TLACHANIE

Tláchanice patria sem.
vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa vasa26 » 06 Aug 2010, 01:46


posmiros
Diskusný nováčik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26 Aug 2010, 12:48
Kontaktovať užívateľa:

Motor, převodovka, nápravy atd.- Tatra 57A

Príspevok od užívateľa posmiros » 26 Aug 2010, 13:25

Ahoj, mám doma motor s převodovkou, nápravami a pár dalšími věcmi a potřeboval bych vědět jakou to má cca cenu. Motor se v pohodě točí a má to ještě i kompresi.
Dík

Užívateľov profilový obrázok
tatra.bnp
Diskutujúci
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 01 Aug 2010, 16:46
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57B 1944
Tatra 57B 1946
Tatra 57B STW 1940
Tatra 603-2 1974
Tatra 613-1 1976
Tatra Beta 1996
Tatra Beta 1998
Tatra Beta 1999 městská Policie
Kontaktovať užívateľa:

Tatra Rallye Beskydy 2010!!!!!!

Príspevok od užívateľa tatra.bnp » 28 Aug 2010, 21:36

...NECHÁPU PROČ SEM NIKDO NENÍ SCHOPEN DÁT BLIŽŠÍ INFORMACE!!!!pěkně mě to se..e!!!na každou jinou kravinu odpovídá spousta lidí a na nejdůležitější Tatra sraz v roce není nikdo schopen odpověď a nic upřesnit!!!
Je to pěkná ostuda..nevím co se děje,ale myslím že bychom se měli stydět a nejen my!!!!Organizátoři nereagují na emaily..které sem posílal na aja.tatricka@seznam.cz a telefoní číslo Alena Čípová, tel.: 607 743 946 ..je stále nedostupné!!!!celkově o rallye nikde nic bližšího není!!!!!opravdu nevím co to má za smysl...myslel sem že toto byla soutěž kam všichni Tatrováci rádi jezdili..ale kam máme dojet když nevíme kdy a co se bude dít!!!!opravdu mě to sere!!!!!!!!!děkuji

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Opravy kapilárních teploměrů

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 06 Okt 2010, 20:32

Pane Vodrlinde,
neřešte to! Copak jste si ještě nezvykl na české závistivé, pomlouvačné a chamtivé povahy? Ono hold za 2 stovky už se to dělat nedá. Setkávám se s tím dnes a denně.
Já k Vám rád přidu a nechám si teploměr opravit a ostatní ať si říkají co chtějí. Děláte to dobře! On se také těžko bude hledat někdo druhý.
Poslední roky nejsem hrdej na to, že jsem čech.
Zdraví Vás šmelinář, fušer a vošidil, ale pozor v zahraničí již pomalu uznávaný odborník na Tatru 603. :D :) :( :o :shock:

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Opravy kapilárních teploměrů

Príspevok od užívateľa jack » 06 Okt 2010, 20:53

Kdo sám sebe nazývá odborníkem, většinou za moc nestojí, stejně jako ten, kdož zdůrazňuje své vzdělání... například důsledným používáním titulů tam, kde toho vůbec není třeba :wink:

Neberte to osobně pánové, to jsou léty a generacemi odpozorovaná fakta...

A k dotazu, do jakého vozu potřebuješ Martine ten kapilár?

kozzel
Diskusný nováčik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06 Okt 2010, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Opravy kapilárních teploměrů

Príspevok od užívateľa kozzel » 06 Okt 2010, 20:57

Dobrý večer,
Je pravdou, že sám jsem škodovkář, a myslel jsem si, že "čecháčci" jsou hlavně kolem škodovek, ale i u Tater to bude asi podobné.
Mě pochopitelně "nezabije", když udělám o dva teploměry na tatru méně. Hlavně dělám pro Německo, kde se zaplacením kvalitní opravy nemají problém, a ještě připojí děkovný email, že je vše přesně tak, jak si představovali. Prostě jednou tam má někdo veterána, tak se nebojí do něj investovat. V Čechách je to někdy bohužel problém.
Spíše mě tedy jen zajímalo, kde se stal problém, jestli byl někdo nespokojený a ke mě se to jen nedostalo (čemuž moc nerozumím, telefon má snad dnes každý..)
Takže asi opravdu máte pravdu, že jde o závist či něco podobného. Jenže je pořád takových lidí jako Vy, kteří víte co kolik stojí a že už nic není zadarmo málo. Kapiláru objednávám ze Švýcar, u nás už se nevyrábí, ochranný kovový oplet je dělaný na zakázku v Německu, baňky na CNC. Kdo někdo něco někdy dělal přeci musí chápat, že taková oprava Teploměru na 603, kde je 6m kapiláry nebude za 200, jako před 20ti lety.
Takže Vás taky zdraví "podnikatel, zloděj a opravář teploměrů se špatnými referencemi" a přeji mnoho štěstí v obchodech s veterány i nadále (jak to vypadá, zatím hlavně za hranicemi!).

kozzel
Diskusný nováčik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06 Okt 2010, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Opravy kapilárních teploměrů

Príspevok od užívateľa kozzel » 06 Okt 2010, 21:02

Jacku, my se známe i z jiného fóra, kde se třeba neshodneme v detailech.
Tady jde ale o něco vážnějšího než o špičkování. Až si založíš vlastní firmu, a budeš chtít podnikat, a někdo ti řekne, že máš špatné reference, tak ti to taky jedno nebude. Zvlášť, když se snažím každému maximálně vyhovět. Bohužel já mám zase velmi špatné zkuenosti s českýi veteránisty co mají škodovku či Tatru ( nikdo ať t nebere osobně, je to jen vypozorovnaá skutečnost). Teploměrů sem udělal na cizí značky daleko více než pro české ,a proto mě jen zaráží označení "špatné reference".
Titul ve firemním kontaktu používám vždy, nestudoval sem 4 roky strojařinu proto, aby mi někdo řikal, kde titul použít a kde ne. Všimni si, že nikde jinde sem ho nikdy nepoužil, pouze pokud jednám za svou firmu.
Takže až budeš jednou taky mít firmu, která tě bude živit, vzpomeň si na mě, jak tě rozčertí nepravdivá pomluva!
Mimochodem, ty si někdy viděl mou práci, že mě označuješ za "neodborníka"? Děkuji

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Opravy kapilárních teploměrů

Príspevok od užívateľa jack » 06 Okt 2010, 21:13

Kozzle napsal jsem jen obecně známé pravidlo. Konkrétně Tvou práci neznám, jen z doslechu vím, že například motory děláš dobře... i když je z většiny "jen skládáš", to gró renovace dělá někdo jinej, nebo se pletu?

kozzel
Diskusný nováčik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06 Okt 2010, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Opravy kapilárních teploměrů

Príspevok od užívateľa kozzel » 06 Okt 2010, 21:16

Ta se do mě laskavě nemontuj ano?
Renovace motoru delam sam a nikdo jinej mi v tom nepomaha. Jestli myslíš, že mm doma brusku na klikové hřídee, tak to opravdu nemám, a nechávám to brousit. Nevypatilo by se mi to.
Ty máš jakou školu, že je to obecně známé pravidlo? Mě to ořijde spíš obecně známé pravidlo lidí, co nemají rádi vysokoškoláky, i když nechápu z jakého důvodu. A vůbec se tu o tom nehodlám bavit, jsem v tomto fóru na návštěvě, a nebudu to tady plevelit díky tvým nesmyslným útokům.

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Opravy kapilárních teploměrů

Príspevok od užívateľa jack » 06 Okt 2010, 21:20

Pro Boha Kozzle, na koho útočím?

Co dělám za školu? Strojárnu, konkrétně konstrukci... letos jsem v posledním ročníku, takže pilně fachčím na diplomové práci.

kozzel
Diskusný nováčik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06 Okt 2010, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Opravy kapilárních teploměrů

Príspevok od užívateľa kozzel » 06 Okt 2010, 21:23

Proboha tady nejde o osobní útočení, ale jasně si tu napsal, že jako firma nestojím za nic. Jak si to vůbec můžeš dovolit něco takového tvrdit, když si ani mou práci nikdy neviděl?? Aź si založít ty něco svého tak ti bude jedno, že o tobě někdo prohlásí že nestojíš za nic? To chci tvou živnost teda vidět. Já se snažím vyjít vstříct každému zkazníku co to jde, a pak přijde 23letej floutek a bude mi říkat, že za nic nestojím a nemám používat tiitul, i když se ani jednou nepřišel podívat ke mě do dílny? No kde to jsme?

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Opravy kapilárních teploměrů

Príspevok od užívateľa jack » 06 Okt 2010, 21:29

Už mě fakt sereš.... napsal jsi v předchozí diskuzi, že jsi odborník..?? Ne... stále máš pocit, že jsem s tím odborníkem reagoval na Tebe...??? :shock: S tím titulem však ano... to bylo takové umravnění, pač mi to připadá trochu úsměvné, i když já se na to vzdělání taky dost nadřel.

kozzel
Diskusný nováčik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06 Okt 2010, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Opravy kapilárních teploměrů

Príspevok od užívateľa kozzel » 06 Okt 2010, 21:35

nevím na koho si regavoal, nikoho tu osobně neznám, prostě není fér nazývat někoho nějakými přídavnými jmény a ani neznat jeho práci, nebo dokonce ani jeho samého osobně. Mě titul nepřijde moc úsměvný. Když máš vystudovanou strojařinu, asi je větší pravděpodobnost, že budeš lepší strojař než vyučený řezník ne? Sice moc hezky okolo sebe házíš sprostými slovy, ale já prostě ve firmě titul používat budu, protože i kdyby to přineslo jen jednoho zákazníka, za něco to stálo.
Děkuji a všem se omlouvám za plevelení fóra. Pokud někdo bude mít zájem nechat i opravit teploměr, prosím nejdříve zavolejte, abychom se mohli domluvit. Je to jednodušší si ověřit kvality živnostníka osobně, než uvěřit pomlouvačným řečem.
Děkuji

Strojírna Vodrlind
Bc. Ondřej Vodrlind

Užívateľov profilový obrázok
Mirek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 554
Dátum registrácie: 23 Okt 2007, 22:14
Tatry, ktoré vlastním: T603 M68
T603 M69
T613-3 OTS EX
T613-4M
Bydlisko: střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa Mirek » 06 Okt 2010, 22:23

Teda už jsem dlouho nemoderoval.
Každopádně jste se pánové rozjeli moc pěkně - není nad to když si lidé dobře rozumí. Šoupnul jsem Vás tedy sem.
No už k tomu nebudu radsi nic dodavat

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa jack » 06 Okt 2010, 22:25

Jestli jsem v někom krom Kozzla vzbudil dojem, že já osobně pomlouvám jeho práci, nebo jeho firmu, omlouvám se, nebylo to mým cílem. Osobně se neznáme, kvalitu renovace teploměrů neznám, z doslechu vím, že generálky které provádí na motorech jsou velmi kvalitní. Tímto bych tuto diskuzi pokládal z mé strany za ukončenou.

marco222
Diskusný nováčik
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 20:30
Kontaktovať užívateľa:

budik na pristrojovku

Príspevok od užívateľa marco222 » 19 Okt 2010, 20:38

ahoj tatrovaci.myslim,ze tu mi isto niekto pomoze.uz dlhsi cas,ale bez vysledku zhanam budik z pristrojovky na tatru613ide o zdruzeny budik s kontrolkami,nachadza sa medzi tockomerom a rychlomerom.ponuknite prosim na : marco22@pobox.sk
velmi pekne dakujem :wink:

Užívateľov profilový obrázok
613krakenn
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 06 Máj 2008, 20:36
Tatry, ktoré vlastním: Mam 2 chromky jedna je po kompletnej GO a druhu to este len caka,jednu bordovu 3 a stvorku zelenej metalizy
Bydlisko: Presov
Kontaktovať užívateľa:

Re: budik na pristrojovku

Príspevok od užívateľa 613krakenn » 19 Okt 2010, 21:59

Nazdar mam jeden nazvys . musim ponho zajst do garaze a pofotim ti ho a poslem fotos oka? tak zatial sa maj .

marco222
Diskusný nováčik
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 20:30
Kontaktovať užívateľa:

Re: budik na pristrojovku

Príspevok od užívateľa marco222 » 20 Okt 2010, 17:40

jeeeej super....cakam a tesim sa .....

Splat
Diskusný nováčik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06 Jan 2011, 17:20
Kontaktovať užívateľa:

pieskovanie

Príspevok od užívateľa Splat » 06 Jan 2011, 17:43

Ponúkam pieskovanie plechov, balotinovanie hliníka a mäkkých kovov, leštenie hliníkových častí. Po dohode viem pre diely prísť prípadne poslať poštou / kuriérom.
http://www.edisk.sk/sk/stahni/79172/P10 ... .87MB.html
http://www.edisk.sk/sk/stahni/55750/P10 ... .87MB.html
http://www.edisk.sk/sk/stahni/87127/P10 ... .75MB.html
http://www.edisk.sk/sk/stahni/91636/060 ... .73KB.html
http://www.edisk.sk/sk/stahni/59702/060 ... .52KB.html

kontakt 0902144826

Pavol Boďa
Diskusný nováčik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03 Feb 2011, 00:26
Kontaktovať užívateľa:

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa Pavol Boďa » 03 Feb 2011, 00:48

zdravim...som tu novy TATRA zanietenec a mam v plane si v najblizsej dobe kupit tatru 613... mal by som o nej predstavu nasledovnu: a to taku ze videl som pojazdne a relativne v dobrom stave kusky od 1500 ere a ci by mi vedel niekto nejaku taku dohodit pojazdnu s tp a spz a ek a tk ... ved treba nejako zacat ....a ja rad renovujem ....
TATRAM ZDAR :D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný