Tatra T813 "KOLOS" - umelecký opis (vlastná tvorba

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Mikki

Tatra T813 "KOLOS" - umelecký opis (vlastná tvorba

Príspevok od užívateľa Mikki » 02 Dec 2007, 15:00

Kamaráti ma nahovorili na túto čertovinu, pretože sa im zdalo, že mi idú slohy(posúdite sami) a keď sa už tak horlivo zaujímam o Tatry tak mám sa o niečo takéto pokúsiť :roll: enjoy... :wink:
Prílohy
Umelecký opis - T813.doc
(40 KiB) 485 stiahnutí

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 03 Dec 2007, 09:12

Hmm, dobrý, a je nějaký zvláštní důvod, proč má slovenský text anglický název?

Užívateľov profilový obrázok
ivkej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 19 Sep 2007, 15:58
Kontaktovať užívateľa:

good

Príspevok od užívateľa ivkej » 03 Dec 2007, 19:53

bolo to pekné.....asi to použijem ako slohovú prácu v škole ak nedôjde k porušeniu autorských práv :lol:

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 03 Dec 2007, 20:19

No, když to neporuší tvoje svědomí...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 03 Dec 2007, 20:21

Takhle jsem to měl dělat v době studií. :cry: Škoda,že nebyl internet v dobách šedé normalizace.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ziza » 03 Dec 2007, 20:44

Buď rád, že jsi to nedělal. Kdyby jo, tak by ti ten zvyk třeba zůstal a čórkaře, ty já nerad.

Užívateľov profilový obrázok
ivkej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 19 Sep 2007, 15:58
Kontaktovať užívateľa:

obr

Príspevok od užívateľa ivkej » 03 Dec 2007, 20:47

mmmmmmmmm......ziza máš pekný obrázok.....taká holá teta hehe nie je to zlé no rpedsa len je to fórum o niečom inom tak som si dal niečo tomu zodpovedajúce.....no iné foto mi tam neprijalo tak sa musím uspokojiť len s týmto hehe

Mikki

Re: good

Príspevok od užívateľa Mikki » 05 Dec 2007, 13:15

ivkej napísal:bolo to pekné.....asi to použijem ako slohovú prácu v škole ak nedôjde k porušeniu autorských práv :lol:
ani to neskúšaj :evil: :evil: :evil:

Užívateľov profilový obrázok
Štěpán
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Okt 2006, 13:12
Tatry, ktoré vlastním: T613 2/3 1977
Bydlisko: Týn
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Štěpán » 05 Dec 2007, 13:25

Teď někdy jsem někde zaslechl že vyhodili na zlínské univerzitě ženskou protože opsala diplomovou práci někoho jiného :!:

Užívateľov profilový obrázok
ivkej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 19 Sep 2007, 15:58
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivkej » 05 Dec 2007, 13:41

hehe ja som to aj tak povedal len zo srandy.....ale mikki to si myslel vážne?? :roll: :?: :?: :?: :?:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 06 Dec 2007, 09:50

Na každé fakultě ze zákona o vysokých školách existuje disciplinární komise, která v praxi řeší plagiátorství asi nejčastěji. To, co navrhuje, že udělá ivkej, je jasný disciplinární přestupek a vyhození hrozí. Za opsání kvalifikační práce jako je třeba diplomka se myslím na vyhazovu shodne každá komise a bylo by pro školu moc špatné, kdyby ne. A možná, že by nebylo od věci ani kdyby se tím zabýval soud. Ostatně na pováženou je i jen citace cizí práce bez uvedení zdroje.

Ivkej ale zřejmě s tímto chce uspět na nějaké základní nebo střední škole, tam bych to spíš viděl na řešení rákoskou intenzivně přikládanou na holou prdel.

Užívateľov profilový obrázok
ivkej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 19 Sep 2007, 15:58
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivkej » 06 Dec 2007, 23:15

milý ambiciózni tajemníčku,myslel som to len zo srandy takže aj tka to nepoužijem či by sa to mikkimu páčilo alebo nie.No ten opis sa mi celkom páči....je to dobré....a pre ostatních pozrite si toot.tu ma máte(v akcii): http://www.youtube.com/watch?v=kfs4qOCUKUE ,čo vy na to?

Užívateľov profilový obrázok
Maxono
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 688
Dátum registrácie: 25 Aug 2006, 21:46
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Krušovce, Topoľčany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Maxono » 07 Dec 2007, 11:17

Ci pána, jak tam kvalty hádžeš. To je čia V trieska? Dakto ti dal povoziť, čo? Inak skutočne dobré. :D

Užívateľov profilový obrázok
ivkej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 19 Sep 2007, 15:58
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivkej » 07 Dec 2007, 13:17

to: maxono.Medzi moje záľuby partia neormysliteľne TATRy a príroda...no teda poľovníctvo aby som bol presnejší.Tá PV3S je poľovného združenia v obci v ktorom som "akoby členom"poznám tam všetkých a viem o všetkom čo sa v lese u nás deje...Raz sme boli na nej kŕmiť zver ne taj PRAGe...je to vlastne nedávno asi pred dvoma týždňami ale teraz sme mali také obdobie že sme na nej vózili do mesiaca asi 6krát....no a z toho asi 4kráz som sa na nej previezol cestou domov...ale na to že mám 14rokov celkom fajn nie?

Užívateľov profilový obrázok
Maxono
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 688
Dátum registrácie: 25 Aug 2006, 21:46
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Krušovce, Topoľčany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Maxono » 07 Dec 2007, 17:34

Fajne, fajne. Ide ti to pekne. Moje prvé kontakty s T-815 boli v 16, v uzavretom kameňolome. A bola to paráda. wruuuum 8)

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 07 Dec 2007, 17:49

ivkej napísal:milý ambiciózni tajemníčku,myslel som to len zo srandy takže aj tka to nepoužijem či by sa to mikkimu páčilo alebo nie.
Milý ivkeji, ok, beru to, na svoji obhajobu však uvádím, že jsem na tom neshledával nic vtipného, asi máme odlišný smysl pro humor. Pak tedy ale nechápu, co se Ti na mém názoru nezdá. V případě, že jsi plagiátorství nemyslel vážně, máme vlastně stejný názor, ne? Mimochodem, ta moje reakce směřovala spíš Štěpánovi.

Užívateľov profilový obrázok
Štěpán
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Okt 2006, 13:12
Tatry, ktoré vlastním: T613 2/3 1977
Bydlisko: Týn
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Štěpán » 07 Dec 2007, 18:41

Snad nemusíte brát fšecko úplně vážně???
Zvlášť když si představím jak by na takové dílo raegovalo "netetromilné" okolí, například paní učitelka, předpokládám že zneužitím by se vytvořilo víc problémů než užitku. Tím ale ten text nechcu nijak negativně hodnotit.

Užívateľov profilový obrázok
ivkej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 19 Sep 2007, 15:58
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivkej » 07 Dec 2007, 21:55

maxono no na tom videjku mi to ide celkom pekne....ale aj celkovo sa mi už nastáva že by som na tej vejtre nejako zle dal medziplyn pri podradení alebo že by mi to škrípalo pri preradení no niekedy v teréne viem byť z toho zblbnutý...síce zareagujem ale niekedy dosť neskoro..... a som zvyknutý na SUZUKI Samurai a ten je predsa len o niečo kratší,ľahší a hlavne ľahšie sa ovláda....no síce je pravda že na tom samurai mám už nejakých tích kilometrov najazdených istotne mám na ňom natočených viac ako 1000km ale to len po teréne a sem tam po dedine...za dva roky čo som na ňom jazdil sa toho nahromadilo.....tak na džípe mám čo sa týka jazdy v teréne dosť dobrú skúsenosť počas toho denno denného sa vozenia po lese na ňom z polovačky a na poľovačku ale k tej vejtre-minule som začal karovať ako na samíku na tom a neskoršie som začal točiť volantom...no a ak ju niekto pozná a vie aká je na snehu tak tomu pochopí hehe...neskoro to zareagovalo a išiel som dlhšiu dobu rovno a akosi sa to tam spriečilo v zákrute ale nebol problém pre ňu sa dostať naspäť...ale vlastne to nebolo nič vážne

Užívateľov profilový obrázok
ivkej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 19 Sep 2007, 15:58
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivkej » 08 Dec 2007, 21:10

ale keď som na nej prvý krát karoval tak to som mal ešte len 13r ale to mi už išlo celkom dobre ale to ais preto že som sledoval každé kamarátova podradenie a preradenie hehe a medziplyny som sledoval stále a podobne....a potom som si to skúsil a kamarát bol z toho prekvapený ako dobre mi to ide na rvý krát...že ani jemu to tak dobre nešlo v autoškole po 5 jazdách eheh

Užívateľov profilový obrázok
ivkej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 19 Sep 2007, 15:58
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivkej » 09 Dec 2007, 20:04

Máte niekto doma túto knihu?je to Moderný automobil-3. diel. Je tam aj TATRA 813:
Prílohy
DSC04664.JPG
DSC04666.JPG
DSC04674.JPG

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných