Strana 1 z 1

D.P. = kousak

Napísané: 24 Jan 2005, 11:23
od užívateľa etienne
D.P. stale Ta este bavi prispievat pod 2 nickmi ? Vyber si ktory zrusime :-)

-

Napísané: 24 Jan 2005, 12:41
od užívateľa carlos
zaujímavé štvor jediný človek,rozštvrtená osobnost,pred kým sa sxovávaš?/enrique,rené,koušak,power,dp???/alebo rozpetená?/

Napísané: 24 Jan 2005, 13:44
od užívateľa D.P..
Teraz už sa musím ozaj zasmiať aj ja...

Koušáka nechajte tak ten je úplne v pohode a len mi pomáhal oskenovať tie obr. a poslal ich tak ako som mu kázal čiže najskôr sa anonymne prihlásiť ako D.P.. a potom ich odoslať.

No a Power? To je tiež smiešne. To je môj kamarát zo Žiliny a prihlásil sa sem len preto že tie turbá mali taký veľký ohlas nakoľko on s nimi zažil v minulosti niečo podobné ani neviem kde!!!!!!!!!
On sem už pravdepodobne nič nenapíše lebo ho to vôbec nezaujíma čítať niektoré príspevky.

A Koušáka naozaj nechajte na pokoji lebo ja to niesom, a myslím to vážne. A nemám dôvod nepriznať sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napísané: 24 Jan 2005, 15:47
od užívateľa koušák
To je dobré, teraz budem vystupovať ako duch... :lol: :lol: :lol:

Napísané: 24 Jan 2005, 15:50
od užívateľa D.P..
Nedá mi to ale musím pokračovať lebo teraz nejde o mňa ale o človeka ktorý sa nebál dať do súvislosti svoje meno s tým že ma pozná a pomáhami a aj keď som ho varoval urobil to.
Ale aj tak sa cítim maximálne za to zodpovedný a preto chcem všetkích ktorí tak radi hľadajú "senzácie" poprosiť aby Koušaka vynechali z narážok na moju osobu!
Ten chalan vám nikdy nič zlé neurobil a ani nepovedal tak sa nad sebou zamyslite (platí to len pre ... oni už budú vedieť)

Ďakujem :!: