TLACHANIE

Tláchanice patria sem.
Užívateľov profilový obrázok
francomk
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 25 Mar 2008, 18:55
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa francomk » 03 Nov 2008, 00:09

Pán Mulač (alebo kto vôbec si), toto sa nerobi. Je mi jedno, kto si. Je mi jedno, odkiaľ si. Toto je úbohé, skrývať sa za anonymitu neprihláseného užívateľa. Pokiaľ je pre Teba Havrla vlezdoprdelista (pre mňa nie, poznám ho), povedz mu to OSOBNE. Verím, že priamo do očí by si asi nikomu nič také nepovedal, pretože by si nechcel znášať následky. Preto si vstúp do svedomia a skús tento svoj rozpor riešiť inou cestou. Takto to nemá cenu.

Sme ľudia a nie dobytok. Mier s Tebou

Howgh, dohovoril som.

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa michal heky » 03 Nov 2008, 00:50

No když už tu probíráme Zdendu... ještě před tím, než se začal pídit po sedmistovce, se chlapec zajímal o moji trojku, chtěl ji odkoupit. Bohužel ho neodradilo, když jsem mu jasně a srozumitelně řekl, že není na prodej, a zkoušel i na mě své finty. Volal např. mému šéfovi do práce a prásknul, bohužel po pravdě, že chodím z práce dřív domů, abych se mohl válet pod tatrou. (Prasknul mi tehdy olejový chladič a měl jsem jakési problémy s karburátory.) Také volal mé babičce a strašil ji tím, že tatra je starej nebezpečnej krám a že je pravděpodobné, že se v ní přizabiju. Došel dokonce tak daleko, že babičce donesl fotky rozmlácených 613tek!! Dejte si na něj bacha....

J. Mulač

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa J. Mulač » 03 Nov 2008, 01:00

Pro Francomk:
za 1) nevšiml jsem si, že by jsme si tykali, proto Vás prosím o zachování elementární slušnosti. To, že přispívám na Tatra web, nebo že nějakou Tatru vlastním nutně neznamená, že se budu kamarádíčkovat s každým odsaď...
Co se týká pana Havrlíka, NIKDE jsem ho neoznačil že je ''vlezdoprdelista'' ale PRÁSKAČ. To je rozdíl. Vlezdoprdelista je pro mě ten, kdo se na prvním příhodném srazu zn. Tatra chce podlézavým až vtíravým způsobem skamarádit s každým okolo. Ne každý o to stojí!
Ovšem kauza o donášení na modré ministerské vozidlo T700 se táhne už od roku 2005. Tento případ byl neuzavřený, ovšem potom co jsem našel fotky nového vozu pana Havrly, je vše jasné. Proto Vám doporučuji nejdříve si přečíst na TKB historii tohoto sporu, neboť pane Kudláči nevíte naprosto nic a hodláte tu dělat morální kázání. To si radši udělte vašemu příteli ''Havrlovi'' na příštím srazu.
Ad. anonymity, nemám nejmenšího důvodu se zde registrovat. Budovat si nějakou virtuální pozici před mými Tatrabratry, z toho už jsem vyrostl. A ano máte pravdu, panu Havrlíkovi to do očí neřeknu. S takovými lidmi se nehodlám stýkat, proto ta elektronická forma.
Mimochodem, zaregistrováním se zde dostanu nějaký občanský průkaz nebo nějakou jinou obdobu tohoto dokladu, podle kterého mě tu ostatní identifikují že jsem skutečná osoba? Nevidím rozdíl mezi mým podpisem a Vaším tady, jen že jsem ušetřil něco svého času bez nutnosti se registrovat.
Podle mého dobytek patří do chlíva, pane Kudláči.

J. Mulač

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa J. Mulač » 03 Nov 2008, 01:07

michal heky napísal:No když už tu probíráme Zdendu... ještě před tím, než se začal pídit po sedmistovce, se chlapec zajímal o moji trojku, chtěl ji odkoupit. Bohužel ho neodradilo, když jsem mu jasně a srozumitelně řekl, že není na prodej, a zkoušel i na mě své finty. Volal např. mému šéfovi do práce a prásknul, bohužel po pravdě, že chodím z práce dřív domů, abych se mohl válet pod tatrou. (Prasknul mi tehdy olejový chladič a měl jsem jakési problémy s karburátory.) Také volal mé babičce a strašil ji tím, že tatra je starej nebezpečnej krám a že je pravděpodobné, že se v ní přizabiju. Došel dokonce tak daleko, že babičce donesl fotky rozmlácených 613tek!! Dejte si na něj bacha....
Tak tomuhle se teď už vůbec nedivím. Bohužel. Pan Havrlík by se měl nad sebou zamyslet, v autě získaným takovým způsobem bych měl zábrany vůbec jezdit.

Užívateľov profilový obrázok
francomk
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 25 Mar 2008, 18:55
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa francomk » 03 Nov 2008, 12:05

Lahká rybka.

Skús takéto veci brať s nadhľadom
Končím :roll:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa miloš » 03 Nov 2008, 12:30

francomk napísal:
Končím :roll:
francomk napísal:
Howgh, dohovoril som.
Kolikrat jeste budes koncit?

Užívateľov profilový obrázok
Havrla
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 04 Apr 2006, 18:53
Tatry, ktoré vlastním: AEK
Autobus
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa Havrla » 03 Nov 2008, 13:58

Vazeny pane, to ze jsem vozidlo zakoupil pred vami me mrzi, ale zrejme jste stal ve spatne fronte :)
Jinak placate z hladu.
Pac a pusu Havrlik

J. Mulač

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa J. Mulač » 03 Nov 2008, 14:20

Pane Havrlíku,
jsem rád že jste se po všech těch nárazových vpadech na toto vlákno alespoň odhodlal a napsal své stanovisko. Nicméně mě udivuje Vaše podivné zlehčování této věci, ale je dobře že už víte o čem se mluví, narozdíl od diskuze na TKB kdy jste předváděl velice překvapeného a neprávem obviněného poctivého Tatrováka.
Máte pravdu v téhle frontě jsem nestál. Fronta kde čekání obnáší práskání, vyhrožování, přetvářku a ztrpčování života některých lidí v této frontě na T700 se mi hnusí. Radši mít hlad.
Nechápu Vaše myšlenkové pochody a ''svědomí''.
Přeji mnoho šťastných kilometrů s Vaší novou T700/2 ''práskačkou''.

Užívateľov profilový obrázok
Havrla
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 04 Apr 2006, 18:53
Tatry, ktoré vlastním: AEK
Autobus
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa Havrla » 03 Nov 2008, 14:32

Dekuji za prani mnoha stastnych kilometru. Tez Vam preji mnoho stastnych kilometru.
Veci nezlehcuji, ale rozhodl jsem se ze si nebudu lamat hlavu nad kazdym buranem.
Havrlik

J. Mulač

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa J. Mulač » 03 Nov 2008, 18:36

Pane Havrlíku,
se slovy jako ''buran'' bych ve Vašem případě moc neoperoval. Svojí pověstnou neomaleností jste již proslul na TKB, kde jste nám často dokazoval kdo že je tím buranem. Ale budiž, můžeme to považovat za Váš styl.
Vaše ''vtipné'' a rádoby nad věcí komentáře v tomto tématu mě zase jen přesvědčují, že mám pravdu. Onehdy na TKB bylo z Vašich hysterických reakcí snadné vyčíst, jaký zájem o zde již zmiňovanou T700 máte. Tenkrát jste zarputile mlžil a doufal že se nikdo nevydá stát sejnou frontu jako Vy. Teď když Vám T700 stojí v garáži, nemáte potřebu více lhát a mást tak možné čekatele.
Gratuluji Vám, získal jste první místo v soutěži ''O nejpodvodnější způsob jak lze získat T700''. Proti Vám jsou všichni ti ''židopřekupníci'' co obchodují s Tatrami pouze slabými čajíčky a můžou se před Vámi jen červenat.

Užívateľov profilový obrázok
Havrla
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 04 Apr 2006, 18:53
Tatry, ktoré vlastním: AEK
Autobus
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa Havrla » 03 Nov 2008, 19:19

Jsem si plne vedom, ze clovek jako napriklad Vy a halda dalsich nikdy nepochopi oc slo, oc jde a ani to po nich nezdam. Nicmene tedy napisu kratky romenek pro Vase hezka ocicka :-)

Vazeny pane J. Mulač, veci se maji jinak nez se domivate Vy ci nez se tak domival toho casu Radek a ridic. Ja se Vam ani nikomu jinemu zpovidat nemusim, nejste moje matka. Mateli problem, treba jako ten pan co poslal kriminalni policii, ze jestli vim co jsem si dovolil, ze jsem mu ten vuz ukradl z garaze, muzeme si o tom dlouhosahle pohovorit treba na nejanke tatraschuzi, ktera se bude v dohledne dobe konat (tuto stredu, upresni se).
Proste se stane, ze mate-li o nejankou zajmavou vec zajem dostanete se do reci a podobnych pohadek, jako tenkrat napsal Radek, a ted pise Heky. Radek mne tim tenkrat neskutecne nasral, ale dneska z odstupem casu mu to nezazlivam, proste to tak vypadalalo a on prezentoval to co videl, hold dobre podana pohadka.
Jinak dekuji, s vozem se mi jezdi dobre, uz jsem s nim byl i na nekolika letosnich tatrasrazech a najel prvnich 11000km, bohuzel se mi pred nedavnem zasekla prevodovka,ale udajne to pujde opravit.Tatra byla ze zacatku celkem vrak a udelat z polovraku pojizdne auto nebylo jednoduche, neb nejankej borec patrne pouzil 24V baterii a vysmahl co mohl, kupodivu GEMS prezil. Dale pak nekdo odstrojil vybavu - televizi, video, lampicky, radio atd... .
Dale se mylite kauza se tahne od roku 2004, kdy jsem na svem prvnim tatrasraze v Lednici coby ridic JJ pri vecerni tatraseanci, kde se probiraly pomery T700, bez rozmyslu verejne prohlasil ze si ten vuz opatrim, ze je blbost ze to jit musi i normalne. Po 4 letech mohu prohlasit ze je mozne si vuz normalne koupit v autobazaru staci k tomu telefon.


S pozdravem Havrlik

PS: Heky jiste rad praskne kde/kdy schuze bude...

Užívateľov profilový obrázok
Havrla
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 04 Apr 2006, 18:53
Tatry, ktoré vlastním: AEK
Autobus
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa Havrla » 03 Nov 2008, 19:21

A pro pooo, ma k tomu neco Radek jako jeden ze zucastnenych ?
Havrla

JJ

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa JJ » 03 Nov 2008, 21:21

Hm, bohužel se musím připojit k Hekymu. Na mne sice Havrla nežaloval v práci ani doma (manželka naštěstí ví, kolik Tatra žere a takové ty věci), ale zato to odnesla moje Tatra. Před pár lety jsem mu ji půjčil k jakémusi výletu. Měl jet původně do Rakouska, skončil kdesi v Itálii aniž se mi o tom obtěžoval alespoň poslat SMSku. Na letních gumách jak debil přejížděl zamrzlé Alpy a auto mi vrátil s pořádně vylágrovanou přední nápravou, naraženým jedním diskem a cukajícím motorem. Že to na dálnicích proháněl 200, zřejmě se domnívaje, že se to nedozvím, to už je jen detail. Tu nápravu nejdřív zatloukal, pak slíbil opravit, jenže u toho s prominutím rozesral ještě hafo elektriky a ta náprava byla "opravená" tak, že jsem se na tom málem zabil a pořádná oprava mne pak stála ca 20 tisíc :-( Zase se cukal, pak mi slíbil mi alespoň část uhradit, ale pochopitelně jsem neviděl ani korunu. A "náhradní plnění" v podobě práce na letním sídle taky paráda - nic neudělal pořádně, pořád do všeho kecal, zdržoval lidi od práce a aby toho nebylo málo ještě se večer v hospodě pěkně ožral a dělal nám po vesnici solidní ostudu. A když jsem pak viděl, jak obchází místnost, kde skladuju ND a pořád se ptá na to či ono, radši jsem tu místnost rychle zamkl.

Tomek

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa Tomek » 03 Nov 2008, 21:40

No nezbyva, nez se pridat taky. Jen si vzpomenu, jak jsem mu prodaval AEK a co s tim byly za patalie, ne ze ho dostal na splatky, ale porad s necim otravoval, ze to a to musim opravit, ze musim platit pojistku, to a to mu v aute chybi atd. Nebyl problem aby volal ve 21:00 dokonce i o pulnoci. No musim rict, ze hodne prispel k problemum s mou prvni manzelkou az to dopadlo rozvodem...

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 03 Nov 2008, 21:55

Tomek napísal:No nezbyva, nez se pridat taky. Jen si vzpomenu, jak jsem mu prodaval AEK a co s tim byly za patalie, ne ze ho dostal na splatky, ale porad s necim otravoval, ze to a to musim opravit, ze musim platit pojistku, to a to mu v aute chybi atd. Nebyl problem aby volal ve 21:00 dokonce i o pulnoci. No musim rict, ze hodne prispel k problemum s mou prvni manzelkou az to dopadlo rozvodem...
Ale na druhú strani novou manželkou si si nepohoršil :-), že pozdravujem aj po-Tomka

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa Zdicho » 03 Nov 2008, 22:13

Pokud by byla pravda co píše p. Mulač, tak absolutně neshledávám žádnou logiku v tomto způsobu. Fakt nechápu, jak by mu tohle mohlo zajistit, aby to sedmikilo dostal. Takže se mi to fakt nezdá.

Mě Havrla akorát zklamal tím, že mi celou zimu chodil v bundě a pak mi ji dovezl nevypranou po roce ke mně do garáže a nechal si za ten dovoz vyměnit dvě čidla na motoru:D

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa miloš » 03 Nov 2008, 22:35

Neznam Havrlu osobne, jen virtualne. Kontaktoval me hned pote, co koupil 700 a vymenovali jsme si zazitky s timto vozem. Pote co me informoval o aktualnim stavu teto vykradene Tatry, jsem mu nabidl,ze mu prodam bodove lampicky , ktere mu tez chybeli a ja jsem omylem do electronica koupil sedmistovkove a mel jsem tedy sadu navic. Po koupi 700, dle jeho slov, byl ve financni tisni, tak jsem mu sam navrhnul, ze mi lampicky muze zaplatit az na akci Polygon, ktere jsem se chtel zucastnit.Bohuzel jsem nedorazil a hned druhy den po polygonu me od Havrly prisel mail, ze me na polygonu hledal a ze jsem tam nebyl, tudiz, na ktery ucet mi muze poslat penize za zminovane lampicky.
Vazeni, toto jednani mi prislo vice nez fer.Obrazek si udelejte sami.

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa jack » 03 Nov 2008, 22:42

Trochu zatlacháme...ozývá se něco podobného z vašich garáží..?? :mrgreen:
Prílohy

[Prípona mp3 bola zablokovaná.]


Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Graf moment/vykon - chyba, sani nebo vyfuk ?

Príspevok od užívateľa ondrej » 03 Nov 2008, 22:56

Vývoj tohoto vlákna mi pripadá pomaly ako nejaký "súdny tribunál" nad obžalovaným Z.H.
Nechcem súdiť, či sú tu uvedené ponosy oprávnené, alebo nie, to mi neprináleží,
ale preberať to takýmto spôsobom mi nepripadá práve najkorektnejšie.
Ak niekto niečo proti Z.H. má, mal by si to asi vyriešiť priamo s ním, čo by bolo asi najúčinnejšie.
Takto sa tu možno zachvíľku dočítame aj to, že Z.H. má na svedomí zastavenie výroby osobných
automobilov v Tatre... :?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa miloš » 03 Nov 2008, 22:57

jack napísal:Trochu zatlacháme...ozývá se něco podobného z vašich garáží..?? :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: - to je mechanik z tatraservisu....

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných