Milos vs. Etienne

Tláchanice patria sem.
miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa miloš » 30 Sep 2008, 10:11

Prosím admina aby se mi prestal laskave hrabat v profilu,menit a mazat avatary, cist PM apod.Svedci to jen o jeho vlastni malickosti. Dekuji.

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa vasa26 » 30 Sep 2008, 12:53

miloš napísal:Prosím admina aby se mi prestal laskave hrabat v profilu,menit a mazat avatary, cist PM apod.Svedci to jen o jeho vlastni malickosti. Dekuji.
tomu nevěřím :shock: to přeci nejde aby se 3 osoba hrabala v profilu a četla súkromé PM :!:
(piš e-maily ty ti zmonitoruje max. BIS) :wink:
jinak ten předposlední tvůj avatar byl vzkutku temperamentní :lol: :wink:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa miloš » 30 Sep 2008, 12:58

Bohuzel, je to tak. Zatim to povazuji pouze za zert, ze strany vedeni portalu.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Sep 2008, 13:37

Milos, avatary mozem menit. (Bod 8 pravidiel)

PM som NIKDY NIKOMU necital. Ale rad si precitam Tvoju konkretnu PM, ktoru som mal citat a ako si na to prisiel. Ak mi to nedokazes, chapem to ako urazku.

P.S.: Ak mi da niekto do profilu 100 vykricnikov tak, aby zacali blbnut sirky fora a ostatni useri museli scrollovat, aby si precitali prispevky, zasah povazujem za spravny.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa miloš » 30 Sep 2008, 13:47

Uz jenom skutecnost, ze je to technicky mozne, je zarazejici. Sam jsi se k tomu ted priznal. A avatary SI muzes menit jak chces, ale prave pouze sobe. Do ostatnich by Ti nic byt nemelo. Navic v mem nic zavadneho, ani nijak urazejiciho nebylo. Byl bych pro, aby o registrovanych ucastnicich, pri jejich eventualnich prohrescich rozhodoval POUZE senat a ne admin sam.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Sep 2008, 13:53

Milos: Nepotrebujem sa priznavat. Vsetko je mozne, sice by som musel velmi dlho v sql hladat, ale urcite sa to da. Pocuvam navrh ako chces zabezpecit, aby to technologicky NEBOLO mozne. Aspon jeden. Ja o ziadnom neviem. Aj keby som to hned zahashoval cim by som okrem ineho dost zacal zatazovat CPU, vzdy by bol master password. Takze pocuvam realny navrh. Za celu moju karieru v IT som nezazil ani jednu situaciu, aby admin nemal technologicky umoznene nazriet do detailov (vratane pm) nejakeho systemu. Tak ako Ti vedia na tiscali citat admini maily, tak ako Ti vedia v O2 citat operatori smsky. NAJDI A NETLACHAJ.

Co sa tyka avatarov, kym si tam budes davat ty alebo ktokolvek iny moj nick alebo meno, budem ho rusit. Hotovo.

Inymi slovami, nemas ani JEDEN dokaz a tlachas absolutne nezmysly. To je naozaj smutne a necakal som to od Teba. Dakujem.

A posledna vec Milos. Ak ma este raz z niecoho takehoto krivo obvinis, alebo budes pisat veci, ktore niesu pravdive len preto, aby si tu ludi zavadzal, dostanes ban. A plne si za tym stojim. Prines dokazy ze citam PM a velmi rad sa ospravedlnim. Ale je vidiet, ze len tlachas.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa miloš » 30 Sep 2008, 13:58

Pokud je to jen tlachanie, tak si to presun do nadherneho vlakna tlachanie a mas po problemu.Resit nebudes muset nic.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Sep 2008, 13:59

Mam co riesit, to, ze pises klamstva. Co je dost silny dovod na riesenie. Takze, kedy som ktoru PM cital ? Alebo sa konecne spamatas a napises ze si to tak nemyslel ?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa miloš » 30 Sep 2008, 14:00

Upravovat prispevky zpetne snad neni dovoleno, ne?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa miloš » 30 Sep 2008, 14:01

A pokud Ti jde o to zabanovat, me, klidne to udelej, snad se Ti ulevi.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Sep 2008, 14:08

Ak zacnes upravovat prispevok kym nieje pridany dalsi, mozes. To bol ten pripad.

Stale cakam na konkretnu PM ktoru som precital, prosim o info.

Milos: Nejde o ulavenie, ide o to, ze obivnujes cloveka, vdaka ktoremu tu mozes pisat, diskutovat atd. ze urobil nieco, co sam vies ze neurobil. A prave mna sa taketo chobotiny velmi dotykaju. Mam niektore svoje pravidla, ktore neporusujem, citanie PM je jedno z nich.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa miloš » 30 Sep 2008, 14:12

A ted mi napis, jak mi to chces dokazat, Ty, ze tomu tak neni, ostatne prisel jsem s tim prvni ja, tak prosim o vysvetleni ja Tebe. Koukam, ze slovo chobotiny pouzivas ted celkem casto.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa miloš » 30 Sep 2008, 14:13

Tez prosim po vysvetleni, kdo mi dnes pridelil novy avatar- me neznamy.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Sep 2008, 14:17

A ted mi napis, jak mi to chces dokazat, Ty, ze tomu tak neni, ostatne prisel jsem s tim prvni ja, tak prosim o vysvetleni ja Tebe. Koukam, ze slovo chobotiny pouzivas ted celkem casto.
Este raz Milos. Snazis sa furt tocit len okolo, zacina to uz byt naozaj trapne.

TY si ma obvinil z toho, ze som si precital PM. Pytam sa, na zaklade coho ma takto obvinujes.
Novy avatar som Ti priradil ja. Maria a Luigiho. Lebo su to dvaja zmatkovia. Bola to odpoved na Tvojeho etienna. Myslim ze celkom sadla a bola vkusna. Urcite viac ako Tvoj panak s lietajucim vtakom.

Znova to zopakujem, nakolko sa nechcem stale tocit dokola a chcem odpoved.

Na zaklade coho si ma obvinil ze citam PM prosim o konretny detail. Ktora PM od koho, ako si to zistil.

Este dopisem ze slovo chobotiny pozeram dost casto, nakolko nechcem slovo kokotiny pouzivat.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa miloš » 30 Sep 2008, 14:24

Pockej, pockej. Vymenil jsi mi avatar Etienne is banned za nejake dva choboty.Takze neoblbuj. Ten predchozi / letajuceho vtaka/ jsi mi pouze smazal a ja ho uz znovu nepouzil, nebot jsem pochopil, ze Ti pripada nevhodny. Prijde ti korektni vymenovat avatary registrovanym ucastnikum sveho webu jak se Tobe zlibi? Prijde Ti to korektni?Zrovna tak to muzes vysvetlovat s PM, neboli tez oblbovat.A nebo taky nemusis.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Sep 2008, 14:27

Cim oblbujem ? Citat Ti nerobi problemy ? Hore je napisane ze som to vymenil za Maria a Luigiho. Tak sa volaju. Ten v cervenom je Mario a ten v zelenom Luigi. Neoblbujem. Ozaj a jediny ktoremu som avatar vymenil si bol prave TY. Takze ucastnikoVI a nie ucastnikom.

Nie, nepripada mi to vobec korektne. Ale k cloveku ktory nieje korektny ku mne a obvinuje ma z niecoho co sa nestalo mi to spravanie pripada uplne adekvatne.

Nakolko si stale priklad PM nedal (pretoze ziadny nemas) povazujem toto za uzavrete. Pokracuj kludne v navazani sa na niekoho ineho. Prijemnu zabavu.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa miloš » 30 Sep 2008, 14:36

Samozrejme, ze Ti to nemuzu dokazat, stejne jako Ty me nemuzes dokazat, ze to tak neni. Na to jsme asi chytri dost. Ovsem na moji stranu nahrava fakt, ze jsem zde tento rok dostal od jineho ucastnika fotografii T700 a kdyz jsem si ji poprve otevrel, byla jiz 3x shlednuta.Ale samozrejme muze zustat u domenek.
Ohledne vymeny meho avataru, se tedy chci znovu zeptat,jestli Ti to pripada korektni a jak si sam sobe vysvetlis svuj cin. Majitel webu, neomezeny vladce admin? A propos, mym avatarem jsem Te urcite nijak neurazil a pokud jsi nepochopil jeho vyznam, tak jsem ochoten Ti to vysvetlit, ikdyz to v podstate konverzaci s Tebou porusuji.Pro ostatni ucastniky jej prikladam.
Prílohy
298776_915_avatar.jpg
298776_915_avatar.jpg (5.46 KiB) 15669 zobrazení

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa ziza » 30 Sep 2008, 14:43

:mrgreen: Čtu a zírám, zírám a čtu! :mrgreen

Etienne, máš recht, forum máš opět ve vynikající kondici! Jupíííí!! Jen tak dál - houšť a větší kapky! :P

Jenže, stryci milí, on se ten "vzestup formy" již pár dnů-týdnů-měsíců(!?) dal čekat! "Trénovalo" se tu hodně a intenzivně... :cry: :cry:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Sep 2008, 15:10

Milos: Ano, napisal si to spravne. Admin je vzdy pan svojeho webu. Niekto tu musi byt za forum zodpovedny. Si ty panom vo svojej firme ? Mozes si buchnut rukou ? No vidis.

Myslim ze by som Ti to vedel dokazat, nepozeral som sa do struktury databazy ale ak tam su datumy prveho otvorenia dalo by sa to porovnat. Ak sa nemylim forum rata fotku aj ked ju posielas, ale mozem sa aj mylit, nikdy som to nesledoval. Ak je vsak sprava napisana BOLDOM znamena to ze ju este nikto necital.

Ten avatar pre mna nieje v poriadku, obsahuje moj nick. Hotovo.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Tatry ve filmech

Príspevok od užívateľa miloš » 30 Sep 2008, 15:12

Jiste, pro Tebe neni v poradku, chapu, ale co Te vedlo vymenit muj nick za jiny? Chtel jsi me zesmesnit?

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní