Nezagarážované!

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 25 Nov 2004, 17:14

dobre im tak, nemaju si to nechavat na poslednu chvilu. Ja skusim este rano ten Senec, ale nie som isty ci z toho nieco bude :(

mato@wap

Príspevok od užívateľa mato@wap » 26 Nov 2004, 10:26

Mal som si dat radsej jednu po hube a zaplatit poistku ako cakat na DI v senci. Zlata kopcianska!

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 26 Nov 2004, 10:52

LOL tak to v Senci muselo ale vyzerat, preboha.

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 26 Nov 2004, 12:19

!!Toto není provokace, to jsou holá fakta!!

Proceduru jsem absolvoval u nás, tuto středu. Nejprve jsem výtahem nonšalantně překonal 3 patra, u pokladny, kde nebyla žádná řada, zahlásil sympatické blondýnce "1x zimní spánek" + jméno a bydliště, desetikorunku na státní aparátčíky vyměnil za obrovskou stvrzenku, potom hurá do přízemí pro lístek s pořadovým číslem (obvykle si jej beru při příchodu, což by se asi nemělo, tak tentokrát jsem byl pro změnu vzorný) - dostal jem č. 510, do příslušných dveří právě vcházel pán "509", takže jsem tak akorát v pohodě vypsal pár čísélek do žádosti a už byl na řadě. V úřadovně se mi věnovaly hned dvě sympatické slečny, jedna vypadá na 18, druhá o pár let víc :wink: , zkontrolovaly doklady s občankou, upozornily mě, že k vyzvednutí potřebuju platnou TK a uzavřenou pojistku, no a to bylo všechno.
Fakt tohle chození po úřadech nemám rád. Nikde žádná fronta, kde bych hodil řeč, při všech úkonech se na člověka uculují hezké baby a za půl hodiny není co řešit, takže ještě musím přemýšlet, co s načatým volným dopolednem ve městě... Čert aby to!

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 26 Nov 2004, 14:01

Tak v Senci to vyzera trochu inac :-(
Dosiel som rano pred 7 hodinou. Prizemie budovy samozrejme plne. O 7.30 otvorili mrezu, a ludia sa nahrnuli na 2 poschodie. Pozeram ze niektori co boli za mnou su zrazu predomnou. Ale vsetci su vacsi odomna, tak radsej nic. Po nejakom case vybehol policajt a kazdeho sa spytal co potrebuje a ked bolo treba tak poradil. To bola prva a posledna pozitivna vec. Po nejakom case sa vratili ti co boli na obhliadke, a samozrejme sa zaradili na svoje povodne miesta! No a potom uz iba cakanie, medzitym zopar vybavovacov mimo poradia. Rychlost vybavovania sa pohybovala okolo 5stranok/hodinu. Nakoniec som to predsa odovzdal a vyteseny som po 4 hodinach isiel po poistovne. Tam ma poslali doprdele, lebo poistka nie je na mna. Nakoniec som to narval do obalky a poslal postou.

Thomas

Príspevok od užívateľa Thomas » 26 Nov 2004, 14:07

To je mazec! :shock:

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 26 Nov 2004, 16:51

Mato UFF! :(
D.A UFF! 8)

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 28 Dec 2004, 20:47

Pokracovanie vyradovania: Poslal som do poistovne kopiu TP, kde je pomerne jasne napisane, ze vozidlo je vyradene a znacky odovzdane. To im samozrejme nestaci, mam im este doplnit rozhodnutie a doklad o odovzadani cisel :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Thomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 585
Dátum registrácie: 08 Dec 2004, 23:07
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Thomas » 28 Dec 2004, 21:36

Už teď si skoro myslím, že se vyplatí nechat to na značkách, než absolvovat se zlomeným hřbetem takovéhle martýrium. :roll:

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 29 Dec 2004, 09:01

Neviem ako je to inde, ale v BA stačí odovzdať EVČ do 30 po rozhodnutí (to hovorí aj prislušný zákon) ja som takto riešil špecialu. Vyradil som a až o nejaké týždne som odovzdal špz, nakoľko poistuku som platil štvrťročne a poisťovne sú ........ lebo im je jedno kedy auto odhlásiš, vždy si nechajú poistku do konca príslušného kalendárnehého mesiaca

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných