Podla Tatry poznas majitela...

Návrhy na vylepšenie Tatraportal-u
etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Podla Tatry poznas majitela...

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 10:48

... uz dlhu dobu mam jednu myslienku ktoru som tu kedysi aj prezentoval - urobit nieco ako INDEX tatroviek v SR a CR. Teraz sa urcite niektori zhrozili ale nie je to to, co si vacsina predstavuje.

Moja predstava je tabulka v ktorej by bola na lavej strane fotka Tatrovky, potom nejaky strucny popis od majitela, ziadna vynutena statistika, ale napriklad strucna historia vozidla, kedy ju majitel kupil, pripadne co na nej robil, to by bolo uplne na nom. Ak by chcel, mohol by samozrejme aj uviest nejake statisticke udaje.

Myslim si ze by to bola dobra vec - jednak by sme sa medzi sebou lepsie aspon podla auta spoznali a jednak ziskali aspon strucny prehlad kto je odkial a kde je mozne vidiet Tatru...

Aky je na to Vas nazor ? Rad by som s tym co najskor zacal. Napriklad s mojimi tatrovkami...

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 08 Nov 2005, 11:18

Jasnéže, davaj het. Ja sa pridám všetkými mojimi Tatrami čo mám

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 11:19

Mojzo: Vyborne tak uz si priprav nejaky popis a hod mi ho na SS. Budes medzi prvymi.

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 08 Nov 2005, 11:54


etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 11:55

Tomas: Vidim, ze mas podobne napady. Beriem to, ale moja predstava je o dost ina, sam uvidis snad uz o hodinku. Ty sa sustredujes viac na galerie...

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 08 Nov 2005, 11:58

ja naozaj nexem zaparat, ale toto si napisal hned po pristupe na moju stranku ... tak co si mam o tom mysliet?
a neviem ako si to myslel s tou galeriou

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 12:01

Tomas prehladaj si fora napisal som to uz asi 100x aj s Edom sme o tom diskutovali ze by to nebola zla vec. Na stranku som sa pozeral aj dnes tak ako skoro kazdy tyzden. Snad si nemyslis ze sa to da zbuchat nepripravene za 2 hodky ! Este k tomu ked z roboty nemam ani normalny FTP pristup. Naozaj sa neboj ze Ti nieco beriem.

S galeriou som to myslel tak ze tam mas sedovu tatru, kliknes na link a ukaze sa galeria. Nie je to ten system, ktory by som rad pouzival ja. Nakolko som o tom uz dlho rozmyslal, mam aj ine napady. Ved uvidis :-)

A ako uz niekto kedysi x-krat povedal... nikdy neuskodi ak je nieco na viacerych miestach NARAZ :-)

A inac docela dobry monitorovaci system uzivatelov. To mas ku kazdemu pridelenu IP ? :-)

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 08 Nov 2005, 12:15

Ale iste, aj design tvojej stranky si vlastne vymyslel.
Je kazdopadne zaujimave, ze cas uvedenia prispevku je totozny s pristupom na moju stranku a dokonca rozvrh mas rovnaky ako ja.
No a je dobre, ze vies lepsie ako ja, ako mi funguje stranka ;-)

Koncim tuto debatu, bo mi nestoji za to sa vadit kto ma vacsieho

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 12:30

Nie, design mojej stranky som obkukal od Tvojej to suhlasim, resp. jej dizajnovu strukturu zapacila sa mi. Nevedel som, ze si tak haklivy na svoje veci. Ak sa Ti to nepaci kludne tam nahodim ten stary to bol iba taky moj pokus a ako si si vsimol uz poriadne dlhu dobu nebola aktualizovana :-)

A je to zaujimave ? Jednak sa musim priznat ze sa mi osobne trochu nepaci ked niekto traceuje moje pristupy niekam ale je to Tvoje pravo - ja mam len rad moje sukromie. A zaujimave je to najma preto lebo bez akehokolvek uvazenia by som sem hodil nejaky napad ktory som 30 sekund predtym videl ... jasneee.

Takisto je zaujimavy Tvoj pristup ku mne - mohol si mi kludne napisat ICQ (ved dnes rano sme si pisali - pre objektivnost) a opytat sa, ze preco a co ako je a ja by som Ti to vysvetlil, ukazal Ten navrh ktory uz dost dlhu dobu vysel na tportali. Potom by si bez toho aby si ma tu krivo obvinoval pochopil, ze vsetky veci sa maju uplne inak. Ak nieco skopirujem nemam problem priznat To ale ak nieco mam vymyslene daleko predtym a zrealizujem to nahodou v rovnakom, alebo podobnom termine, tak nevidim dovod preco by si ma mal obvinovat z kopirovania.

Som uprimne povedane sklamany z toho, ze sa taketo nedorozumenia diskutuju na verejnom fore, ktore je este k tomu venovane tej rubrike ako napadu a nie diskusii kto z koho a kto skor. Mrzi ma, ze si neni schopny so mnou diskutovat na rovinu, ako som Ta uz x krat prosil, ale len rozbrblavat veci, ktore by sa dali vysvetlit ovela jednoduchsie medzi 4-mi ocami. Myslim ze tu nikoho na fore nezaujima kto z koho, ani kto bol skor, ale zaujima ich vysledok. Stranku nerobim kvoli sebe alebo Tebe ale kvoli ludom ako som to uz xkrat pisal. Ak by sme hovorili neustale o kopirovani tym sposobom, ako ty tak diskusne forum tportalu je odkopirovany napad z tklubu brno, novinky su odkopirovane z tatraworld, popisky z tatraklubu sk, fotogalerie zase z inych stranoch. Uvedom si, ze ak maju 2 ludia rovnaky napad a myslia si, ze to veci posluzi, nejedna sa o kopirovanie.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 12:31

A aby som to dokazal, pustam dost velmi predcasne tu rubriku:

http://www.tatraportal.sk/?ukaz=majitelia&lang=sk

Prosim o ospravedlnenie akychkolvek chyb.

TOMAS: Vsimni si, ze sa jedna o nieco UPLNE ine, o rovnaky zaklad napadu ale o jeho absolutne ine spracovanie.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 12:36

Chcel by som sa opytat, ako sa vam tato rubrika paci, co na nej zmenit, co vylepsit, co pripadne uplne vynechat.

Užívateľov profilový obrázok
FÍK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 21 Mar 2005, 19:59
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: BRNO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FÍK » 08 Nov 2005, 12:38

Etienne:
Jen malý detail. Při otevřeni odkazu u mojžovi tatry naskakují tvoje tatrastranky.....Asi jen hyba v adresach....

Užívateľov profilový obrázok
FÍK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 21 Mar 2005, 19:59
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: BRNO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FÍK » 08 Nov 2005, 12:39

Ale jinak dobrej nápad, konečně když uvidim na silnici nějakou Tatru, budu vědět kdo v ni pravděpodobně sedí :D
Doufám, že se přidají i majitele ze západu :wink:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 12:42

Fik: Ano, to sedi. Preto je tam aj klikatelny link na username aby si si pozrel kto to je - prelinkovanie do fora. Je tam dalej klikatelny link na mapu aby sa vedelo odkial ten clovek je a dalej ked kliknes na rok tak to odkaze na answers.com ktore Ti povedia co sa v tom roku stalo. Link idem opravit (hovoril som ze to neni este uplne hotove).

Ludi z inych krajin tam urcite tiez budem chciet pridat ale az casom - najprv by som tam rad pridal ludi tu z blizkeho stredoeuropskeho okolia - a testoval ci vsetko funguje ako ma.

Užívateľov profilový obrázok
FÍK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 21 Mar 2005, 19:59
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: BRNO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FÍK » 08 Nov 2005, 12:45

Však no problemo. :)
Já sem myslel teda spíš čehuny, ale dobře, těšim se aji na západoevropské tatry :lol:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 12:46

Jasneeee vsetci su vitani. Staci poslat SS alebo e-mail a dohodneme sa.

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 08 Nov 2005, 12:59

Etienne, doteraz som to ignoroval a myslel si, ze nejaky nevybureny mladik potrebuje byt stoj co stoj najlepsi. Ale uz ma to jednoducho dozralo, tieto tvoje maniere. A to ci som haklivy je moja vec. Nemam byt preco, ked sa s niecim trapim a potom to zbadam niekde inde?

Tiez neviem co spominas moj postoj, ze to nemozeme prebrat osobne. Ty si ten, ktory sa nikoho nespyta a jednoducho to praskne na web.

A ten dokaz mi je na dve veci ... Pretoze nevypoveda o tom, kedy to bolo publikovane na webe.

Jednoducho mam pocitadlo, jeho sluzba zahrna aj z akej domeny sa pristupovalo. A kedze viem, ze robis v siemense, tak vidim, ze bol pristup z rakuskeho siemensu. Mi nevrav, ze nemas takuto sluzbu aj tu vo fore, alebo na domene? Vsak ty toho monitorujes daleko viac, tak neviem preco as tu ozyvas s tracovanim.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 13:05

Nebudem na to absolutne odpovedat. ESTE RAZ. AK MAS PROBLEM NAPIS MI DO MAILU ALEBO ICQ. Nebudem to rozoberat vo fore ktore je UPLNE o niecom inom.

A vies co ? Tak aj ja budem haklivy. Preco mas na stranke knihu navstev ? Ja som ju tam mal skor ! A preco tam mas videa ! Na portali bol ten napad skor ! A neviem este co :-) A budem jak male 5 rocne decko.

Tomas ja Ti dosvedcovat nic nepotrebujem. Najdi si ze diskusia o tomto existovala uz v minulosti a ze som suhlasil ze nieco take casom spravim.

A ked sme pri kopirovani nebola ta mapka s tatrovkami na tatraworld.nl nahodou skor ako ten Tvoj napad ?

trinity

Príspevok od užívateľa trinity » 08 Nov 2005, 13:43

etienne, co takto prihodit este kolonku vyrobnych cisel motora a kasne.
to len pre zaujimavost.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Nov 2005, 13:44

Trinity: Toto by som rad kopol do doplnujucich info, nechcem to mat ako povinnu polozku.

Kedy mi SS posle data o Tvojom aute ? :-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných