Tak už je to tady..

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
Maxono
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 688
Dátum registrácie: 25 Aug 2006, 21:46
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Krušovce, Topoľčany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Maxono » 29 Okt 2006, 20:07

Arva. :D

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 29 Okt 2006, 20:39

"CARBURETTOR CLEANER" - spray, funguje velmi dobře a stojí něco přes stokorunu. Takže jestli máš rád rychlá instantní řešení...

Užívateľov profilový obrázok
stastnytatrovak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 07 Jún 2005, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: Prechodne bez auta...
Bydlisko: Soenderborg, Dansko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stastnytatrovak » 30 Okt 2006, 01:16

Gratulujem ! 8) Vyzera byt vo vybornom stave, v porovnani s tymi, co casto je vidiet...

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 30 Okt 2006, 10:11

Z Ostravy... Jestli ji po přechodnou dobu neměl kámoš nachystanou na renovaci, potom šla beze změny dál, ale psánu na sebe ji stejně neměl. Je to už docela doba. Jestli je to opravdu ten kus, tak tehdy byla kupní i prodejní cena okolo 5000 (snad 4800 Kč). Jenom pro zajímavost.

Užívateľov profilový obrázok
PETR 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 18 Okt 2006, 17:29
Tatry, ktoré vlastním: T 613-3 88´
kancelář ČNR ČSSR
http://www.skodaclub.wbs.cz/
Bydlisko: OSTRAVA , CZECHOSLOVAKIA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PETR 613 » 30 Okt 2006, 10:23

Do pekel za 5000,- a z ostravy :!: :?: Kolabuju.....

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 30 Okt 2006, 10:58

Nekolabuj, to byl tak 1998. - přibližně. Málem jsem ji bral, ještě jsem to porovnával s další hnědou kompletní za 9 a půl, ale nakonec to vyhrálo úplně jiné autíčko (neTatra). Prostorové důvody. A netvrdím, že to je právě ona, jen mi ji silně připomíná, SPZ už nedokážu ověřit.

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Príspevok od užívateľa vasa26 » 30 Okt 2006, 19:17

ja koupil mojí první tatru 603 +2 vraky take za 5000,-v roce 1998 ale vrazil jsem do ní dalších 90 000,- aby byla pěkná :o

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jack » 30 Okt 2006, 19:22

D.A. napísal:Z Ostravy... Jestli ji po přechodnou dobu neměl kámoš nachystanou na renovaci, potom šla beze změny dál, ale psánu na sebe ji stejně neměl. Je to už docela doba. Jestli je to opravdu ten kus, tak tehdy byla kupní i prodejní cena okolo 5000 (snad 4800 Kč). Jenom pro zajímavost.
O tom pochybuji..stála celých 18 let na jednom místě a majitel ji kupoval na kšeft..vůbec od roku 1988 nejezdila..Kvůli zachovalému stavu za ni chtěl hříšné peníze..ale za posledních pár let slevil a to byla pro nás ta pravá chvíle ke koupi :D

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Osobní Tatry v Brně

Príspevok od užívateľa Pelda » 30 Okt 2006, 20:58

.:Jitka.F:. napísal:Se stává....já například vím jen o jedné T603 v celém Brně, ale ono jich je zde určitě mnohem víc...
To máte pravdu. Jedna zrenovovaná T2 603 je v Soběšicích, majitele osobně znám, další je na Lesné (ten jich má víc), dále v Bohunicích jsou dvě-jednu zbídačenou používá její majitel denno denně, stává před normálně před jedním panelákem na Ukrajinské, druhá je super stav, viděl jsem ji jen jednou, majitel ji důsledně garážuje a stará se, nevím přesně kde je, ale znám jeho tchána, krásná bílá T2 603 model tak 1962 je v buď v Maloměřicích nebo Obřanech, majitele bohužel neznám. Ještě vím o 603jkách v Rajhradě a Rosicích (tam bych věděl o někom, kdo má fungl nepoužitý nový bufík do 603-2, míval i Tatru, chtěl jsem ji koupit, ale vyfoukli mi ji). A pak jsou tu 613ky-v Králově Poli na Erbenově ul. je zelená M95-občas se s ní majitel objeví na nějakém tom srazu. Pak vím o jedné trojce a jedné chromce, ale nevím odkud. Občas je potkám v provozu. V Holáskách jsou dva pánové Doležel a Seidl, mimochodem vynikající servicemani, sám k nim jezdím a oba mají tuším čtverky. Jeden stříkačku, ten druhej nevím přesně. V Bohunicích u jednoho nedaleko bazénu Nono bývala modrofialová trojka v zuboženém stavu, pak je tam ještě jeden mladej kluk. Na toho mám případě potřeby kontakt. Je to fanda,má auto v garáži. A pak je tu taky má maličkost, jsem z Nového Lískovce, mám černou trojku r.v. 1987 ve velmi zachovalém původním stavu, kdysi byla vládní, výborný kauf přes Krnepo, tehdy jsem měl spíš víc štěstí než rozumu. 603ka je můj zatím nesplněný sen-prostory a momentálně taky čas a finance :?. A tak bych mohl dlouho pokračovat dál a to je jen špička špičky ledovce.
Apropós, to je fajn, že jste taky z Brna, já bohužel nemám ve svém středu nikoho, kdo by byl naladěn alespoň trochu podobně jako já, tak jsem rád, že se alespoň tady někdo objevil. Třeba bychom mohli navázat nějakou tu spolupráci, kdyby jste chtěla. Můžu Vám nabídnout své skromné znalosti, třeba kdyby jste chtěla vědět o osobních tatrách v Brně něco víc. Jo a přímo v centru Brna v oblasti křižovatky ulic Novobranské, Orlí a Měnínské ( v okolí brány) stává již dva roky béžová T2 603 s černou maskou a brněnskou SPZ. Za oknem dokonce mívá nějaké speciální parkovací povolení. Odolává dešti, větru, sněhu i mrazu. Majitel s ní jede tak jednou za uherák, občas je delší dobu pryč, ale zas se vrátí. Bohužel se mi ho zatím nepodařilo nijak vypátrat ani zastihnout a kolikrát jsem mu za stěrač strkal vzkaz, že to koupím, už ani nepočítám. Ani jednou se neozval. Zítra vemu s sebou do města foťák, nafotím ji a dám sem snímky. No, a kdybyste třeba měla pěší cestu centrem, můžete se tam stavit (já se na ni chodím dívat celkem pravidelně) a uvidíte na vlastní oči, že nekecám.
Jinak Jackovi k výborné koupi samozřejmě gratuluji.

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 30 Okt 2006, 23:02

Pelda- ja som tiez cely rok v Brne, no bez mojich Tatier. Tie mam bohuzial na Slovensku. Ja som tu zatial vela Tatier nestretol, Nejaka ta Tatra sem- tam stoji pred S.O.S. a este na Palackeho Tride ma jeden pan zopar 613- tiek a jednu peknu zlatu 603- ku... Na Svobodak tiez sem tam zavitam :-) A do Stareho Liskovca som jeden cas chodil pravidelne :)

Užívateľov profilový obrázok
PETR 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 18 Okt 2006, 17:29
Tatry, ktoré vlastním: T 613-3 88´
kancelář ČNR ČSSR
http://www.skodaclub.wbs.cz/
Bydlisko: OSTRAVA , CZECHOSLOVAKIA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PETR 613 » 30 Okt 2006, 23:28

Peldo nedal bys sem nějaké fotos te tvojí vládní trojky :wink: Na jakém sektoru v praze jezdila :?: Já mám z Kanceláře České národní Rady,původní SPZ ADI 70-71.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 31 Okt 2006, 11:23

No, v Brně je toho podstatně víc. Taky například Tatra klub. A tam všechny mladé, kteří se neptají, co klub může udělat pro ně, ale ptají se co mohou oni udělat pro klub, jistě vítáme.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 31 Okt 2006, 12:25

AT - a kde chceš takých mladých zohnať? :wink:
Podľa mojich skúseností prídu do klubu "záujemcovia", vyhlásia, že by sme pre nich mohli zorganizovať nejakú akciu, lebo už dlho sa nič nedeje, opýtajú sa, aké diely im vieme zohnať a či im opravíme/budeme opravovať ich auto. Potom sa veľmi čudujú, že hneď neupadneme do tranzu z toho, že k nám ráčili zavítať - a viac sa našťastie neukážu...

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 31 Okt 2006, 13:33

Však oni někde jsou, i když jsem tradičně pesimista, věřím, že když se bude trpělivě prosívat, že by se tři až čtyři mohli najít, což je alespoň to minimum, aby klub s osmdesátihlavou členskou základnou mohl fungovat a členům alespoň jednou do roka nějakou tu akci připravil. Třeba Pelda a Jitka jsou zrovna oni.

Užívateľov profilový obrázok
Karel
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 28 Feb 2006, 22:16

Príspevok od užívateľa Karel » 31 Okt 2006, 18:50

ondrej napísal:AT - a kde chceš takých mladých zohnať? :wink:
Podľa mojich skúseností prídu do klubu "záujemcovia", vyhlásia, že by sme pre nich mohli zorganizovať nejakú akciu, lebo už dlho sa nič nedeje, opýtajú sa, aké diely im vieme zohnať a či im opravíme/budeme opravovať ich auto. Potom sa veľmi čudujú, že hneď neupadneme do tranzu z toho, že k nám ráčili zavítať - a viac sa našťastie neukážu...
Přesně jak to popsal Ondrej. Když jsme připravovali letošní sraz měli všichni spoustu nápadů co a jak by se mělo udělat, ale když došlo k akci lítali jsme tam tři jak hadr na holi a ostaní z toho měli srandu a jen kritizovali co všechno jsme nezařídili a co jsme udělali špatně.

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 31 Okt 2006, 22:02

Eriku,já je taky nevídám každou chvíli, v průměru tak 1 za měsíc + ta zelená v Kr.Poli na Erbenové stává pořád, pokud s ní majitel někam neodjede a stejně tak ta 603ka v centru. Kdybys měl cestu někde kolem Malinovského nám., tak z něj zajdi na ulici Novobranská a před číslem 4 ji uvidíš. Dneska jsem ji nafotil,jak vyřeším takový menší problém, tak je sem dám. A ty ostatní, teď se už asi moc neobjeví, ale v teplejších měsících stačí trochu pozorněji sledovat provoz. Jinak samozřejmě vím, že je toho u nás podstatně víc, však jsem taky myslím napsal něco jako špička špičky ledovce. O Tatraklubu Brno samozřejmě vím, ale jsem vděčen, že mně nedávno přijali do Tatraklubu CZ a tomu chci být věrný a bude-li to v mých skromných silách, tak i samozřejmě všemožně pomoci. Rozhodně takovýto klub není pro mně dojná kráva náhradních dílů, oprav a srazů, tak jak pro některé, o kterých se zmínil Ondrej a Karel. To by mně hanba fackovala takhle se chovat. Tatrovky by si měli kupovat lidi, kteří o nich něco vědí a jsou schopni se o ně postarat. Po náhr. dílech se holt člověk poptat musí a dobrá rada od zkušeného má cenu zlata. Co se týče kritizování, tak ten kdo nehnul prstem by měl držet z**** a být vděčný. Já jsem letos na srazy jezdil poprvé (třeba na Vranovskou přehradu, Lednici, Classic car weekend, nedávný Orlík a ještě i na pár dalších) a všechny byly bezvadný, atmosféra jedinečná a stejně tak i jejich programy, organizace a sociální zázemí. Našel jsem díky nim i spoustu nových přátel. Lidsky z toho teď budu žít celou zimní sezónu. Petře 613, fotky své trojky dám hned,jak to půjde-taky menší problém. Prodána byla 24. března 1987 fakturou č.8445/7087. Prvním majitelem bylo Federální ministerstvo zahraničních věcí, Loretánské nám. 101/5, 125 10, Praha 1, SPZ měla ADC 03 - 41, výrobní číslo: 8325. V rámci této služby jezdila blíže nezjištěnou dobu na čs. ambasádě v Moskvě jako diplomatické vozidlo. Faktem však je, že ve velkém TP je na str. 4 přes technický popis otisknuto velké azbukové razítko moskevského dopravního inspektorátu. Tyto informace mi řekl uředník na u nás na magistrátu po nahlédnutí do spisu. Já jsem totiž 6. majitel (a doufám, že už poslední) a mám ten duplicitní techničák. Od toho prvního originálního mám kopie, který mi vystavil ten úředník.

Roman

Príspevok od užívateľa Roman » 31 Okt 2006, 23:02

Ja hovorím stále, že byť v klube TATRA je výsada nie povinnosť.

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 31 Okt 2006, 23:14

Pelda- diky moc za tipy. Kdyz budu mit vic casu, tak si ty mista urcite obidu s fotakem a fotky sem hodim(mozna uz i tento vikend :wink: )

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 01 Nov 2006, 02:05

Roman napísal:Ja hovorím stále, že byť v klube TATRA je výsada nie povinnosť.
A co je na členství v tatraklubu tak výsadního oproti jiným klubům? Jen neříkejte, že neberete každého, kdo zaplatí členský příspěvek...

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 01 Nov 2006, 02:13

Luboš, to teda nebereme, na členstvo, v TAKS, nestačí , len zaplatiť nejaký poplatok/členstvo sa nedá kúpiť/.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných