nas**ť, to bolo len ako príklad. Sú tu ešte aj iní, ale nechcem to rozoberať.
Jednoducho by som bolrád keby mohli ostatný bez toho aby boli zosmiešňovaní písať aj na tuning. Asi všetko. A za pochopenie dík.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 19 Máj 2005, 15:52

D.P. - myslím, že hlavný dôvod kritiky na brnenskom web-e nie je samotný tuning. To je ako s plynom do T613 - niekto naň nedá dopustiť, no a niekto ho skrátka v Tatre neznesie. Sú to 2 nezmieriteľné tábory. Tak je to aj s tuningom.
Hlavný dôvod kritiky vidím v silne diletantskom prístupe niektorých tuninguchtivých "vylepšovateľov", ktorí pri svojich úvahách hádžu hore-dolu stovkami "koní" až s trestuhodnou ľahkovážnosťou a na riešenie vážnych technických problémov majú už dávno pripravené riešenia....
Ak by som na tom novom fóre videl seriózny prístup namiesto tohoto pubertálno-diletantského (nechcem sa nikoho dotknúť, ale na mňa tak naozaj niektoré príspevky pôsobia), určite nebudem váhať so zapojením sa do takej diskusie.
No a aby si sa ako zástanca toho nového fóra necítil len ako ten, komu sa krivdí, tiež by si sa mohol trocha pozrieť do vlastných radov, napr. na tú poznámku o dôchodcoch na TF a TKB, ktorá asi tiež nebola najkorektnejšia...
Takže všetko je asi hlavne o prístupe - k problému, aj ku druhým. Ak chcem vecne riešiť problém, počúvam aj hlasy, ktoré hovoria veci, ktoré sa mi možno nemusia páčiť a zamyslím sa - a hlavne hneď neurážam tých, ktorí nemajú rovnaký názor, ako ja... Toto teraz nemyslím konkrétne na teba - platí to pre všetkých.

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 19 Máj 2005, 15:56

Jojo, pripajam sa do bodky k Ondrejovmu nazoru.

D.P.

Príspevok od užívateľa D.P. » 20 Máj 2005, 07:16

1.) Ondrej mne môžu tiež niekedy prasknúť nervy.
2.) Tá debata je preto taká ako tam doteraz je lebo štruktúra bude ešte možno iná a tak teraz nieje dôvod tam písať nejaké konkrétne veci v ktorých by sme sa potom nevyznali.
3.) Tý čo ma poznajú osobne veľmi dobre vedia že všetky moje návrhy sú založené na serióznom podklade a preto to aj berú. A berú to možno aj preto lebo chcú robiť tie veci!
Ja predsa nemôžem napísať na portál niekoľko stranový príspevok na vysvetlenie a popísanie problému, ja ho môžem len naznačiť a kto doteraz chcel tak ma kontaktoval a dozvedel sa pri niekoľko hodinovej debate viac a potom sa to zopakovalo ešte niekoľko krát aby sa všetko správne objasnilo. Takže kto chce nájde v mojich príspevkoch diletantstvo a kto chce tak chce počuť viac aby to správne pochopil.
4.) Ja už sa tu nejdem dohadovať o nezmysloch preto je to posledný bod :D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných