Tatraportal.sk

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Tatraportal.sk

Príspevok od užívateľa etienne » 18 Okt 2004, 10:55

Bol oktober 2003, ja som mal (vtedy este jedinu) tatru 613-4 (momentalne ju vlastni Peto Gajdos) od februara a sukromnu stranku o tatrovkach (dodnes na t613.somora.sk). Poznal som len malo z vas - Ondreja, Mojza, p. Abrahama, Luigiho...

Denno denne som navstevoval a diskutoval na tatraklubbrno.cz... tam som spoznal dalsich sialencov a povedal si, ake by to bolo krasne mat vlastny slovensky tatrovacky "domov"...

A vtedy prisiel zlom ked som si povedal ze "PRECO NIE?!"... Slova dali ciny a par tyzdnov na to vznikol vylepseny engine Anastacia na ktorom bezi tatraportal.sk dodnes. Mojzo mi pomohol s fotkami... Zrazu tento projekt zacal rast a uz to bolo jasne - neda sa zastavit.

V januari som sa potom rozhodol ze "TO NIECO" bude tatraportal.sk, stranka so vsetkym co k tatre patri. Sila spoluprace vsak pominala a ja som na to zostal sam. Vzhladom na moje pracovne vytazenie portal stagnoval a doplnal sa velmi malo - ale len do 26.05.2004 - vtedy som bol dokopany k tomu aby som spustil to, co mam hotove...

Ale predtym, ako som ho spustil, som zrazu zistil ze na istej stranke "TATRAGALLERY" existuje LINK na nedokonceny tatraportal, v strese som rychlo napisal autorovi aby ho stiahol... to som este netusil, ze som nasiel druheho webmastera, dobreho kamarata, Tomasa, ktory sa so mnou o portal stara...

Za prvy den som mal 14 navstev, dalsie dni trochu pomenej, ale podarilo sa. Portal bezal A ludia sa na neho vracali. Ked som videl na pocitadle navstevnosti aspon 1 navstevu, vedel som, ze som niekomu mojimi informaciami pomohol - a to mi stacilo.

Dni ubiehali a zistil som ze tatrovaci su naozaj velka rodina, zacali sa mi ozyvat dalsi ludia - Tominec, Tomek, DRracer, Lubos, Jirka Jirout... A ja som zrazu zistil ze portal urcite nezostane "zamrznutou" strankou... Navstevnost stupala, prenesene data tiez - a dnes sa vie tatraportal pochvalit obrovskou medzinarodnou navstevnostou a mnozstvom dat.

Tymto by som sa chcel podakovat vsetkym tym, ktori mi s portalom pomohli a pomahaju, pretoze bez nich by portal nikdy nebol tam, kde je teraz....

Ondrej - za to ze mi vzdy daval energiu a dobre napady
Tomas - za to ze sa so mnou podujal webmasterstva
Mojzo - za jeho vtipne poznamky a pociatocnu pomoc
Stevo - za mnozstvo rad a vysvetleni
Tominec - za perfektne fotky a neustalu podporu
DRRacer - za perfektnu pracu na popiskoch vozidiel
Lubos - za dobre napady
Mushko - za navrh log na fotky
Mato - za fotky a pomoc
Tominec - za vela rad a fotky
Jirka Jirout - za fotky, zvuky

....a všetkým oststným, ktorí svojimi príspevkami a pripomienkami pomáhajú tento web/portál dotvárať...

Dakujem.
Naposledy upravil/-a etienne v 18 Okt 2004, 12:01, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 18 Okt 2004, 12:27

Jéj. Dakujem, to vždy poteší :)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných