Proč Proč PLUS ???

Názory na tatraportal.sk
Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 21 Júl 2008, 22:32

Najlepsie bude ak si toto vlakno kazdy precita a urobi vlastny nazor...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa etienne » 21 Júl 2008, 22:34

Ergo: Cakal som aspon ospravedlnenie, nie takuto odpoved.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa miloš » 21 Júl 2008, 22:35

Je videt, ze ses ani neobtezoval kliknout na odkaz, jak skupina plus vznikla,ze Erko?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa etienne » 21 Júl 2008, 22:40

Ergo_sum napísal:Najlepsie bude ak si toto vlakno kazdy precita a urobi vlastny nazor...
Ergo, ako si niekto moze urobit iny nazor ako ten, ze kecas ? Jednoznacne tam mas podlozene ako Plusko vzniklo, ze TP nieje sponzorovane a ze neexistuje ziadne VIP forum ! Tak o com prosim Ta melies ? To je taky problem napisat "zmylil som sa, uznavam bolo to inak" ? Niekoho mi pripominas.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Mojžo » 21 Júl 2008, 22:43

To je až neuveriteľné, ako zopár CHUJOV ktorí nemajú čo robiť len vŕtať a bozať systémom "voda príliš mokrá, vzduch je až veľmi plynného skupenstva", ako sa dokážu navážať do Etienna.

Ja sa pýtam prečo? To čo má vlastne znamenať? To vám páni fakt trepe na bedňu?

Toto je môj vlastný názor, ďakujem za pozornosť

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 21 Júl 2008, 22:53

etienne: mam sa ospravedlnit za svoj osobny nazor a obzvlast ak bol slusne formulovany...?

lepsie bude ak to nechame na kazdeho uzivatela, verim ze su to rozumny ludia a kazdy si vytvori svoj nazor (podobne ako ho predviedol napriklad Mojžo).

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa etienne » 21 Júl 2008, 22:57

Nie Ergo, mas sa ospravedlnit za to, ze si ma obvinil z niecoho, co podlozene nieje pravdou.

Užívateľov profilový obrázok
francomk
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 25 Mar 2008, 18:55
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa francomk » 21 Júl 2008, 23:00

etienne napísal:
Ergo_sum napísal:Najlepsie bude ak si toto vlakno kazdy precita a urobi vlastny nazor...
Ergo, ako si niekto moze urobit iny nazor ako ten, ze kecas ? Jednoznacne tam mas podlozene ako Plusko vzniklo, ze TP nieje sponzorovane a ze neexistuje ziadne VIP forum ! Tak o com prosim Ta melies ? To je taky problem napisat "zmylil som sa, uznavam bolo to inak" ? Niekoho mi pripominas.

Mojžo napísal:To je až neuveriteľné, ako zopár CHUJOV ktorí nemajú čo robiť len vŕtať a bozať systémom "voda príliš mokrá, vzduch je až veľmi plynného skupenstva", ako sa dokážu navážať do Etienna.

Ja sa pýtam prečo? To čo má vlastne znamenať? To vám páni fakt trepe na bedňu?

Toto je môj vlastný názor, ďakujem za pozornosť
Máte pravdu. Neviem síce, do ktorej skupiny patrím :?: , ale vždy si radšej zistím fakty ako keby som tu mal spraviť takýto prúser... Neviem, ale je to tu ako u debilov :!: Etienne, obdivujem tvoje odhodlanie držať to tu na uzde 8)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa miloš » 21 Júl 2008, 23:00

Ergo_sum napísal:etienne: mam sa ospravedlnit za svoj osobny nazor a obzvlast ak bol slusne formulovany...?

lepsie bude ak to nechame na kazdeho uzivatela, verim ze su to rozumny ludia a kazdy si vytvori svoj nazor (podobne ako ho predviedol napriklad Mojžo).
Doufejme, ze jsi se v Mojzovo prispevku nasel pod spravnym jmenem.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa etienne » 21 Júl 2008, 23:10

Milos: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa D.A. » 22 Júl 2008, 05:07

Etienne: "Vědět" jsem chtěl obsah smazaného, což byl pravděpodobně příspěvek předřazený sem na první místo. Děkuji.

Dál mne (technicky) zajímalo, jak je možné, že Luboš vyrobil neprohlížitelné téma? To můžeme i my mínusáci?

Nová dnešní otázka (opět jen technicky, bez emocí ;-) ): To dodatečné "předřazení" jsi udělal ty? Nebo Luboš_nefungující_pluskař? Nebo Jan Tleskač?

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa ondrej » 22 Júl 2008, 06:46

Ergo_sum napísal:...Ja som pisal ze na to ma pravo!
Pravo ale neznamena moralku, verim ze nie som sam komu sa zda zvratene mat jedno forum sponzorovane pre VIP uzivatelov a zaroven na freeforu moralizujem, udelujem bany, vytvaram senaty...
Ergo - ak niekto chce niečo kritizovať, mal by sa najprv s danou problematikou poriadne oboznámiť, preštudovať si ju, preveriť si fakty a až potom prípadne vzniesť nejaké pripomienky/kritiku. Ak však niekto kritizuje iba na základe "počutého z druhej ruky" a ešte aj nesprávne pochopeného, ľahko môže byť úplne mimo a sa pritom aj strápniť. To sa teraz stalo tebe...
A pritom si ešte aj obvinil Etienna z niektorých vecí, ktoré sa neudiali. Chápem, že sa ho to potom dotklo a myslím, že si to naozaj zasluhuje apoň krátke ospravedlnenie.
Urob však, ako chceš - toľko môj názor..

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa etienne » 22 Júl 2008, 08:03

D.A.: Plusaci mali jednu grupu, ktora bola pristupna len pre nich. Lubos zistil, ze Plus sa uz nepouziva a ako plusak to napisal prave do tejto plusackej grupy. Tym padom sa zobrazila ako new topic na hlavnej stranke, bola ale pristupna len pre plusakov. V starom fore to bolo osetrene tak, ze sa nezobrazovala vobec, ani v zozname tem.

Nakolko tam ale nebolo naozaj NIC zaujimave a len par tem (okolo 10 po cca 3 prispevky), rozhodol som sa to cele zmazat. Okrem toho plus nefunguje aspon 2-3 roky...

Predrazeni - ak myslis predrazeni do plus-u, to by si si mohol pamat aj ty. Existovali nejake kriteria - pocet prispevkov, aktivita na fore a podobne. Na zaklade tych sa vytvorili "plusaci"...

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 22 Júl 2008, 09:17

Ergo_sum napísal:Ergo - ak niekto chce niečo kritizovať, mal by sa najprv s danou problematikou poriadne oboznámiť, preštudovať si ju, preveriť si fakty a až potom prípadne vzniesť nejaké pripomienky/kritiku. Ak však niekto kritizuje iba na základe "počutého z druhej ruky" a ešte aj nesprávne pochopeného, ľahko môže byť úplne mimo a sa pritom aj strápniť. To sa teraz stalo tebe...
A pritom si ešte aj obvinil Etienna z niektorých vecí, ktoré sa neudiali. Chápem, že sa ho to potom dotklo a myslím, že si to naozaj zasluhuje apoň krátke ospravedlnenie.
Urob však, ako chceš - toľko môj názor..
- etienne vysvetlil vznik Pluska, tomu rozumiem. Ako sa da zoznamit objektivne s problematikou ak nemas pristup ako admin? Vzdy ako uzivatel budem tahat za kratsi koniec a etienne ak bude chciet mi vsetko jednoducho vyvrati... Samozrejme chapem ze tento web je sukromna zalezitost a preto nie je mozna verejna kontrola (nakoniec je to proti mojim zasadam o ochrane rukromneho vlastnictva). Zostava to len cisto v rovine viery a preto si myslim ze tu o ziadne strapnenie nemoze byt ani rec.

- ci tu funguje paralelne forum pre VIP uzivatelov sa nikdy nedozvieme, vzdy to zostane v rovine spekulacii. Ja sam aj ked mi to bolo naznacovane som tomu do vcera rozhodne neveril.

- jednoducho v tejto kauze si musi kazdy urobit nazor sam.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Mojžo » 22 Júl 2008, 09:38

Že KAUZA :mrgreen:
mňa porazí.

Normálne z Plus robíš sprisahanie kde sa rozhoduje o tom či Ti zostanú tri vlasy deda Vševeda.

Ono to pritom bolo iba "oddelenie" užívateľov ktorí prispievali článkami, fotkami, materiálom, ktorí sa dohadovali spôsobom "Keďže človek XX už sem dal ten článok, ja, človek XY ho už nedám, pretože som ho mal v menšej kvalite" alebo "galériu pridám zajtra, zatiaľ je uložená na ftp"
aj to v počte ktorý by si spočítal na prstoch jednej ruky.

Kauza
LOL. Jediný čo to tu "kauzuje" si ty Érosum

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa D.A. » 22 Júl 2008, 10:00

Díky Etienne, už to chápu. Takže Luboš našel nějakou "díru" v nové verzi, tu jsi opravil a je to OK. ("Předřazením" jsem myslel dodatečné vložení jeho příspěvku z "Proč PLUS" na první místo v tématu "Proč Proč PLUS".)

= = = = = = =
<A teď privátní vysílání JENOM pro Erga ( ;-) )>:
Jasně, za tímto spiknutím stojí titíž zednáři, jako za tajemným rytířským cechem TAKS. Luboš by ti povyprávěl.
<Konec transmise, děkuji.>
= = = = = = =

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa etienne » 22 Júl 2008, 10:27

Ergo: Vyjdem s pravdou von, uz to nevydrzim. Urcite ma ostatni clenovia zabiju ale je to uz nutne.

Na Tatraportale funguju dve "ultra mega supiš VIP aupiš didžina magič miňóška združenia":

- Opus Tatra Dei - stara sa najma o stavanie replik T77 a novych typov Tatier ako T710, T720 a samozrejme s nimi jazdime na privatnej Tatraportal dialnici (zaplatili sponzori ktori sponzoruju aj Tatraportal) ktora zacina pod mojim barakom v stupave a vychadza az pri J&T buildingu.

- Klan nahradnych dielov - hypermegatajna organizacia, ktora sa sustreduje na skladovanie najohrozenejsich nahradnych dielov s cielom sproblematizovat vlastnictvo Tatier. Ako priklad uvadzam, ze mame cca. 1500 pravych zadnych blatnikov na T613, okolo 2000 podblatnikov a asi 100 stitkovych motorov. DDSR uz mame len 100, zvysnych 1500 sme museli vyhodit, zaberali vela miesta.

Obidve sa pochopitelne stretavaju na ultra tajnom subfore, oni-vedia-ktorom.

Pssssst.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa miloš » 22 Júl 2008, 10:30

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa ondrej » 22 Júl 2008, 11:15

D.A. napísal: ...Jasně, za tímto spiknutím stojí titíž zednáři, jako za tajemným rytířským cechem TAKS. Luboš by ti povyprávěl....
:mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
francomk
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 25 Mar 2008, 18:55
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa francomk » 22 Júl 2008, 11:59

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných